Lista Członków Klubu Zdobywców KGP

Pełna lista członków Klubu Zdobywców Korony Gór Polski jest aktualizowana raz w miesiącu

(Uwaga ! Ze względu na dużą liczbę osób lista się chwilę wczytuje 😆  )

 ➡  Może to potrwać około minuty – zalecamy nie przesuwać listy dopóki nie pojawi się prawym górnym rogu tabeli opcja szukaj

 

L.P.IMIĘ I NAZWISKOMIEJSCOWOŚĆ
1WACŁAW SALWATUMLIN
2CZESŁAW POLACZEKBRZEZINKA
3KAROLINA SADZAKSWARZĘDZ
4JANUSZ LISIEWICZPABIANICE
5KAMIL LISIEWICZPABIANICE
6ANTONI WOLNYKATOWICE
7ARTUR MICHALCZYKBOCHNIA
8ALINA MĄCZYŃSKARADOM
9MACIEJ KĘDZIAKŁÓDŹ
10ZBIGNIEW SAŁACKIOLSZTYNEK
11JAN BALCERZAKPIŁA
12KRZYSZTOF ZIĘBAKATOWICE
13MARIA WŁODARCZYKWARSZAWA
14ROMAN KORNASZEWSKIWARSZAWA
15ZOFIA BUCZAKPOZNAŃ
16IWONA BABILOŃSKALUBLIN
17ANDRZEJ BABILOŃSKILUBLIN
18BARBARA PAWŁOWSKABIAŁA PODLASKA
19DANUTA NOWAKBIAŁA PODLASKA
20STANISŁAW JANOCHAWARSZAWA
21JACEK SENDEROWSKISTALOWA WOLA
22HENRYK JANKOWSKILEGIONOWO
23MARIA J. TACZANOWSKAMIĘDZYCHÓD
24JERZY PALUSZKIEWICZ (†)KRAKÓW
25STANISŁAW MOCHALSKIKRAKÓW
26AMANDA WEROŃSKASTARACHOWICE
27SŁAWOMIR FRYNASSTARACHOWICE
28JUSTYNA ŁUKASZYKWĄGROWIEC
29WOJCIECH BARCUCHSTARACHOWICE
30SŁAWOMIR ŁUKASZYKWĄGROWIEC
31MAREK NASIADKAKRAŚNIK
32KRZYSZTOF PRAŁATLESZNO
33WIESŁAW SZUMIELEWICZSANDOMIERZ
34JADWIGA KUDŁASANDOMIERZ
35TADEUSZ KSIĄŻKIEWICZSANDOMIERZ
36JAN CISZEWSKISANDOMIERZ
37REGINA CISZEWSKASANDOMIERZ
38FABIAN BIELBYTOM
39IWONA WRÓBELCHORZÓW
40TOMASZ KOSTRUBIECLUBLIN
41PIOTR GARWOLIŃSKIWARSZAWA
42MONIKA GARWOLIŃSKAWARSZAWA
43EWA JANUSSZCZAWNO ZDRÓJ
44LESŁAW JANUSSZCZAWNO ZDRÓJ
45ZYGMUNT ŁABZA (†)CHRZANÓW
46JAROSŁAW DOMAŃSKIBEŁCHATÓW
47BEATA MODZELEWSKA-RADEKKRAKÓW
48JANUSZ RADEKKRAKÓW
49GRZEGORZ SKWARLIŃSKIGDYNIA
50RADOSŁAW BARAŃSKIZŁOCZEW
51KATARZYNA KUCHAREKŚWIDNICA
52TOMASZ KOMISARCZYKŻARÓW
53ZOFIA GRABSKABEŁCHATÓW
54SŁAWOMIR GRABSKIBEŁCHATÓW
55BEATA RESPONDOWSKAGÓRA PUŁAWSKA
56BARBARA SOBCZYK-GAWLIKBYTOM
57RAFAŁ GAWLIKBYTOM
58IRENA SMOLIŃSKAWARSZAWA
59TOMASZ SMOLIŃSKIWARSZAWA
60KAZIMIERZ RUSZCZAKGORZÓW WIELKOPOLSKI
61MAREK BŁASZCZYKRUDA ŚLĄSKA
62ARTUR KOLISSKWIERZYNA
63DANIEL DERAPLESZEW
64ANDRZEJ LEWIŃSKIBYDGOSZCZ
65MACIEJ SKRZYPKOWSKIWARSZAWA
66KRZYSZTOF FLORYSOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
67PIOTR NOWAKBIAŁA PODLASKA
68DOROTA WIŚNIEWSKAWARSZAWA
69DANUTA JANKOWSKALEGIONOWO
70KRYSTYNA KAZUSEKPIASECZNO
71LECH CHAREWICZWARSZAWA
72ADAM KALISZUKWARSZAWA
73GRZEGORZ JABŁONOWSKIWARSZAWA
74TOMASZ KOWALCZUKWARSZAWA
75EWA GAWLIKOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
76TOMASZ SZMIDELWARSZAWA
77URSZULA KOSAREWICZJELCZ LASKOWICE
78TADEUSZ SADOWSKIWARSZAWA
79KRZYSZTOF WIATRKOŃSKIE
80ROMAN KAPESRYBNIK
81BOLESŁAW ZAKRZEWSKIKRAKÓW
82BOGDAN NOWAKBIAŁA PODLASKA
83ANNA BATKOWARSZAWA
84PIOTR BATKOWARSZAWA
85ANDRZEJ RZEŻNIKRZESZÓW
86HALINA WĄTROBARYBNIK
87MIROSŁAW BARAŃSKIGLIWICE
88MARCIN WASIKPORĘBA
89ROBERT PIOTROWSKISTALOWA WOLA
90TOMASZ TROCHIMIUKBIAŁA PODLASKA
91JACEK NIEŚPIELAKWARSZAWA
92BOGUSŁAWA NIEŚPIELAKWARSZAWA
93ŁUKASZ NIEŚPIELAKWARSZAWA
94TOMASZ NIEŚPIELAKWARSZAWA
95JACEK GRYGIELWARSZAWA
96JOANNA RAKOWSKASKIERNIEWICE
97GRZEGORZ RAKOWSKISKIERNIEWICE
98BOGUSŁAW CZERWIŃSKIKRAKÓW
99WIESŁAW ORGANKRAŚNIK
100MICHAŁ ORGANKRAŚNIK
101KRYSTIAN BOGACZEKZDUŃSKA WOLA
102BOGUSŁAWA BOGACZEKZDUŃSKA WOLA
103ANNA BOGACZEKZDUŃSKA WOLA
104TOMASZ BOGACZEKZDUŃSKA WOLA
105JAN WASZCZUKSIEDLCE
106JACEK KONOPKOBIAŁYSTOK
107KRZYSZTOF TOKARCZYKURZĘDÓW
108BERNADETTA TOKARCZYKURZĘDÓW
109TOMASZ KAJDAURZĘDÓW
110MAGDALENA RYCHTERBOBY KOLONIA
111KONRAD TOMASZEWSKIURZĘDÓW
112RAFAŁ GOZDALSKIURZĘDÓW
113JÓZEF WITEKURZĘDÓW
114PAWEŁ SERAFINURZĘDÓW
115JAKUB RESZKAURZĘDÓW
116TOMASZ JAKÓBCZAKURZĘDÓW
117PAWEŁ WĘCŁAWSKIURZĘDÓW
118MICHAŁ STĘPNIAKURZĘDÓW
119SEBASTIAN GRABOWSKIURZĘDÓW
120MARCIN ŁUKASIEWICZURZĘDÓW
121STANISŁAW GLINIEWICZURZĘDÓW
122MICHAŁ NOWACZYŃSKIURZĘDÓW
123BARTOSZ NOWACZYŃSKIURZĘDÓW
124DANIEL TOKARCZYKURZĘDÓW
125JUSTYNA GARBACZURZĘDÓW
126MAGDALENA TARGOŃSKAURZĘDÓW
127BARBARA ROWICKAWARSZAWA
128JERZY STAŃCZAKWARSZAWA
129ALEKSANDRA STAŃCZAKWARSZAWA
130AGNIESZKA BŁAŻEJEWSKAWARSZAWA
131ANNA BŁAŻEJEWSKAWARSZAWA
132MACIEJ BŁAŻEJEWSKIWARSZAWA
133RAFAŁ KROPIDŁOWSKIGORZÓW WIELKOPOLSKI
134TADEUSZ RYSZKOWSKIDĄBIA STARA
135VIOLETTA FILIPOWICZGLIWICE
136PIOTR ZEMŁAGLIWICE
137TADEUSZ SWATWARSZAWA
138TOMASZ NAWROTSZCZUROWA
139LESZEK SZOSTEKZGORZELEC
140JULIUSZ POCZTAKROTOSZYN
141WŁADYSŁAW DĘBSKIBYTOM
142MAGDALENA KIEŁKIEWICZWARSZAWA
143MARIA BASZUROELBLĄG
144ANNA MROWIECBIAŁYSTOK
145MAŁGORZATA ŚWIADKOWSKABIAŁYSTOK
146RENATA ŁAWNICZAKŚRODA WIELKOPOLSKA
147WAWRZYN ŁAWNICZAKŚRODA WIELKOPOLSKA
148FILIP ŁAWNICZAKŚRODA WIELKOPOLSKA
149ELŻBIETA SOBCZYŃSKA-BALCERZAKPIŁA
150AGATA BALCERZAKPIŁA
151ROBERT OKARSKIBIAŁA PODLASKA
152STANISŁAW GOŚWROCŁAW
153JACEK TRUSZBIŁGORAJ
154ANDRZEJ KARPAŁAKATOWICE
155WIESŁAWA NIEZNAŃSKA-KARPAŁAKATOWICE
156MAGDALENA BIAŁEKKIELCE
157ANDRZEJ BANAKKIELCE
158KRZYSZTOF BOGUSZKIELCE
159KAZIMIERZ MICOREKKIELCE
160ANDRZEJ GUSKAKIELCE
161DANUTA ROSIŃSKA-RUSINCZARNE
162TOMASZ JARACZEWSKIGOSTYŃ
163RENATA HAJNOSCZARNY DUNAJEC
164MACIEJ GRUCHACZCZARNY DUNAJEC
165DANIEL JAŁOWSKIRADOM
166MARIUSZ SZYŁAKWROCŁAW
167MAREK BĘGOWSKIKAMIEŃ POMORSKI
168ROMUALD CIECIURASKWIERZYNA
169RAFAŁ CYMERTYCHY
170KAROLINA KRÓLIKOWSKAWROCŁAW
171IWONA GŁĄBEK-BIAŁYWROCŁAW
172KAZIMIERZ BIAŁYWROCŁAW
173EWA FORMICKAWROCŁAW
174LESZEK JANUSSZCZAWNO-ZDRÓJ
175HALINA GŁĄBMALBORK
176RYSZARD KUCZERLUBSKO
177ALICJA SZYMAŃSKAGŁOGÓW
178JOANNA SZYNIECGOWORZYCE
179MIŁOSZ SICZEKPĘCŁAW
180ELŻBIETA WASILEWSKAGŁOGÓW
181MATEUSZ GAWLIKOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
182MARIA ŻYNKOWSKAPOLKOWICE
183WANDA KONDRACKALUBLIN
184MARIAN KOWALIKKRAKÓW
185GRZEGORZ KOWALIKKRAKÓW
186KRZYSZTOF WIATRAKBEŁCHATÓW
187MARCIN WIATRAKBEŁCHATÓW
188ELŻBIETA WCISŁEKSZCZECIN
189ANDRZEJ WCISŁEKSZCZECIN
190SZYMON WCISŁEKSZCZECIN
191DANUTA ŻURKIEWICZPOZNAŃ
192LESZEK ŻURKIEWICZPOZNAŃ
193MAŁGORZATA JACKIEWICZGDAŃSK
194IWONA HANIEWICZGDYNIA
195ROBERT BURASSIERADZ
196TOMASZ BURASSIERADZ
197JOANNA LESZEKWARSZAWA
198PAWEŁ LESZEKWARSZAWA
199ADAM LESZEKWARSZAWA
200DANUTA NAGÓRKASKIERNIEWICE
201HENRYK DOMAGAŁAKIELCE
202RAFAŁ KROPIDŁOWSKIGORZÓW WIELKOPOLSKI
203RYSZARD CIOŁCZYKJAWORZNO
204KARINA SZAFRANIECKATOWICE
205JAROSŁAW ZUZGAWARSZAWA
206WALDEMAR BOGUCIŃSKIPASIEKI
207JÓZEFA BOGUCIŃSKAPASIEKI
208SŁAWOMIR BOGUCIŃSKIPASIEKI
209ANNA BOGUCIŃSKAPASIEKI
210RYSZARD POŁOŃSKIWARSZAWA
211ALDONA HORMAŃSKA-LASKOWSKAWROCŁAW
212BARTOSZ BROŻEKKRAKÓW
213JAN KAWIORSKIKIELCE
214BEATA BIAŁEKSKARŻYSKO-KAMIENNA
215JOANNA KUTAZAWIERCIE
216MARIUSZ GRUSZCZYKRYBNIK
217BARTOSZ GRUSZCZYKRYBNIK
218JÓZEF RAKOSZEKRUDZIENIEC
219MAŁGORZATA PONIATOWSKARADOM
220JAN PONIATOWSKIRADOM
221KRZYSZTOF PONIATOWSKIRADOM
222BOŻENA KUTARADOM
223KAZIMIERZ KORDZIŃSKILUBLINIEC
224KATARZYNA KORDZIŃSKALUBLINIEC
225JOANNA KORDZIŃSKALUBLINIEC
226JAN WROŻYNACZERWIONKA
227KRZYSZTOF BOGACKIPIEKARY ŚLĄSKIE
228ŁUKASZ BOGACKIPIEKARY ŚLĄSKIE
229ZDZISŁAW KICCZERWIONKA
230MONIKA KUPCZAKLUBLIN
231MIECZYSŁAW KOCOŃBRZESZCZE
232BRONISŁAW BOGUNIOWSKIWARSZAWA
233GRZEGORZ POLAŃSKIWARSZAWA
234MAŁGORZATA POLAŃSKAGOSTYNIN
235BARBARA FLISZIELONA GÓRA
236NATALIA FLISZIELONA GÓRA
237MAREK FLISZIELONA GÓRA
238JACEK GÓRSKIGARDNO
239AGNIESZKA ŚWIĆIZABELIN
240WIOLETTA SZYMAŃSKA-BOCIEKGRUDZIĄDZ
241GRZEGORZ BOCIEKGRUDZIĄDZ
242ANDRZEJ ROGALAPABIANICE
243MAŁGORZATA TRACZWARSZAWA
244ŁUKASZ WCISŁEKŁÓDŹ
245ANNA JANIKRZESZÓW
246ALINA SIKORAKRAKÓW
247JAN SIKORAKRAKÓW
248KRZYSZTOF SIKORAKRAKÓW
249KAROL SIKORAKRAKÓW
250TERESA TUSZYŃSKASUCHEDNIÓW
251EWA POLAŃSKASTANISŁAWÓW SKRZAŃSKI
252EUGENIUSZ GRIGORUKLENIEWO
253ŁUKASZ ZIMEKJEDLICZE
254EWA LECHOWICZMIĘDZYBÓRZ
255WITOLD LECHOWICZMIĘDZYBÓRZ
256TOMASZ KOZERSKISTALOWA WOLA
257JAROSŁAW SENKOWSKIANDRYCHÓW
258EDWARD AUGUSTYNIAKANDRYCHÓW
259BOŻENA BUNAROWSKASTALOWA WOLA
260MARIAN BUNAROWSKISTALOWA WOLA
261PAWEŁ BUNAROWSKISTALOWA WOLA
262MICHAŁ BUNAROWSKISTALOWA WOLA
263MAREK GALOWSKIŻELAZNO
264LESZEK BEZKALINOWICE
265ALICJA BUDZYŃSKALUBLIN
266ANDRZEJ BUDZYŃSKILUBLIN
267MARIAN FRANCTURZA ŚLĄSKA
268JUDYTA FRANCTURZA ŚLĄSKA
269MAGDALENA RACZYŃSKASTARACHOWICE
270PAWEŁ RACZYŃSKISTARACHOWICE
271RYSZARD CHRUSZCZEWSKISTARACHOWICE
272PIOTR NITKIEWICZNIEMODLIN
273ANNA ŚPIĄCZKANIEMODLIN
274EWA HAINTERŚWIDNICA
275JACEK GILLSZCZECIN
276MIECZYSŁAW PRAWDZIKCIESZYN
277PIOTR HRYNIEWICZSZCZECIN
278ELŻBIETA DWORNIKOWSKAOSTRZESZÓW
279EWA KILIŚKIELCE
280BOŻENA KONECKAKIELCE
281ANDRZEJ BERENT (†)WARSZAWA
282MAGDALENA KRAJEWSKA-PYZOWSKAMILANÓWEK
283BARTOSZ PYZOWSKIMILANÓWEK
284RYSZARD MAJCHRZAKRAWICZ
285EUGENIUSZ KOWALIKCHEŁMEK
286ARTUR STANEKSANDOMIERZ
287MARTA POLEKDWIKOZY
288GRAŻYNA HETMANOWSKAPOZNAŃ
289ANDRZEJ KRAJCZYŃSKIPRZYROWA
290DOROTA FRANCŁÓDŹ
291PIOTR FRANCŁÓDŹ
292KRYSTYNA BEJMAPIŁA
293KONRAD BEJMAPIŁA
294ANNA STEFANOWICZPIŁA
295MARTA STEFANOWICZPIŁA
296JANUSZ STEFANOWICZPIŁA
297JACEK STEFANOWICZPIŁA
298ZBIGNIEW BOGUSZEWSKIWARSZAWA
299JAN SUCHECKILUBIN
300MICHAŁ SIBILSKIWARSZAWA
301FILIP STEFANIAKWARSZAWA
302ANNA ZIELIŃSKAGDAŃSK
303WOJCIECH ZIELIŃSKIGDAŃSK
304KAMIL ZIELIŃSKIGDAŃSK
305WŁODZIMIERZ JANKIEWICZZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
306KAZIMIERZ ROSÓŁLEGNICA
307ELŻBIETA ROSÓŁLEGNICA
308WIOLETTA ROSÓŁLEGNICA
309DARIUSZ ROSÓŁLEGNICA
310JAN BALENKOWSKIRADOM
311WANDA MAKOWSKASKĘPE
312LECH MAKOWSKISKĘPE
313ANETA PRYCIAKCZĘSTOCHOWA
314GRAŻYNA PYCHYŃSKAKOWALE
315MARCIN PUCHAŁAKORWINÓW
316PIOTR PYZALSKICZĘSTOCHOWA
317MARCIN KOWALIKKRAKÓW
318JERZY MYSIAKLUBARTÓW
319HALINA MYSIAKLUBARTÓW
320STANISŁAW MYSIAKLUBARTÓW
321MONIKA MYSIAKLUBARTÓW
322BEATA GRZESIAKOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
323SŁAWOMIR GRZESIAKOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
324ELŻBIETA OŻÓGOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
325WALERIAN DRUSZKOWSKIKRAKÓW
326IWONA RYSZKOWSKADĄBIA STARA
327KINGA LEŚKOSWATY
328KAMIL LEŚKOSWATY
329ANDRZEJ MAŁECKIRADOM
330MACIEJ MAŁECKIRADOM
331MARCIN MAŁECKIRADOM
332MIROSŁAW KRUKKOWALA
333ELŻBIETA SZELĄGKLEMENTOWICE
334TERESA RAYSKADĘBLIN
335JACEK RAYSKIDĘBLIN
336DARIUSZ KAMIŃSKIDĘBLIN
337ARTUR KAMIŃSKIDĘBLIN
338AGATA OSIKADĘBLIN
339JERZY KUCHARSKIDĘBLIN
340ROBERT PIROSDĘBLIN
341TADEUSZ CZUPRYNARYBNIK
342KRYSTYNA CZUPRYNARYBNIK
343JOANNA WALENDZEWICZRYBNIK
344ANDRZEJ GORZAWSKIRYBNIK
345ANNA GORZAWSKARYBNIK
346ARKADIUSZ GORZAWSKIRYBNIK
347ADAM GORZAWSKIRYBNIK
348IRENA KONIECZNA-RĘBIŚRYBNIK
349BOGUSŁAW RĘBIŚRYBNIK
350HUBERT KARWOTRYBNIK
351ANNA KUCHTAŻORY
352DANUTA URBAŃSKAŻORY
353ANDRZEJ GAJDAŻORY
354AGATA GAJDAŻORY
355ADAM DZIENDZIEŁGOGOŁOWA
356HIERONIM GRZEŚLAKRYBNIK
357EWARYST KANDEFERRYBNIK
358ZBIGNIEW KONSEKŻORY
359BERNADETA SMOŁKALESZCZYNA
360JERZY DRABIKRYBNIK
361JADWIGA DRABIKRYBNIK
362ANNA TATARCZYKRYBNIK
363STANISŁAW IBROMRYBNIK
364KAZIMIERZ MESEKPOŁANIEC
365MAŁGORZATA GAWLIKOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
366TOMASZ GAWLIKOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
367DARIUSZ GŁĄBMALBORK
368BARTOSZ GŁĄBMALBORK
369ŁUKASZ WIŚNIEWSKI (†)MALBORK
370RADOSŁAW TYMIECSZTUM
371STANISŁAW SOBIESZCZAŃSKIJASTRZĘBIE
372EWA KURZAWSKAWARSZAWA
373KLAUDIA KURZAWSKAWARSZAWA
374WANDA KACZMAREKZABRZE
375DARIUSZ PIESIAKBĘDZIN
376MICHAŁ PIESIAKDĄBROWA GÓRNICZA
377MACIEJ GŁÓWKRAKÓW
378JOANNA DMITRUKBIAŁA PODLASKA
379MACIEJ ZAMBRZYCKIZABRZE
380ELIZA RYBSKAPOZNAŃ
381MACIEJ TALARCZYKPOZNAŃ
382STANISŁAW GÓRSKIDOBRODZIEŃ
383GABRIELA GNACIKPIEKARY ŚLĄSKIE
384EUGENIUSZ GNACIKPIEKARY ŚLĄSKIE
385JÓZEF GAJEWSKIWARSZAWA
386MARTA B. GAJEWSKAWARSZAWA
387MATEUSZ GAJEWSKIWARSZAWA
388MARTA N. GAJEWSKAWARSZAWA
389JAN KURZYDŁOKRAKÓW
390ANTONINA WŁODARCZYKKRAKÓW
391GRZEGORZ BŁASZCZYKRADOM
392JACEK SZWEDWITKOWO
393TERESA DAMKIEWICZGLIWICE
394ANNA WOSZUKGLIWICE
395FELIKS WOSZUKGLIWICE
396JOLANTA SKOCZYLASGLIWICE
397KATARZYNA CIECHANOWICZGDAŃSK
398JAROSŁAW MYSZKOWSKICZĘSTOCHOWA
399KRYSTYNA PUDŁOWAŁBRZYCH
400JERZY ŁĄCKIKRAKÓW
401CZESŁAW ASZKOWSKIBYDGOSZCZ
402DANIELA ASZKOWSKABYDGOSZCZ
403LESŁAW KUCZYŃSKILESZNO
404TADEUSZ KOZULAKJELCZ LASKOWICE
405WIESŁAWA POLIKOWSKALUBLIN
406RAFAŁ POLIKOWSKILUBLIN
407KAMIL POLIKOWSKILUBLIN
408RYSZARD POLIKOWSKILUBLIN
409ADAM GAŁASZKIEWICZZABRZE
410GRAŻYNA HAASEWEJHEROWO
411WŁADYSŁAW HAASEWEJHEROWO
412ULA PAWŁOWSKAGŁUSZYCA
413ALICJA ADAMSKAKARŁOWICE
414DIANA ADAMSKAKARŁOWICE
415HENRYK ADAMSKIKARŁOWICE
416WOJCIECH CZOMBIKPOZNAŃ
417KRZYSZTOF RODZIEWICZTCZEW
418RYSZARD SZMAJTER (†)POZNAŃ
419HENRYK POKROWSKIRADOM
420DARIUSZ WOJTYSIAKLESZNO
421JACEK GOŁĘBIOWSKIWARSZAWA
422EDWARD PIETRASZEWSKIWARSZAWA
423ELŻBIETA WIERCIŃSKANOWY DWÓR MAZOWIECKI
424MAŁGORZATA DZWONKOWSKAWARSZAWA
425JOLANTA SZYMANKIEWICZWARSZAWA
426KRYSTYNA ŚNIAROWSKAWARSZAWA
427TADEUSZ RISS (†)WARSZAWA
428ANIELA ŚWIĘCICKAWARSZAWA
429MARIANNA ŚWIĘCICKAWARSZAWA
430OLGA ŚWIĘCICKAWARSZAWA
431KONSTANTY ŚWIĘCICKIWARSZAWA
432ANNA SZCZUREKKROTOSZYN
433MONIKA OLEJNICZAKOSTRÓW WIELKOPOLSKI
434SŁAWOMIR NAGLERKROTOSZYN
435KATARZYNA NOWAKOWSKAKROTOSZYN
436ARTUR MARSZAŁEKKROTOSZYN
437GRZEGORZ KOZŁOWSKIKROTOSZYN
438MIKOŁAJ PŁÓCIENNIKKROTOSZYN
439SERGIUSZ BIELAWNYKROTOSZYN
440PRZEMYSŁAW KAPAŁAKROTOSZYN
441PAWEŁ WOLNYKROTOSZYN
442PIOTR KOTECKIKROTOSZYN
443DARIA GMUROWSKAKROTOSZYN
444PIOTR SZUKALSKIKROTOSZYN
445KRYSTIAN PATERCZYKHENRYKÓW
446KATARZYNA WASYLISZYNKROTOSZYN
447MARCIN JAMRYKROTOSZYN
448MARCIN SZKUDŁAPSKIKROTOSZYN
449KAMILA SZKUDŁAPSKAKROTOSZYN
450PAULINA GRZEGORZOWSKAKROTOSZYN
451KAROLINA MIKOŁAJCZYKKROTOSZYN
452ADAM SZYMANOWSKIKROTOSZYN
453JOANNA FRANCKAKROTOSZYN
454OLIVIER NOWAKOWSKIKROTOSZYN
455ARTUR GNIAZDOWSKIKROTOSZYN
456ARKADIUSZ KAŹMIERCZAKKROTOSZYN
457ADAM WENCEKKROTOSZYN
458ANNA FURMANKIEWICZKROTOSZYN
459ARLETA ZMYŚLONAKROTOSZYN
460BŁAŻEJ JANOŚWALENICE
461HUBERT JAKUBOWSKIKROTOSZYN
462KATARZYNA KUBIAKKROTOSZYN
463EWA WOLNAKROTOSZYN
464KRZYSZTOF BOCHYŃSKIKROTOSZYN
465NATALIA ROGOWSKAKROTOSZYN
466JOANNA KOPACZYŃSKAKROTOSZYN
467AGNIESZKA JANKOWSKAKROTOSZYN
468MACIEJ KOPACZYŃSKIKROTOSZYN
469AGATA KOZALKROTOSZYN
470KRZYSZTOF GMUROWSKIKROTOSZYN
471ALICJA CIEMNIEWSKAKROTOSZYN
472MAŁGORZATA ROZUMKROTOSZYN
473MONIKA KOCZOROWSKAKROTOSZYN
474MARTA KANIKOWSKAKROTOSZYN
475DAMIAN KANIKOWSKIKROTOSZYN
476JAN MALECHAKROTOSZYN
477KAROLINA HASIŃSKAKROTOSZYN
478WŁADYSŁAW SZYMCZYKKROTOSZYN
479KATARZYNA MAĆKÓWROZDRAŻEW
480ADAM ZDUNEKKROTOSZYN
481JACEK BĄKOWSKIWARSZAWA
482MACIEJ BĄKOWSKIWARSZAWA
483WALDEMAR LEWANTOWICZWARSZAWA
484MARIUSZ LONCZAKCHORZELÓW
485MIROSŁAW TRZPISWOLA MIELECKA
486TOMASZ FURMANKIEWICZŁAGIEWNIKI NOWE
487ROBERT DYLEWSKIWARSZAWA
488MAREK KURAŚBIAŁA PODLASKA
489KRZYSZTOF NOWAKGDAŃSK
490JOANNA URBANIAKNOWY SĄCZ
491MAGDALENA CETNERPOZNAŃ
492GRZEGORZ CETNERPOZNAŃ
493WOJCIECH CETNERPOZNAŃ
494IGNACY BARTOSZEWSKIWONIEŚĆ
495HENRYK LISZKIEWICZPIŁA
496EUGENIUSZ ROMANÓWSZCZECINEK
497DOROTA TRAWIŃSKAKUTNO
498MARIUSZ TRAWIŃSKIKUTNO
499ANNA OLESIŃSKAKUTNO
500LESZEK OLESIŃSKIKUTNO
501ANETA OLESIŃSKAKUTNO
502RADOSŁAW OLESIŃSKIKUTNO
503ŁUKASZ MROWIECBIAŁYSTOK
504JACEK MYSZKOWSKILUBIN
505KATARZYNA MYSZKOWSKALUBIN
506MARCIN CZERWIŃSKIPLESZEW
507IZABELA MARCINISZKOPLESZEW
508ROBERT MAZUREKRADZYŃ PODLASKI
509JERZY WILLWARSZAWA
510JAN BRZEZICHA (†)KALISZ
511URSZULA WOŹNICKAWROCŁAW
512GRZEGORZ WĄSIKCZECHOWICE-DZIEDZICE
513SŁAWOMIR BIALIKKRZESZOWICE
514MARIA POLITOWICZKROTOSZYN
515OLA SKRZYPKOWSKAWARSZAWA
516TERESA BICHTAKOZIENICE
517ALEKSANDRA BICHTAKOZIENICE
518MAŁGORZATA BICHTA-BARTOSZEKWARSZAWA
519ARKADIUSZ BARTOSZEKWARSZAWA
520JÓZEF DRABIKKRYNICA
521MAREK PIETRZAKKIELCE
522ZDZISŁAW ZAWIŚLAKSZPROTAWA
523IZABELA GOŹDZIKIEWICZKUTNO
524MARCIN GOŹDZIKIEWICZKUTNO
525MAREK KOWALCZYKRADOMSKO
526TOMASZ KOSMALARADOMSKO
527WOJCIECH MIELCAREKPOZNAŃ
528MATEUSZ DOBRYCHŁOPPOZNAŃ
529KAROLINA MOLSKAWARSZAWA
530ZENON MOLSKIWARSZAWA
531EUGENIUSZ ZIĘBAJASTRZĘBIE-ZDRÓJ
532MICHAŁ PUCHAŁAWARSZAWA
533MONIKA SZCZĘŚNIAKWOŁOMIN
534BARTOSZ MATYSIKPORĘBA
535ANDRZEJ LELIGDOWICZWARSZAWA
536MIESZKO LELIGDOWICZWARSZAWA
537KORDIAN MUSZYŃSKIZIELONA GÓRA
538KRZYSZTOF NOWAKKRYNICA
539PIOTR BŁAŻEJEWSKIWARSZAWA
540MARIA ADAMCZYKWARSZAWA
541WIESŁAW ADAMCZYKWARSZAWA
542JERZY ZGŁOBICATARNÓW
543KRYSTYNA NOWOTNIAKSZCZECIN
544WOJCIECH NOWOTNIAKSZCZECIN
545KAZIMIERZ LACHWARSZAWA
546MAŁGORZATA TRUSZZAMOŚĆ
547TOMASZ PUSZCZYŃSKIKONIN
548WIESŁAWA PUSZCZYŃSKAKONIN
549ANDRZEJ MATYSKRAKÓW
550MAREK POKUTAGOCZAŁKOWICE
551URSZULA ZGŁOBICATARNÓW
552TERESA ZGŁOBICATARNÓW
553ANNA ZGŁOBICATARNÓW
554MIECZYSŁAW JANUSSZCZAWNO-ZDRÓJ
555WŁADYSŁAW HENZELKRAKÓW
556GRAŻYNA HENZELKRAKÓW
557PRZEMYSŁAW HENZELKRAKÓW
558JOANNA HENZELKRAKÓW
559TOMASZ NAJMANJAWORZNO
560ZBIGNIEW KOPERSTYŃSKISTALOWA WOLA
561IRENA KOPERSTYŃSKASTALOWA WOLA
562MARCIN KOPERSTYŃSKISTALOWA WOLA
563EWA KOPERSTYŃSKASTALOWA WOLA
564DARIUSZ RADZIECHOWSKILIMANOWA
565DARIUSZ LEWANDOWSKIBRODNICA
566STANISŁAW BOCHEŃSKIKRAKÓW
567WITOLD KRUCZKOWSKIKROSNO
568AGNIESZKA GWIAŹDZIŃSKAKRAKÓW
569DAWID KELLERRYBNIK
570JÓZEF KELLERRYBNIK
571ROBERT GACZEKWARSZAWA
572TOMASZ DZIWAŃSKIPOZNAŃ
573HENRYK WIERZBIŃSKI (†)GLIWICE
574ALDONA MANKIEWICZ-PETEJAGLIWICE
575WALDEMAR GRYTAKRAŚNIK
576MARZENA OSTASZEWSKAWARSZAWA
577JOANNA MARCHEWAWARSZAWA
578BOGDAN FAŁEKKOSZALIN
579MARCIN SZPRYNGIELKOSZALIN
580PRZEMYSŁAW SABATKOSZALIN
581RADOSŁAW MICHALCZYKKOSZALIN
582DAMIAN OTTENBURGERROSNOWO
583MARIUSZ MICHALEWSKIKOSZALIN
584GRZEGORZ KOCHANIAKKOSZALIN
585MARCIN KOWALCZYKKOSZALIN
586MAREK ZIĘTEKKOSZALIN
587MARCIN TURZYŃSKIKOSZALIN
588GRZEGORZ HARASIMOWICZKOSZALIN
589ŁUKASZ KĘDRAMICHNO
590RADOSŁAW LEWANDOWSKIGŁODZINO
591ŁUKASZ KRANICHZŁOCIENIEC
592TOMASZ CYPERSKIDARŁOWO
593DANIEL SZCZYGIEŁDARŁOWO
594PAWEŁ PURZEWICZDARŁOWO
595ARTUR DORYWALSKISTANOMINO
596MARZENA WRÓBELCHORZÓW
597BARBARA BRZEZOWSKAOLENÓWKA
598BOGUSŁAWA LENARDCHEŁM
599MARIUSZ LUBAWSKIHRUBIESZÓW
600ANNA GINTEROSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
601ANDRZEJ STERNIKWARSZAWA
602AGNIESZKA STERNIKWARSZAWA
603ALEKSANDRA STERNIKWARSZAWA
604ZUZANNA STERNIKWARSZAWA
605TERESA STERNIKWARSZAWA
606JAROSŁAW ARTOWICZWARSZAWA
607JERZY ARTOWICZWARSZAWA
608MAŁGORZATA KAWIAKWARSZAWA
609BOGUSŁAW KAWIAKWARSZAWA
610HENRYK LESZCZYŃSKIWARSZAWA
611SEBASTIAN LESZCZYŃSKIWARSZAWA
612MICHAŁ KAZIMIERCZAKZALESIE GÓRNE
613MAŁGORZATA KAZIMIERCZAKZALESIE GÓRNE
614MIROSŁAW KAZIMIERCZAKZALESIE GÓRNE
615TERESA KAZIMIERCZAKZALESIE GÓRNE
616LIDIA PLĄDERSKARŻYSKO-KAMIENNA
617KAROLINA KOSIARZPIASECZNO
618PAWEŁ KOSIARZPIASECZNO
619MAREK KOSIARZPIASECZNO
620TOMASZ FILIPOWICZMIASTKO
621ALEKSANDER DUDAPABIANICE
622DOMINIK DUDAPABIANICE
623DOROTA PACYŃSKAPABIANICE
624MONIKA KRZEWICKAPABIANICE
625DARIA WŁODARCZYKPABIANICE
626EWA KRZYKOWSKAPABIANICE
627ANNA HEMMERLINGPABIANICE
628WIOLETTA WILCZYŃSKAPABIANICE
629MICHALINA BANAKPABIANICE
630PAULINA DRÓŻDŻPABIANICE
631PATRYCJA KOŁODZIEJCZYKPABIANICE
632ANNA WICZKOWSKAPABIANICE
633JUSTYNA ZIELIŃSKAPABIANICE
634RAFAŁ WIERTLEWSKIPABIANICE
635ADRIAN SOWAPABIANICE
636KAMIL KLUCJASZPABIANICE
637IRENA KIKOSICKADRAWSKO POMORSKIE
638AGNIESZKA KOWALCZYKWROCŁAW
639MARCIN KOWALCZYKDRAWSKO POMORSKIE
640WOJCIECH SOBCZAKKRAKÓW
641MAREK WIERZBIŃSKIGLIWICE
642RYSZARD GRZYWACZKRAKÓW
643ELŻBIETA GRZYWACZKRAKÓW
644BARBARA GRZYWACZKRAKÓW
645WANDA GRABOWSKASKIERNIEWICE
646ANDRZEJ STRUKKRAKÓW
647LESZEK STRZYŻDOBRZYCA
648HANNA KARAKUSDOBRZYCA
649EWA LATUSZDOBRZYCA
650DOMINIKA STRZYŻDOBRZYCA
651MICHASIA STRZYŻDOBRZYCA
652MAJA LATUSZDOBRZYCA
653SEBASTIAN LATUSZDOBRZYCA
654ŁUKASZ PARYSEKDOBRZYCA
655ADAM KALARUSDOBRZYCA
656WOJCIECH MIELCARZDOBRZYCA
657HANNA KOSTOŁOWSKADOBRZYCA
658MALWINA NABZDYKDOBRZYCA
659WERONIKA MARCINIAKDOBRZYCA
660JAKUB KUBISIAKDOBRZYCA
661ANNA KUBISIAKDOBRZYCA
662AGNIESZKA MACIEJEWSKADOBRZYCA
663PAULINA JÓŹWIAKOWSKADOBRZYCA
664JAGODA BARANDOBRZYCA
665DARIA ŚLIPKODOBRZYCA
666MARCIN WROBIŃSKIDOBRZYCA
667HANNA GRADDOBRZYCA
668JACEK MIELCARZDOBRZYCA
669AGNIESZKA MICHALAKDOBRZYCA
670MONIKA MISZTAKDOBRZYCA
671KATARZYNA WALCZAKDOBRZYCA
672NORBERT KAWAŁADOBRZYCA
673PIOTR STASIKDOBRZYCA
674DARIA SZÓSTAKDOBRZYCA
675JOANNA KOWNACKADOBRZYCA
676PRZEMYSŁAW SZÓSTAKDOBRZYCA
677ANDRZEJ KARALUSDOBRZYCA
678MARTA KARALUSDOBRZYCA
679PIOTR MILCZAREKDOBRZYCA
680PAWEŁ ŻYCHLEWICZDOBRZYCA
681LECH JAROCKIKIELCE
682JANUSZ SZAFARCZYKDOBRODZIEŃ
683DANUTA JEUTEWARSZAWA
684JOANNA LEWANDOWSKAWARSZAWA
685MARCIN LEWANDOWSKIWARSZAWA
686ADAM FRONCWARSZAWA
687MARIUSZ PATECKIPOZNAŃ
688KRYSTYNA HOŁDASTALOWA WOLA
689WIESŁAW ELASTOMASZÓW MAZOWIECKI
690JADWIGA ELASTOMASZÓW MAZOWIECKI
691MICHAŁ ELASTOMASZÓW MAZOWIECKI
692JERZY TAWCZYŃSKILEGIONOWO
693ZBIGNIEW WÓJCIKBRODY
694ANNA ROSIŃSKAPŁOCK
695AGNIESZKA ROSIŃSKAPŁOCK
696EMILIA ROSIŃSKAPŁOCK
697LESZEK ROSIŃSKIPŁOCK
698MARCIN AGACIAKWARSZAWA
699HANNA ŁOGISZLESZNO
700ALEKSANDRA SOŁTYSIAKPOZNAŃ
701AGNIESZKA WUJCICKAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
702ANNA BUJNOWSKAOSTRÓDA
703MONIKA BUJNOWSKAOSTRÓDA
704BOGDA JANUSSZCZAWNO-ZDRÓJ
705LEOKADIA STACHYRALUBARTÓW
706DARIA GRABOWSKASKIERNIEWICE
707ŁUKASZ GRABOWSKISKIERNIEWICE
708ALEKSANDRA GRABOWSKASKIERNIEWICE
709MIROSŁAW SOTKIEWICZKIELCE
710BARBARA SZOSERPLESZEW
711ELŻBIETA TANAŚPLESZEW
712MICHAŁ PALCZYŃSKIKIELCE
713EDWARD SZLĄZAKZALESIE GÓRNE
714ANNA MOTTI-SZLĄZAKZALESIE GÓRNE
715PIOTR SZLĄZAKZALESIE GÓRNE
716ROMAN SZLĄZAKZALESIE GÓRNE
717WIESŁAWA RACZYŃSKAWOLICA
718ANDRZEJ RACZYŃSKIWOLICA
719KATARZYNA RACZYŃSKAWOLICA
720ALICJA RACZYŃSKAWOLICA
721GRZEGORZ MAJEWSKIWAŁBRZYCH
722MARCIN ŁUKASZEWSKIWAŁBRZYCH
723MILENA TRZASKOWSKAWAŁBRZYCH
724KRZYSZTOFA MACUGOWSKAWAŁBRZYCH
725KAROLINA SZEWCZYKWAŁBRZYCH
726KAMILA WOJCIESZKOWAŁBRZYCH
727SYLWIA KWIATKOWSKAWAŁBRZYCH
728ROKSANA KOTOWICZWAŁBRZYCH
729SEBASTIAN SŁAPIKWAŁBRZYCH
730BARTOSZ BOBERWAŁBRZYCH
731AGNIESZKA KABATWAŁBRZYCH
732MICHAŁ ŻYWARSKIWAŁBRZYCH
733GRZEGORZ MAZANIKWAŁBRZYCH
734PAWEŁ SOWAWAŁBRZYCH
735ANDRZEJ GĄDEKWAŁBRZYCH
736ANNA GÓRSKAWAŁBRZYCH
737MACIEJ DUDKIEWICZWAŁBRZYCH
738JOANNA KRZYWDAWAŁBRZYCH
739ADRIAN SZYMSKIWAŁBRZYCH
740ANETA FERDZYNWAŁBRZYCH
741OLGA ŚWIĄTEKWAŁBRZYCH
742MONIKA BRONIECKAWAŁBRZYCH
743JUSTYNA WITEKWAŁBRZYCH
744GRZEGORZ LIPSKIWAŁBRZYCH
745ALEKSANDRA JANUSZWAŁBRZYCH
746AGATA JASIŃSKAWAŁBRZYCH
747ŁUKASZ GAZELAWAŁBRZYCH
748ROBERT BANASIAKWAŁBRZYCH
749MICHAŁ ŁABIAKWAŁBRZYCH
750PAWEŁ SMOLIŃSKIWAŁBRZYCH
751DAGMARA ZDUNEKWAŁBRZYCH
752PAWEŁ BELCHNEROWSKIWAŁBRZYCH
753MICHAŁ RACZYŃSKIWAŁBRZYCH
754ALEKSANDRA KOSTRZEWAWAŁBRZYCH
755PIOTR DOMAŃSKIWAŁBRZYCH
756MARTA KABATWAŁBRZYCH
757EWA KABATWAŁBRZYCH
758MIROSŁAW KABATWAŁBRZYCH
759WOJCIECH SUCHYGDAŃSK
760IWONA MAJKOGDAŃSK
761MAGDALENA GUSMANNGDAŃSK
762JOANNA WNUCZKOGDAŃSK
763ANNA JANCZUKOWICZGDAŃSK
764ANNA PARUSZEWSKAGDAŃSK
765MAŁGORZATA SZUTAGDAŃSK
766ALEKSANDRA KACZYŃSKAGDAŃSK
767ALICJA PALUSZEKELBLĄG
768BOGUMIŁA KITGDAŃSK
769BARBARA KITGDAŃSK
770IZABELA JURCZIKTCZEW
771MONIKA BIAŁEKSZCZECIN
772KATARZYNA TUREWICZSZCZECIN
773MAGDA SZCZEPAŃSKAGDAŃSK
774MAŁGORZATA DĄBROWSKAGDAŃSK
775OLA WOJTKOWSKAGDAŃSK
776KAROL KALSZTEINGDAŃSK
777MACIEJ SOKOŁOWSKIGDAŃSK
778WOJCIECH BIELIŃSKIGDAŃSK
779PIOTR PORZEZIŃSKIGDAŃSK
780ARTUR OSOJCAGDAŃSK
781JAKUB KACZYŃSKIGDAŃSK
782PIOTR KACZYŃSKIGDAŃSK
783MACIEJ SUCHYGDAŃSK
784MARCIN BORTNIKGDAŃSK
785WIESŁAW GUMIENNYGDAŃSK
786MICHAŁ PERLIŃSKIGDAŃSK
787SZYMON NITKAGDAŃSK
788SŁAWOMIR ZAWADZKIGDAŃSK
789BARTOSZ SIUDAKGDAŃSK
790GRZEGORZ SADOWSKIGDAŃSK
791RYSZARD BETCHERGDAŃSK
792ADAM MARZECGDAŃSK
793LESZEK MIAZGAGDAŃSK
794TOMASZ ALOTGDAŃSK
795TOMASZ BONACHOJNICE
796HELENA GRZYWACZKRAKÓW
797KRYSTIAN KUŹNIKRYBNIK
798MATEUSZ PRICHACZWROCŁAW
799MARIA CHUDZYŃSKAWARSZAWA
800ANDRZEJ WALKOWIAKPOZNAŃ
801SYLWIA MUCZYŃSKAJAWOR
802KAZIMIERZ DENEKPOZNAŃ
803KAROLINA BRACHKRAKÓW
804PATRYCJA PIETRACHAKRAKÓW
805EWA TURSKAKRAKÓW
806KONRAD TURSKIKRAKÓW
807TOMASZ SIKORSKIKRAKÓW
808BARTOSZ PLASEKKRAKÓW
809IRENA BRACHKRAKÓW
810MAŁGORZATA DWORZAKKRAKÓW
811PIOTR PACHOLARZBIAŁYSTOK
812ELŻBIETA KUŻELEWSKAZAKOPANE
813BARBARA KUNA-POLAŃSKAZAKOPANE
814JERZY POLAŃSKIOŁOBOK
815ANNA JAROSIKOŁOBOK
816STANISŁAW JAROSIKOŁOBOK
817TOMASZ JAROSIKOŁOBOK
818WALDEMAR JAROSIKRYBNIK
819ARKADIUSZ ANTOŃCZYKRYBNIK
820AGNIESZKA ADAMCZYKRYBNIK
821PAWEŁ ADAMCZYKRYBNIK
822SZYMON ADAMCZYKRYBNIK
823DAWID CICHYRYBNIK
824RAFAŁ GROBORZRYBNIK
825MARCIN KUŹNIKRYBNIK
826ALEKSANDRA MIKARYBNIK
827WOJCIECH MIKARYBNIK
828TOMASZ MUŚRYBNIK
829MARCIN POLLAKRYBNIK
830SEBASTIAN POLLAKRYBNIK
831WOJCIECH SIERNYRYBNIK
832ADAM SPORYSZRYBNIK
833KRZYSZTOF SPORYSZRYBNIK
834SEBASTIAN SPORYSZRYBNIK
835MICHAŁ WIECZOREKRYBNIK
836SŁAWOMIR WIECZOREKRYBNIK
837BOGUSŁAW WIERZBIŃSKIRYBNIK
838ŁUKASZ ZIMOŃSTARACHOWICE
839RAFAŁ BORCUCHWAŁBRZYCH
840JUSTYNA PLEJZERWAŁBRZYCH
841JOANNA NOWAKOWSKAWAŁBRZYCH
842MARTA DOLNAWAŁBRZYCH
843MICHALINA BEKIERWAŁBRZYCH
844MAGDALENA SPYRAWAŁBRZYCH
845MAGDALENA TEKIELIWAŁBRZYCH
846KATARZYNA SKRABSKAWAŁBRZYCH
847BARTOSZ KWIATKOWSKIWAŁBRZYCH
848DAWID SYCWAŁBRZYCH
849ANNA HEKSELWAŁBRZYCH
850PAWEŁ BIELWAŁBRZYCH
851NATALIA BUDZYŃSKAWAŁBRZYCH
852ADAM MENDREKBIELSKO-BIAŁA
853MAGDALENA NOWAKGDAŃSK
854ALEKSANDRA CHABOWSKARUMIA
855RAFAŁ JENDRZEJEWSKISTAROGARD GDAŃSKI
856JOLANTA RADZEWICZGDYNIA
857JERZY P. LURANCGDAŃSK
858ZDZISŁAW KOPEĆGDAŃSK
859ŁUKASZ KOPEĆGDAŃSK
860JOLANTA SKIBAŚWIDNICA
861MAREK OLEŃKIEWICZŚWIDNICA
862PRZEMYSŁAW SASNALWROCŁAW
863BARTOSZ BOBROWSKIŚWIDNICA
864ADAM OLEŃKIEWICZŚWIDNICA
865ANDRZEJ WOJTASZEWSKIDĄBRÓWKA
866MACIEJ WALKOWIAKŚWIDNICA
867DOROTA HAUKEŚWIDNICA
868PRZEMYSŁAW PESTŚWIDNICA
869MARTA GRABOWSKAŚWIDNICA
870MAGDALENA WOLIŃSKAZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
871GRAŻYNA KWINTAKRAKÓW
872JACEK ZAPAŁAKONIN
873HENRYK STARCZEWSKIGDAŃSK
874ARKADIUSZ SŁOWIŃSKILUBOŃ
875JANUSZ SIKORALUBOŃ
876PRZEMYSŁAW OLSZEWSKILUBOŃ
877DAMIAN NĘCKIMIŁOSZÓW
878WALDEMAR FLUDERPLESZEW
879MARCIN KLĄSKAŁAWROCŁAW
880RAFAŁ P. FIJAŁKOWSKIGRODZISK MAZOWIECKI
881OSKAR FILIPOWICZKATOWICE
882DANUTA DUBYKZAWADZKIE
883MAŁGORZATA KOZIKKIELCE
884MAREK IGRASZAKLIKÓW
885GRZEGORZ WOŹNIAKJELENIA GÓRA
886TAMARA SZYMUŁASTALOWA WOLA
887ANNA LIPIECLEGIONOWO
888MARTA JAROSIEWICZLEGIONOWO
889JOANNA HIŻWARSZAWA
890MIECZYSŁAW SIKORALUBLIN
891TOMASZ BOCHEŃSKIWARSZAWA
892ANNA DZIERŻANOWSKAJELCZ LASKOWICE
893KRZYSZTOF GOŻDZIUKJELCZ LASKOWICE
894ANNA JANOTABRZEG
895BŁAŻEJ JANOTARADOSTOWICE
896EMILIA JANOTABRZEG
897JAN JANOTABRZEG
898ŁUKASZ JANOTARADOSTOWICE
899JOLANTA KEMSKAJELCZ LASKOWICE
900MICHAŁ KEMSKIJELCZ LASKOWICE
901ZBIGNIEW KLOFTAJELCZ LASKOWICE
902MARIANNA KONDYSJELCZ LASKOWICE
903MAŁGORZATA ŁUSZCZYŃSKAOŁAWA
904JOANNA MURAWSKAJELCZ LASKOWICE
905ADAM MURAWSKIJELCZ LASKOWICE
906HALINA PARTYKAJELCZ LASKOWICE
907DARIUSZ PIOTROWSKIJELCZ LASKOWICE
908ALICJA SOBAŃSKAJELCZ LASKOWICE
909RYSZARD SOBAŃSKIJELCZ LASKOWICE
910MARIA WIECZOREKOŁAWA
911JANINA WOJTCZAKOŁAWA
912MARIA ZAGÓRSKAJELCZ LASKOWICE
913MARIANNA ZMYŚLONYJELCZ LASKOWICE
914EWA CECOTKATOWICE
915ZBIGNIEW NOBISDABROWA GÓRNICZA
916BOLESŁAW GÓRALWARSZAWA
917WIESŁAW DĄBROWSKIGDAŃSK
918JUSTYNA BIELKATOWICE
919DARIUSZ GAŁKASOSNOWIEC
920MICHAŁ ZDEBSOSNOWIEC
921MAREK KRUPASOSNOWIEC
922MACIEJ ŚWIDERSKIZAWIERCIE
923MAGDALENA GÓRNA-ZLOTEKPOZNAŃ
924ROBERT ZLOTEKPOZNAŃ
925ZBIGNIEW PIECZYSTYKOWARY
926KRYSTYNA DEKARZEWSKALUBIN
927BOGDAN DEKARZEWSKILUBIN
928KAZIMIERA KOWALEWSKANOWA SÓL
929ANTONI KIRAGANOWA SÓL
930MICHAŁ PIĄTKOWSKIWARSZAWA
931BARTOSZ TOMASZEWSKIWARSZAWA
932ELŻBIETA MATUNAKOVAPIASTÓW
933MACIEJ KLIMCZAKŁÓDŹ
934AGATA BREZDEŃGODZIKOWICE
935ZDZISŁAW BREZDEŃGODZIKOWICE
936BARBARA BREZDEŃGODZIKOWICE
937MICHAŁ BREZDEŃGODZIKOWICE
938WACŁAW SZAFRANCZECHOWICE-DZIEDZICE
939TOMASZ BOJAKOWSKIRAKUTOWO
940WIESŁAW BRATKOWSKIWARSZAWA
941ELŻBIETA KOZŁOWSKAWARSZAWA
942TOMASZ KOZŁOWSKIWARSZAWA
943JULKA KOZŁOWSKAWARSZAWA
944ANDRZEJ GUMOWSKIGDYNIA
945ARTUR CIEMPAWAŁBRZYCH
946JAN BAŁDYS (†)LIPA
947PIOTR BURMANOPOLE
948ALEKSANDRA LUDWIKOWSKAPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
949PAWEŁ BARTOSZEWSKIWARSZAWA
950BARBARA MAZUREKWAŁBRZYCH
951STANISŁAW MAZUREKWAŁBRZYCH
952AGNIESZKA MAZUREKWAŁBRZYCH
953MAGDALENA MAZUREKWAŁBRZYCH
954MARIA NAPIERAŁAPOZNAŃ
955TADEUSZ SKÓRASŁUPSK
956MARTA WOJCIUKBIAŁA PODLASKA
957KRZYSZTOF KORCZAKOWSKILUBOŃ
958KAMILA MAĆKOWIAKLUBOŃ
959SŁAWOMIR KORCZAKOWSKIPOZNAŃ
960MARZENA GODLEWSKAPOZNAŃ
961FRANCISZEK IREKTARNOWSKIE GÓRY
962MAŁGORZATA LUBOCKAGDAŃSK
963ALEKSANDRA LUBOCKAGDAŃSK
964JOANNA LUBOCKAGDAŃSK
965MAGDA LUBOCKAGDAŃSK
966MAREK OLBRYŚSŁUPSK
967KAMILA WAŃCZYKNOWY SĄCZ
968KAROLINA WAŃCZYKNOWY SĄCZ
969BARTOSZ BŁASZCZYKNOWY SĄCZ
970ROMAN BŁASZCZYKNOWY SĄCZ
971DARIUSZ JAŹWIECGLIWICE
972BOGDAN BEZEGJAWOR
973PAWEŁ WALCZAKLESZNO
974TADEUSZ ZIEMIANEKTARNOWSKIE GÓRY
975CECYLIA ZIEMIANEKTARNOWSKIE GÓRY
976JAN ZIEMIANEKTARNOWSKIE GÓRY
977MARIA MERDATARNOWSKIE GÓRY
978BOŻENA SASTARNOWSKIE GÓRY
979TADEUSZ BŁASZCZYKKRAKÓW
980MICHAŁ P. CZECHPRUSZCZ GDAŃSKI
981WIESŁAW CZECHPRUSZCZ GDAŃSKI
982JANUSZ NOWAKKRAKÓW
983ŁUKASZ NOWAKKRAKÓW
984MARTA NOWAKKRAKÓW
985MATEUSZ NOWAKKRAKÓW
986HALINA GRUDZIEŃNYSA
987EWA GRUDZIEŃNYSA
988BRYGIDA KAWULAK (†)GRONOWO ELBLĄSKIE
989CZESŁAW KAWULAKGRONOWO ELBLĄSKIE
990JOANNA GRONDECKAELBLĄG
991GRZEGORZ JODOBYTOM
992ANNA KOWALSKAWARSZAWA
993AGATA KOWALSKAWARSZAWA
994JAKUB KARCZEWSKIWAŁBRZYCH
995IWONA KOWALIKKRAKÓW
996KRZYSZTOF KOWALIKKRAKÓW
997HENRYK JUROŁAJĆWSCHOWA
998JOLANTA SZYMANOWSKAPOZNAŃ
999GOSIA SZYMANOWSKAPOZNAŃ
1000MARZENA SZYMANOWSKAPOZNAŃ
1001DARIUSZ KUŻELEWSKIBIAŁYSTOK
1002ALEXANDRA PROCHOWSKAOPOLE
1003GRAŻYNA MUSIAŁOBRZYCKO
1004MAREK MUSIAŁOBRZYCKO
1005ANNA MUSIAŁOBRZYCKO
1006MAGDALENA MUSIAŁOBRZYCKO
1007IRENA CARYKNOWA RUDA
1008FRANCISZEK CARYKLUBLIN
1009ROBERT MICZKOSANDOMIERZ
1010PAWEŁ MICZKOSANDOMIERZ
1011GRZEGORZ BETIUKSŁUPSK
1012KRYSTYNA BETIUKSŁUPSK
1013DOROTA BETIUKSŁUPSK
1014KRZYSZTOF BETIUKSŁUPSK
1015PIOTR HORMAŃSKILUBAWKA
1016TOMASZ HAŃDZIUKKWIDZYŃ
1017EMILIA HAŃDZIUKKWIDZYŃ
1018TOMASZ KNIOŁANAKŁO
1019ZOFIA JAŚKIEWICZPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1020PAWEŁ JAŚKIEWICZPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1021PIOTR JAŚKIEWICZPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1022JAROSŁAW PASIECZNIKRUDA ŚLĄSKA
1023ANITA SASNALŚWIDNICA
1024PIOTR SASNALŚWIDNICA
1025URSZULA HORMAŃSKALUBAWKA
1026ADAM HORMAŃSKI (†)LUBAWKA
1027ADAM CZARNOWSKI (†)WARSZAWA
1028ANNA JAŚKIEWICZPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1029RENATA BŁASIAKGLIWICE
1030ROBERT BŁASIAKGLIWICE
1031ANNA KAMIŃSKAWARSZAWA
1032GRZEGORZ TURSZCZECIN
1033JOANNA PIERCHAŁAŻORY
1034SYLWIA BIESAGAPABIANICE
1035MARCIN CZESTKOWSKIPABIANICE
1036AGNIESZKA KOPKAPABIANICE
1037MARCIN MUSIAŁPABIANICE
1038PRZEMYSŁAW SZEWCZYKPABIANICE
1039MILENA WÓJCIKPABIANICE
1040SYLWIA JABŁOŃSKAPABIANICE
1041JAKUB URBAŃSKIPABIANICE
1042SEBASTIAN MILLERPABIANICE
1043MAREK SOBIERAJPABIANICE
1044MARTA MICHALIKPABIANICE
1045AGNIESZKA GRABARZPABIANICE
1046ROBERT RATAJCZYKPABIANICE
1047KAMIL GRZYBEKPABIANICE
1048MAGDA FRANKIEWICZPABIANICE
1049KATARZYNA CYGANPABIANICE
1050AGNIESZKA WOŹNIAKPABIANICE
1051MAGDALENA GRZEJDZIAKPABIANICE
1052ARTUR BOROŃPABIANICE
1053EWELINA JASITCZAKPABIANICE
1054EDWARD DANKOWSKIPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
1055ANDRZEJ SIKORSKIWARSZAWA
1056MAŁGORZATA MANTYKSTARGARD SZCZECIŃSKI
1057TADEUSZ MANTYKSTARGARD SZCZECIŃSKI
1058ANDRZEJ MANTYKSTARGARD SZCZECIŃSKI
1059TOMASZ MANTYKSTARGARD SZCZECIŃSKI
1060KAROL MANTYKSTARGARD SZCZECIŃSKI
1061PAULINA SOBOLEWSKASTARGARD SZCZECIŃSKI
1062GOSIA ŚLAGOWSKASTARGARD SZCZECIŃSKI
1063KARINA STEFAŃSKASTARGARD SZCZECIŃSKI
1064KAROLINA SOBOLEWSKASTARGARD SZCZECIŃSKI
1065ASIA BOJANOWSKASTARGARD SZCZECIŃSKI
1066MONIKA JAKUBIAKSTARGARD SZCZECIŃSKI
1067PRZEMYSŁAW MIKUŁASTARGARD SZCZECIŃSKI
1068DAMIAN DĄBROWSKISTARGARD SZCZECIŃSKI
1069MARCIN BOJANOWSKISTARGARD SZCZECIŃSKI
1070MICHAŁ JANUSZEWSKISTARGARD SZCZECIŃSKI
1071MARIUSZ FURMANIAKSTARGARD SZCZECIŃSKI
1072JACEK SANIDEWICZSTARGARD SZCZECIŃSKI
1073PRZEMYSŁAW SEREDYŃSKISTARGARD SZCZECIŃSKI
1074IZA JAROŃSTARGARD SZCZECIŃSKI
1075WITOLD SICIŃSKIWARSZAWA
1076RYSZARD LISAKFRYSZTAK
1077SZYMON GŁOGOWSKIWAŁBRZYCH
1078JOANNA GÓRNICKAJEDLINA ZDRÓJ
1079SYLWIA SZKUDLAREKŚWIEBODZICE
1080ANETA ZARĘBAWAŁBRZYCH
1081KRZYSZTOF SIĘGAWAŁBRZYCH
1082MAGDALENA TRZCIŃSKAWAŁBRZYCH
1083LUCYNA GŁOGOWSKAWAŁBRZYCH
1084MARIAN MIZERARUDA ŚLĄSKA
1085AGATA WIŚNIEWSKACZASTARY
1086PAWEŁ WIŚNIEWSKICZASTARY
1087ALICJA CZARNUCHTARNOWO PODGÓRNE
1088JERZY CZARNUCHTARNOWO PODGÓRNE
1089PRZEMYSŁAW CZARNUCHTARNOWO PODGÓRNE
1090ELŻBIETA CZARNUCHTARNOWO PODGÓRNE
1091WITOLD KLIZACHEŁM
1092ZOFIA NYCZCHEŁM
1093ZOFIA LECKACHEŁM
1094ZIEMOWIT LECKICHEŁM
1095ALICJA KOWALCZYKCHEŁM
1096HELENA ACHLERCHEŁM
1097KAMIL ACHLERCHEŁM
1098ALFREDA KALITACHEŁM
1099LECH JASINACHEŁM
1100JOLANTA PAWLAKCHEŁM
1101JACEK SZLASACZĘSTOCHOWA
1102SYLWIA MORAWSKAJAWOR
1103TOMASZ KAMIŃSKIIŁAWA
1104MIROSŁAW STATKUNOLSZTYN
1105ANNA NOWAKTCZEW
1106BARBARA BARTKOWSKAPSZCZÓŁKI
1107DOROTA GRZEŚKOWIAKTCZEW
1108ALEKSANDRA GRZEŚKOWIAKTCZEW
1109KRZYSZTOF GRZEŚKOWIAKTCZEW
1110TOMASZ ROCZNIAKSOPOT
1111HENRYK PŁUDOWSKILUBIN
1112KAZIMIERA PŁUDOWSKALUBIN
1113KATARZYNA GRYGLEWICZLUBIN
1114HELENA MASZCZYKZAWIERCIE
1115HUBERT FUGOSRZESZÓW
1116MARIUSZ ŚLIWAKRAKÓW
1117ELŻBIETA ŚLIWAKRAKÓW
1118TOMASZ ŚLIWAKRAKÓW
1119HENRYK MICHALIKKWIDZYN
1120KRZYSZTOF MICHALIKKWIDZYN
1121MAŁGORZATA SULEJKWIDZYN
1122MAŁGORZATA DYMEKKWIDZYN
1123LESZEK GAJDAKWIDZYN
1124PAWEŁ GAJDAKWIDZYN
1125TYMOTEUSZ TEMPLINKWIDZYN
1126SZYMON LAUDYWILCZYN
1127KAROLINA HANIEWICZGDYNIA
1128ROMUALD MRÓZSOLEC KUJAWSKI
1129BARTOSZ MRÓZSOLEC KUJAWSKI
1130PIOTR JAGIEŁŁO (†)RYBNIK
1131GRAŻYNA ŁĘCKAKIELCE
1132BARBARA JANICKIELCE
1133SŁAWOMIR CHOJNACKIŻNIN
1134ARTUR CHOJNACKIŻNIN
1135MARIA GRZYWACZCZECHOWICE-DZIEDZICE
1136MARIAN GRZYWACZCZECHOWICE-DZIEDZICE
1137IWONA ZIELIŃSKAJAWOR
1138MICHAŁ ROMANOWSKISZCZECIN
1139TOMASZ ROMANOWSKISZCZECIN
1140MARTA ROMANOWSKASZCZECIN
1141MICHAŁ OLSZEWSKISZCZECIN
1142ŁUKASZ BALCERAKSZCZECIN
1143TOMASZ PASZEKSZCZECIN
1144MATEUSZ SZCZECIŃSKISZCZECIN
1145WOJCIECH SIEDLISKISZCZECIN
1146KAMIL BARANSZCZECIN
1147SEBASTIAN SZATKOWSKISZCZECIN
1148TOMASZ GRACZYKSZCZECIN
1149BARTOSZ MALECSZCZECIN
1150ARKADIUSZ ANDRZEJUKSZCZECIN
1151SZYMON CHWALISZSZCZECIN
1152ADAM OLSZEWSKISZCZECIN
1153RADOSŁAW HERDZIKSZCZECIN
1154MARCIN MRÓWKASZCZECIN
1155RAFAŁ LISOWSKISZCZECIN
1156MONIKA GRZEŚKOWIAKSZCZECIN
1157ANGELIKA LYSZTYKSZCZECIN
1158ALEKSANDRA HODAMSZCZECIN
1159ALICJA KUCIAPASZCZECIN
1160DOROTA PŁUCIENNIKSZCZECIN
1161ALICJA KUGIELSZCZECIN
1162NATALIA KRASSOWSKASZCZECIN
1163KATARZYNA MIERNIKSZCZECIN
1164ZBIGNIEW RADKOJAWORZNO
1165MAŁGORZATA CHEŁMICKAŁÓDŹ
1166JACEK PACZKOWSKIŁÓDŹ
1167MAGDALENA CHEŁMICKA-PACZKOWSKAŁÓDŹ
1168JÓZEF BĄKSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
1169ELŻBIETA GLEBAKATOWICE
1170KRZYSZTOF WIKTORWADOWICE
1171MARZENA KOZŁOWSKAKÓRNIK
1172MARIOLA KORCZAKOWSKALIPNO
1173WALDEMAR KORCZAKOWSKILIPNO
1174ZOFIA MAZURKIEWICZGOŚCIEJEWO
1175JERZY MAZURKIEWICZGOŚCIEJEWO
1176ZOFIA KOWALSKAMYSŁOWICE
1177MIROSŁAW KOWALSKIMYSŁOWICE
1178RAFAŁ KOWALSKIMYSŁOWICE
1179ALEKSANDRA SKUZAKIELCE
1180GRAŻYNA TOBOROWICZKIELCE
1181DANUTA CICHAŁÓDŹ
1182PAWEŁ LURANCJASTRZĘBIE-ZDRÓJ
1183IRENA RAKOWKIELCE
1184CZESŁAWA POŁUKORDWROCŁAW
1185DANUTA OSIADACZPRZEMYŚL
1186WERONIKA ŚLEDZIKOWSKAKRAKÓW
1187MARTA BICZKRAKÓW
1188ŁUKASZ ROGOWSKIRYBNIK
1189MAGDALENA SZĘDZIELORZRYBNIK
1190ANNA KOWALIKKRAKÓW
1191JACEK KĘDZIERSKIOZORKÓW
1192JAKUB MAKUCHSZLICHTYNGOWA
1193FRANCISZEK RATAJWARSZAWA
1194WANDA GONCZARWARSZAWA
1195HALINA MIERCZYŃSKAWARSZAWA
1196LIDIA CYBULSKAWARSZAWA
1197MONIKA CHOJNACKAWARSZAWA
1198HANNA BAGIŃSKAWARSZAWA
1199KRYSTYNA MOCZULSKAWARSZAWA
1200KATARZYNA PAWŁOWSKAWARSZAWA
1201JERZY ADAMKIEWICZWARSZAWA
1202JADWIGA TOKAJWARSZAWA
1203GRZEGORZ LEWANDOWSKIWARSZAWA
1204JAN SZCZEPAŃSKIWARSZAWA
1205JANINA JARMONTOWICZWARSZAWA
1206HALINA SZCZEPAŃSKAWARSZAWA
1207JAN SUJKOWSKIWARSZAWA
1208FELIKS SZPONDWARSZAWA
1209JERZY BALTAZIUKLEGIONOWO
1210MARIANNA TYNELSKAWARSZAWA
1211KRYSTYNA PROHASKAWARSZAWA
1212BARBARA KORZENIOWSKAWARSZAWA
1213RYSZARD CZYŻEWSKIWARSZAWA
1214BOLESŁAW SKOWYRSKIWARSZAWA
1215LIDIA SERWATKOWARSZAWA
1216STANISŁAW DOMAGAŁAWARSZAWA
1217ANDRZEJ ORLIKWARSZAWA
1218MIECZYSŁAWA SUBOCZWARSZAWA
1219ANDRZEJ JARZYNKOWSKIWARSZAWA
1220JERZY PRUSKIWARSZAWA
1221KAZIMIERA ZACZYKIEWICZWARSZAWA
1222BARBARA SZEWCZUKWARSZAWA
1223EUGENIUSZ MOSKALWARSZAWA
1224ANATOL DĄBROWSKIWARSZAWA
1225DANUTA FIRGANWARSZAWA
1226MICHAŁ FIRGANWARSZAWA
1227TERESA LEWANDOWSKAWARSZAWA
1228MAREK BALCERAKZIELONKA
1229BARBARA BALCERAKZIELONKA
1230BARBARA MILEWSKAWARSZAWA
1231KRYSTYNA KOSOWICZZDZIESZOWICE
1232PIOTR KOSOWICZZDZIESZOWICE
1233PRZEMYSŁAW KOSOWICZZDZIESZOWICE
1234JACEK KOSOWICZZDZIESZOWICE
1235MARTA KOSOWICZZDZIESZOWICE
1236ZDZISŁAW WÓJCIKWROCŁAW
1237AGNIESZKA LECHOWSKAKONSTANTYNÓW
1238HALINA KLEIN (†)KWIDZYN
1239KRZYSZTOF PACHLAKRZESZOWICE
1240ARTUR GUTOWSKIBYDGOSZCZ
1241MICHAŁ WALCZAKBYDGOSZCZ
1242RADOSŁAW SKÓRCZEWSKIBYDGOSZCZ
1243KLAUDIA RUDOWICZBYDGOSZCZ
1244AGNIESZKA SAKSONBYDGOSZCZ
1245LUDWIK WARSZYWKABYDGOSZCZ
1246JAROSŁAW REMUSBYDGOSZCZ
1247MAŁGORZATA REMUSBYDGOSZCZ
1248ROBERT DOMAGALSKIBYDGOSZCZ
1249MAGDALENA DOMAGALSKABYDGOSZCZ
1250PAWEŁ STASZEWSKIBYDGOSZCZ
1251ALINA PANCERBYDGOSZCZ
1252JOANNA BANASZEWSKABYDGOSZCZ
1253PIOTR GŁOWSKIPIŁA
1254MAGDALENA GŁOWSKAPIŁA
1255LECH BOCZKOWSKIBYDGOSZCZ
1256TOMASZ TROĆBYDGOSZCZ
1257ARTUR WIŚNIEWSKIINOWROCŁAW
1258ANDRZEJ WESOŁOWSKIBYDGOSZCZ
1259PRZEMYSŁAW GUTOWSKIBYDGOSZCZ
1260AGNIESZKA GUTOWSKABYDGOSZCZ
1261BARBARA WITUCKABYDGOSZCZ
1262STEFAN CZYŻKOSTRZYŃ
1263HERMAN ALFONS GRAJCZYKTARNOWSKIE GÓRY
1264AGATA BALCERSKAPABIANICE
1265JOANNA KUROWSKAPABIANICE
1266TOMASZ NOWACKIPABIANICE
1267ALEKSANDRA NOWACKAPABIANICE
1268OSKAR STĘPIEŃPABIANICE
1269DOBROCHNA WARWASPABIANICE
1270KATARZYNA WOJTCZAKPABIANICE
1271MAGDALENA WYRZYKOWSKAPABIANICE
1272MARTYNA ZAJĄCPABIANICE
1273WITOLD KALINOWSKIŁÓDŹ
1274PAULINA DOBROWOLSKAŁÓDŹ
1275JOANNA KOZIURAWIŚNIOWA GÓRA
1276MAGDALENA KOZIURAWIŚNIOWA GÓRA
1277ADAM ŁOBODAPIĄTKOWISKO
1278SYLWIA PYRKOWSKAŁASK
1279TOMASZ RUDNIAKSTRÓŻA
1280MICHALINA SÓJKAŁASK
1281ADAM TYDEWIŚNIOWA GÓRA
1282JOANNA HEŁŁÓDŹ
1283MAŁGORZATA WALCZAKPABIANICE
1284MAJA SOCHALSKAPABIANICE
1285ANNA BĄKŁASK
1286EWELINA OLSZEWSKAPABIANICE
1287KATARZYNA MUDZOPABIANICE
1288ANNA KOWAREKPABIANICE
1289JAROSŁAW SMOLAREKPABIANICE
1290MAGDALENA SMOLAREKPABIANICE
1291ELŻBIETA SMOLAREKPABIANICE
1292AGNIESZKA WALESAGORZÓW ŚLĄSKI
1293EDYTA KABUSGORZÓW ŚLĄSKI
1294JUSTYNA MAZURKIEWICZPRASZKA
1295ALEKSANDRA WALACIKPRASZKA
1296TOMASZ SŁODKIPRASZKA
1297MATEUSZ KRZEMIŃSKIRUDNIKI
1298MICHAŁ SYMAGORZÓW ŚLĄSKI
1299MACIEJ ŚLIWIŃSKIPRASZKA
1300JACEK NIKLASIŃSKIPRASZKA
1301PIOTR MALIŃSKIGORZÓW ŚLĄSKI
1302PAWEŁ MALIŃSKIGORZÓW ŚLĄSKI
1303AGNIESZKA ŻELAZNACZĘSTOCHOWA
1304PIOTR JUNGOWSKIPRASZKA
1305KRZYSZTOF JUNGOWSKIPRASZKA
1306DANUTA JUNGOWSKAPRASZKA
1307ZBIGNIEW KARBOWSKINOWA DĘBA
1308IWONA KARBOWSKANOWA DĘBA
1309PIOTR PASTUŁANOWA DĘBA
1310ROMAN HRYNYKWAŁCZ
1311ANDRZEJ ŻMUDAWARSZAWA
1312PIOTR JASICAŁĘKI DOLNE
1313JUSTYNA LASYKJASTRZĘBIE ZDRÓJ
1314STANISŁAW KAŁKAPLESZEW
1315MIROSŁAW ZARADNYKOWALEW
1316WIESŁAW SZYMAŃSKIPLESZEW
1317ZBIGNIEW WALCZAKPLESZEW
1318KRZYSZTOF HOFFMANPLESZEW
1319MICHAŁ KUBERKAPLESZEW
1320MACIEJ KUBERKAPLESZEW
1321ANETA SZUBERTPLESZEW
1322ANDRZEJ ZADWORNYPRASZKA
1323PAWEŁ ZADWORNYPRASZKA
1324GRZEGORZ BEDNARZPŁOCK
1325ALICJA BREŚPŁOCK
1326MAGDALENA BRZUZIEWSKABULKOWO
1327ALEKSANDRA CIEŚLAKPŁOCK
1328ANNA FIŁONIUKPŁOCK
1329JOANNA JABŁOŃSKAPŁOCK
1330MAŁGORZATA KMIECIAKPŁOCK
1331LESZEK KOTPŁOCK
1332IZABELA KOPCIŃSKAPŁOCK
1333MICHAŁ KOWALSKIDROBIN
1334MICHAŁ KULIGOWSKIPŁOCK
1335MARTA KWIECIEŃPŁOCK
1336EWELINA LEMANOWICZDROBIN
1337EWELINA MAŚLANAPŁOCK
1338ALEKSANDRA MARZECPŁOCK
1339BARTOSZ MICHAŁOWSKIPŁOCK
1340GABRIELA NOWAKPŁOCK
1341MONIKA PAWLICKAPŁOCK
1342KATARZYNA PAPIŁKOCZERWIŃSK
1343MICHAŁ ROLIRADPŁOCK
1344ANNA ROSIŃSKAPŁOCK
1345SYLWIA RULKAPŁOCK
1346IWONA SERWACHPŁOCK
1347MAŁGORZATA SIERADZKAPŁOCK
1348AGNIESZKA SONTOWSKADZIAŁDOWO
1349KAROL SKIERSKIPŁOCK
1350MAGDALENA STAŃCZYKPŁOCK
1351AGNIESZKA STEFAŃSKAPŁOCK
1352ŁUKASZ STRUPCZEWSKIPŁOCK
1353PAWEŁ SZCZĘSNYPŁOCK
1354BEATA SZMULEWICZPŁOCK
1355AGNIESZKA WASIAKPŁOCK
1356ANNA WDOWIAKPŁOCK
1357ANNA ŻBIKOWSKASZCZUTOWO
1358KRZYSZTOFŻYWIEC
1359ŁUKASZ BARCZYKNOJEWO
1360CZESŁAW JEDNORÓGŻAGAŃ
1361WACŁAWA MOTYLSKAZWIERZCHÓW
1362MAGDALENA MOTYLSKAZWIERZCHÓW
1363MARCIN MOTYLSKIZWIERZCHÓW
1364WIESŁAW MOTYLSKIZWIERZCHÓW
1365MARIANNA ŚWIĄTKOWSKABEŁCHATÓW
1366PAWEŁ ŚWIĄTKOWSKIBEŁCHATÓW
1367MAREK ŚWIĄTKOWSKIBEŁCHATÓW
1368PIOTR MORAWSKIJAWOR
1369HENRYK NIEMIECŻYWIEC
1370LECH LAMENTTUREK
1371MACIEJ SZABELSKIWARSZAWA
1372MARTA SZABELSKAWARSZAWA
1373MONIKA KUBACKAKATOWICE
1374JERZY KUBACKIKATOWICE
1375KAROLINA ZADWORNAJELCZ LASKOWICE
1376ŁUKASZ ZADWORNYJELCZ LASKOWICE
1377RAFAŁ ZADWORNYJELCZ LASKOWICE
1378ALINA ZADWORNAJELCZ LASKOWICE
1379ANDRZEJ ZADWORNYJELCZ LASKOWICE
1380BOLESŁAW GRUSZCZYŃSKIGDYNIA
1381ZBIGNIEW BREJNAKTORUŃ
1382LIDIA BREJNAKTORUŃ
1383PATRYK BREJNAKTORUŃ
1384ARTUR BREJNAKTORUŃ
1385MARIA KWAPISZKRAPKOWICE
1386SZYMON KWAPISZKRAPKOWICE
1387GRAŻYNA MAŁECKAKRAPKOWICE
1388WIESŁAW MAŁECKIKRAPKOWICE
1389ZOFIA SACAŁAKATOWICE
1390ANDRZEJ SACAŁAKATOWICE
1391EWELINA SACAŁAKATOWICE
1392SARA SACAŁAKATOWICE
1393DANIEL SACAŁAKATOWICE
1394MARTA ALBECKAGDAŃSK
1395JOANNA ALBECKAGDAŃSK
1396MARIUSZ ALBECKIGDAŃSK
1397IRENEUSZ LAMENTTUREK
1398KARINA LAMENTTUREK
1399JAN MENCELKATOWICE
1400FRANCISZEK POTULSKIGDAŃSK
1401JERZY HOFLERSŁAWKÓW
1402MAŁGORZATA HOFLEROLKUSZ
1403MARTA HOFLEROLKUSZ
1404ELIZA BATORWROCŁAW
1405MACIEJ BATORWROCŁAW
1406DANUTA BŁASZKIWWROCŁAW
1407WITOLD BŁASZKIWWROCŁAW
1408EWARYST ELIMERWROCŁAW
1409TADEUSZ KASPRZYCKIWROCŁAW
1410KRYSTYNA MŁYNAROWICZWROCŁAW
1411GENOWEFA MRÓWCZYŃSKAWROCŁAW
1412ALICJA PIECUCHWROCŁAW
1413WŁADYSŁAW WOŹNIAKIEWICZWROCŁAW
1414STANISŁAW ZIOBROWROCŁAW
1415LESZEK CZARNIECKIOLEŚNICA
1416ADRIAN CZARNIECKIOLEŚNICA
1417MATEUSZ CZARNIECKIOLEŚNICA
1418FRANCISZEK MACIEJUKTRZEBIATÓW
1419RENATA MACIEJUKTRZEBIATÓW
1420WALDEMAR BAMBERGRYFICE
1421JÓZEF KUREKGRYFICE
1422ZBIGNIEW OLECHNOWICZNOWOGARD
1423TERESA OLECHNOWICZNOWOGARD
1424MIROSŁAW WÓJCIKGRYIFCE
1425BOGDANA RZEKIECKADUSZNIKI-ZDRÓJ
1426MARIAN RZEKIECKIDUSZNIKI-ZDRÓJ
1427EWA REJMENTGDYNIA
1428OLGIERD PROMIŃSKIPOZNAŃ
1429MAREK MIKETARYBNIK
1430RENATA KIEŁBASARYBNIK
1431HANNA WOŹNIEWICZPOZNAŃ
1432MAREK SZCZECHURABRZESZCZE
1433PIOTR SZCZECHURABRZESZCZE
1434MAGDALENA KOWALEWSKANOWA SÓL
1435MAREK SZOTWROCŁAW
1436MICHAŁ MAZIARZJĘDRZEJÓW
1437JAKUB MAZIARZJĘDRZEJÓW
1438KRZYSZTOF JUREKSOSNOWIEC
1439IWONA JUREKSOSNOWIEC
1440DARIUSZ JUREKSOSNOWIEC
1441DOROTA JARKIŁOWSKAOSTRÓDA
1442KATARZYNA JARKIŁOWSKAOSTRÓDA
1443ELŻBIETA SKIBALUBLIN
1444ANDRZEJ SKIBALUBLIN
1445EWA SKIBALUBLIN
1446MAREK SKIBALUBLIN
1447DARIUSZ DOMINIAKŚWIERKLANY DOLNE
1448KRZYSZTOF KMIECIKKRAKÓW
1449JAN SOBAŃSKIGNIEZNO
1450BOGUSŁAW MOCZYDŁOWSKISTALOWA WOLA
1451ELŻBIETA MOCZYDŁOWSKA (†)STALOWA WOLA
1452ADAM ŁABUŚJAROSŁAW
1453TOMASZ CHADAMIKSKIERNIEWICE
1454SŁAWOMIR KRUTYSTARNOBRZEG
1455KATARZYNA URBANIAKWROCŁAW
1456ANNA URBANIAKWROCŁAW
1457BARBARA SIWAK-ZAGÓRSKAKIELCE
1458TOMASZ SOBKOWIAKPOZNAŃ
1459URSZULA JELEŃZAKOPANE
1460MARCIN SIKORARADOM
1461MIROSŁAWA FABICKATUREK
1462ERAZM FABICKITUREK
1463KAZIMIERZ PIKORRZESZÓW
1464KRZYSZTOF WIERZBICKIWARSZAWA
1465GRZEGORZ TULEJAJAROSŁAW
1466TERESA PIWOŃSKAWARSZAWA
1467ALICJA CZYŻRADYMNO
1468EWELINA CZYŻRADYMNO
1469ANDRZEJ CZYŻRADYMNO
1470SŁAWOMIR ZAKRZEWSKISOLEC KUJAWSKI
1471MICHAŁ ZAKRZEWSKISOLEC KUJAWSKI
1472GRZEGORZ ZAKRZEWSKISOLEC KUJAWSKI
1473JERZY FOKSSZCZECIN
1474JERZY GAŁUSZKACHORZÓW
1475DAWID GAŁUSZKACHORZÓW
1476RAJMUNDA JAŚKIEWICZBRANIEWO
1477MARIUSZ WIATRWARSZAWA
1478DANUTA WIATRWARSZAWA
1479MARIA KRECZMERSZCZECIN
1480GRAŻYNA JACKIEWICZELBLĄG
1481TOMASZ FRANC (†)TURZA ŚLĄSKA
1482ALDONA TRZEBIATOWSKAGDYNIA
1483MARZENA KREFFTGDAŃSK
1484ADAM KUTNYSTRASZYN
1485ANNA KMIECIKKRAKÓW
1486PIOTR BASZUROGDAŃSK
1487LUCYNA GÓRALSKATORUŃ
1488PIOTR GÓRALSKITORUŃ
1489NATALIA GÓRALSKATORUŃ
1490PAWEŁ GÓRALSKITORUŃ
1491AGATA SZLANDERBACHPIŁA
1492HENRYK SZLANDERBACHPIŁA
1493ALICJA SZYMANOWSKAŻORY
1494JERZY MIKOŁAJCZYKŻORY
1495WALENTYNA STACHOWIAKGNIEZNO
1496KRZYSZTOF PIOTROWSKIPIŁA
1497HENRYK KOŁODZIEJSKIELBLĄG
1498WOJCIECH PINIEWSKIINOWROCŁAW
1499ADAM BARTOLDWROCŁAW
1500EWA NASIADEKRYBNIK
1501ZBIGNIEW NIEMYJSKIKATOWICE
1502KRYSTIAN GRAJCZAKGNIEZNO
1503PIOTR SKOWRONPOZNAŃ
1504JĘDRZEJ SKOWRONPOZNAŃ
1505BEATA STRUŻANOWSKATORUŃ
1506TOMASZ STRUŻANOWSKITORUŃ
1507ZUZANNA STRUŻANOWSKATORUŃ
1508EWA KOTARBAGDAŃSK
1509ALEKSANDRA MARCINKIEWICZGDAŃSK
1510KATARZYNA MOROZGDAŃSK
1511IWONA PUŁAWSKAGDAŃSK
1512MAREK J. GRABOWSKIGDAŃSK
1513DARIUSZ SZYMIKOWSKIDZIERŻĄŻNO
1514DANUTA HORDYNIECTYCHY
1515ZDZISŁAWA MĄKOSATYCHY
1516CZESŁAW WODECKIWODZISŁAW ŚLĄSKI
1517STANISŁAW KOŁODZIEJCZYKPOGORZELA
1518PRZEMYSŁAW SZABLEWSKISTARGARD SZCZECIŃSKI
1519JAROSŁAW HAŁAJDZIAKSTARGARD SZCZECIŃSKI
1520PAWEŁ WIŚNIEWSKISTARGARD SZCZECIŃSKI
1521PIOTR WIŚNIEWSKISTARGARD SZCZECIŃSKI
1522TOMASZ GWOŹDZIAŃSKISTARGARD SZCZECIŃSKI
1523AGATA NOWICKASTARGARD SZCZECIŃSKI
1524WANDA NOWICKASTARGARD SZCZECIŃSKI
1525KLAUDIA BASZAKSTARGARD SZCZECIŃSKI
1526NATALIA GUZAREWICZSTARGARD SZCZECIŃSKI
1527RENATA KYCSTARGARD SZCZECIŃSKI
1528IZABELA ŚWIĘCICKASTARGARD SZCZECIŃSKI
1529WOJCIECH ŚWIĘCICKISTARGARD SZCZECIŃSKI
1530OLA OGÓRKIEWICZSTARGARD SZCZECIŃSKI
1531URSZULA MATUSIAKSTARGARD SZCZECIŃSKI
1532STANISŁAW KOHUTNOWY SĄCZ
1533ROBERT STAŃCZAKWARSZAWA
1534LEOPOLD PIECZYŃSKIWARSZAWA
1535MIKOŁAJ PINIEWSKIINOWROCŁAW
1536TERESA BAŁUTABĘDZIN
1537ANNA CHEDAKATOWICE
1538DOROTA BORKOWSKASIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
1539MARIA WOJTYŁAGRANOWO
1540MARIAN ZAJĄCWODZISŁAW ŚLĄSKI
1541RADOSŁAW FOKSSZCZECIN
1542WOJCIECH BARTMIŃSKIWARSZAWA
1543GRZEGORZ BARTMIŃSKIWARSZAWA
1544BOLESŁAW BLEZIEŃWODZISŁAW ŚLĄSKI
1545PAULINA GOLISZWÓLKA TYRZYŃSKA
1546ALEKSANDRA NOWAKKĘPECZKI
1547MARIA CZERWIŃSKASTANISŁAWICE
1548KAMIL POTRZEBOWSKIKOZIENICE
1549BOŻENA SZUMLAKKOZIENICE
1550MONIKA BUKOWIŃSKACHYLICZKI
1551SERGIUSZ WITOWSKICHYLICZKI
1552KRZYSZTOF SOŁŚNIARADOM
1553AGATA MATONÓGTRZEBINIA
1554PIOTR MATONÓGTRZEBINIA
1555ANNA MATONÓGTRZEBINIA
1556URSZULA RYŚ-SOWIŃSKACHORZÓW
1557DARIUSZ SOWIŃSKI (†)CHORZÓW
1558DOROTA GRABSKARASZKÓW
1559MAŁGORZATA GRABSKARASZKÓW
1560AGNIESZKA ZONTEKGŁOGOWA
1561JOLANTA GRABSKAUGRZELE
1562ŁUKASZ KOZAKNYSA
1563KAZIMIERZ KAGANWODZISŁAW ŚLĄSKI
1564ALEKSANDRA GOLACHORZÓW
1565MIROSŁAW GOLACHORZÓW
1566MAREK GOLACHORZÓW
1567MICHAŁ GOLACHORZÓW
1568ANDRZEJ SZYMANIUKŚWIDNICA
1569URSZULA SIEROSŁAWSKASĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI
1570WOJCIECH SIEROSŁAWSKISĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI
1571BEATA SIEROSŁAWSKASĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI
1572JULITA SIEROSŁAWSKASĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI
1573ŁUKASZ SOBISIAKŻORY
1574KATARZYNA WOJDAWODZISŁAW ŚLĄSKI
1575ZBIGNIEW RUDZIŃSKIGORZÓW WIELKOPOLSKI
1576JOLANTA STOKŁOSASOSNOWIEC
1577JAN J. STOKŁOSASOSNOWIEC
1578KATARZYNA STOKŁOSASOSNOWIEC
1579ANDRZEJ CIEBIEŃ-NIEZIEMSKIŚWIDNICA
1580ELŻBIETA WYSAKOWSKA-GUSAKOWSKASZCZAWNICA
1581ANNA JARUZALSKARZESZÓW
1582MAŁGORZATA OJRZYŃSKAPRUDNIK
1583ALDONA SZYMANIUKŚWIDNICA
1584ANDRZEJ NOWAKŻABNO
1585NELA KORYCIŃSKAPOLKOWICE
1586KATARZYNA BOJAKOWSKATORUŃ
1587HENRYK BIELAMOWICZPRZYSIEKI
1588LEOKADIA PARZYCHRUDA ŚLĄSKA
1589JANUSZ PARZYCHRUDA ŚLĄSKA
1590HENRYK STOLARCZYKJAWORZNO
1591GABRIELA SULECKAŚWIECIE N/WISŁĄ
1592HANNA SULECKAŚWIECIE N/WISŁĄ
1593TADEUSZ SULECKIŚWIECIE N/WISŁĄ
1594(WYKREŚLONY)-------
1595BARBARA KIEŁPIŃSKAGNIEZNO
1596BOGUMIŁA SIEMIŃSKATORUŃ
1597CZESŁAW SIEMIŃSKITORUŃ
1598KATARZYNA ŻELICHOWSKA-KASPERDĄBROWA GÓRNICZA
1599TOMASZ KASPERDĄBROWA GÓRNICZA
1600NATALIA KASPERDĄBROWA GÓRNICZA
1601TADEUSZ OTAPLUBLIN
1602WIESŁAW LASYKJASTRZĘBIE-ZDRÓJ
1603DOMINIKA LASYKJASTRZĘBIE-ZDRÓJ
1604MICHAŁ LASYKJASTRZĘBIE-ZDRÓJ
1605EUGENIA LASYKJASTRZĘBIE-ZDRÓJ
1606KAJA GUMIŃSKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJ
1607MONIKA PROBOSZWARSZAWA
1608ALICJA PROBOSZWARSZAWA
1609ADAM PROBOSZWARSZAWA
1610MAGDA SKOCZEKSĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI
1611MATEUSZ SKOCZEKSĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI
1612SŁAWOMIR SKOCZEKSĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI
1613MIKOŁAJ ADAMCZEWSKIGDYNIA
1614ADAM STOJECKIGDYNIA
1615KRZYSZTOF RURKOWSKIGDYNIA
1616DARIUSZ URBAŃSKIGDYNIA
1617MACIEJ STĘPNIAKGDYNIA
1618MARIA JANKOWSKAGDYNIA
1619MARTA OSIŃSKAGDYNIA
1620DARIUSZ CHMIELOWIECGDYNIA
1621MACIEJ SYNOWCZYKGDYNIA
1622MATEUSZ KRĄŻYŃSKIGDYNIA
1623ŁUKASZ GRZECHGDYNIA
1624OLAF BOLEKGDYNIA
1625MAREK ŁOJEWSKIGDYNIA
1626TOMASZ WASIEWICZGDYNIA
1627KAMIL BARTCZAKGDYNIA
1628MARIA NALEŻNYGDYNIA
1629LESZEK F. MORAWIECKONSTANTYNÓW
1630URSZULA NIKIELSTARA WIEŚ
1631JOANNA NIEZBORAŁAMIAŁY
1632MACIEJ DANILUKSIEDLCE
1633TOMASZ KASPRZAKPIŁA
1634JERZY CZERWIŃSKIWARSZAWA
1635AGNIESZKA CZERWIŃSKAWARSZAWA
1636GRZEGORZ CZERWIŃSKIWARSZAWA
1637JAROSŁAW ŁUCZYŃSKIALEKSANDRÓW KUJAWSKI
1638MONIKA DANIŁLUBARTÓW
1639MAREK DANIŁLUBARTÓW
1640ANDRZEJ TRYBUŁAWROCŁAW
1641PIOTR KARBOWNICZEKJASTRZĘBIE ZDRÓJ
1642JOLANTA KARBOWNICZEKJASTRZĘBIE ZDRÓJ
1643MONIKA KARBOWNICZEKJASTRZĘBIE ZDRÓJ
1644ANTONI STABLARADLIN ŚLĄSKI
1645ANTONI MUSIOŁWODZISŁAW ŚLĄSKI
1646MARIA MARSZOLIKRYBNIK
1647TADEUSZ MARSZOLIKRYBNIK
1648HALINA BIELAMOWICZPRZYSIEKI
1649SŁAWOMIR SZCZYGIEŁWODZISŁAW ŚLĄSKI
1650PIOTR CZERWIŃSKIWARSZAWA
1651TOMASZ GMIŃSKIBRODNICA
1652ALINA STEFANIAKTUREK
1653MARIA GRABOWSKAPOZNAŃ
1654DANIEL KULIGOWSKIOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1655EWA RYKAŁAKATOWICE
1656RYSZARD SOBOCZYŃSKIKRAKÓW
1657ELŻBIETA RODAK-SOBOCZYŃSKAKRAKÓW
1658NATALIA SOBOCZYŃSKAKRAKÓW
1659MIROSŁAW MODELSKIŚWIDNICA
1660WALDEMAR LECYK (†)BIAŁA PODLASKA
1661ANITA JAWORSKA-LECYKBIAŁA PODLASKA
1662JAKUB LECYKBIAŁA PODLASKA
1663BOGUMIŁA KELLERRYBNIK
1664AGNIESZKA MUSIELAKRYBNIK
1665JADWIGA KOTKOWSKABIAŁA PODLASKA
1666ZBIGNIEW KOTKOWSKIBIAŁA PODLASKA
1667WANDA HAASWROCŁAW
1668BOLESŁAW GŁOWACKIKOŁO
1669ALICJA NIEDERLIŃSKACISOWNICA
1670KAJA ROMANIUKGOLESZÓW
1671MAŁGORZATA DERCZCISOWNICA
1672ANDRZEJ MACURACISOWNICA
1673BEATA PIEŃKOWSKACISOWNICA
1674TADEUSZ FEISTSOSNOWIEC
1675BOGDAN RZEŹNIKKROSNO
1676ANNA ZUBEK-RZEŹNIKKROSNO
1677PAWEŁ RZEŹNIKKROSNO
1678GRZEGORZ HOPPRZEMYŚL
1679MARCIN CZERNIEWSKIWROCŁAW
1680ANNA JAGIEŁŁOWROCŁAW
1681IWONA ROGULSKAPOLKOWICE
1682REGINA KALBARCZYKKOZIENICE
1683WOJCIECH STEFANIAKTUREK
1684TOMASZ BASZUROELBLĄG
1685KAROLINA BASZUROELBLĄG
1686ALEKSANDRA BASZUROELBLĄG
1687EWA JASIŃSKAŻELECHÓW
1688KRZYSZTOF JASIŃSKIŻELECHÓW
1689KRZYSZTOF SZYMCZAKZIELONA GÓRA
1690BEATA GROSZEWSKAPRZEMYŚL
1691WIKTOR WIECZOREKWARSZAWA
1692TERESA WIECZOREKWARSZAWA
1693GENOWEFA KACZKIEŁŁONOWA SÓL
1694WALDEMAR KACZKIEŁŁONOWA SÓL
1695AGNIESZKA KOLAŃCZYKSŁUPSK
1696DOMINIKA SUSZKRAKÓW
1697IZABELA ZMORAKRAKÓW
1698INKA FRAJNTLUBLIN
1699JADWIGA WESOŁOWSKAELBLĄG
1700ANDRZEJ STARECKISTAROGARD GDAŃSKI
1701KRYSTYNA LIPUTAKATOWICE
1702AGNIESZKA LIPUTAKATOWICE
1703DOROTA LIPUTAKATOWICE
1704PIOTR LIPUTAKATOWICE
1705ANNA JAKUBOWICZPOZNAŃ
1706MICHAŁ JAKUBOWICZPOZNAŃ
1707WIGOSŁAW JAKUBOWICZPOZNAŃ
1708CZESŁAW SZMELTERBOLESŁAWIEC
1709RENATA WIECHALESZCZYNY
1710MIROSŁAW MODELSKIŚWIDNICA
1711ANETA ZAGÓRSKA-KOTGŁOGÓW
1712AGNIESZKA DAWIDZIUKOTWOCK
1713RAFAŁ ROKICKICZĘSTOCHOWA
1714ARKADIUSZ KUBSIKGOSTYNIN
1715BEATA KUBSIKGOSTYNIN
1716MACIEJ KUBSIKGOSTYNIN
1717EWA ĆWIKLIŃSKACZĘSTOCHOWA
1718STANISŁAW KALBARCZYKKOZIENICE
1719KATARZYNA KALBARCZYKKOZIENICE
1720KRYSTYNA KALBARCZYKKOZIENICE
1721MARIUSZ MOTYKARADYMNO
1722EWA BŁAŻYŃSKASKOKI
1723JANUSZ BŁAŻYŃSKISKOKI
1724FILIP BŁAŻYŃSKISKOKI
1725TYMOTEUSZ BŁAŻYŃSKISKOKI
1726BEATA BEDNAREKSIERADZ
1727ZBIGNIEW BEDNAREKSIERADZ
1728ADELA MOLENDAPOZNAŃ
1729JOLANTA GUZIKNOWY TARG
1730KAJETAN GUZIKNOWY TARG
1731DOMINIKA GUZIKNOWY TARG
1732ALEKSANDRA GUZIKNOWY TARG
1733AGNIESZKA ZUBEKNOWY TARG
1734KATARZYNA ZUBEKNOWY TARG
1735MARZENA SZCZEŚNIAKŁÓDŹ
1736MARIA KURKOWSKAŁÓDŹ
1737MARIA LEŚNIEWSKAŁÓDŹ
1738URSZULA SOBCZYKŁÓDŹ
1739WIESŁAWA MICHALSKAŁÓDŹ
1740ANNA WIOSNAŁÓDŹ
1741KATARZYNA AUGUSTYNPOZNAŃ
1742JAN BYCZKOWSKIPOZNAŃ
1743LUCJAN ŚLĘZAKCZĘSTOCHOWA
1744BARBARA RÓŻAŃSKAELBLĄG
1745EDWARD SZCZYGIEŁLESZCZYNY
1746KAROLINA RZEŹNICZEKŁÓDŹ
1747TOMASZ RZEŹNICZEKŁÓDŹ
1748JERZY KIEŁBNYSA
1749BARTOSZ KIEŁBNYSA
1750ELŻBIETA BOSEKCIECIERZYN
1751MONIKA PIWOWAREKLUBLIN
1752TOMASZ TRYBUŁAWROCŁAW
1753ELŻBIETA LEONOWICZ-FRENSZKOWSKAOLSZTYN
1754BEATA MATYSKRAKÓW
1755ANNA MATYSKRAKÓW
1756ANDRZEJ ZAREMBOWICZWARSZAWA
1757MIROSŁAWA LEWANDOWSKAWARSZAWA
1758JERZY WALKOWIAKWARSZAWA
1759TERESA KRZAKOWSKAWARSZAWA
1760JACEK BAUERWARSZAWA
1761ANNA ŻBIKOWSKAWARSZAWA
1762LUCJAN WOŹNIAKWARSZAWA
1763GRZEGORZ WIŚNIEWSKIWARSZAWA
1764STANISŁAW ŚRENIAWSKIBRZEZINKA
1765ALICJA GUZIKGLIWICE
1766MAREK GUZIKGLIWICE
1767TOMASZ GUZIKGLIWICE
1768ALICJA POLACZEKBRZEZINKA
1769JADWIGA GOŁĄBKOŹMIN WIELKOPOLSKI
1770PIOTR GOŁĄBKOŹMIN WIELKOPOLSKI
1771BARBARA ZYSRZESZÓW
1772MARIA TAMBORKRAKÓW
1773WANDA FLEISZFRESERLEGIONOWO
1774KRZYSZTOF FLEISZFRESERLEGIONOWO
1775IZABELA FLEISZFRESERLEGIONOWO
1776KATARZYNA VTKOVSKALEGIONOWO
1777ANDREJ VTKOVSKILEGIONOWO
1778JACEK FLEISZFRESERLEGIONOWO
1779MACIEJ FLEISZFRESERLEGIONOWO
1780GRAŻYNA FRYMARKBYDGOSZCZ
1781TADEUSZ FRYMARKBYDGOSZCZ
1782MARIA FRYMARKBYDGOSZCZ
1783JAN FRYMARKBYDGOSZCZ
1784ZOFIA FRYMARKBYDGOSZCZ
1785MARCELINA FRYMARKBYDGOSZCZ
1786LIDIA NADOLSKAKAZIMIERZ DOLNY
1787TOMASZ NADOLSKIKAZIMIERZ DOLNY
1788KATARZYNA WIŚNIEWSKAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1789GRZEGORZ WIŚNIEWSKIOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1790TOMASZ MYŚLIWSKIOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1791MARCIN FISZEROSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1792KRZYSZTOF SARACYNOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1793KRZYSZTOF SOJKAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1794KONRAD KRUSZYNAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1795RAFAŁ KRAKOWIAKOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1796KONRAD KULIGOWSKIOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1797MAŁGORZATA CURYLŚWIDNICA
1798ZBIGNIEW CURYLŚWIDNICA
1799MATEUSZ CURYLŚWIDNICA
1800JAKUB CURYLŚWIDNICA
1801ZBIGNIEW CICHOŃOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
1802EWA OKARSKABIAŁA PODLASKA
1803SANDRA OKARSKABIAŁA PODLASKA
1804MARCIN RAMOTOWSKIWARSZAWA
1805JAN KRZYWOKULSKILUBSKO
1806BEATA MAJERSKABYDGOSZCZ
1807BRONISŁAW ADAMSKOPOLE
1808JADWIGA ADAMSKAOPOLE
1809MICHAŁ ADAMSKIOPOLE
1810JUSTYNA ADAMSKAOPOLE
1811PRZEMYSŁAW ADAMSKIOPOLE
1812DOROTA M. KRAJCZYŃSKALEGIONOWO
1813KAROL J. KRAJCZYŃSKILEGIONOWO
1814ALEKSANDER JAKSZŚWIDNICA
1815MARIA JAKSZŚWIDNICA
1816ŁUCJA JAKSZŚWIDNICA
1817KAROL JAKSZŚWIDNICA
1818JACEK KRĘCZYŃSKIGLIWICE
1819BARBARA KRĘCZYŃSKAGLIWICE
1820ADAM KRĘCZYŃSKIGLIWICE
1821JOANNA KRĘCZYŃSKAGLIWICE
1822STEFAN CZARNECKIBRZOZÓW
1823JANUSZ EKSNERWARSZAWA
1824IRENA GNAPBYDGOSZCZ
1825ARTUR ADAMSKIBOŻACIN
1826LESZEK BARTOSZKROTOSZYN
1827NATALIA CHYBAKROTOSZYN
1828PAULINA DRAJERKROTOSZYN
1829MATEUSZ DUDEKBOŻACIN
1830STANISŁAWA DZIUBAKROTOSZYN
1831TOMASZ FABISIAKKROTOSZYN
1832HANNA FRĄCKOWIAKKROTOSZYN
1833DAWID HAMROLKROTOSZYN
1834ANNA HYBSZKROTOSZYN
1835MARTYNA JENZKROTOSZYN
1836KATARZYNA KAJKROTOSZYN
1837WŁODZIMIERZ KRAJEWSKIKROTOSZYN
1838SEBASTIAN KARBOWIAKBRZOZA
1839EWA KAZUBEKKROTOSZYN
1840JUSTYNA KLIMEKKROTOSZYN
1841RENATA KONIAREKBOŻACIN
1842ANITA KRYWARCZYKSMOSZEW
1843EWELINA KWIATKOWSKAKROTOSZYN
1844PAULINA MARCISZBRZOZA
1845MONIKA MIKSTACKAKROTOSZYN
1846MAŁGORZATA MOTYLEWSKAKROTOSZYN
1847KATARZYNA NAMYSŁSMOSZEW
1848ALEKSANDER OPIŁABRZOZA
1849MARTYNA POROWSKABRZOZA
1850PAULINA PRZYBYŁEKKROTOSZYN
1851PRZEMYSŁAW RADOJEWSKIKROTOSZYN
1852DANIEL ROBAKOWSKIBOŻACIN
1853PIOTR SITARZKROTOSZYN
1854MAŁGORZATA SMÓŁKOWSKAKROTOSZYN
1855DOROTA SZÓSTAKLUTOGNIEW
1856ROBERT SZWAŁEKBOŻACIN
1857PAULINA WACHOWIAKSMOSZEW
1858BŁAŻEJ WYGRALAKBOŻACIN
1859MONIKA WYGRALAKBOŻACIN
1860MAŁGORZATA ZIAJKAKROTOSZYN
1861SYLWESTER HOJCZYKWARSZAWA
1862KATARZYNA HOJCZYKWARSZAWA
1863ARLETA BRACHKRAKÓW
1864MARIA DWORAKKRAKÓW
1865ANNA SOŁEKKRAKÓW
1866EWELINA KIPIELKRAKÓW
1867ŁUKASZ KOWALSKIKRAKÓW
1868WOJCIECH KACZEWSKIKRAKÓW
1869KARZYNA OLSZEWSKAKRAKÓW
1870AGNIESZKA FIGIELKRAKÓW
1871PIOTR KRAWCZYKKRAKÓW
1872JADWIGA DWORAKKRAKÓW
1873FILIP SCHWERTNERŁUCZYCE
1874WŁODZIMIERZ KRUKŻELISŁAWICE
1875SŁAWOMIR KUTAZAWIERCIE
1876DANUTA LABOCHAZAWIERCIE
1877MAGDALENA LABOCHAZAWIERCIE
1878TOMASZ LABOCHAZAWIERCIE
1879GRAŻYNA MAZURZAWIERCIE
1880JERZY MAZURZAWIERCIE
1881MAŁGORZATA MAZURZAWIERCIE
1882KATARZYNA MAZURZAWIERCIE
1883AGATA MICHAŁEKPORĘBA
1884ANNA PAJDAZAWIERCIE
1885RAFAŁ PARDELAZAWIERCIE
1886ZBIGNIEW SŁOTAZAWIERCIE
1887KAMIL SŁOTAZAWIERCIE
1888ANNA SŁOTAZAWIERCIE
1889DANIEL SŁOTAZAWIERCIE
1890ANDRZEJ STRÓŻECKIZAWIERCIE
1891TOMASZ BIELAWNYKROTOSZYN
1892DARIUSZ DĄBROWSKIKROTOSZYN
1893DAWID DRYGASGORZUPIA
1894MIŁOSŁAWA DURCZYŃSKAKROTOSZYN
1895IZABELA HABRAJSKAKROTOSZYN
1896KAROL JĘDRZAKKONARZEW
1897MACIEJ KACZMAREKKROTOSZYN
1898MONIKA KACZMAREKGOŚCIEJEW
1899JOLANTA KOMORSKAOSTRÓW
1900AGNIESZKA KRZAKKROTOSZYN
1901DARIUSZ MAĆKOWIAKKROTOSZYN
1902ANNA MŁYNARCZYKKROTOSZYN
1903KRZYSZTOF NIEDBAŁAKROTOSZYN
1904KAMIL OLEJNICZAKKROTOSZYN
1905EWA PARYSEKKROTOSZYN
1906TOMASZ PŁONKAKROTOSZYN
1907PIOTR RADOJEWSKIKROTOSZYN
1908MARTA RATAJCZYKKROTOSZYN
1909SABINA SNELAKROTOSZYN
1910ROBERT SOKOŁOWSKIKROTOSZYN
1911KRZYSZTOF SZULCKROTOSZYN
1912MACIEJ SWIGOŃKROTOSZYN
1913JOLANTA WÓJCIKZAWIERCIE
1914PAWEŁ WÓJCIKZAWIERCIE
1915KLAUDIA WÓJCIKZAWIERCIE
1916DANUTA BOGUSZEWSKAZAWIERCIE
1917BARBARA BALEWICZOGRODZIENIEC
1918JAROSŁAW WESOŁOWSKIZAWIERCIE
1919JADWIGA KALINOWSKAZAWIERCIE
1920MACIEJ KALINOWSKIZAWIERCIE
1921BARTOSZ MOCZYDŁOWSKISTALOWA WOLA
1922RYSZARD WIDUCHRUDA ŚLĄSKA
1923MARZENNA WIDUCHRUDA ŚLĄSKA
1924MACIEJ WIDUCHRUDA ŚLĄSKA
1925JAN SPANILIWARSZAWA
1926LESZEK KŁAPTOCZBIELSKO-BIAŁA
1927EDYTA KŁAPTOCZBIELSKO-BIAŁA
1928RYSZARD SZURMANWARSZAWA
1929ELŻBIETA SZURMANWARSZAWA
1930KATARZYNA SZURMANWARSZAWA
1931ARKADIUSZ SZURMANWARSZAWA
1932AGNIESZKA PILEWSKA-ŚLĄCZKOPRUSZKÓW
1933MAGDALENA ŚLĄCZKOPRUSZKÓW
1934ANDRZEJ ŚLĄCZKOPRUSZKÓW
1935EWA SZCZECIŃSKAMIELEC
1936ALEKSANDRA SZCZECIŃSKAMIELEC
1937ADRIANNA SZCZECIŃSKAMIELEC
1938IDA SZCZECIŃSKAMIELEC
1939DARIUSZ SZCZECIŃSKIMIELEC
1940WANDA CHEŁMOWSKAGDAŃSK
1941STANISŁAW STROJNYGDAŃSK
1942MARIOLA CZUBAKWARSZAWA
1943ANNA LEWANDOWSKAWARSZAWA
1944ANDRZEJ LEWANDOWSKIWARSZAWA
1945KRYSTIAN MAZURMYSŁOWICE
1946TOMASZ PIECUCHGORLICE
1947DAWID OLEJNICZAKKROTOSZYN
1948JAROSŁAW KOZULAKJELCZ LASKOWICE
1949WIESŁAW WNĘKKRAKÓW
1950ANNA KNOPKIEWICZPOZNAŃ
1951GRZEGORZ ŻEROWARSZAWA
1952PAWEŁ ŻEROWARSZAWA
1953MICHAŁ ŻEROWARSZAWA
1954WERONIKA MAJDAKROTOSZYN
1955EWA PALUSZKIEWICZKRAKÓW
1956MAREK KAJDASPRZECISZÓW
1957RYSZARD WAWIÓRKOKRAKÓW
1958MARIUSZ WALENDZEWICZRYBNIK
1959ANDRZEJ GÓRECKIBEŁCHATÓW
1960BOGUMIŁA GÓRECKABEŁCHATÓW
1961PAWEŁ GÓRECKIBEŁCHATÓW
1962DOMINIK GORECKIBEŁCHATÓW
1963JAKUB GÓRECKIBEŁCHATÓW
1964DAWID BĄKKROTOSZYN
1965WIESŁAWA LEWICKASŁUPSK
1966KATARZYNA LEWICKASŁUPSK
1967ZBIGNIEW LEWICKISŁUPSK
1968SYLWIA MAJDAŁÓDŹ
1969SŁAWOMIR MAJDAŁÓDŹ
1970MAREK WOŹNIAKŁÓDŹ
1971SŁAWA KOMOROWSKAKROTOSZYN
1972ŁUKASZ WŁODARCZYKKROTOSZYN
1973PATRYK WOŹNYKROTOSZYN
1974ŁUKASZ KALINOWSKIKROTOSZYN
1975KRZYSZTOF OLGRZYMEKKROTOSZYN
1976NATALIA KRYWARCZYKKOBIERNO
1977DONATA ŁUKASZEWICZKROTOSZYN
1978ADAM OLEJNIKKROTOSZYN
1979DAMIAN JANKOWSKIKROTOSZYN
1980JUSTYNA SZCZOTKACHWALISZEW
1981DORIAN FEMIAKKROTOSZYN
1982SZYMON GASIŃSKIKROTOSZYN
1983MARIA SZULCKROTOSZYN
1984MAŁGORZATA PARZYSZKROTOSZYN
1985DAGMARA PARZYSZKROTOSZYN
1986DAWID PARZYSZKROTOSZYN
1987EWA MARCISZBRZOZA
1988ELŻBIETA SZÓSTEKKROTOSZYN
1989ZDZISŁAW KOZULAKJELCZ LASKOWICE
1990URSZULA ŹRÓDŁOWSKACHORZÓW
1991TERESA WIERZBICKASKWIERZYNA
1992AGNIESZKA WIERZBICKASKWIERZYNA
1993JOANNA WIERZBICKASKWIERZYNA
1994JANUSZ WIERZBICKISKWIERZYNA
1995HENRYK KULCZYKWROCŁAW
1996MARIA GRZELSKAKROTOSZYN
1997MACIEJ HOFFMANKROTOSZYN
1998EWA RATAJCZYKKROTOSZYN
1999ANNA ORLICKA-SAPAWARSZAWA
2000KATARZYNA SAPAWARSZAWA
2001EWA KRASZEWSKASTARGARD SZCZECIŃSKI
2002MACIEJ KRAUZETCZEW
2003BOGUMIŁA USTIANICZSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
2004EDWARD USTIANICZSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
2005ANASTAZJA USTIANICZSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
2006TADEUSZ TUREKKATOWICE
2007ZOFIA KAWIŃSKA-SZWEDKATOWICE
2008ANTONI KURZEJAKATOWICE
2009JOWITA USTIANICZSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
2010MICHAŁ FOLCIKKATOWICE
2011BOŻENA WOJTYLAKKATOWICE
2012MAREK WOJTYLAKKATOWICE
2013BARBARA KURZEJAKATOWICE
2014MAŁGORZATA TUREKKATOWICE
2015JACEK TUSZYŃSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKI
2016MACIEJ MACKIEWICZKROTOSZYN
2017GRZEGORZ KOSSAKOWSKIKROTOSZYN
2018DANIEL KOSSAKOWSKIKROTOSZYN
2019DANIEL KOŁODZIEJKROTOSZYN
2020DARIUSZ FEMIAKKROTOSZYN
2021BEATA KAJEWSKAKROTOSZYN
2022DARIA KAJEWSKAKROTOSZYN
2023MONIKA JANICKAKOBYLIN
2024MAŁGORZATA BARKROTOSZYN
2025MARIAN KONIECZNYPERZYCE
2026ADAM KAJKROTOSZYN
2027MAGDALENA KAJKROTOSZYN
2028JAROSŁAW TYRAKOWSKIKROTOSZYN
2029KRZYSZTOF TYRAKOWSKIKROTOSZYN
2030EWA JANICKAKOBYLIN
2031MAGDALENA PAPIERSKAKROTOSZYN
2032JOANNA PAPIERSKAKROTOSZYN
2033KAROLINA MIŚKIEWICZKROTOSZYN
2034JANUSZ PASZEKZDUNY
2035JAN STELMASZCZYKGŁOGÓW
2036IRENA WOJTASZEKKNURÓW
2037ZBIGNIEW WOJTASZEKKNURÓW
2038HENRYK LOSKATYCHY
2039TOMASZ WILGOCKIŁÓDŹ
2040KRYSTYNA DUMAŃSKAŻYWIEC
2041SZYMON DUMAŃSKIŻYWIEC
2042ZBIGNIEW DUMAŃSKIŻYWIEC
2043MICHAŁ DUMAŃSKIŻYWIEC
2044ZBIGNIEW ZAJĄCGAĆ
2045MARIA ZAJĄCGAĆ
2046BŁAŻEJ ZAJĄCGAĆ
2047DAMIAN ZAJĄCGAĆ
2048MIROSŁAW DYLEWSKIMAŁKINIA
2049MIROSŁAW POŁEĆWROCŁAW
2050JOANNA POŁEĆWROCŁAW
2051PRZEMYSŁAW POŁEĆWROCŁAW
2052KLAUDIA POŁEĆWROCŁAW
2053SZYMON POŁEĆWROCŁAW
2054KAZIMIERZ SZEWCZYKOŁAWA
2055PAWEŁ SZEWCZYKOŁAWA
2056ZBIGNIEW ORŁOWSKIMYSŁOWICE
2057WIESŁAW DUDZIKGLIWICE
2058MAREK HROMADAGLIWICE
2059MICHAŁ GOŹDZIKIEWICZKUTNO
2060PAWEŁ ŚLIWIŃSKIDOBRZYŃ N/WISŁĄ
2061ZBIGNIEW WOLSKIGŁOGÓW
2062ANDRZEJ SURDYKSKOKI
2063TOMASZ RZECZYCKIBYTOM
2064RYSZARD KASJAŃSKIBIAŁYSTOK
2065DANIEL KASJAŃSKIBIAŁYSTOK
2066RAFAŁ TOMCZYKŁÓDŹ
2067JAN PRZEWOŹNIAKWARSZAWA
2068AGNIESZKA KAMIŃSKAIŁAWA
2069RADOSŁAW KAMIŃSKIIŁAWA
2070HALINA KUREKCZĘSTOCHOWA
2071EMIL J. PIASECKIBOLESŁAWIEC
2072STANISŁAW KROKIWONY
2073ŁUCJA MIELCZAREKBOLESŁAWIEC
2074TERESA SOJABOLESŁAWIEC
2075KRYSTYNA GIEMZABOLESŁAWIEC
2076ELIGIUSZ SOLAWABOLESŁAWIEC
2077MAREK MROZOWSKISKAWINA
2078JAKUB MROZOWSKISKAWINA
2079WALDEMAR FRYSZTACKIMYSŁOWICE
2080PRZEMYSŁAW MOREKMIKSTAT
2081GRAŻYNA SZÓSTAKBIEDRUSKO
2082KRZYSZTOF STYSZYŃSKIPOZNAŃ
2083MAGDALENA BRAUNSOSNOWIEC
2084AGNIESZKA SIEDLEWSKASOSNOWIEC
2085TERESA SZULKROTOSZYN
2086PATRYCJA BEDNAREKSIERADZ
2087PIOTR BEDNAREKSIERADZ
2088REMIGIUSZ CHATLIŃSKIKROTOSZYN
2089MAGDALENA GARDECKAWARSZAWA
2090GRAŻYNA GARDECKAWARSZAWA
2091JAN GARDECKIWARSZAWA
2092ZBIGNIEW MUSZYŃSKIWARSZAWA
2093MICHAŁ MUSZYŃSKIWARSZAWA
2094MAŁGORZATA MUSZYŃSKAWARSZAWA
2095JANUSZ BARSZCZRADOM
2096ANNA REISINGKROTOSZYN
2097MARTA J. JASKUŁASZCZECIN
2098PRZEMYSŁAW JASKUŁASZCZECIN
2099PIOTR KNAPIKKROTOSZYN
2100CEZARY PRZYBYSZCZĘSTOCHOWA
2101PAWEŁ DZIEWOŃSKICZĘSTOCHOWA
2102JANINA PISKORZELBLĄG
2103ZDZISŁAW LISKROTOSZYN
2104IRENA PARUCHŚWIDNICA
2105KRZYSZTOF PARUCHŚWIDNICA
2106EDMUND BARGIELSKARŻYSKO-KAMIENNA
2107MARTA KAMIŃSKADĘBLIN
2108ADRIAN LISKROTOSZYN
2109ZDZISŁAWA WÓJCIKBRODY
2110KINGA WÓJCIKBRODY
2111JUSTYNA WÓJCIKBRODY
2112STANISŁAW RYZIEWICZKĘDZIERZYN-KOŹLE
2113ZOFIA MROMLIŃSKAWROCŁAW
2114MAŁGORZATA OLECHNOWICZWROCŁAW
2115ANDRZEJ OLECHNOWICZWROCŁAW
2116GRZEGORZ PIĄTKOWSKIJAWORZNO
2117MAREK KONIECZNYKROTOSZYN
2118BARBARA MACIEJCZYKKĘDZIERZYN-KOŹLE
2119ANDRZEJ SIDORSKIERNIEWICE
2120ZYGMUNT OSTROWSKIPŁOCK
2121ALEKSANDER HANUSZWARSZAWA
2122EDMUND SZYMAŃSKIGOŁAŃCZ POM.
2123KRZYSZTOF HENSZKEGNIEZNO
2124PIOTR HRYNIEWICZPOZNAŃ
2125IZABELA HRYNIEWICZPOZNAŃ
2126IRENEUSZ BARTKOWIAKPOZNAŃ
2127BEATA BARTKOWIAKPOZNAŃ
2128URSZULA LIPIŃSKADĘBLIN
2129PAWEŁ LIPIŃSKIDĘBLIN
2130JAKUB KRUKTRABLICE
2131MARCIN KRUKTRABLICE
2132JACEK LATAWIECRDZAWKA
2133AGATA LATAWIECRDZAWKA
2134STANISŁAW PLEWALASEK
2135PAWEŁ PLEWALASEK
2136KATARZYNA PLEWALASEK
2137ANDRZEJ STASZOKOSTRÓW WIELKOPOLSKI
2138JUSTYNA STASZOKOSTRÓW WIELKOPOLSKI
2139SYLWIA STASZOKOSTRÓW WIELKOPOLSKI
2140KRYSTYNA SOKOŁOWSKAKRAPKOWICE
2141SŁAWOMIR SOKOŁOWSKIKRAPKOWICE
2142ELŻBIETA KUCZERAKRAPKOWICE
2143PIOTR KUCZERAKRAPKOWICE
2144IRENA KARPIŃSKAKRAPKOWICE
2145KAZIMIERZ KARPIŃSKIKRAPKOWICE
2146MARGARET KOBIŚCIKKRAPKOWICE
2147WŁODZIMIERZ KOBIŚCIKKRAPKOWICE
2148JAN CINALCIESZYN
2149GRZEGORZ STELMASIAKŻYRARDÓW
2150MIROSŁAW J. MAŁOWSKIOPOLE
2151MARTA KAROŃDĄBROWA GÓRNICZA
2152MAGDALENA KOSDĄBROWA GÓRNICZA
2153AGNIESZKA PLUDRAKDĄBROWA GÓRNICZA
2154EWA ORZECHOWSKADĄBROWA GÓRNICZA
2155DOMINIKA KŁODADĄBROWA GÓRNICZA
2156BARTOSZ MALCZYŃSKIDĄBROWA GÓRNICZA
2157MAGDALENA WILCZYŃSKASŁAWKÓW
2158MARGARETT WILCZYŃSKASŁAWKÓW
2159ŁUKASZ DUDANOWY SĄCZ
2160ALEKSANDRA KIEŁBNYSA
2161IRENA KIEŁBNYSA
2162SŁAWOMIR ŁOIKLUBLIN
2163WOJCIECH KOŁODZIEJLUBLIN
2164PAWEŁ NIEDZIELSKILUBLIN
2165ALEKSANDER JEZIOREKJAWORZNO
2166JACEK STOGAMYSŁOWICE
2167BOGDAN STELMACHMYSŁOWICE
2168DAMIAN GAŁĄZKAMYSŁOWICE
2169AGATA KUREKKRAKÓW
2170SŁAWOMIR KUREKKRAKÓW
2171HALINA KARAŚKOZIENICE
2172JANINA SITKOTYCHY
2173MARIUSZ KULAWIKTYCHY
2174ANDRZEJ KUSTWANBÓR
2175ANDRZEJ GIERLATATYCHY
2176PAWEŁ GIERLATATYCHY
2177ZBIGNIEW ŚMIŁOWSKITYCHY
2178KRZYSZTOF KAPES-KOWALSKIRYBNIK
2179MARIA MAŃKA (†)ZWIERZNO
2180MONIKA FORNALKRAKÓW
2181IZYDOR FORNALKRAKÓW
2182EWA URBAŃCZYKGLIWICE
2183KRZYSZTOF URBAŃCZYKGLIWICE
2184MICHAŁ URBAŃCZYKGLIWICE
2185MATEUSZ URBAŃCZYKGLIWICE
2186JERZY MATUSZEWSKIKATOWICE
2187JAN KAMIŃSKIGRUDZIĄDZ
2188EWA KAMIŃSKAGRUDZIĄDZ
2189HANNA KAMIŃSKAGRUDZIĄDZ
2190ALEKSANDRA KAMIŃSKAGRUDZIĄDZ
2191JĘDRZEJ CZECHOWICZKRAKÓW
2192DARIUSZ CZECHOWICZKRAKÓW
2193MAGDALENA RATOMSKA-CZECHOWICZKRAKÓW
2194MARIA SIKORALUBLIN
2195MONIKA FLORKOWSKAWROCŁAW
2196ŁUKASZ KONARSKIWROCŁAW
2197KRZYSZTOF CELUCHTORUŃ
2198ADAM BROKLUBLIN
2199JÓZEF LOSKATYCHY
2200BARBARA JAJKOTARNOBRZEG
2201BARBARA TARGOWSKASOSNOWIEC
2202MAGDALENA PASTUSZKAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2203ALEKSANDRA ZAWISZAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2204BEATA GRACZYKOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
2205KRZYSZTOF TYLEKKRAKÓW
2206ŁUKASZ TYLEKKRAKÓW
2207JACEK ŻYTOWICZSULEJÓWEK
2208ZOFIA NIEKRASZEWICZ-ŻYTOWICZSULEJÓWEK
2209ŁUKASZ KOZAKZABRZE
2210DANUTA MICKIEWICZWARSZAWA
2211MICHAŁ HROMADADZIERŻONIÓW
2212KRZYSZTOF ABUCEWICZŁÓDŹ
2213IWONA ABUCEWICZŁÓDŹ
2214MARTA ABUCEWICZŁÓDŹ
2215KRYSTYNA SECHMANSIENIAWA
2216KATARZYNA SECHMANSIENIAWA
2217KRZYSZTOF SECHMANSIENIAWA
2218ADAM SZALMYSŁOWICE
2219MAŁGORZATA INOWOLSKA-GNIADOWARSZAWA
2220TERESA MARKOWICZWARSZAWA
2221WŁODZIMIERZ MARKOWICZWARSZAWA
2222JÓZEF WOŹNIAKSOSNOWIEC
2223ZENON ROMOWICZSKAWINA
2224MATEUSZ STAROWICZGŁOGOCZÓW
2225RAFAŁ ZARZEMBSKIGRODZISK MAZOWIECKI
2226ŁUKASZ MINKIEWICZGDAŃSK
2227TOMASZ MINKIEWICZGDAŃSK
2228DARIUSZ ŁAZARSKIGDAŃSK
2229MICHAŁ PLUTAŚWIDNIK
2230STANISŁAW SKUPNIKTYCHY
2231ANDRZEJ MROZEKMARKLOWICE
2232RYSZARD STASZAKMARKLOWICE
2233PAWEŁ MACHERSKIZIELONA GÓRA
2234PIOTR BUGASKARŻYSKO-KAMIENNA
2235GRAŻYNA ZAWIŚLAKSZPROTAWA
2236ZDZISŁAW ZAWIŚLAKSZPROTAWA
2237MACIEJ SZAFRANCZECHOWICE-DZIEDZICE
2238JUSTYNA CUKROWSKAWARSZAWA
2239MICHAŁ CUKROWSKIWARSZAWA
2240BEATA CUKROWSKAWARSZAWA
2241PAWEŁ CUKROWSKIWARSZAWA
2242BARBARA KORDASKRAKÓW
2243STANISŁAW KORDASKRAKÓW
2244MIROSŁAW KIEŁKOWSKIBEŁCHATÓW
2245HENRYKA KIEŁKOWSKABEŁCHATÓW
2246HUBERT KIEŁKOWSKIBEŁCHATÓW
2247GRZEGORZ GRZYBEKCZĘSTOCHOWA
2248MACIEJ GRZYBEKCZĘSTOCHOWA
2249WANDA FURMANSŁUPSK
2250BOGDAN FURMANSŁUPSK
2251STEFAN KALIŃSKIGŁOGÓW
2252PIOTR PAWLUŚKRAKÓW
2253DAWID PAWLUŚKRAKÓW
2254MACIEJ PAWLUŚKRAKÓW
2255MACIEJ KRZYSIAKWARSZAWA
2256ANNA GOŁASZEWSKAGDAŃSK
2257RAFAŁ PYDZIŃSKICZĘSTOCHOWA
2258TOMASZ PYDZIŃSKICZĘSTOCHOWA
2259MAREK PODSIEDLIKCZĘSTOCHOWA
2260MARTA ALEKSANDERINOWROCŁAW
2261ELIZA CIESIELSKAMONACHIUM
2262MACIEJ DZIARNOWSKIINOWROCŁAW
2263DAGMARA HENCLEWSKAINOWROCŁAW
2264BARTOSZ GOTOWALSKIINOWROCŁAW
2265MONIKA GÓRNIKIEWICZINOWROCŁAW
2266MARTYNA JASKÓLSKAINOWROCŁAW
2267MATEUSZ KUBCZAKINOWROCŁAW
2268MIŁOSŁAW POLITOWSKIINOWROCŁAW
2269BARTOSZ TYBURSKIINOWROCŁAW
2270ALEKSANDRA ZIELEZIŃSKAINOWROCŁAW
2271MACIEJ KWIATKOWSKIWARSZAWA
2272KRZYSZTOF CELUCHTORUŃ
2273TOMASZ BORKOWSKISOPOT
2274ERAZM L. GAŁKOWSKILUBLIN
2275VIOLETTA HADAŚLESZNO
2276ŁUKASZ BINEKKROTOSZYN
2277JUSTYNA SKULSKASTARGARD SZCZECIŃSKI
2278MACIEJ JEZIORSKIŻYWIEC
2279PIOTR DZIKIŻYWIEC
2280JAROSŁAW GRZYLCZARNKÓW
2281ANDRZEJ FĄFEREKCZARNKÓW
2282PAWEŁ URBANOWICZGORAJ
2283TOMASZ TYKFERCZARNKÓW
2284ANNA SZAFARCZYKDOBRODZIEŃ
2285WIKTORIA SZAFARCZYKDOBRODZIEŃ
2286DOMINIKA ZALEWSKAKRAKÓW
2287TOMASZ ZALEWSKIKRAKÓW
2288KRZYSZTOF ZALEWSKIKRAKÓW
2289ANNA GIERMEKSIEMIANOWICE
2290MIKOŁAJ GIERMEKSIEMIANOWICE
2291JUSTYNA GIERMEKSIEMIANOWICE
2292ALICJA GIERMEKSIEMIANOWICE
2293BOGDAN GIERMEKWROCŁAW
2294WALDEMAR MAKOWSKIHEL
2295MAGDALENA DURTKATYCHY
2296MARIA DUDZIŃSKAKIELCE
2297PIOTR ZAREMBACZĘSTOCHOWA
2298MICHAŁ OZGATYCHY
2299KRZYSZTOF KOWALCZYKKRASNYSTAW
2300MAREK ŁUSIAKKRASNYSTAW
2301BOŻENA LESZCZYŃSKAPRZYSTAJŃ
2302BOGUSŁAW LESZCZYŃSKIPRZYSTAJŃ
2303BEATA TAMIŁOWSKATORUŃ
2304ZBIGNIEW WOLAKKRAŚNIK
2305DOMINIK NAPIERAŁAPOZNAŃ
2306ANDRZEJ GRZEGORCZYKŁÓDŹ
2307ANNA WITKOWSKAKATOWICE
2308ALINA CEGLARZKOZIENICE
2309MAGDALENA BIEŃKOWSKARADOM
2310ROBERT RÓŻAŃSKIELBLĄG
2311ZBIGNIEW WIERCIŃSKITARNOWSKIE GÓRY
2312JOLANTA ŹRÓDŁOWSKACHORZÓW
2313JANUSZ ŹRÓDŁOWSKICHORZÓW
2314ANDRZEJ MIERNIKSKARŻYSKO-KAMIENNA
2315DANIEL MALINOWSKILEGNICA
2316MATEUSZ PUCHAŁAKORWINÓW
2317ROBERT KLINBRZEG
2318ANETA KLINBRZEG
2319MARTYNA KLINBRZEG
2320KRZYSZTOF MACEKBRZEG
2321WŁADYSŁAW KWAPIEŃKIELCE
2322JOLANTA SZPALAOPOLE
2323PATRYCJA SZPALAOPOLE
2324ALEKSANDRA SZPALAOPOLE
2325ADAM SZPALAOPOLE
2326AGNIESZKA HRYNIEWICZSZCZECIN
2327LESZEK MICHTATYCHY
2328JACEK MAGIEROWSKIŚWIDNICA
2329TOMASZ NOWACZYKKROTOSZYN
2330DOMINIK BIELAWITYKROTOSZYN
2331DANIEL SULIGAKROTOSZYN
2332ZIEMOWIT MAŃKOWSKIKROTOSZYN
2333LECH KAŹMIERCZAKZIELONA GÓRA
2334PAULINA SZEWCZYKOŁAWA
2335EDWARD WASIKZAWIERCIE
2336ELŻBIETA WASIKZAWIERCIE
2337BARBARA WESOŁOWSKAZAWIERCIE
2338ANDRZEJ DUSZAGIEBŁO
2339ILONA MASŁOWSKAZAWIERCIE
2340LUCJA TARASZKIEWICZZAWIERCIE
2341KATARZYNA PROĆTARNÓW
2342TOMASZ PROĆTARNÓW
2343ZBIGNIEW PROĆTARNÓW
2344ZDZISŁAW CIUBAKRYBNIK
2345MARIA OĆWIEJARZESZÓW
2346IWONA OĆWIEJARZESZÓW
2347ANDRZEJ BERENTZIELONA GÓRA
2348STEFANIA SIERACKATORUŃ
2349KRZYSZTOF MAJNUSZBUCZKOWICE
2350MACIEJ MAJNUSZBUCZKOWICE
2351JAKUB MAJNUSZBUCZKOWICE
2352KRZYSZTOF PELCOŚWIĘCIM
2353JANUSZ GOŁĄBSIERCZA
2354AGATA GOŁĄBKRAKÓW
2355JUSTYNA GOŁĄBKRAKÓW
2356WITOLD GOŁĄBKRAKÓW
2357JOANNA GOŁĄBWARSZAWA
2358GRZEGORZ GOŁĄBWARSZAWA
2359STANISŁAW GOŁĄBWARSZAWA
2360EDMUND GOŁĄBWARSZAWA
2361BARBARA GOŁĄBWARSZAWA
2362WITOLD NITSZEKNURÓW
2363BARTOSZ NITSZEKNURÓW
2364TADEUSZ BURCHACKIWARSZAWA
2365MAGDALENA MATŁOSZSTRZYŻÓW
2366MONIKA NIEPOKÓJSTRZYŻÓW
2367MAGDALENA WIESZCZEKSTRZYŻÓW
2368NATALIA STODOLAKSTRZYŻÓW
2369BARBARA DZIĘGIELEWSKASTRZYŻÓW
2370TOMASZ BETLEJASTRZYŻÓW
2371JERZY WARCHOŁSTRZYŻÓW
2372BOGUSŁAW MAZURSTRZYŻÓW
2373JERZY PIRÓGPRZEWORSK
2374MARTA PIRÓGPRZEWORSK
2375ANNA PIRÓGPRZEWORSK
2376ZUZANNA PIRÓGPRZEWORSK
2377AGNIESZKA ROZWADOWSKADĄBROWA GÓRNICZA
2378KONRAD SŁOMCZYŃSKIDĄBROWA GÓRNICZA
2379TOMASZ MUSZALSKIBUKOWNO
2380ANDRZEJ ŁĘCZYCKIWROCŁAW
2381MARTYNA DOBRYCHŁOPPOZNAŃ
2382IWONA WOLNAGLIWICE
2383LECH BOBERNOWE MIASTO LUBAWSKIE
2384JOANNA ROGALA-HOFFMANWARSZAWA
2385JACEK HOFFMANWARSZAWA
2386EUGENIUSZ WALUGAŚWIĘTOCHŁOWICE
2387STANISŁAW KULIKOWSKIZABRZE
2388EDWARD SZAFRAŃSKIWAŁBRZYCH
2389PIOTR SZAFRAŃSKIWAŁBRZYCH
2390ROMAN MOSZCZYŃSKIPOZNAŃ
2391LUIZA SUDUŁWEJHEROWO
2392JOANNA LASEKPRZEWORSK
2393JAN NOWAKZAKLICZYN
2394DARIUSZ SUSZCZEWICZKROTOSZYN
2395RAFAŁ ROJEKKROTOSZYN
2396JANUSZ WIŚNIEWSKIZDUNY
2397TOMASZ SOMMERWAŁBRZYCH
2398BARTOSZ WOŁODKIEWICZŚWIEBODZICE
2399MAREK KUJAWAWAŁBRZYCH
2400GRZEGORZ MICHALAKWAŁBRZYCH
2401KONRAD ŻUCZKOWSKIWAŁBRZYCH
2402ŁUKASZ SARKOWICZWAŁBRZYCH
2403MICHAŁ SZEPSELWAŁBRZYCH
2404MAGDA ŁAWNICZAKWAŁBRZYCH
2405AGNIESZKA STĘPKAWAŁBRZYCH
2406ELŻBIETA ROKOWSKAWAŁBRZYCH
2407DOROTA LANGWAŁBRZYCH
2408NATASZA CHILMONWAŁBRZYCH
2409ALICJA GAJOSZWAŁBRZYCH
2410EWELINA GROTOWSKAWAŁBRZYCH
2411JUSTYNA KORCZYŃSKAWAŁBRZYCH
2412KAROLINA NOWAKWAŁBRZYCH
2413MARTA NOWAKWAŁBRZYCH
2414DONATA TYRAKOWSKAWĄGROWIEC
2415JAN TYRAKOWSKIWĄGROWIEC
2416EWA CZAJKOWSKAWĄGROWIEC
2417KATARZYNA KOŁODZIEJSKAWARSZAWA
2418TOMASZ KOŁODZIEJSKIWARSZAWA
2419BARBARA KRYSABŁONIE
2420WITOLD KRYSABŁONIE
2421TOMASZ KRYSABŁONIE
2422ADAM KRYSABŁONIE
2423ALEKSANDRA KRYSABŁONIE
2424MICHAŁ KRYSABŁONIE
2425JERZY CEBRYŃWROCŁAW
2426MAŁGORZATA WDOWINKIELCE
2427ALEKSANDER WDOWINKIELCE
2428PIOTR KNAPŁĘKNICA
2429IWONA PRZYŚLAK-KNAPŁĘKNICA
2430MIROSŁAW JACKIEWICZJASTRZĘBIE ZDRÓJ
2431MIROSŁAWA WYSZYŃSKAWARSZAWA
2432MICHAŁ WYSZYŃSKIWARSZAWA
2433JOLANTA KOWALIKZAWIERCIE
2434ROLAND KOWALIKZAWIERCIE
2435EUGENIUSZ MALINKAWADOWICE
2436GRZEGORZ URBANIAKZGIERZ
2437ANNA SUSZEKPUŁAWY
2438MONIKA PIELKABĘDZIN
2439ROBERT PIELKABĘDZIN
2440ANNA HARTWICHSOLEC KUJAWSKI
2441PIOTR HARTWICHSOLEC KUJAWSKI
2442ZBIGNIEW WRÓBLEWSKISOLEC KUJAWSKI
2443JÓZEF WIRKUSBYDGOSZCZ
2444MAREK RYBCZYŃSKIBYDGOSZCZ
2445ANDRZEJ MINTABYDGOSZCZ
2446KATARZYNA MINTABYDGOSZCZ
2447DARIUSZ WOJCIECHOWSKIŁABISZYN
2448DOROTA WOJTECZEK-WITKOWSKAŚWIDNICA
2449ARTUR OSTASZEWSKIKOSZALIN
2450AGNIESZKA OSTASZEWSKAKOSZALIN
2451KAJA OSTASZEWSKAKOSZALIN
2452ANDRZEJ PIETRZAKWAŁBRZYCH
2453PIOTR KIRAGANOWA SÓL
2454BOGUMIŁ KIRAGANOWA SÓL
2455STANISŁAW KIRAGANOWA SÓL
2456ZYGMUNT JANUKOWICZWAŁBRZYCH
2457WALDEMAR KANIAOPOLE
2458DOROTA KANIAOPOLE
2459KATARZYNA KANIAOPOLE
2460AGNIESZKA TYSZKIEWICZWARSZAWA
2461TOMASZ A. TYSZKIEWICZWARSZAWA
2462EWA G. LANGIERWAŁBRZYCH
2463ANDRZEJ PIEKUTOWSKIWAŁBRZYCH
2464ELŻBIETA KOCHAŃSKAWAŁBRZYCH
2465DOROTA GRZEBYKLUBSKO
2466MICHAŁ GRZEBYKLUBSKO
2467PAULINA MOTYKARADYMNO
2468WALDEMAR ROSIŃSKIBRZEZINY
2469EWA KRAWCZYKTOMASZÓW MAZOWIECKI
2470PAWEŁ NIZIOŁEKKIELCE
2471LESZEK PIKULSKIPIŁA
2472JOLANTA ZIELIŃSKA-PIKULSKAPIŁA
2473AGATA PIKULSKAPIŁA
2474GRZEGORZ PIKULSKIPIŁA
2475DARIUSZ KOŁACZŻARY
2476KLUDIA KOŁACZŻARY
2477ANDRZEJ MROZEKBYTOM
2478JOANNA SOSZKAWIŚNIOWA GÓRA
2479ADRIANNA WUJEKŁÓDŹ
2480AGATA DUBIAKŁÓDŹ
2481SEBASTIAN SOSZKAJUSTYNÓW
2482DAWID CZAJKOWSKIALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
2483KAMILA SOBAŃSKABYCHLEW
2484MONIKA WRÓBELBYCHLEW
2485TOMASZ WAWOCKIWARSZAWA
2486ADAM GIERCARZRZGÓW
2487DANUTA MAŁOWSKAOPOLE
2488JANUSZ KROSIŃSKIJELENIA GÓRA
2489TOMASZ OSIEJAPABIANICE
2490JAROSŁAW ŻELICHOWSKIKNURÓW
2491LEOKADIA PALUSKIELCE
2492PIOTR ŁUKASZCZUKWROCŁAW
2493WOJCIECH DEĆADAMOWIZNA
2494KRZYSZTOF MAJEWSKIOLEŚNICA
2495BOŻENA MALCZEWSKA-HOPEKSZCZECIN
2496WOJCIECH HOPEKSZCZECIN
2497PAWEŁ SZEWCZYKWARSZAWA
2498AGNIESZKA DURCZAKWAŁBRZYCH
2499ROBERT RYLEWICZ (†)POLKOWICE
2500JERZY PIKULPIŃCZÓW
2501AGATA DROZDPRZEWORSK
2502RAFAŁ DROZDPRZEWORSK
2503MACIEJ DĄBEKPRZEWORSK
2504DANIEL DĄBEKPRZEWORSK
2505LIDIA CISEKROZBÓRZ
2506MAGDALENA STRĄCZEKPRZEWORSK
2507KATARZYNA STRĄCZEKPRZEWORSK
2508KAMIL DRABIKPRZEWORSK
2509EWELINA MĘDZELAPRZEWORSK
2510RAFAŁ SOCHAPRZEWORSK
2511WOJCIECH CHUDYPRZEWORSK
2512MICHAŁ CZARNYPRZEWORSK
2513AGATA WRÓBELPRZEWORSK
2514PIOTR WITKOWSKIPRZEWORSK
2515PAWEŁ WITKOWSKIPRZEWORSK
2516MAŁGORZATA PYZIOKRAKÓW
2517ELŻBIETA PYZIOKRAKÓW
2518MAREK PYZIOKRAKÓW
2519JANUSZ PYZIOKRAKÓW
2520WIESŁAW MAZIARZGORZYCA
2521ALDONA MAZIARZGORZYCA
2522KRZYSZTOF MAZIARZGORZYCA
2523ARLETTA MAKSYMOWICZNOWA SÓL
2524ANITA MAKSYMOWICZZIELONA GÓRA
2525JAN GŁOWACKIZŁOTORYJA
2526HENRYK BIAŁYTARNOWSKIE GÓRY
2527SŁAWOMIR GRZEBYKLUBSKO
2528ANDRZEJ DZIÓBANOWA DĘBA
2529TADEUSZ KOGUCIKWAŁBRZYCH
2530TERESA KOGUCIKWAŁBRZYCH
2531KRZYSZTOF MISZKIEWICZSIEDLCE
2532JADWIGA MISZKIEWICZSIEDLCE
2533EWA PALMOWSKA-OSTAFILMIKOŁÓW
2534JERZY OSTAFILMIKOŁÓW
2535URSZULA NORKOJAWOR
2536KRZYSZTOF NORKOJAWOR
2537JAN GOŁĘBIEWSKIWARSZAWA
2538AGNIESZKA MALATYŃSKAELBLĄG
2539ELŻBIETA MARKOWIAKSOSNOWIEC
2540MAREK MARKOWIAKSOSNOWIEC
2541EMIL MARKOWIAKSOSNOWIEC
2542DARIUSZ WALCZAKPIEKARY ŚLĄSKIE
2543IWONA WALCZAKPIEKARY ŚLĄSKIE
2544MARYNA STRENCZEKPIEKARY ŚLĄSKIE
2545MACIEJ TRZEMŻALSKIKORCZYNA
2546ROMUALD LIBERKACHORZÓW
2547GRAŻYNA KALBARCZYKKOZIENICE
2548HENRYK KALBARCZYKKOZIENICE
2549JACEK ROSTOCKIŁOMIANKI
2550NATASZA ROSTOCKAŁOMIANKI
2551ŁUKASZ GUBAŃSKIALTANKA
2552URSZULA ROTKIEWICZLUBLIN
2553RYSZARD ROTKIEWICZLUBLIN
2554KONRAD ŚWITAŁAGŁOGÓW
2555ANDRZEJ SZUTABIELSKO-BIAŁA
2556MAREK GŁOWACKIKIELCE
2557ŁUKASZ GŁOWACKIKIELCE
2558MICHAŁ GŁOWACKIKIELCE
2559DOMINIK GŁOWACKIKIELCE
2560MATEUSZ GŁOWACKIKIELCE
2561ANNA NOWICKAKIELCE
2562KATARZYNA NOWICKAKIELCE
2563JOANNA NOWICKAKIELCE
2564ANNA GORAJKIELCE
2565TERESA MALONIKKIELCE
2566JOANNA SIDŁOKIELCE
2567ALICJA KASZAKIELCE
2568BARTOSZ KASZAKIELCE
2569BOGDAN SPICZONEKKIELCE
2570WOJCIECH STACHURSKIKIELCE
2571GRZEGORZ JANYSTKIELCE
2572GRZEGORZ BOJARSKIKIELCE
2573ŁUKASZ WOJTASZEKKIELCE
2574DANIEL WOŚKIELCE
2575PRZEMYSŁAW BONARKIELCE
2576MIROSŁAW BONARKIELCE
2577KATARZYNA GRADWAŁBRZYCH
2578MARTYNA KOWALSKAMYSŁOWICE
2579JACEK ŁĄCZNYPOZNAŃ
2580SYLWIA A. KURZAWAMIĘDZYRZEC PODLASKI
2581ARTUR R. KURZAWAMIĘDZYRZEC PODLASKI
2582JAROSŁAW BERENTOCHLA
2583PIOTR GENDERAKISIELIN
2584WŁADYSŁAW HOŁYSZZIELONA GÓRA
2585HENRYK JAKUBOWICZZIELONA GÓRA
2586JERZY KULAWIŃSKIZIELONA GÓRA
2587JACEK MARCINIAKZIELONA GÓRA
2588PAWEŁ POŹNIAKZIELONA GÓRA
2589ZBIGNIEW REIMANSTARY KISIELIN
2590DARIUSZ SZAJZIELONA GÓRA
2591KRZYSZTOF WOŁCZYŃSKICZERWIEŃSK ODRZAŃSKI
2592MIROSŁAWA JABŁONKAPACULA
2593ANETA GOLEŚKATOWICE
2594AGATA GOLEŚKATOWICE
2595MACIEJ GOLEŚKATOWICE
2596JAROSŁAW GOLEŚKATOWICE
2597MAŁGORZATA RABENDALUBSKO
2598WOJCIECH RADKIEWICZJASIEŃ
2599JAN MATEJUKOŁAWA
2600MIKOŁAJ PUCHAŁAKORWINÓW
2601ROMAN ZAPIÓR (†)BYSTRZYCA KŁODZKA
2602JOANNA TARGOSZLĄDEK ZDRÓJ
2603IRENA BORNOWSKATCZEW
2604WANDA H. KOWALSKAWARSZAWA
2605LONGINA LASKOWSKAGDAŃSK
2606MIECZYSŁAW SALAJELENIA GÓRA
2607BOGUMIŁA KOWALSKAGDAŃSK
2608FELICJA PASZEKTCZEW
2609BOGUSŁAW STECKIMIĘDZYLESIE
2610WIESŁAWA KAPITAŃSKAGDAŃSK
2611MARIAN STOLARZJASŁO
2612STANISŁAW GODULAWARSZAWA
2613ADAM PIEKORECGDAŃSK
2614WALDEMAR ZIELIŃSKIBYSTRZYCA KŁODZKA
2615MONIKA ROGUCKAŁÓDŹ
2616RYSZARD MIAZGAWARSZAWA
2617ELŻBIETA STOLARZJASŁO
2618STANISŁAW CZERWIŃSKIWARSZAWA
2619WALDEMAR TARGOSZLĄDEK ZDRÓJ
2620HALINA POMYKAŁAŁÓDŹ
2621AGNIESZKA MUCHYŃSKARÓŻYCA
2622ANDRZEJ SOKOŁOWSKIBIAŁYSTOK
2623JOANNA SATURNOŁÓDŹ
2624KRZYSZTOF BIAŁECKIWARSZAWA
2625BARBARA GRYZWROCŁAW
2626MAGDALENA SOBOLEWSKASIEDLCE
2627LIDIA MATŁOKDĘBICA
2628AGATA MATŁOKDĘBICA
2629IWONA GRZYBOWSKAWROCŁAW
2630ADAM KLACZYŃSKIWARSZAWA
2631WOJCIECH RZUCEKWARSZAWA
2632DANUTA WRONKIEWICZSZCZECIN
2633ROMAN WRONKIEWICZSZCZECIN
2634JAROSŁAW MISIUNNOWA RUDA
2635ALICJA GRYZ-MINIUNNOWA RUDA
2636ZOFIA MILERDĘBICA
2637TADEUSZ MILERDEBICA
2638MAREK DĘBSKIPABIANICE
2639AGNIESZKA DĘBSKAPABIANICE
2640ZBIGNIEW SEILERŁÓDŹ
2641MARIUSZ ZIARKOWSKITUREK
2642PAWEŁ BORSKIPOZNAŃ
2643KRYSTYNA BORSKAPOZNAŃ
2644WERONIKA BORSKAPOZNAŃ
2645KACPER BORSKIPOZNAŃ
2646ARTUR SIWOCHAJAWOR
2647JOANNA SIWOCHAJAWOR
2648WANDA GAJEWICZWARSZAWA
2649HENRYK ŁYPSTRONIE ŚLĄSKIE
2650MARIA CZAICKAGDAŃSK
2651MARIA MESZKASKIERNIEWICE
2652ANETA MESZKASKIERNIEWICE
2653JANINA MAJEWSKAPRUSZKÓW
2654PRZEMYSŁAW MODERLESZNO
2655MARCIN OPIŃSKITORUŃ
2656KRZYSZTOF KOWALSKIGOLUB DOBRZYŃ
2657KRYSTYNA KOPPGOLUB DOBRZYŃ
2658MACIEJ STEFANEKGLIWICE
2659URSZULA STEFANEKGLIWICE
2660ALICJA KOWALSKAŁÓDŹ
2661BOŻENA BORYSIAKLESZNO
2662JERZY SKIBICKIGNIEWOSZÓW
2663ELŻBIETA SKIBICKAGNIEWOSZÓW
2664ANNA SKIBICKAGNIEWOSZÓW
2665ADAM SKIBICKIGNIEWOSZÓW
2666MARTA SKIBICKAGNIEWOSZÓW
2667ALBERT SKIBICKIGNIEWOSZÓW
2668JÓZEF MAŁEKBRZESKO
2669LEONARDA MAŁEKBRZESKO
2670KATARZYNA KACZMAREKBRÓJCE
2671MARCIN KRUSZCZYŃSKIKOSZALIN
2672MAŁGORZATA MAZUREKRADZYŃ PODLASKI
2673JAKUB MAZUREKRADZYŃ PODLASKI
2674JANINA WORONKO-ZACZYŃSKALUBIN
2675JAN MOŹDZIERZLUBIĘCIN
2676GABRIELA MOŹDZIERZLUBIĘCIN
2677BARBARA TYLISZWROCŁAW
2678MAŁGORZATA STRZELCZYKTARNOWIEC
2679MACIEJ JANISZEWSKITUREK
2680JULIA MOŹDZIERZLUBIĘCIN
2681DOROTA KUZIELAWROCŁAW
2682MAŁGORZATA SMUDAKATOWICE
2683MATEUSZ SMUDAKATOWICE
2684ARTUR SMUDAKATOWICE
2685ANDRZEJ BABICKIWARSZAWA
2686PIOTR TUTAKKRAKÓW
2687RYSZARD BĄCALŻARY
2688ELŻBIETA ŁOBACZ-BĄCALŻARY
2689FELICJA JANUSZEWSKABYDGOSZCZ
2690ANNA JANUSZEWSKABYDGOSZCZ
2691MICHAŁ JANUSZEWSKIBYDGOSZCZ
2692PIOTR JANUSZEWSKIBYDGOSZCZ
2693NATALIA KALBARCZYKKOZIENICE
2694MARTA PODGÓRNIAKLUBLIN
2695ALBINA BUDNIKSTRYSZAWA
2696STANISŁAW BUDNIKSTRYSZAWA
2697ADAM SULENCKICHEŁMŻA
2698TOMASZ WAŻNYPABIANICE
2699JAN GŁOWACKIZŁOTORYJA
2700PIOTR MANIASZCZECIN
2701ROMAN ROBEKRYBNIK
2702ARTUR ROBEKRYBNIK
2703ANNA ROBEKRYBNIK
2704ADRIANNA ROBEKRYBNIK
2705MONIKA ROBEKRYBNIK
2706SEBASTIAN MOTYLBUSKO-ZDRÓJ
2707TOMASZ OLCZYKWROCŁAW
2708WOJCIECH KWIECIEŃKĘDZIERZYN-KOŹLE
2709MAREK MUCHEWICZSKWIERZYNA
2710ALEKSANDRA GŁOWACKAWARSZAWA
2711MAKSYMILIAN GŁOWACKIWARSZAWA
2712KATARZYNA GŁOWACKAWARSZAWA
2713JACEK GŁOWACKIWARSZAWA
2714BARBARA SZOTEKBUKOWNO
2715ADAM SZOTEKBUKOWNO
2716WOJCIECH BAJAKSTALOWA WOLA
2717MIROSŁAW LIPIŃSKICZERWONY KOŚCIÓŁ
2718JOANNA ŚWIDERSKAZIELONKA PASŁĘCKA
2719MONIKA OGRODNIKWROCŁAW
2720MACIEJ OGRODNIKWROCŁAW
2721MARTA OGRODNIKWROCŁAW
2722JOANNA OGRODNIKWROCŁAW
2723BOGUSŁAW OGRODNIKWROCŁAW
2724ANDRZEJ STRYKKLUCZBORK
2725ALINA STĘBELSKAUJAZD
2726KRZYSZTOF STĘBELSKIUJAZD
2727HUBERT MAŁYSZCZYKZIELONA GÓRA
2728DIANA BORKOWSKAKRAKÓW
2729MIROSŁAW KUBIAKBRONISZEWICE
2730MATEUSZ MARCHEWKABIELSKO-BIAŁA
2731MAREK MARCHEWKABIELSKO-BIAŁA
2732DAGMARA RYBOWICZWAŁBRZYCH
2733JERZY KOGUCIUKWAŁBRZYCH
2734HONORATA BIAŁAOLSZTYN
2735ALEKSANDRA ŻELICHOWSKAKNURÓW
2736MARIA GRZEGORZYCAKNURÓW
2737KRYSTYNA GRZEGORZYCAKNURÓW
2738AGNIESZKA WYSOCKAWARSZAWA
2739RYSZARD TRZYNAJAWOR
2740DAMIAN BARAŃSKISKARŻYSKO-KAMIENNA
2741JUSTYNA MAKOSTRZESZÓW
2742PAWEŁ MAKOSTRZESZÓW
2743ANNA ŚWIĄTEKLUBLIN
2744MIECZYSŁAW UFLANDSZCZECIN
2745EWA UFLANDSZCZECIN
2746KRZYSZTOF UFLANDSZCZECIN
2747GRZEGORZ UFLANDSZCZECIN
2748ANNA SZMATWROCŁAW
2749AGNIESZKA SZMATWROCŁAW
2750MARIA WASIELEWSKAGOSTYŃ
2751SATURNIN WASIELEWSKIGOSTYŃ
2752ZDZISŁAW STEĆSZCZECIN
2753STANISŁAW M. GĘBSKIGDAŃSK
2754JAKUB KRYSTJANWROCŁAW
2755STANISŁAW HRONOWSKIJADOWNIKI
2756ANNA WOJTKOWIAKPLESZEW
2757JAKUB DAROŃTYCHY
2758PIOTR KOŁACZSUCHA BESKIDZKA
2759GRZEGORZ ROGALAWARSZAWA
2760WIESŁAWA PACHNIKWARSZAWA
2761LIDIA BUŁAŚPRZEWORSK
2762JERZY BUŁAŚPRZEWORSK
2763STANISŁAW WAŃCZYKMARCISZÓW
2764DANUTA PAWELCZAKSIERAKÓW
2765REMIGIUSZ PAWELCZAKSIERAKÓW
2766JAN PAWELCZAKSIERAKÓW
2767WOJCIECH PAWELCZAKSIERAKÓW
2768MARIA PAWELCZAKSIERAKÓW
2769MARCIN J. KRAŚNYWROCŁAW
2770TOMASZ SIEWNIAKSOSNOWIEC
2771MICHAŁ SIEWNIAKSOSNOWIEC
2772GRZEGORZ KOWALSKISKARŻYSKO-KAMIENNA
2773WERONIKA CINALCIESZYN
2774KRZYSZTOF CINALCIESZYN
2775MARIAN GARUSKRAKÓW
2776WŁODZIMIERZ MIKOŁAJCZYKDŁUGA WIEŚ DRUGA
2777TERESA MIKOŁAJCZYKDŁUGA WIEŚ DRUGA
2778AGNIESZKA MIKOŁAJCZYKDŁUGA WIEŚ DRUGA
2779ALICJA MIKOŁAJCZYKDŁUGA WIEŚ DRUGA
2780BARBARA STEĆSZCZECIN
2781KAZIMIERZ BUGAJSŁAWA
2782KAZIMIERZ MENŻYKWODZISŁAW ŚLĄSKI
2783ANDRZEJ WŁODARCZYKWODZISŁAW ŚLĄSKI
2784GERARD MORAWIECWODZISŁAW ŚLĄSKI
2785SŁAWOMIR GACRYDUŁTOWY
2786DANUTA WODECKAWODZISŁAW ŚLĄSKI
2787KRYSTYNA BABIAKKLUSZKOWCE
2788ADAM KOWALSKIJAKUCK (ROSJA)
2789EWA QAARCAANAJAKUCK (ROSJA)
2790JANUSZ KANDZIAKATOWICE
2791CZESŁAWA KANDZIAKATOWICE
2792TOMASZ KANDZIAKATOWICE
2793ANETA SŁOWIKPOZNAŃ
2794MIECZYSŁAW SŁOWIKPOZNAŃ
2795KAZIMIERZ GOLECPIŁA
2796HELENA ŁOJASNOWY TARG
2797JAROSŁAW DZIEDZICWARSZAWA
2798KATARZYNA DZIEDZICWARSZAWA
2799BOGDAN GWIZDEKGDAŃSK
2800ROMAN BĄCZYKPOZNAŃ
2801ADAM DERAOSTRÓW WLKP.
2802ZOFIA KANIASŁOBITY
2803TOMASZ DORYWALSKIOŚWIĘCIM
2804EDYTA MICHAŁOWSKA-CABAŁAZIELONKI
2805TERESA BRATKOWSKAWARSZAWA
2806WOJCIECH DOBRYCHŁOP (JUN.)POZNAŃ
2807RAFAŁ LEDZIONBYTOM
2808MACIEJ ZBIERSKIPOZNAŃ
2809BOGUSŁAW ŚWIERCZYŃSKIOSTROMICE
2810JOANNA MURZYŃSKAWROCŁAW
2811JANINA KRUPAWAŁBRZYCH
2812ANDRZEJ ŁUSZCZYKKRAKÓW
2813JAN ZGŁOBICATARNÓW
2814AGNIESZKA ŁOZIAKWROCŁAW
2815MONIKA CHĘCIŃSKA-WASIKPORĘBA
2816LECH LASKOWSKIWROCŁAW
2817KRZYSZTOF TRUSZCZYŃSKIIŁAWA
2818DOMINIKA TRUSZCZYŃSKAIŁAWA
2819PAULINA TRUSZCZYŃSKAIŁAWA
2820MARIAN BICHTAKOZIENICE
2821KAJETAN RZEZIŃSKIIŁAWA
2822ANDRZEJ LIKOSRADLIN
2823ŁUKASZ LIKOSRADLIN
2824STANISŁAW IBROMRYBNIK
2825ŁUKASZ IBROMRYBNIK
2826ADAM TATARCZYKRYBNIK
2827ADOLF GWOŹDZIKRYDUŁTOWY
2828JADWIGA CICHYWODZISŁAW ŚL.
2829WOJCIECH CICHYWODZISŁAW ŚL.
2830PIOTR BORYŃSKIWODZISŁAW ŚL.
2831TADEUSZ LORENZRYBNIK
2832ROBERT ZAREMBARADLIN
2833EWA GROCHALOGRODNICZKI
2834KRZYSZTOF GROCHALOGRODNICZKI
2835ERWIN SCHEWIORRYDUŁTOWY
2836RAFAŁ SCHEWIORRYDUŁTOWY
2837KRZYSZTOF KAWCZYŃSKIWARSZAWA
2838KRYSTYNA KRYSTJANWROCŁAW
2839ANNA P. JAKUBCZAKPOZNAŃ
2840JAROSŁAW OWCZAREKPOZNAŃ
2841KRZYSZTOF PŁONKAŻORY
2842EWA MOLASLUBIĘCIN
2843ZBIGNIEW MOLASLUBIĘCIN
2844NATALIA MOLASLUBIĘCIN
2845IWONA KURASZRYBNIK
2846KRZYSZTOF KURASZRYBNIK
2847ARKADIUSZ KURASZRYBNIK
2848KAROLINA DYBEKKRAKÓW
2849ALICJA OLENDERKRAKÓW
2850IRENA WYSOCKAWARSZAWA
2851ALICJA NIEWCZASWAŁBRZYCH
2852JAN NIEWCZASWAŁBRZYCH
2853PIOTR NIEWCZASWAŁBRZYCH
2854MIECZYSŁAW MICHERDAPORĄBKA
2855MARIUSZ KAPELABYTOM
2856ADAM RUGALABOCHNIA
2857LECHOSŁAW ŁOMOZIKPOZNAŃ
2858LESZEK CIUŁAKRAKÓW
2859URSZULA MICHALCZYKBOCHNIA
2860ANDRZEJ MICHALCZYKBOCHNIA
2861ZYGMUNT KAMIŃSKIGDAŃSK
2862ARKADIUSZ GRABOWSKIRYBNIK
2863ANNA SZEWCZYKOŁAWA
2864ALEKSANDER GROŃSKINOWY SĄCZ
2865RAFAŁ LITKEMIĘDZYCHÓD
2866MAGDALENA LITKEMIĘDZYCHÓD
2867ZBIGNIEW SMAJDORNOWY SĄCZ
2868RADOSŁAW MITURANOWA SÓL
2869WIKTORIA KOLBANOWA SÓL
2870ROBERT KOLBANOWA SÓL
2871KAROL KOLBANOWA SÓL
2872RYSZARD KOSTRAKIEWICZNOWA SÓL
2873GRZEGORZ ZALESKINOWA SÓL
2874ELŻBIETA ZALESKANOWA SÓL
2875PIOTR ZALESKINOWA SÓL
2876LIDIA MORGIELNOWA SÓL
2877KAROLINA NESTEROWICZWOJBÓRZ
2878PAWEŁ PŁOSKONKAWOJBÓRZ
2879JÓZEF ROBAKOWSKIWĄGROWIEC
2880ANDRZEJ W. KUSIAKKRAKÓW
2881JOANNA ZIELIŃSKAKUTNO
2882TOMASZ ZIELIŃSKIKUTNO
2883HALINA JANYTARNOWSKIE GÓRY
2884SŁAWOMIR GESNERTARNOWSKIE GÓRY
2885DANUTA GESNER-GOTSZLICHTARNOWSKIE GÓRY
2886KRZYSZTOF TOMŻYŃSKITARNOWSKIE GÓRY
2887HELENA WĘGLORZTARNOWSKIE GÓRY
2888JERZY WĘGLORZTARNOWSKIE GÓRY
2889ALEKSANDRA BACHMAŃSKATARNOWSKIE GÓRY
2890DANUTA DZIEDZICTARNOWSKIE GÓRY
2891ARKADIUSZ FISZERTARNOWSKIE GÓRY
2892MARTYNA OSTROWSKATARNOWSKIE GÓRY
2893ROMAN BĄKKAZIMIERZ DOLNY
2894DANIEL LEWANDOWSKIELBLĄG
2895JANUSZ STĘPIEŃGORLICE
2896ELŻBIETA CEBULAKRAKÓW
2897JOANNA A. MALAKBYDGOSZCZ
2898EWELINA NEJMANBYYDGOSZCZ
2899KAMIL MAREKMIEDZIANA GÓRA
2900WOJCIECH JAUERBYDGOSZCZ
2901GRZEGORZ WIERZBICKIGRODZISK MAZ.
2902LUDWIK SZYMAŃSKITARNOBRZEG
2903STANISŁAW PAŁKANOWYSĄCZ
2904MACIEJ WOLSKIGŁOGÓW
2905NORBERT CZARNECKIRADOM
2906EDWARD DOROSZSŁAWA
2907PIOTR SYNOWIECCHEŁM ŚLĄSKI
2908MAŁGORZATA WANOWSKALEGNICA
2909ZBIGNIEW WANOWSKILEGNICA
2910MACIEJ KANIEWSKIWARSZAWA
2911ANNA KANIEWSKAWARSZAWA
2912PATRYCJA KANIEWSKAWARSZAWA
2913KAMIL KANIEWSKIWARSZAWA
2914JOANNA GROCHALOGRODNICZKI
2915HANNA SZYSZKAŻAKOWO
2916RAFAŁ JOSSEWOLA
2917FILIP JOSSEWOLA
2918WOJCIECH JOSSEWOLA
2919TOMASZ ŚLIWIŃSKIPRZEMYŚL
2920KRZYSZTOF ŚLIWIŃSKIPRZEMYŚL
2921MICHAŁ ŚLIWIŃSKIPRZEMYŚL
2922ADAM MUSIAŁSOSNOWIEC
2923GEORGIOS LAGORITISWROCŁAW
2924ANNA TRZEMŻALSKAKORCZYNA
2925ANDRZEJ PIECUCHTARNOWSKIE GÓRY
2926ELŻBIETA SITEKKATOWICE
2927KRZYSZTOF SITEKKATOWICE
2928EWA DOMAŃSKAPOZNAŃ
2929BARBARA MACIEJEWSKASOBÓTKA
2930MICHAŁ SKRZYPCZAKBIELSKO-BIAŁA
2931GRAŻYNA MACIUSZEKBOCHNIA
2932BOGDAN MACIUSZEKBOCHNIA
2933BEATA HELIOSZWODZISŁAW ŚLĄSKI
2934DAWID HELIOSZWODZISŁAW ŚLĄSKI
2935PAWEŁ WĘGLARZGOŁKOWICE
2936BARBARA DROŻDŻOWICZPRUDNIK
2937ANTONI WĘGLARZPRUDNIK
2938BARTOSZ KUŹMAKRAKÓW
2939MARIUSZ SEPIOŁKNURÓW
2940MAREK KUBLIKWROCŁAW
2941IWONA A. KUBLIKWROCŁAW
2942GRZEGORZ ULBINGŁOGÓW
2943PIOTR KUŹLAKBOŻKÓW
2944ZUZANNA SZOPABOGDANÓWKA
2945GRZEGORZ SZOPABOGDANÓWKA
2946JAN GRZYWACZEWSKIKROTOSZYN
2947JOANNA KUCHARSKAGDYNIA
2948LUDWIK WRONKARYBNIK
2949KATARZYNA BUCHTARYBNIK
2950ALICJA FURMANIAKKROTOSZYN
2951WALDEMAR GRZĘDZIAKSYCÓW
2952MARIUSZ PROŚCIAKSOSNOWIEC
2953GABRIELA PROŚCIAKSOSNOWIEC
2954JANUSZ KOSTYKWARSZAWA
2955MARZENA KOSTYKWARSZAWA
2956ALEKSANDRA KOSTYKWARSZAWA
2957BARBARA BIELIŃSKAGDAŃSK
2958SEBASTIAN MOSZRYBNIK
2959TOMASZ LOREKBRENNA
2960MIROSŁAWA MIŁKOWSKAWARSZAWA
2961IGOR URBANIAKZGIERZ
2962ANDRZEJ BOSZCZYKWAARSZAWA
2963NATALIA NADOLSKAWARSZAWA
2964JADWIGA DRYGLEWSKAWROCŁAW
2965ARTUR KOSZAŁKAZARZECZE
2966SZYMON KOSZAŁKAZARZECZE
2967ZBIGNIEW GARDZIOŁAKNURÓW
2968JAN OGONOWSKILUBAWKA
2969PAWEŁ J. ŻMUDZIŃSKIWROCŁAW
2970HALINA PAWELECLUTUTÓW
2971IRENEUSZ PAWELECLUTUTÓW
2972RZYSZTOF MIKUCKIBYTOM
2973WOJCIECH MIKUCKIBYTOM
2974MARCIN JENCZMYKPIEKARY ŚLĄSKIE
2975ALEKSANDER BOBOWSKILUBIN
2976MARTA BOBOWSKALUBIN
2977MACIEJ BOBOWSKILUBIN
2978ANNA BOBOWSKALUBIN
2979MARZENA LENDACHOJNÓW
2980LECH MONETAGDAŃSK
2981JOLANTA KUCZYŃSKAWROCŁAW
2982ZBIGNIEW KUCZYŃSKIWROCŁAW
2983TOMASZ WIECZOREKRYDUŁTOWY
2984LESZEK WIECZOREKRYDUŁTOWY
2985KONRAD WIŚNIEWSKIWARSZAWA
2986EWELINA PRZYBYLSKAGRODZISK WIELKOPOLSKI
2987BARTŁOMIEJ PRZYBYLSKIGRODZISK WIELKOPOLSKI
2988TOMASZ WITKOWSKICHODZIEŻ
2989PIOTR MALIKWROCŁAW
2990JOLANTA MALIKWROCŁAW
2991MARTA MALIKWROCŁAW
2992WALDEMAR BŁASZCZYKWROCŁAW
2993RENATA KUTERALONDYN (W. BRYT.)
2994KAROLINA KLIMCZAKGLIWICE
2995LESZEK KLIMCZAKGLIWICE
2996TERESA GRUCAZABRZE
2997RYSZARD GRUCAZABRZE
2998ANNA BORKOWSKAŁÓDŹ
2999WOJCIECH BORKOWSKIŁÓDŹ
3000SŁAWOMIR J. FAJFERWARSZAWA
3001TOMASZ SOWIZDŻAŁJASŁO
3002EDYTA KACZMAREKKRAKÓW
3003KRZYSZTOF KACZMAREKKRAKÓW
3004WACŁAW EBERTCZECHOWICE-DZIEDZICE
3005BARTŁOMIEJ SZLASEKWIELICZKA
3006EWA KORNASZEWSKAWARSZAWA
3007JACEK RADZISZEWSKIWARSZAWA
3008URSZULA GUTKOWSKAKRAKÓW
3009HENRYK GUTKOWSKIKRAKÓW
3010ADAM GUTKOWSKIKRAKÓW
3011RAFAŁ GUTKOWSKIKRAKÓW
3012ROMAN KOZIEŁUSTROŃ
3013MAŁGORZATA KOZIEŁUSTROŃ
3014KACPER KOZIEŁUSTROŃ
3015MIROSŁAW MITRĘGAWISŁA
3016ŁUKASZ WASILWOJKOWICE
3017AGNIESZKA K. JAŚKIEWICZGIŻYCKO
3018EUZEBIUSZ JAŚKIEWICZGIŻYCKO
3019BEATA FERENCWODZISŁAW ŚLĄSKI
3020PATRYK FERENCWODZISŁAW ŚLĄSKI
3021SŁAWOMIR KRZYWODAJĆWODZISŁAW ŚLĄSKI
3022MAJKA MROŻEKWODZISŁAW ŚLĄSKI
3023MICHAŁ PASEKPIESZYCE
3024ANDRZEJ PASEKPIESZYCE
3025ALICJA MATUSIAKBRZESZCZE
3026ROBERT SCHULTKAGDAŃSK
3027PIOTR MACIEJCZYKWARSZAWA
3028AGNIESZKA SEKITAPUŁAWY
3029TOMASZ SEKITAPUŁAWY
3030KATARZYNA SEKITAPUŁAWY
3031SŁAWOMIR GABRYŚKRAKÓW
3032ANDRZEJ DEMUSDZIAŁDOWO
3033TOMASZ ORZECHOWSKIŁÓDŹ
3034MIROSŁAW GONTKOWSKIBIELAWA
3035ADOLF SEMPERKIEWICZDZIERŻONIÓW
3036ALEKSANDER CZAJKOWSKIDZIERŻONIÓW
3037EWA UMIŃSKALESZNO
3038MIROSŁAW UMIŃSKILESZNO
3039JAROSŁAW MUTWILKATOWICE
3040ANNA DURANORZESZE
3041JUSTYNA RUDOMINAPOZNAŃ
3042JOANNA NAWROTHWROCŁAW
3043MACIEJ NAWROTHWROCŁAW
3044JAN NAWROTHWROCŁAW
3045IZABELLA MYSŁOWSKAKATOWICE
3046CEZARY MYSŁOWSKIKATOWICE
3047DOMINIK MYSŁOWSKIKATOWICE
3048TOMASZ ŁACIAKCZERMIN
3049MAŁGORZATA POKORAKRAKÓW
3050MICHAŁ POKORAKRAKÓW
3051KATARZYNA A. ŁUCZAKUNIEJÓW
3052ELŻBIETA OSTROWSKABIELSKO-BIAŁA
3053MIROSŁAW OSTROWSKIBIELSKO-BIAŁA
3054SŁAWOMIR KOWALECZKOGORZÓW WIELKOPOLSKI
3055DOMINIK PATYKOWSKIPOKOWICE
3056ARKADIUSZ WALCZAKKRAKÓW
3057BARTŁOMIEJ BUGARANOWY SĄCZ
3058SYLWIA ZIEMBIŃSKAPIASTÓW
3059JOANNA MALISZEWSKAWARSZAWA
3060JOANNA KOŁODZIEJCZYKMASŁOWICE
3061MAGDALENA KOLATORTUCHOLA
3062TADEUSZ ZABRZEWSKINIEDZICA
3063LESZEK BAJOREKSIERCZA
3064KRZYSZTOF BAJOREKSIERCZA
3065MONIKA WANKIEWICZTORUŃ
3066BARTOSZ FRANKOWSKITORUŃ
3067ADRIANNA KACZMAREKKALISZ
3068ALICJA RAKOCZYBOCHNIA
3069BOGUSŁAW RAKOCZYBOCHNIA
3070MAGDALENA PAŁKATARNÓW
3071STANISŁAW PAŁKATARNÓW
3072TADEUSZ PODRAZATARNÓW
3073ANNA PODRAZATARNÓW
3074LILLA GRUCHOTŁÓDŹ
3075SEBASTIAN ŁACHECIŃSKIŁÓDŹ
3076PRZEMYSŁAW MAJORBIERUŃ
3077MARIUSZ AUGUSTYNIAKŁÓDŹ
3078MARIAN PŁANECKIWARSZAWA
3079ALEKSANDRA PŁANECKAWARSZAWA
3080KRZYSZTOF WITEKWOLA
3081ARTUR WITEKWOLA
3082KRZYSZTOF BOCHENEKROPCZYCE
3083BARBARA MAGIERASUŁKOWICE
3084MARCIN SZCZYGIELSKIWARSZAWA
3085DANIEL STYCZEWSKITOSIE
3086ELŻBIETA STYCZEWSKAWARSZAWA
3087CEZARY STYCZEWSKIWARSZAWA
3088PATRYK STYCZEWSKIWARSZAWA
3089ZBIGNIEW KACPROWICZKROŚNIEWICE
3090PIOTR BRODACZARNY BÓR
3091PAWEŁ JANIKBOGUSZÓW GORCE
3092JANINA KINCELPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3093JÓZEF KINCELPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3094JERZY INGLOTRZESZÓW
3095AGNIESZKA INGLOTRZESZÓW
3096AGATA WĄTORSKAPIŃCZÓW
3097MACIEJ WĄTORSKIPIŃCZÓW
3098SEBASTIAN JAKOBSCHYKRAKÓW
3099PAULINA PROBULSKA-JAKOBSCHYKRAKÓW
3100KATARZYNA MIRECKANOWY SĄCZ
3101ADRIANNA MIRECKANOWY SĄCZ
3102KAZIMIERZ FRYDANOWY SĄCZ
3103ZDZISŁAW DRYGLEWSKIWROCŁAW
3104PIOTR WINCZURATORUŃ
3105JANINA OSTROWSKAŚWIEBODZICE
3106MAREK CEKUSCZĘSTOCHOWA
3107BARTOSZ CEKUSCZĘSTOCHOWA
3108BARBARA SZWEDAŚWIĘTOCHŁOWICE
3109ANNA SZWEDAŚWIĘTOCHŁOWICE
3110MAŁGORZATA SKOWERAKRAŚNIK
3111EMILIA JAUERBYDGOSZCZ
3112PAWEŁ MIKLASLUBIN
3113SERGIUSZ CHOMALUBIN
3114ROMUALDA KLIŃSKALUBIN
3115ZDZISŁAW IGANCIUKWAŁBRZYCH
3116ROBERT KULAWIAKBIELSKO BIAŁA
3117KRYSTYNA BUJALSKABYDGOSZCZ
3118MAGDALENA DĘBKOWSKAWARSZAWA
3119IRENEUSZ KIEŁBNIEMODLIN
3120ZDZISŁAW MAZGAJTYCHY
3121STEFAN MAZGAJTYCHY
3122JUSTYNA MAJCHROWSKATYHCY
3123ZBIGNIEW SZYMAŃCZAKNADARZYN
3124MARIUSZ GERUSOLEŚNICA
3125PIOTR MADEJKRAKÓW
3126KINGA PUKOWSKA-MADEJKRAKÓW
3127GRZEGORZ SUPRONIKOPOLE
3128BARTOSZ SUPRONIKOPOLE
3129MAŁGORZATA ZAITZKRAKÓW
3130JAKUB MILCZAREKKRAKÓW
3131MARZENA KONIECZNYJASŁO
3132WACŁAW KONIECZNYJASŁO
3133MAJA KONIECZNYJASŁO
3134MATEUSZ KONIECZNYJASŁO
3135SEBASTIAN KONIECZNYJASŁO
3136MAREK LITYŃSKIWARSZAWA
3137JOANNA A. BRATKOSOSNOWIEC
3138NATALIA ZAMARSKAWISŁA
3139ROMAN DOMAŃSKISZUBIN
3140ARTUR KARDASZKĘDZIERZYN KOŹLE
3141JUSTYNA KASIŃSKAKIELCE
3142MATEUSZ FILAWOŁCZYN
3143EDWARD ZAJMAKRAKÓW
3144MONIKA ŻÓŁKIEWSKAKRAKÓW
3145TOMASZ WAROWNYKRAKÓW
3146TADEUSZ WALKOWICZCZĘSTOCHOWA
3147MAREK TOKARZPRZYSIEKI
3148EMILIA KONIUSZEWSKACHEŁM
3149ARTUR KONIUSZEWSKICHEŁM
3150MATEUSZ BIAŁYKRAKÓW
3151RAFAŁ MAGIERATARNÓW
3152BARBARA POLOCZEKPIEKARY ŚLĄSKIE
3153JACEK POLOCZEKPIEKARY ŚLĄSKIE
3154MAREK POLOCZEKPIEKARY ŚLĄSKIE
3155ALEKSANDRA POLOCZEKPIEKARY ŚLĄSKIE
3156TADEUSZ MACIAŚNOWY SĄCZ
3157NATALIA MACIAŚNOWY SĄCZ
3158ALEKSANDRA MACIAŚNOWY SĄCZ
3159AGNIESZKA PAŁACHNOWY SĄCZ
3160JOLANTA BIELNOWY SĄCZ
3161JOLANTA TRUSZCZYŃSKAIŁAWA
3162JOLANTA SZUMACHERWROCŁAW
3163BOGDAN SZUMACHERWROCŁAW
3164ZOFIA PAMIETLARZBRZESZCZE
3165SEBASTIAN PINDELBRZESZCZE
3166TOMASZ KAMIŃSKICHOJNÓW
3167MICHAŁ KRYŃSKIJAKTORÓW
3168MICHAŁ MAŁEKJAKTORÓW
3169ANNA KALIŃSKAPRUSZKÓW
3170MARTA KAPELAPIŁA
3171JAKUB RYBCZYŃSKIMOSINA
3172STANISŁAW PODEDWORNYPOGÓRZYNO
3173ROMAN TRZECIAKSTAWIEC
3174ZDZISŁAW PIĄTKIEWICZMILICZ
3175WIESŁAW PAWLIKMILICZ
3176ADAM DUDAZABIERZÓW
3177JANUSZ WOLANCHRZANÓW
3178BOGUMIŁA WOLANCHRZANÓW
3179MACIEJ WOLANCHRZANÓW
3180MAGDALENA WOLANCHRZANÓW
3181BOGDAN TARACIŃSKIGLIWICE
3182IWONA TARACIŃSKAGLIWICE
3183KATARZYNA TARACIŃSKAGLIWICE
3184ANNA TARACIŃSKAGLIWICE
3185MARCIN BINASIAKŁÓDŹ
3186BOGUSŁAW HUSAKPRUDNIK
3187LILIANA HUSAKJARNOŁTÓWEK
3188JOLANTA HUSAKPRUDNIK
3189WALDEMAR HUNDERTWAŁBRZYCH
3190EDYTA SOLIŃSKAWARSZAWA
3191JÓZEF SOLIŃSKIWARSZAWA
3192STANISŁAW BIELECKIWARSZAWA
3193JAROSŁAW OSSOWSKIPUSZCZYKOWO
3194EDYTA HRYŃCZUKŻARY
3195EWA GRZEGORZEWICZŻARY
3196DOROTA WILGUCKAŻARY
3197ARKADIUSZ WALESIAKKRAKÓW
3198DARIUSZ SZCZERBINAJAWORZNO
3199JAKUB ZALEWSKIJASTRZĘBIE ZDRÓJ
3200MACIEJ PACIORAWIELICZKA
3201MARIA PACIORAWIELICZKA
3202ALEKSANDRA PACIORAWIELICZKA
3203MAGDALENA PACIORAWIELICZKA
3204BARTŁOMIEJ PACIORAWIELICZKA
3205SZYMON PACIORAWIELICZKA
3206JANUSZ DRADRACHWROCŁAW
3207MAŁGORZATA BYDLIŃSKA-DRADRACHWROCŁAW
3208JAGODA DRADRACHWROCŁAW
3209MAREK PIOTROWSKIPOZNAŃ
3210PIOTR MATYSIAKJERZYKOWO
3211MACIEJ CHRABCZAKOBORNIKI WIELKOPOLSKIE
3212JERZY KWIATKOWSKIZIELONA GÓRA
3213EWA ŁACNYŻARY
3214EWA KOPROWICZSOKOŁÓW
3215ANNA TOKARCZYKURZĘDÓW
3216JAN CIESIELSKIŻARY
3217KRZYSZTOF JANURLUBIN
3218BARBARA URBANOWICZGŁUSZYCA
3219HALINA ZELISKONOWA SÓL
3220WIESŁAW WALENDZIAKKĘDZIERZYN KOŹLE
3221MACIEJ SADYŚŻYWIEC
3222DARIUSZ SZYRAWODZISŁAW ŚLĄSKI
3223ROMUALD SZYRABIELSKO-BIAŁA
3224ANNA CEMBORPYSKOWICE
3225STANISŁAW JACHYMSOBOLÓW
3226ZDZISŁAW BANASZUKSOSNOWIEC
3227DOMINIK BANASZUKSOSNOWIEC
3228PRZEMYSŁAW WOLSZCZAKSTARACHOWICE
3229EMANUEL WOLSZCZAKSTARACHOWICE
3230JANUSZ WILKNOWY SĄCZ
3231MARIUSZ ŚLEDZIOWSKISTARACHOWICE
3232WIKTORIA KURASZRYBNIK
3233KRZYSZTOF GARDYNABULOWICE
3234KRZYSZTOF LISKIELCE
3235CZESŁAW STAWARZUSTROŃ
3236ANDRZEJ DEJKOOŚWIĘCIM
3237RENATA DEJKOOŚWIĘCIM
3238KONRAD DEJKOOŚWIĘCIM
3239KAROLINA DEJKOOŚWIĘCIM
3240ZOFIA NOGAŚRADOM
3241BOGDAN NOGAŚRADOM
3242ANNA GADULASZCZECINEK
3243JAROSŁAW GADULASZCZECINEK
3244MARCIN NOWAKGDAŃSK
3245MICHAŁ MARCZYKDOMANIEWICE
3246TOMASZ SOROKOGRYFINO
3247LUCJAN WIECZOREKCHORZÓW
3248JOANNA CHLUNDCHORZÓW
3249JOANNA KARBOWYWOLA
3250JANUSZ DRZEWIECKISŁUPSK
3251MIROSŁAW TOMALABIERUŃ
3252MATEUSZ TOMALABIERUŃ
3253JANUSZ TOMALABOJSZOWY
3254LUIZA FREDYKDĄBROWA GÓRNICZA
3255DAWID FREDYKDĄBROWA GÓRNICZA
3256ZBIGNIEW KIDAWKADĄBROWA GÓRNICZA
3257KAMILA PIOTROWICZSITKÓWKA-NOWINY
3258PIOTR PIOTROWICZSITKÓWKA-NOWINY
3259ADAM OLEKSYSOSNOWIEC
3260WOJCIECH MACKIEWICZWROCŁAW
3261ANNA BIEGALSKAWROCŁAW
3262MAGDALENA TULEJAWROCŁAW
3263CEZARY SZPYTMAWROCŁAW
3264PAWEŁ KADŁUCZKOBUDZIWÓJ
3265MAŁGORZATA KADŁUCZKOBUDZIWÓJ
3266MARIA KADŁUCZKOBUDZIWÓJ
3267JAKUB KADŁUCZKOBUDZIWÓJ
3268MAGDALENA KADŁUCZKOBUDZIWÓJ
3269BOGUSŁAW SZYMANOWSKILESZNO
3270RADOSŁAW MYSŁEKPRZYSUCHA
3271JOANNA ZIELIŃSKASZEWNA
3272MICHAŁ CZUBAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
3273PIOTR MUŻYŁOWSKIGŁUCHOŁAZY
3274KATARZYNA FEIGJARNOŁTÓWEK
3275KATARZYNA ŁOSZYKPOZNAŃ
3276JACEK ŁOSZYKPOZNAŃ
3277ANNA GOCLONBIELANY WROCŁAWSKIE
3278AURELIUSZ GOCLONBIELANY WROCŁAWSKIE
3279JAKUB GOCLONBIELANY WROCŁAWSKIE
3280AGNIESZKA CZERKAWSKAWROCŁAW
3281PIOTR CZERKAWSKIWROCŁAW
3282KRYSTYNA DZIEDZICKADCZA
3283STANISŁAW DZIEDZICKADCZA
3284DOMINIKA DZIEDZICKADCZA
3285KONRAD DZIEDZICKADCZA
3286STANISŁAW JAN DZIEDZICKADCZA
3287PIOTR ŁOSZYKLUBOŃ
3288BARTŁOMIEJ SMOCZYKPOZNAŃ
3289EWA KMIECIKLUBLIN
3290SŁAWOMIR KMIECIKLUBLIN
3291MAGDALENA LOSTERKRAKÓW
3292JAKUB LOSTERKRAKÓW
3293KRZYSZTOF GOSTYŃSKIKRAKÓW
3294ŁUKASZ KLAGGOŁKOWICE DOLNE
3295PIOTR GRZESIAKWOJSŁAWICE
3296PAWEŁ GRZESIAKWOJSŁAWICE
3297ANNA LEŚNIKPOLKOWICE
3298MAREK LEŚNIKPOLKOWICE
3299WOJCIECH LEŚNIKPOLKOWICE
3300DARIUSZ LEŚNIKPOLKOWICE
3301TOMASZ MACHULWARSZAWA
3302WIKTORIA FRANCYKWROCŁAW
3303JAN FRANCYKWROCŁAW
3304DOMINIK OKOŃZDUŃSKA WOLA
3305JOLANTA KAMIŃSKAUSTROŃ
3306RADOSŁAW ANTONCZYKUSTROŃ
3307ANNA BIELESZUSTROŃ
3308PRZEMYSŁAW MOSKAŁAUSTROŃ
3309ALEKSNDER TUKAJISTEBNA
3310ANNA WRÓBELUSTROŃ
3311MAŁGORZATA KORSZNIAUSTROŃ
3312ADAM ŁAMACZUSTROŃ
3313NATALIA ZIELIŃSKAUSTROŃ
3314AGATA WERPACHOWSKAUSTROŃ
3315KACPER GUNIACIESZYN
3316DAWID GOMOLAUSTROŃ
3317MARCIN STAWIARZUSTROŃ
3318ZUZANNA KAMYCKAUSTROŃ
3319SONIA MORYŃWISŁA
3320ANNA WALICKAURZĘDÓW
3321EWELINA SERWAURZĘDÓW
3322KINGA WIŚNIEWSKABĘCZYN
3323MIŁOSZ SMOKMIKUSZEWSKIE
3324ALEKSANDRA GRZELAKURZĘDÓW
3325EMANUELA BIGUSZEWSKAURZĘDÓW
3326KLUDIA PAGACZMIKUSZEWSKIE
3327AGNIESZKA GOZDALSKAMIKUSZEWSKIE
3328KAROLINA SOLISURZĘDÓW
3329PATRYK KANIOWSKIURZĘDÓW
3330PAULINA GAJEWSKAZAKOŚCIELNE
3331KINGA BRONIECZAKOŚCIELNE
3332PATRYK JASTRZĘBSKIURZĘDÓW
3333ŻANETA STĘPNIAKMIKUSZEWSKIE
3334MATEUSZ RZEPECKIRANKOWSKIE
3335ALEKSANDRA SADOWSKAURZĘDÓW
3336PATRYK FRĄKMIKUSZEWSKIE
3337KATARZYNA DYMEKURZĘDÓW
3338DOMINIKA GAZDALSKAURZĘDÓW
3339PAULINA MAJEWSKABĘCZYN
3340KAROLINA OSEREDCZUKZAKOŚCIELNE
3341KAMIL ROLLAURZĘDÓW
3342ERYK ŁACIŃSKIURZĘDÓW
3343ADRIANA MAŁEKZAKOŚCIELNE
3344KRZYSZTOF KUŚNIERZURZĘDÓW
3345ERYK PAGACZZAKOŚCIELNE
3346KRZYSZTOF ROLLAMIKUSZEWSKIE
3347KAMIL MITALZAKOŚCIELNE
3348MARLENA SZAFRANIECZAKOŚCIELNE
3349PATRYK BROŻEKRANKOWSKIE
3350IZABELA BROŻEKRANKOWSKIE
3351KAROLINA JAGIEŁŁOBĘCZYN
3352DOMINIKA CHUDAZAKOŚCIELNE
3353DAMIAN MICHALAKZAKOŚCIELNE
3354DAWID JACNIACKIURZĘDÓW
3355EWELINA BARTOSZEKZAKOŚCIELNE
3356DOMINIKA GOŁĘBIOWSKABĘCZYN
3357MAŁGORZATA ŻABICKABĘCZYN
3358MATEUSZ LISURZĘDÓW
3359AGATA MENKALZAKOŚCIELNE
3360ADRIAN ROLLAMIKUSZEWSKIE
3361JAROSŁAW PIETRASZEKKRAŚNIK
3362JAN HAŁGASTORUŃ
3363JUSTYNA FULBISZEWSKABOLESŁAW
3364URSZULA TOKARZGORLICE
3365MIŁOSZ TOKARZGORLICE
3366FILIP KOPEĆWARSZAWA
3367KLEMENS KLOSKOWSKICZARNE
3368MAREK P. BOGDAŃSKIBIAŁOGARD
3369JUSTYNA KRAWIEC-PUCHAŁAKORWINÓW
3370PATRYK HERCSTARACHOWICE
3371MAŁGORZATA KOWALEWSKAWARSZAWA
3372MACIEJ ŁĘGOWSKIGDAŃSK
3373MICHAŁ GUZIKGDAŃSK
3374MARIA RUSZNIAKGDYNIA
3375KUBA SIEJAGDAŃSK
3376MARIUSZ GRZEBIELUCHAGDYNIA
3377ŁUKASZ KAMPERGDAŃSK
3378RENATA OKONIEWSKAGDYNIA
3379ROBERT JAROSZGDAŃSK
3380KRZYSZTOF OKONIEWSKIGDYNIA
3381MACIEJ KAMIŃSKIGDYNIA
3382JACEK GRZEBIELUCHAGDYNIA
3383ROBERT DRZEWUCKIGDYNIA
3384SEBASTIAN GOŚCIŃSKIGDYNIA
3385PIOTR BUCZKOGDYNIA
3386ADRIAN KAŚKÓWGDYNIA
3387TOMASZ TOBISGDYNIA
3388MAREK HOLKRUMIA
3389KAROL SOWAGDAŃSK
3390MAREK KACZANOWSKIGDAŃSK
3391SEBASTIAN KWIEKGDYNIA
3392MATEUSZ KACZANOWSKIGDAŃSK
3393KRZYSZTOF JAROSZGDAŃSK
3394ROBERT P. SAŁATAGDYNIA
3395MIROSŁAW CZEKAŁAGOGOLIN
3396JACEK RAMUSDOBRZEŃ WIELKI
3397ANGELICA KLEISTWARTKOWO
3398MACIEJ KLEISTWARTKOWO
3399JAN KLEISTWARTKOWO
3400KAMILA KLEISTWARTKOWO
3401JUSTYNA JAROSZGDAŃSK
3402JAROSŁAW SOBOTAWROCŁAW
3403JOANNA CHMIELNIAKGLIWICE
3404PIOTR CHMIELNIAKGLIWICE
3405KATARZYNA WĄTORSKAPIŃCZÓW
3406MATEUSZ WĄTORSKIPIŃCZÓW
3407ADRIAN STRZESAKKOSZYCE MAŁE
3408ŁUKASZ FEIGJARNOŁTÓWEK
3409MARCIN RAJEWSKISTASZÓW
3410KAMIL RAJEWSKISTASZÓW
3411DARIUSZ SZYMKIEWICZZAWIERCIE
3412AGNIESZKA KOTUCZKATOWICE
3413MARTA SIARKOWSKADĄBROWA GÓRNICZA
3414BARTOSZ WRÓBELWARZYMICE
3415JAN STERNALKATOWICE
3416JANUSZ STERNALKATOWICE
3417KAZIMIERZ STERNALIMIELIN
3418JÓZEF DZIUBANYIMIELIN
3419ADAM URBAŃCZYKLĘDZINY
3420JERZY UZDRZYCHOWSKILĘDZINY
3421ZBIGNIEW WERCZYŃSKISOBĄCZ
3422AGNIESZKA FALANACHRZANÓW
3423DANIEL FALANACHRZANÓW
3424KRZYSZTOF CZUDOWSKICHRZANÓW
3425PIOTR CZUDOWSKICHRZANÓW
3426IZABELA TAMIŁOWSKATORUŃ
3427ZBIGNIEW JĘDRASWOLA
3428MAREK KOZŁOWSKIKRAKÓW
3429KATARZYNA KOZŁOWSKAKRAKÓW
3430ŁUKASZ BŁAŻEJCZYKGARWOLIN
3431STANISŁAW PIETRUSIŃSKIKOZIEGŁOWY
3432JAROSŁAW NOWAKKRAKÓW
3433ANNA STEFANIAKGŁOGÓW
3434JAROSŁAW CHACKORACIBÓRZ
3435DANUTA ZIEMNIAKDĄBROWA GÓRNICZA
3436DARIUSZ PŁÓCIENNIKWŁOCŁAWEK
3437PRZEMYSŁAW STEMPINGŁOGÓW
3438SABINA PELCSANOK
3439JAKUB SZURYNSANOK
3440BOGUSŁAW STYKAPRZEMYŚL
3441JOLANTA FILPRZEMYŚL
3442ANDRZEJ POTYRAŁARADOMSKO
3443BEATA POTYRAŁARADOMSKO
3444AGNIESZKA POTYRAŁARADOMSKO
3445KATARZYNA POTYRAŁARADOMSKO
3446PIOTR BĘBENWĘGRZCE WIELKIE
3447ALEKSANDRA BĘBENWĘGRZCE WIELKIE
3448AGNIESZKA BĘBENWĘGRZCE WIELKIE
3449KRZYSZTOF JAROSZŁAŃCUT
3450MARIA RYBACZKOWSKAŻARY
3451ŁUKASZ ROMANOWSKIKRAKÓW
3452WŁADYSŁAWA JAROSIEWICZJELENIA GÓRA
3453EWA WOJTEKTCZEW
3454MIROSŁAW WOJTEKTCZEW
3455DAGMARA WOJTECKATCZEW
3456MARIUSZ PIETRUSIŃSKIKOZIEGŁOWY
3457WIESŁAWA B. KLEKOTWROCŁAW
3458KRYSTYNA M. SZCZYGIEŁJELENIA GÓRA
3459ANNA SCHULTKAGDAŃSK
3460MONIKA SCHULTKAGDAŃSK
3461MIŁOSŁAWA FRĄCKIEWICZGDAŃSK
3462DAMIAN JUSZCZYKGDYNIA
3463SYLWIA NOWAKWARSZAWA
3464LIDIA NOWAKWARSZAWA
3465MAREK NOWAKWARSZAWA
3466JULIA M. WISIŃSKAIŁAWA
3467RAFAŁ WISIŃSKIIŁAWA
3468ŁUKASZ MICHALAKRĘDZINY
3469ADAM MICHALAKRĘDZINY
3470MARCIN PRUSJABŁONOWO
3471MAREK DĄBROWSKIWARSZAWA
3472MARTA ZIOBROKRAKÓW
3473ANNA KOZAKIEWICZKAZUŃ POLSKI
3474IWONA PUŁAWSKAKADZIDŁO
3475BOGUSŁAW PUŁAWSKIKADZIDŁO
3476DOMINIKA PUŁAWSKAKADZIDŁO
3477BRONISLAV ŠTEFĂNIKBĂNOVCE (SŁ)
3478ADAM SZOŁTYSIKRADZIONKÓW
3479ŁUKASZ SZOŁTYSIKRADZIONKÓW
3480ROBERT PIWKOWSKISOSNOWIEC
3481ILONA PIWKOWSKASOSNOWIEC
3482MARIUSZ PIWKOWSKISOSNOWIEC
3483SZYMON PIWKOWSKISOSNOWIEC
3484JAKUB TOMCZAKŁÓDŹ
3485ANDRZEJ DADAKPRZEDWIEŚNIK
3486GRAŻYNA PASTERNACKA-OCHOCKANAKŁO
3487ZBIGNIEW OCHOCKINAKŁO
3488ANDRZEJ CICHYMARKI
3489MARCIN TRZEPIZURCZĘSTOCHOWA
3490ZBIGNIEW FLORECKIWARSZAWA
3491ANNA PIEŃKOWSKA-PIWKOSMARDZÓW
3492MARCIN PIWKOSMARDZÓW
3493LILIANNA PIASECZNAKRAKÓW
3494MARCIN PIASECZNYKRAKÓW
3495SŁAWOMIR KICIŃSKISANDOMIERZ
3496MAŁGORZATA SKOKŁODYGOWICE
3497DARIUSZ SKOKŁODYGOWICE
3498RAFAŁ SKOKŁODYGOWICE
3499IZABELA PAŃCZYSZYNWROCŁAW
3500MACIEJ PAŃCZYSZYNWROCŁAW
3501ALEKSANDRA PAŃCZYSZYNWROCŁAW
3502JAKUB PAŃCZYSZYNWROCŁAW
3503WIESŁAW PASEKWARSZAWA
3504JAN WARZOCHAŻARY
3505KRZYSZTOF TAGOWSKIŻARY
3506MIECZYSŁAW SIKORSKIŻARY
3507BARTŁOMIEJ SIKORSKIŻARY
3508MATEUSZ SERWIŃSKIŻARY
3509MAŁGORZATA PAWŁOWSKAŻARY
3510MAGDALENA NOWAKOWSKAŻARY
3511KATARZYNA NOWAKOWSKAŻARY
3512PIOTR NOWAKWROCŁAW
3513GRAŻYNA JAROSZEWICZ-BORTNOWSKAŻARY
3514BOGUSŁAW JAROSZEWICZ-BORTNOWSKIŻARY
3515ALEKSANDRA HOSANIAKŻARY
3516ANNA HOSANIAKŻARY
3517KRYSTYNA BŁAŻEJEWSKAŻARY
3518KATARZYNA BLITEKŻARY
3519MARIUSZ MIENIEKBOLESŁAWIEC
3520JANUSZ MILEWSKIJELENIA GÓRA
3521EUGENIUSZ PIĄTEKTYCHY
3522MICHAŁ PIĄTEKTYCHY
3523MARCIN PLONDERKOSZALIN
3524BEATA GACZEK-ŻARSKAKATOWICE
3525GRACJAN ŻARSKIKATOWICE
3526ELŻBIETA KONIUSZEWSKASOSNOWIEC
3527TERESA RĄCZKABIELSKO BIAŁA
3528DARIUSZ MĘDYGRAŁKRAKÓW
3529TOMASZ SZYMCZYKDĄBROWA GÓRNICZA
3530ALICJA KARNIEJOPOLE
3531STANISŁAW WOJTEKRYBNIK
3532MIECZYSŁAW CIUBAKDĘBOWIEC
3533REGINA LOSKATYCHY
3534MARCELI ŚMIAŁEKKUTNO
3535MARCIN MARIANOWSKIGŁOGÓW
3536ALOJZY BORYCZKAMIASTECZKO ŚLĄSKIE
3537DARIUSZ GABRYŚKATOWICE
3538FERDINAND KUBALABĂNOVCE (SŁ)
3539ADAM DOBRZYŃSKIOSTROŁĘKA
3540TADEUSZ HUDYMAWROCŁAW
3541WŁADYSŁAW WIATRAKDZIERŻONIÓW
3542EWA DYLAKRAKÓW
3543ADAM DYLAKRAKÓW
3544MARCIN CIĄŻYŃSKITRZEMESZNO
3545RAFAŁ PĘKALATRZEBINIA
3546MARCIN ZABROCKIOPOLE
3547RAJMUNDA MAJEWSKAWROCŁAW
3548WIESŁAW MAJEWSKIWROCŁAW
3549TERESA DOBRUCKA-SKULIMOWSKALEGNICA
3550TOMASZ SKULIMOWSKILEGNICA
3551HANNA JEZIERSKAUŚCIKOWO
3552LUCYNA JEWASIŃSKAPIŁA
3553PAWEŁ DIERINGMARGONIN
3554PIOTR DIERINGMARGONIN
3555DARIUSZ A. KLEPAWROCŁAW
3556ARTUR LLIGENZACZĘSTOCHOWA
3557ANNA LIGENZACZĘSTOCHOWA
3558BEATA CHARCHANWROCŁAW
3559BEATA H. OKOŃWROCŁAW
3560KAMILA ZIĘBAKOŻUCHÓW
3561JACEK PAWŁOWSKIWARSZAWA
3562LECH KOPROWICZSOKOŁÓW
3563JERZY LENKIEWICZŚCINAWICA
3564WIOLETTA LENKIEWICZŚCINAWICA
3565WALDEMAR OCIEPKALIMANOWA
3566ROMAN SOBERAŁĘKNICA
3567SEBASTIAN BIAŁASJASTRZĘBIE ZDRÓJ
3568EWELINA GĄSIORSTARY UJAZD
3569ADAM FUCHSKRAKÓW
3570BARTOSZ FUCHSKRAKÓW
3571MARIAN KUMISZCZAGDAŃSK
3572REMIGIUSZ BEDNORZIMIELIN
3573PIOTR JURZYSTAWARSZAWA
3574GRZEGORZ JURZYSTAWARSZAWA
3575KATARZYNA NOSIADEK-NOWOKCHORZÓW
3576JACEK NOWOKCHORZÓW
3577MAREK BOGUTIŃSKIZABRZE
3578ANNA BYLEWSKA-JUSZCZAKŁÓDŹ
3579WIESŁAW JUSZCZAKŁÓDŹ
3580KAJETAN JUSZCZAKŁÓDŹ
3581DARIUSZ OSIŃSKIZABRZE
3582BARBARA STAŃKOGLIWICE
3583HENRYK TARNOWSKIZABRZE
3584AGNIESZKA BARANOWSKARYBNIK
3585MAREK BARANOWSKIRYBNIK
3586JAN FLISEKKOZY
3587KATARZYNA FLISEKKOZY
3588GRZEGORZ LECHWODZISŁAW ŚLĄSKI
3589ELŻBIETA WARDĘGATARNOWSKIE GÓRY
3590ROMAN KOTSZCZECINEK
3591HALINA HAJDUGAZABRZE
3592ANNA DYLAKATOWICE
3593ANDRZEJ DYLAKATOWICE
3594AGNIESZKA DYLAKATOWICE
3595ALEKSANDER DYLAKATOWICE
3596HALINA SZKODOWSKAZABRZE
3597MACIEJ OSOWSKIGDYNIA
3598KATARZYNA WASILEWSKARASZYN-RYBIE
3599MICHAŁ ZEMBRZUSKIMROZY
3600PIOTR KOŃPRZEDBÓRZ
3601JANUSZ WÓJTOWICZZABRZE
3602ANNA PASZKIEWICZŚWIDWIN
3603HENRYK TKACZYKZABRZE
3604HELENA TKACZYKZABRZE
3605BOŻENA DZIĘCIOŁTARNÓW JEZIERNY
3606STANISŁAW DZIĘCIOŁTARNÓW JEZIERNY
3607ANNA SKAWIŃSKA-DZIĘCIOŁTARNÓW JEZIERNY
3608ŁUKASZ DZIĘCIOŁTARNÓW JEZIERNY
3609TOMASZ DZIĘCIOŁTARNÓW JEZIERNY
3610MARLENA BĄKTARNÓW JEZIERNY
3611LIDIA PLOCHOZIMEK-ANTONIÓW
3612ANNA PLOCHOZIMEK-ANTONIÓW
3613PIOTR PLOCHOZIMEK-ANTONIÓW
3614KRYSTIAN PLOCHOZIMEK-ANTONIÓW
3615HENRYKA KOWALCZYKBOLESŁAWIEC
3616IWONA KRZESKAGDYNIA
3617MACIEJ KRZESKIGDYNIA
3618MAŁGORZATA ILICHNYSA
3619DAMIAN ILICHNYSA
3620ZBIGNIEW CECHELJUSZKATOWICE
3621HENRYK KUBERAKATOWICE
3622TADEUSZ KUCHARSKIKATOWICE
3623JAN LAZARKATOWICE
3624ZOFIA PĘKALSKAOPOLE
3625ZBIGNIEW LESZCZYŃSKIOPOLE
3626JOLANTA KIEŚRYBNIK
3627HENRYK KIEŚRYBNIK
3628MAŁGORZATA SOŁTYSIAKZAKOPANE
3629JOANNA DYLARUDA ŚLĄSKA
3630ANDRZEJ DZIEWOŃSKIBIEŃKOWICE
3631JAN BIENIASZ (†)ŁĘKNICA
3632ZYGMUNT SABATSKARŻYSKO KAMIENNA
3633SŁAWOMIR FIGACZTARNOBRZEG
3634KLAUDIUSZ WITEKGÓRKI
3635PAWEŁ SZYMAŃSKIWARSZAWA
3636RYSZARD NOWAKNAKŁO
3637PIOTR SKRZYPULECKATOWICE
3638TOMASZ MĘCZYŃSKIWINÓW
3639TADEUSZ NIEDZIELSKIŚWIDNICA
3640LESZEK WOJEWODZICCHORZÓW
3641SYLWIA MADALIŃSKABEŁCHATÓW
3642SABINA MOSZRADLIN
3643ADRIAN DZIERŻENGARYBNIK
3644JOLANTA ZABAWAŻARY
3645ZBIGNIEW KASPRZAKJASIEŃ
3646ŻANETA KARCZEWSKAŁÓDŹ
3647ALEKSANDRA KARCZEWSKAŁÓDŹ
3648BEATA SAJCHTAKŁODZKO
3649DOROTA SOŁTYSIAKSULEJÓWEK
3650IRENA M. CICHAKALISZ
3651MIROSŁAW CICHYKALISZ
3652KATARZYNA CICHAKAALISZ
3653ADAM CICHYKALISZ
3654BARBARA ORŁOWSKABOLESŁAWIEC
3655ALICJA KUSTWANBÓR
3656HUBERT KUSTWANBÓR
3657SEBASTIAN KUSTWANBÓR
3658AGNIESZKA LECHWODZISŁAW ŚLĄSKI
3659KRZYSZTOF BANACHNOWY SĄCZ
3660MAŁGORZATA SUŁOWICZNOWY SĄCZ
3661MAGDALENA SZCZEPANEKTYCHY
3662RYSZARD SZCZEPANEKTYCHY
3663GRAŻYNA FIGACZTARNOBRZEG
3664JOLANTA KAŹMIERCZAKŁÓDŹ
3665WIESŁAWA ZAJDAŁÓDŹ
3666RAFAŁ PTASZYŃSKISOSNOWIEC
3667KARINA WOŹNIAKWARSZAWA
3668MAŁGORZATA M. MIAZGALUBLIN
3669GRZEGORZ P. LOREKLESZNO
3670ANDRZEJ MAŁYGAWROCŁAW
3671MONIKA KAWCZYŃSKAKAŹMIERZ WLKP.
3672MAŁGORZATA CZARNECKALESZNO
3673MARCIN ALEKSANDRZAKLESZNO
3674STANISŁAWA KUCHARSKAKATOWICE
3675JANUSZ MILDNERKATOWICE
3676MARCIN SIWAKAŹMIERZ WLKP.
3677MAREK RABSKILEGNICA
3678ADAM BISKUPOTMUCHÓW
3679IZABELA ŚWIERCZYŃSKA-UNIATOWICZLEGNICA
3680PIOTR SOCHALUBIN
3681JUSTYNA POROSLUBIN
3682KAZIMIERZ MAŁYNIAKLUBIN
3683BOLESŁAW ZIELIŃSKIOSIEK
3684JADWIGA CZUBASZEKLUBIN
3685JULIA BERMESLUBIN
3686LUDWIK DROSZCZAKLUBIN
3687KRZYSZTOF AKSAMITLUBIN
3688ANDRZEJ BAJGERLUBIN
3689ELŻBIETA BAJGERLUBIN
3690TERESA DEMKOWSKALUBIN
3691ZYGMUNT GARLIŃSKIGŁOGÓW
3692HENRYK SZAKIELLUBIN
3693MAREK LEWIŃSKIBYDGOSZCZ
3694ALICJA WOJEWÓDKATARNOWSKIE GÓRY
3695KAMIL WOJEWÓDKATARNOWSKIE GÓRY
3696EWA MOLENDAKLUCZE
3697STANISŁAW MOLENDAKLUCZE
3698TOMASZ RYMAROWICZKONIN
3699PRZEMYSŁAW BEROWSKIWARSZAWA
3700JÓZEF MASTELAKOSTÓW
3701KAROLINA WEGNERPIASTÓW
3702GRZEGORZ WEGNERPIASTÓW
3703BOGDAN PATEREKBIERUŃ
3704MAREK POCIENNIKBIERUŃ
3705RYSZARD KRUPASIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
3706WOJCIECH GADZIŃSKIWROCŁAW
3707MARIA KNIOŁANAKŁO
3708GRAŻYNA ŻACZEKTYCHY
3709MAREK KWAŚNIEWSKITYCHY
3710JAKUB HERMANCZELADŹ
3711ALEKSANDRA HERMANCZELADŹ
3712MATEUSZ TRYBULECCZELADŹ
3713ADRIAN LNIAKCZELADŹ
3714EWELINA MACHOŃGÓRA SIEWIERSKA
3715MAŁGORZATA DUDALEŹNICA WIELKA
3716PIOTR DUDALEŹNICA WIELKA
3717TERESA ŚWIĄTCZAKCHYBIE
3718SABINA KASTELIKBIELSKO-BIAŁA
3719HENRYK KARKOSZKAANDRYCHÓW
3720JANUSZ M. LIBURSKIJĘDRZEJÓW
3721KAROL OSIŃSKIJĘDZREJÓW
3722ANDRZEJ KOWOLCIESZYN
3723KATARZYNA WARAŃSKARZESZÓW
3724DARIUSZ MATERZOKRADLIN
3725ANDRZEJ SIERADZKIKOŁOBRZEG
3726AGNIESZKA DRAPAŁACHORZÓW
3727DARIUSZ BORYSDŁUGOMIŁOWICE
3728MARIUSZ RZYMANDĄBROWA GÓRNICZA
3729EWA JAKUBIKATOWICE
3730MIROSŁAW JAKUBIKATOWICE
3731MAGDALENA JENDRZYCAGLIWICE
3732MARCIN WIDERAPIEKARY ŚLĄSKIE
3733JOLANTA CZAPCZYKPOZNAŃ
3734ANDRZEJ CZAPCZYKPOZNAŃ
3735BARBARA CZAPCZYKPOZNAŃ
3736PIOTR ROGULAWARSZAWA
3737IRENEUSZ GOŁĘBIOWSKICMOLAS
3738BEATA ZIĘBACMOLAS
3739KATARZYNA CHAVIGNY DE LACHEVROTIERELUBOŃ
3740LESZEK SKRZYPCZAKDUSZNIKI ZDRÓJ
3741MICHAŁ MĘKARSKIWROCŁAW
3742AGNIESZKA KAMIŃSKAKUDOWA ZDRÓJ
3743KRYSTYNA ŁYCZKOWSKAKŁODZKO
3744ANETA OŻGADUSZNIKI ZDRÓJ
3745JAOLANTA BEDNAREKLEWIN KŁODZKI
3746JOANNA LIPOWICZKROSNOWICE
3747AGATA GUZ-DOLIŃSKALEWIN KŁODZKI
3748ILONA KRUPNIKBATORÓW
3749WIESŁAWA ZAGAJADUSZNIKI ZDRÓJ
3750JOLANTA SZMELCERSZCZYTNA
3751MARTA WODECKA-DUDAPOLANICA ZDRÓJ
3752STANISŁAW DUDAPOLANICA ZDRÓJ
3753KAMILA MARCHELWYSZKÓW
3754MARIUSZ MARCHELWYSZKÓW
3755JERZY SUMARABOCHNIA
3756ALEKSANDRA WOJTALA-GÓRECKAKRAPKOWICE
3757TOMASZ GRZYBDABROWA GÓRNICZA
3758ZBIGNIEW JUSTYNIARSKIDĄBROWA GÓRNICZA
3759AGNIESZKA CIERESZKONAKŁO
3760PAWEŁ CIERESZKONAKŁO
3761ZBIGNIEW ZAWADANOWY SĄCZ
3762ANDRZEJ SOKACZGORLICE
3763BOGUSŁAW GOLONKAJAWOR
3764LESZEK DRAPCZYKJAWOR
3765ARTUR JURKOWSKISZCZECIN
3766JANUSZ KUSIAKRZEPEDŹ
3767KRZYSZTOF KUSIAKRZEPEDŹ
3768JOANNA GUZERAKREMPNA
3769OLIVIA CHAVIGNY DE LACHEVROTIERELUBOŃ
3770ROBIN CHAVIGNY DE LACHEVROTIERELUBOŃ
3771IWONA STĘPNIKPOZNAŃ
3772MAŁGORZATA SZWEDZIUKPOZNAŃ
3773JAN SZWEDZIUKPOZNAŃ
3774ROBERT PIECHOWIAKINOWROCŁAW
3775TERESA PIECHOWIAKINOWROCŁAW
3776JULIA PIECHOWIAKINOWROCŁAW
3777KATARZYNA GAWIŃSKALEGNICA
3778AGNIESZKA DOMAŃSKACHORZÓW
3779AGNIESZKA KAPUSTAJAWORZNO
3780ARTUR KAPUSTAJAWORZNO
3781EWA SUROWIAKJAWORZNO
3782ARKADIUSZ SUROWIAKJAWORZNO
3783ANNA GRZĘDOWSKAPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3784WOJCIECH GRZĘDOWSKIPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3785MICHAŁ GRZĘDOWSKIPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
3786EWA LESNERGDYNIA
3787TOMASZ LESNERGDYNIA
3788WALDEMAR GOJŁOZDZIESZOWICE
3789ADAM KURBIELWROCŁAW
3790KAROL KURBIELWROCŁAW
3791LEOPOLD KRYSIŃSKIŁOMNICA
3792KRZYSZTOF LABUSRUDA ŚLĄSKA
3793KRZYSZTOF BYTOMSKIKRZANOWICE
3794VIOLETTA KLIMOWSKAOPOLE
3795MAREK KLIMOWSKIOPOLE
3796WOJCIECH KLIMOWSKIOPOLE
3797PIOTR KLIMOWSKIOPOLE
3798EWELINA SZCZYGIEŁOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
3799SZYMON MATUSIAKBRZESZCZE
3800JERZY SOKOŁOWSKISANOK
3801ALICJA SOKOŁOWSKAPŁOWCE
3802GRZEGORZ SOKOŁOWSKIPŁOWCE
3803RAFAŁ IWAŃSKIOPOCZNO
3804MAŁGORZATA GWIZDEKGDAŃSK
3805MIROSŁAW STAŃCZYKWAŁBRZYCH
3806BARTŁOMIEJ STĘPKOWSKIŁÓDŹ
3807DOMINIK ZIELIŃSKIROZBÓRZ
3808MAGDALENA COMPAKRAKÓW
3809ŁUKASZ PAJĄKKRAKÓW
3810PRZEMYSŁAW PUKACZRADOMSKO
3811TOMASZ TYMIŃSKIKIETLIN
3812BARTOSZ BUCIAKGRUDZIĄDZ
3813ARKADIUSZ SUMARABOCHNIA
3814KATARZYNA BATEK-BYRSKARUDZE
3815RAFAŁ UMIASTOWSKIGRODZISK MAZOWIECKI
3816ADAM UMIASTOWSKIGRODZISK MAZOWIECKI
3817TOMASZ MUSZALSKIOLKUSZ
3818KONRAD MUCHAROZBÓRZ
3819URSZULA CHMIELEWSKAWARSZAWA
3820TOMASZ SZPYTMAROZBÓRZ
3821ROMAN JASKULSKIPŁOCK
3822ALEKSANDRA STAWARZBRZEG
3823MICHAŁ WITKOWSKIBRZEG
3824JERZY GRZECHŻARY
3825MICHAŁ GRZECHŻARY
3826SŁAWOMIR ŁOSIEWICZPRUSZKÓW
3827JOANNA CIASTOWSKAPOZNAŃ
3828PRZEMYSŁAW CIASTOWSKIPOZNAŃ
3829ZUZANNA CIASTOWSKAPOZNAŃ
3830JAKUB DEKERTPOTASZE
3831SZYMON DEKERTPOTASZE
3832ARTUR BYRSKIRADOCZA
3833MARTA WILKPOLKOWICE
3834TOMASZ MOKIEJEWSKIOPOLE
3835ALEKSANDRA MAŃKABRZEG
3836ROBERT GŁOWATOMASZÓW MAZOWIECKI
3837ANNA GRABOWSKATOMASZÓW MAZOWIECKI
3838MIKOŁAJ GRABOWSKITOMASZÓW MAZOWIECKI
3839KATARZYNA TARNOWSKAZABRZE
3840KAMIL MUCHAROZBÓRZ
3841MARTA TREGERWARSZAWA
3842SYLWIA KOCHAŃSKAWARSZAWA
3843URSZULA PRZYBYSZEWSKAWARSZAWA
3844AGNIESZKA KANDERWARSZAWA
3845KRZYSZTOF MALCZYKWARSZAWA
3846ŁUKASZ SKALSKIWARSZAWA
3847RAFAŁ KEMPISTYWARSZAWA
3848MICHAŁ GAŹDZIŃSKIWARSZAWA
3849KRZYSZTOF M. STRYNKOWSKILEGNICKIE POLE
3850MONIKA ZBĘKPYSZNICA
3851PAWEŁ ZBĘKPYSZNICA
3852BARTOSZ WITTICHNOWA SARZYNA
3853MAŁGORZATA DANIELEWICZPROMNICE
3854MACIEJ STEPANIAKROZBÓRZ
3855ZBIGNIEW RZEŹNICZAKSKOCZÓW
3856KRZYSZTOF KASPRZAKBYDGOSZCZ
3857PIOTR NYCZŁÓDŹ
3858MATEUSZ NYCZŁÓDŹ
3859BARBARA LEGIEŃKRAKÓW
3860GRZEGORZ LEGIEŃKRAKÓW
3861MICHAŁ LEGIEŃKRAKÓW
3862MICHAŁ ZAWADZKIBYDGOSZCZ
3863AGATA SZYRAWODZISŁAW ŚLĄSKI
3864MICHAŁ TOMCZAKŁÓDŹ
3865ADAM MOSZRUBNIK
3866SEBASTIAN SIWAKROZBÓRZ
3867KRZYSZTOF WALUSMIKOŁÓW
3868JOANNA STOKLASEK-MICHALAKKŁODZKO
3869JULIA MICHALAKKŁODZKO
3870MICHAŁ MICHALAKKŁODZKO
3871ANDRZEJ SOBAŃSKIMYSŁOWICE
3872KACPER GORYCZKALUBIN
3873SŁAWOMIR ORŁOWSKIBEŁCHATÓW
3874TOMISŁAW GOŁĄBKATOWICE
3875FELICJA KONIECZNASOSNOWIEC
3876MAŁGORZATA STRÓŻYŃSKAPOZNAŃ
3877MARTA STRÓŻYŃSKABYDGOSZCZ
3878LESZEK KLOCPRUDNIK
3879ANNA DROZDOWSKARZESZÓW
3880JANUSZ K. DROZDOWSKIRZESZÓW
3881KAROL DROZDOWSKIRZESZÓW
3882GRZEGORZ DROZDOWSKIRZESZÓW
3883SABINA LESZCZYŃSKANIEMODLIN
3884GRZEGORZ ĆWIEKGŁUCHOŁAZY
3885AGNIESZKA KAGANIUKWAŁBRZYCH
3886ANDRZEJ SZABATOPOLE
3887DOMINIKA ŚLIWAPRZEWORSK
3888WALDEMAR BROLAKOŃSKIE
3889TERESA BROLAKOŃSKIE
3890PRZEMYSŁAW KAWECKIKATOWICE
3891ANNA WYKABOLESTRASZYCE
3892ANDRZEJ SLOTABUSZKOWICZKI
3893PIOTR CEGLAREKCZĘSTOCHOWA
3894MAREK GRABOWSKICZĘSTOCHOWA
3895EWA WYSOKOWICZŚWIĘTOCHŁOWICE
3896RAFAŁ MICHALIKKATOWICE
3897ANNA BANASZEKŚWIDNIK
3898JOANNA MAKUSZEWSKAŚWIDNIK
3899JOLANTA OLESZCZUK-RADEKŚWIDNIK
3900JAN MOŻDŻEŃDĄBROWA GÓRNICZA
3901HALINA DEPCZYŃSKASZCZYTNA
3902BARBARA FORNALSKADUSZNIKI ZDRÓJ
3903IRENEUSZ SZMELCERSZCZYTNA
3904MAŁGORZATA RADZISZEWSKAŚWIDNIK
3905KORDIAN HABELKRYNICA ZDRÓJ
3906ALEKSANDER KWIATKOWSKIBIELAWY
3907WOJCIECH SIENNICKIWARSZAWA
3908GRZEGORZ KACZANOWSKIWARSZAWA
3909KRZYSZTOF WRÓBELŁUKOWE
3910PATRYK GUJDAROZBÓRZ
3911DAWID KISIELWROCŁAW
3912SEBASTIAN MAINTOKSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
3913MATEUSZ HAJMANKATOWICE
3914ANNA HACZEKKATOWICE
3915DANUTA TOJKAMYSŁOWICE
3916JOANNA TOJKAMYSŁOWICE
3917MARIA KONIECZNAKATOWICE
3918ŁUKASZ KOSIELAKRYBNIK
3919MAJA RÓŻYCKATYCHY
3920JUSTYNA KEMPAGOSTYŃ
3921ZOFIA STRZESAKKOSZYCE MAŁE
3922JACEK STRZESAKKOSZYCE MAŁE
3923PRZEMYSŁAW STRZESAKKOSZYCE MAŁE
3924JAKUB STRZESAKKOSZYCE MAŁE
3925ALEKSANDRA STRZESAKKOSZYCE MAŁE
3926JAN STRZESAKKOSZYCE MAŁE
3927DARIUSZ STRZODAMYSŁOWICE
3928KRZYSZTOF PIWKOWSKISOSNOWIEC
3929ELWIRA KWIATEKGRANOWO
3930ALICJA WCISŁEKSZCZECIN
3931ZBIGNIEW BENCIŁAWA
3932JOANNA PALICKAKRUSZYNA
3933ZYGMUNT PIEKAREKOPOLE
3934BARBARA MICHALIKWARSZAWA
3935MICHAŁ ŁAPINKIEWICZGAŁKÓWEK
3936BEATA MYŚLAKGDAŃSK
3937MAREK GLABISZGOSZCZ
3938RADOSŁAW BŁASZCZYKMYSŁOWICE
3939MARTYNA KRÓLPRZEWORSK
3940DARIUSZ FIGURAMYSŁOWICE
3941BRONISŁAW JAMERBIADOLINY SZLACHECKIE
3942MAGDALENA RUSEKWARSZAWA
3943DARIUSZ RUSEKWARSZAWA
3944PIOTR FIEŃWITRYŁÓW
3945ŁUKASZ PŁACZEKOŁPINY
3946LUCYNA JANICKAMIĘDZYRZECZ
3947MICHAŁ JANICKIMIĘDZYRZECZ
3948MAŁGORZATA JANICKAMIĘDZYRZECZ
3949SZYMON JANICKIMIĘDZYRZECZ
3950MATEUSZ PIEKIELNYGORZÓW WIELKOPOLSKI
3951KAROL KOŚCIUSZKIEWICZLUBNIEWICE
3952PATRYK KORCZAKGORZÓW WIELKOPOLSKI
3953BARTOSZ GUŚCINGORZÓW WIELKOPOLSKI
3954KRYSTIAN GARBATGORZÓW WIELKOPOLSKI
3955KAJETAN GANICZGORZÓW WIELKOPOLSKI
3956PAWEŁ WYSOCKIGORZÓW WIELKOPOLSKI
3957DANIEL SOLSKIGORZÓW WIELKOPOLSKI
3958ŁUKASZ ŻYLIŃSKIGORZÓW WIELKOPOLSKI
3959EWA JANIGARUDA ŚLĄSKA
3960JULIANNA KOTSZCZECINEK
3961WOJCIECH BAŁTRUSZEWICZSZCZECINEK
3962NATALIA BAŁTRUSZEWICZSZCZECINEK
3963ALICJA WOJCIECHOWSKAKUTNO
3964ZDZISŁAW WOJCIECHOWSKIKUTNO
3965KRZYSZTOF WOJCIECHOWSKIWROCŁAW
3966ANNA WOJECHWROCŁAW
3967PAWEŁ WOJCIECHOWSKIKUTNO
3968URSZULA ZIENKIEWICZSZCZECIN
3969DARIUSZ ZIENKIEWICZSZCZECIN
3970MAREK ZIENKIEWICZSZCZECIN
3971STANISŁAW MATUSIKKRAKÓW
3972BARBARA ROMANIUKGŁOGÓW
3973AGNIESZKA ROMANIUKGŁOGÓW
3974MARCIN ROMANIUKGŁOGÓW
3975EWA HALICKAKONSTANCIN-JEZIORNA
3976ŁUKASZ HALICKIKONSTANCIN-JEZIORNA
3977MICHAŁ ZBORENKOWAŁBRZYCH
3978AGATA MARCINIAKKOBYŁKA
3979MAGDALENA KAZANOWSKAKOBYŁKA
3980DARIUSZ RADKOKOBYŁKA
3981WOJCIECH RUTKOWSKINADARZYN
3982DAMIAN KWOCZKOWARSZAWA
3983MATEUSZ KARSKIWARSZAWA
3984AGNIESZKA RADKOKOBYŁKA
3985MICHAŁ KRYSPINWARSZAWA
3986ROBERT KOSOWSKIKOBYŁKA
3987KAROLINA POTOCKAKOBYŁKA
3988KAROLINA PIROSWARSZAWA
3989MARIUSZ BUGAWARSZAWA
3990JUDYTA BARANOWSKAKOBYŁKA
3991JOANNA KURKOBYŁKA
3992TOMASZ PILIPCZUKKOBYŁKA
3993PIOTR BRZESKIKOBYŁKA
3994TOMASZ MAJCHRZAKWARSZAWA
3995PRZEMYSŁAW PILIPCZUKKOBYŁKA
3996ADRIANA TRZECIAKWARSZAWA
3997ANNA WYCECHKOBYŁKA
3998MAŁGORZATA WYSOCKAKOBYŁKA
3999JACEK RUTKOWSKINADARZYN
4000AGNIESZKA KOZŁOWSKAWARSZAWA
4001PATRYCJA ZIÓŁKOWSKAWARSZAWA
4002DANIEL KARSKIWARSZAWA
4003TOMASZ KAZANOWSKIKOBYŁKA
4004TOMASZ RYBAŁTOWSKIKOBYŁKA
4005KATARZYNA KUCHTAKOBYŁKA
4006PIOTR WALBURGWŁOCŁAWEK
4007ANNA DZIEDZICWODZISŁAW ŚLĄSKI
4008MARCIN WALASWODZISŁAW ŚLĄSKI
4009JACEK WITASWARSZAWA
4010MATEUSZ WITASWARSZAWA
4011JACEK SATKOTARNÓW
4012STEFAN PRZYBYŁEKSTAROWA GÓRA
4013KRYSTYNA KAJZERPIETNA
4014ARTUR KAJZERPIETNA
4015ADAM MAZUREKLUBLIN
4016TOMASZ SZUMSKIGLIWICE
4017URSZULA CIEŚLAWSKABIELSKO BIAŁA
4018RADOSŁAW BIERNACKIŁÓDŹ
4019MARCIN NATURALNYBEŁCHATÓW
4020JULITA NADOLSKAWARSZAWA
4021ADRIANA FRONCKIEWICZBRZEG
4022MAREK RASZKABYSTRA
4023ANDRZEJ MAROŃSKITYCHY
4024KAROL MAROŃSKITYCHY
4025IWONA ZIELIŃSKAJAWOR
4026DARIUSZ KRAUSERADLIN
4027ANNA MOKRZYCKAWAŁBRZYCH
4028WITOLD WILDNERCHORZÓW
4029KAMIL WILDNERBYTOM
4030TADEUSZ DZIADOSZDOBRZECHÓW
4031PAULINA DZIADOSZDOBRZECHÓW
4032NATALIA DZIADOSZDOBRZECHÓW
4033DARIUSZ MAZUREKWARSZAWA
4034MARTA MAZUREKWARSZAWA
4035MIECZYSŁAW WINIARSKI (†)TARNOBRZEG
4036TOMASZ ADAMSKIKRAKÓW
4037ZBIGNIEW MARSZAŁEKTYCHY
4038JOANNA TARGOŃSKALĘBORK
4039MAREK TARGOŃSKILĘBORK
4040DARIA TARGOŃSKALĘBORK
4041KAMIL TARGOŃSKILĘBORK
4042KAJETAN TARGOŃSKILĘBORK
4043KRZYSZTOF DUŻYMYSŁOWICE
4044BARBARA BIAŁASWAŁBRZYCH
4045RYSZARD PIJANOWSKIWAŁBRZYCH
4046LIDIA KACAKBOGUSZÓW GORCE
4047DANUTA CZYŻWAŁBRZYCH
4048DARIUSZ ZAGOZDACISEW
4049MARTA SZULCWARSZAWA
4050ARKADIUSZ SZULCWARSZAWA
4051ANDRZEJ NOWICKIZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
4052ANNA BANIAWROCŁAW
4053IZABELA MARCHEWKAJASIENICA
4054DARIUSZ MARCHEWKAJASIENICA
4055PAWEŁ PACKIWIELUŃ
4056KRZYSZTOF SMYKSKARŻYSKO-KAMIENNA
4057JANUSZ JĘDRZEJOWSKI (†)ELBLĄG
4058EWELINA ŚCIBSKADĄBROWA GÓRNICZA
4059JANINA E. BANASZCZYKCZĘSTOCHOWA
4060KAZIMIERZ BANASZCZYKCZĘSTOCHOWA
4061EWA LAGORITUWROCŁAW
4062MAREK SOBCZAKMYSŁOWICE
4063BEATA HERMANCHORZÓW
4064CZESŁAW CHRZANOWSKISOSNOWIEC
4065WALDEMAR SZYMAŃSKIMYSŁOWICE
4066JACEK PIKULKRAKÓW
4067JAN PIKULKRAKÓW
4068ANTONI PIKULKRAKÓW
4069ROMUALD KRÓLAKPOZNAŃ
4070EWA HEJNACHEŁM
4071ARTUR HEJNACHEŁM
4072RAFAŁ HEJNACHEŁM
4073PATRYK HEJNACHEŁM
4074KONRAD HEJNACHEŁM
4075MIROSŁAWA MAŁECKAPODKOWA LEŚNA
4076JOLANTA KOSIÓRSTASZÓW
4077DOMINIK CHOWANIECMYSŁOWICE
4078JACEK GRZEŚKOWIAKMILICZ
4079ŁUKASZ SZUBARGAPOZNAŃ
4080KAROL SOCHABIAŁOŚLIWIE
4081KINGA BALICKABYTOM
4082MARIUSZ KOŁODZIEJSKICZĘSTOCHOWA
4083PAWEŁ BRONISŁAWSKIŚWIECIE
4084ŁUKASZ SAWAWROCŁAW
4085JACEK MALMONOKMIANY
4086WOJCIECH KROCHMALJASTRZĘBIE ZDRÓJ
4087PIOTR MOŻDŻEŃDĄBROWA GÓRNICZA
4088MARCIN BARWALIM
4089ZOFIA STAWOWCZYKGILOWICE
4090BEATA ŻYŁAJANKOWICE
4091ALDONA ROMPELKRAKÓW
4092SEBASTIAN ROMPELKRAKÓW
4093ANDŻELIKA GAGATMIŁOCIN
4094EDYTA GAGATMIŁOCIN
4095JANUSZ MOSZCZYŃSKIIŁAWA
4096PIOTR SCHLESINGERCHORZÓW
4097BEATA BARTOCHAPRZEMYŚL
4098PIOTR BARTOCHAPRZEMYŚL
4099KAROLINA BARTOCHAPRZEMYŚL
4100ŁUKASZ BARTOCHAPRZEMYŚL
4101MAKSYMILIAN BARTOCHAPRZEMYŚL
4102ANTONI BRUSSŚREM
4103ROMAN BRUSSŚREM
4104MAGDALENA KLIMCZAKWAŁBRZYCH
4105PIOTR PORWISZKATOWICE
4106IZABELA ZAKRZEWSKAGDYNIA
4107EDWARD W. ZAKRZEWSKIGDYNIA
4108DANUTA BAGNIEWSKABOJANO
4109PIOTR BAGNIEWSKIBOJANO
4110DOROTA CICHOSZGDAŃSK
4111PIOTR CICHOSZGDAŃSK
4112KRZYSZTOF JACUŃSKIWARSZAWA
4113BEATA JURAGOGDAŃSK
4114PAWEŁ JURAGOGDAŃSK
4115GRAŻYNA KLEDZIK-MERONKKOLBUDY
4116ANDRZEJ MERONKKOLBUDY
4117ELŻBIETA RASZEJAPOZNAŃ
4118ADAM RASZEJAPOZNAŃ
4119MIROSŁAWA ŚWIGOSTGDAŃSK
4120JACEK ŚWIGOSTGDAŃSK
4121DANUTA TOCZKOELBLĄG
4122ZYGMUNT TOCZKOELBLĄG
4123JOLANTA VINOGRADOFFGDYNIA
4124BOGDAN VINOGRADOFFGDYNIA
4125JERZY SCHELLERPOZNAŃ
4126WOJCIECH NIEDBAŁRZEPIN
4127PIOTR PACEŚOSTRÓW WIELKOPOLSKI
4128JOANNA BRACHNYSA
4129WALDEMAR JANKOWSKIGDYNIA
4130DANUTA KIEDROWSKAPRUSZCZ GDAŃSKI
4131ROBERT SARPALIUSKOWALE
4132OSKAR SARPALIUSKOWALE
4133KAMILA ŻYWICKAGDAŃSK
4134PIOTR ŻYWICKIGDAŃSK
4135GABRIELA WILKSOSNOWIEC
4136LUCYNA JAMERBIADOLINY SZLACH.
4137AGATA WÓJCIKIEWICZWROCŁAW
4138JANUSZ PODGÓRSKIKLECIE
4139IRENA SOSNATUŁOWICE
4140NORBERT SOSNATUŁOWICE
4141ANNA SOSNATUŁOWICE
4142PAWEŁ SOSNATUŁOWICE
4143TOMASZ KORNAŚKRAKÓW
4144JANUSZ PATOŁABOCHNIA
4145PAWEŁ BIEGAJBĘDZIN
4146EWA KRZYSTECKOTARNOWSKIE GÓRY
4147MIROSŁAW LABOCHATARNOWSKIE GÓRY
4148IRENA LABOCHATARNOWSKIE GÓRY
4149ELŻBIETA BŁACHUTBIELAWA
4150JAN BŁACHUTBIELAWA
4151IZABELA KORZANOWSKAŻARY
4152KAMIL KORZANOWSKIŻARY
4153MIROSŁAW CHMURSKIWARSZAWA
4154WŁODZIMIERZ DWORSKIŻARY
4155SIMONE LEWANDOWSKAZABRZE
4156MARTA BRETSCHNEIDERWROCŁAW
4157BOGDAN TRYBUSTEODORÓWKA
4158TERESA CIĘŻADŁOSOBOLÓW
4159RENATA MISZCZUKKIELCE
4160ADAM MISZCZUKKIELCE
4161HANNA TOPOLSKARUMIA
4162IWONA GNIEWKOWSKARUMIA
4163DANUTA SOSNOWSKARUMIA
4164KRZYSZTOF MASZTALERZRUMIA
4165ROBERT KOZYRAGDYNIA
4166KARINA JAROSIŃSKAWARSZAWA
4167JAROSŁAW KUSALOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZ.
4168ARKADIUSZ SOWIŃSKICZĘSTOCHOWA
4169BOGDAN RAKZABRZE
4170JADWIGA M. JANKOWSKATUREK
4171JOANNA MAZUREKZIELONA GÓRA
4172ARKADIUSZ MAZUREKZIELONA GÓRA
4173MARIUSZ DANIELEWICZPROMNICE
4174HENRYK WARDAPIOTRKÓW TRYB.
4175MAGDALENA KOŁŁĄTAJWARSZAWA
4176DOMINIK GÓRSKIWARSZAWA
4177BOŻENA KOPEĆMYSŁOWICE
4178MARTYNA KOPEĆMYSŁOWICE
4179MICHAŁ KOMALAKRAKÓW
4180TOMASZ WOŹNIAKGLIWICE
4181EWELINA SZARASTRZESZYN
4182KRZYSZTOF ZAJĄCJONINY
4183MIŁOSŁAWA A. ŁEBKOWSKACZESTOCHOWA
4184BEATA HYPNARBYTOM
4185SŁAWOMIR HYPNARBYTOM
4186JULIA HYPNARBYTOM
4187MATEUSZ WRONACHRZANÓW
4188TADEUSZ ORZELWAŁBRZYCH
4189ALICJA ZAJĄCZKOWSKAKROSNO
4190JÓZEF ZAJĄCZKOWSKIKROSNO
4191MARCELI SZAFRANIECPRUSZCZ GDAŃSKI
4192EWA ZONTEKBIELSKO BIAŁA
4193MAŁGORZATA STASIOWSKAJASŁO
4194GRZEGORZ WĄDOŁOWSKIPIŁA
4195MARTA S. GMURCZYKMRĄGOWO
4196ALEKSANDRA B. GMURCZYKMRĄGOWO
4197KONRAD GMURCZYKCIECHANÓW
4198STEFAN GRZECHNIKKRAKÓW
4199ANNA KOZDRAKRAKÓW
4200KRZYSZTOF KOZDRAKRAKÓW
4201JAN ZYCHRUMIA
4202JAN STRZELCZYKPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
4203ARKADIUSZ BUDZICZTYCHY
4204TOMASZ FRONCKIEWICZBRZEG
4205IGOR FRONCKIEWICZBRZEG
4206UNISŁAWA STUŁAŚWIEBODZICE
4207OLAF ROJECKIWARSZAWA
4208TYTUS LEWANDOWSKISOSNOWIEC
4209PIOTR PORZEZIŃSKINAKŁO
4210RENATA ZIMNYRZESZÓW
4211WITOLD ZIMNYŁAŃCUT
4212JAN ZIMNYŁAŃCUT
4213MARCIN WRZESIŃSKIWŁOCŁAWEK
4214ARKADIUSZ KACZMAREKZIELONA GÓRA
4215BARBARA JANASZIELONA GÓRA
4216SYLWIA FLAUMGRANOWO
4217BEATA GODEKMYSŁOWICE
4218JAROSŁAW RUCHLEWICZRACIBORSKO
4219MIROSŁAW MOCZARSKILEŻAJSK
4220ADAM MOCZARSKILEŻAJSK
4221KAROL KUCHARSKITOPORZYSKO
4222WOJCIECH NOWOSIELSKIBIECZ
4223KRYSTIAN ZUKROZBÓRZ
4224BARBARA OKOŃSKAKATOWICE
4225MAGDALENA OKOŃSKAKATOWICE
4226BARTOSZ OKOŃSKIKATOWICE
4227KATARZYNA KAPINOSMIELEC
4228TOMASZ GOŁĄBEKRZĘDZIANOWICE
4229SŁAWOMIR KORUSBRZOZÓWKA
4230MATEUSZ ŻYŁAKRAKÓW
4231WŁADYSŁAW BOROWIECKRAKÓW
4232ANTONI MUSIAŁKRAKÓW
4233RYSZARD MUSIAŁKRAKÓW
4234KAMIL MUSIAŁKRAKÓW
4235BEATA BIAŁEKTYCHY
4236MAŁGORZATA LIPSKAWROCŁAW
4237ZBIGNIEW LIPSKIWROCŁAW
4238BOŻENA LIPSKAWROCŁAW
4239IWONA MATYSEKTYCHY
4240ADAM ZIÓŁKOWSKIPIASECZNO
4241AGNIESZKA PIOTROWSKAWARSZAWA
4242IRENA DUTKABIERUŃ
4243KRZYSZTOF URBAŃCZYKTYCHY
4244ADAM NAPIERAJLĘDZINY
4245DARIUSZ KULALĘDZINY
4246ZBIGNIEW BOROWIECSITKÓWKA-NOWINY
4247RENATA WRÓBELNYSA
4248JÓZEF WRÓBELNYSA
4249ADRIAN WRÓBELNYSA
4250KATARZYNA WIKLIŃSKAKŁODZKO
4251ALINA DZIADOSZWAŁBRZYCH
4252WOJCIECH DZIADOSZWAŁBRZYCH
4253KALINA DZIADOSZWAŁBRZYCH
4254STANISŁAW DZIADOSZWAŁBRZYCH
4255ZBIGNIEW DZIADOSZWAŁBRZYCH
4256JĘDRZEJ DZIADOSZWAŁBRZYCH
4257JAGODA DZIADOSZWAŁBRZYCH
4258MARCIN ZIOBROŃTARNÓW
4259MAREK GADOMSKIOLSZTYN
4260KAMIL SZCZUPAŁTARNÓW
4261KATARZYNA DARDASTRZEBNICA
4262PIOTR WACŁAWEKTRZEBNICA
4263MARIUSZ Ł. GÓRSKITYCHY
4264ANDRZEJ KOTZIELONA GÓRA
4265TOMASZ ŚLĘCZKAWROCŁAW
4266LESZEK KUBICASŁOTWINA
4267ANNA GOGÓŁKAUSTROŃ
4268TADEUSZ PACHUCKIWAŁBRZYCH
4269BARBARA WŁODKOWSKASZCZECIN
4270ANDRZEJ WŁODKOWSKISZCZECIN
4271ANNA BĄCZYKPOZNAŃ
4272MARCIN BĄCZYKPOZNAŃ
4273ANNA LELEKKRZĘCIN
4274BOGDAN KORNILUKBIAŁA PODLASKA
4275PAWEŁ KORNILUKBIAŁA PODLASKA
4276JACEK ROSIAKBIAŁA PODLASKA
4277JOLANTA SYCHŁUKÓW
4278RAFAŁ SOĆKOŁAPIGUZ
4279SZYMON SZPINHARBUTOWICE
4280PIOTR KAMIŃSKIUSTROŃ
4281TOMASZ RAKUSBŁADNICE DOLNE
4282MAGDALENA POLOKUSTROŃ
4283BENEDYKT POLOKMARKLOWICE
4284TERESA KAMIŃSKAUSTROŃ
4285BRONISŁAW PISTELOKŻORY
4286MAREK LATUSEKRZESZÓW
4287TOMASZ SZOJERRYBNIK
4288VIOLETTA JAGIEŁŁOBIELSKO-BIAŁA
4289MARCIN MALINABUDZÓW
4290JUSTYNA OSMALA-FILABĘDZIN
4291MARCIN FILABĘDZIN
4292JAROSŁAW WALCZAKKOZŁÓW
4293BOŻENA WRZESZCZWROCŁAW
4294MAGDALENA WRZESZCZKĄTY WROCŁAWSKIE
4295PIOTR DZIAMSKITRYSZCZYN
4296JOANNA PURZYCKAGRUDUSK
4297MARIUSZ SIECHOWICZNOWA IWICZNA
4298KAROLINA SKROUBAKATOWICE
4299MICHAŁ BYRCZEKJAWORZNO
4300BARBARA ŻOŁNABIERUŃ
4301GRZEGORZ ŻOŁNABIERUŃ
4302HENRYK ZIELIŃSKIKONIN
4303KRZYSZTOF JANIKJASTRZĘBIE ZDRÓJ
4304KRZYSZTOF RUTKOWSKINYSA
4305ADAM POGODAPRUDNIK
4306ANNA KURZAWAWAŁBRZYCH
4307MONIKA MAJKOWSKAWAŁBRZYCH
4308LESZEK MAJKOWSKIWAŁBRZYCH
4309MIROSŁAW SAMULGLIWICE
4310NATALIA CHODZIDŁOŻORY
4311WŁADYSŁAW KRÓLZAMOŚĆ
4312DARIUSZ KASPRZAKBYDGOSZCZ
4313KRZYSZTOF KASPRZAKBYDGOSZCZ
4314GRZEGORZ MONDRYROKIETNICA
4315JERZY JELONEKJASTRZĘBIE ZDRÓJ
4316DAMIAN MARKOWSKIDĘBICA
4317KLAUDIA CHORĄŻYDĘBICA
4318MARIOLA CHODŹBAKANIÓW
4319TOMASZ BIERNATKATOWICE
4320TOMASZ BANAŚSTASZÓW
4321AGNIESZKA SPYCHAŁACZĘSTOCHOWA
4322KRZYSZTOF SPYCHAŁAKALISZ
4323KATARZYNA MALINABUDZÓW
4324BARBARA CEDROBIELINY
4325MAGDALENA CEDROBIELINY
4326BOGDAN CEDROBIELINY
4327GRZEGORZ CZUBAJKRAKÓW
4328WIESŁAW LUDWINEKKIELCE
4329JANUSZ SZAFRAŃSKIKIELCE
4330JAN BRZOZAKIELCE
4331TADEUSZ GABRYŚCZELADŹ
4332STANISŁAW ŻUKOWSKINOWY TARG
4333DAMIAN LEWANDOWSKIBYDGOSZCZ
4334KATARZYNA LEWANDOWSKABYDGOSZCZ
4335JANINA D. GRUŹLEWSKABIELSKO-BIAŁA
4336ROMAN GRÓŹLEWSKIBIELSKO-BIAŁA
4337ANNA BRZYSKAGDAŃSK
4338GRZEGORZ BRZYSKAGDAŃSK
4339JANUSZ GWIZDOWSKIKRAKÓW
4340ALEKSANDRA NARANOWICZ-FILIPEKWILCZA GÓRA
4341ZBIGNIEW FILIPEKWILCZA GÓRA
4342KATARZYNA DROZDOWSKAWROCŁAW
4343MARIUSZ DROZDOWSKIWROCŁAW
4344MARIUSZ KULASŁAZY
4345MARTYNA KULASŁAZY
4346ELWIRA CHODYNAGRUDZIĄDZ
4347KRZYSZTOF KULASPOZNAŃ
4348AGNIESZKA LUKASRZGÓW
4349PAWEŁ CHODORDZIERŻONIÓW
4350PATRYCJA GIERABIELAWA
4351KRZYSZTOF SŁOBODAUSTRZYKI DOLNE
4352ROBERT SŁOBODAUSTRZYKI DOLNE
4353ARTUR SIECZKORUDA ŚLĄSKA
4354HELENA OLEKSYKAMIENNA GÓRA
4355ZDZISŁAW OLEKSYKAMIENNA GÓRA
4356REMIGIUSZ ŁAWNICZAKBYDGOSZCZ
4357TOMASZ GRABOWSKIGDAŃSK
4358ADRIAN PALICHSKAWINA
4359MAREK SZLĘZAKOLKUSZ
4360ZDZISŁAW SZLĘZAKOLKUSZ
4361ANDRZEJ SITKOWARSZAWA
4362JAN DZIUBANGLIWICE
4363IWONA URBANIAKBIERUTÓW
4364TOMASZ URBANIAKBIERUTÓW
4365ANNA URBANIAKBIERUTÓW
4366MARTA URBANIAKBIERUTÓW
4367ALICJA MAŃKOWSKALĘBORK
4368IRENEUSZ MAŃKOWSKILĘBORK
4369MONIKA MAŃKOWSKALĘBORK
4370JOANNA MAŃKOWSKALĘBORK
4371MICHAŁ SAMULGLIWICE
4372ZBIGNIEW ORLIŃSKIOSTROWSKO
4373TOMASZ MANIARABODZENTYN
4374ZBIGNIEW DOMAŃSKIOPOLE
4375ADELA JELONEKJASTRZĘBIE ZDRÓJ
4376ADAM BOCHENEKDYLAKI
4377EWA SOLECKAPUŁAWY
4378ANTONI ŁOPOSZKOAUGUSTÓW
4379PAWEŁ BACZYŃSKILIPNICA WIELKA
4380JOANNA DRYLA-BOGUCKANOWY SĄCZ
4381MAREK GRZELAKIELCE
4382ROBERT DONITZASTEBLÓW
4383MAGDALENA RUSINOWSKAGLIWICE
4384WOJCIECH WALCZAKTARNOWSKIE GÓRY
4385JOANNA GROCHOWSKAWARSZAWA
4386JAROSŁAW SZOSTAKOWSKIWARSZAWA
4387KAMILA OWCZARSKAŁÓDŹ
4388BOGDAN OWCZARSKIŁÓDŹ
4389STANISŁAW MAZUREKKIELCE
4390ANTONI JELENIEWSKIANDRYCHÓW
4391JAN OKRZOSSUŁKOWOCE
4392IWONA MIDNICKAWADOWICE
4393MICHAŁ KRUCZAŁAANDRYCHÓW
4394MAREK KORBELANDRYCHÓW
4395DANUTA KORBELANDRYCHÓW
4396GRAŻYNA KIDOŃBRZEZINKA
4397TOMASZ GRYGNYANDRYCHÓW
4398GRAŻYNA FĄFERKOANDRYCHÓW
4399KATARZYNA BIZOŃCHOCZNIA
4400BOŻENA MROWIEC-ALEKSANDROWICZOPOLE
4401TOMASZ ALEKSANDROWICZOPOLE
4402KAMILA ALEKSANDROWICZOPOLE
4403NATALIA ALEKSANDROWICZOPOLE
4404JOANNA GALEWSKAWODZISŁAW ŚLĄSKI
4405GRZEGORZ GALEWSKIWODZISŁAW ŚLĄSKI
4406ANNA ŁEBKOWSKACZĘSTOCHOWA
4407SYLWIA SZACHNIEWICZWAŁBRZYCH
4408ARTUR ŻAKŚWIDNICA
4409ADRIAN SZEWCZYKCHORZÓW
4410MARLENA MECHSTYKÓW
4411ANDRZEJ KOSTRZEWASTARACHOWICE
4412MAGDA KUNZ-RAPCZUKCHOCIANÓW
4413STANISŁAW RAPCZUKCHOCIANÓW
4414STANISŁAW ROHDEGDAŃSK
4415ELŻBIETA JAŁYŃSKACZĘSTOCHOWA
4416MARCIN JAŁYŃSKICZĘSTOCHOWA
4417BARTOSZ JAŁYŃSKICZĘSTOCHOWA
4418KRZYSZTOF GÓŹDŹNOWY TARG
4419MAŁGORZATA RUBIŚRABA WYŻNA
4420PIOTR RUBIŚRABA WYŻNA
4421ANNA HUDOMIĘTRABA WYŻNA
4422TOMASZ HUDOMIĘTRABA WYŻNA
4423PIOTR JARDANOWSKIPOZNAŃ
4424ANNA NIEWIADOMSKAOLSZEWO-BORKI
4425MAREK NIEWIADOMSKIOLSZEWO-BORKI
4426JULIA NIEWIADOMSKAOLSZEWO-BORKI
4427MATYLDA NIEWIADOMSKAOLSZEWO-BORKI
4428FILIP NIEWIADOMSKIOLSZEWO-BORKI
4429ANNA TOMALSKAWINNICA
4430JERZY SOKOŁOWSKIWARSZAWA
4431URSZULA SOKOŁOWSKAWARSZAWA
4432MAREK SOKOŁOWSKIWARSZAWA
4433MAŁGORZATA ŁAPETACZĘSTOCHOWA
4434SŁAWOMIR ŁAPETACZĘSTOCHOWA
4435KAROLINA ŁAPETACZĘSTOCHOWA
4436MARTYNA ŁAPETACZĘSTOCHOWA
4437JOLANTA JAKUBOWSKAWIELUŃ
4438KAROLINA PLACEKWIELUŃ
4439EWA MĄCZKOGLIWICE
4440MARIUSZ MĄCZKOGLIWICE
4441JAROSŁAW TUCKITARNÓW
4442ADAM TUCKITARNÓW
4443JÓZEF OSTROWICZPOZNAŃ
4444SZYMON HAJDUGAZABRZE
4445DAWID JAROŃSKIKRAKÓW
4446JOLANTA WITKIEWICZZABRZE
4447KRZYSZTOF WITKIEWICZZABRZE
4448GRZEGORZ WITKIEWICZZABRZE
4449MAREK TOMASZEWSKIPIEKARY ŚLĄSKIE
4450KRZYSZTOF KLARNYSA
4451KATARZYNA DROZDOWSKARZESZÓW
4452MONIKA JĘDRYSHALINÓW
4453EWELINA WAWRZEŃCZERWIONKA-LESZCZYNY
4454ŁUKASZ WAWRZEŃCZERWIONKA-LESZCZYNY
4455ANNA CIEBIEŃJODŁOWNIK
4456WOJCIECH HYLIŃSKIŻYROWA
4457PAWEŁ UZIEMBŁOPRZEMYŚL
4458BOGUMIŁA GÓRSKACZECHOWICE DZIEDZICE
4459ARKADIUSZ GÓRSKICZECHOWICE DZIEDZICE
4460STANISŁAWA WITOSBIELSKO-BIAŁA
4461JAROSŁAW WITOSBIELSKO-BIAŁA
4462DAWID WITOSBIELSKO-BIAŁA
4463ROBERT KRÓLKIELCE
4464PIOTR SZUBABIELAWA
4465ALICJA SOLSKAOPOLE
4466ADAM SOLSKIOPOLE
4467KRZYSZTOF BIELIŃSKIPIASTÓW
4468KATARZYNA PUDEŁKOBIELSKO-BIAŁA
4469GRZEGORZ PUDEŁKOBIELSKO-BIAŁA
4470PRZEMYSŁAW PUDEŁKOBIELSKO-BIAŁA
4471PATRYK HERCSTARACHOWICE
4472BARBARA MILERNIEMODLIN
4473ZBIGNIEW MILERNIEMODLIN
4474DAGMARA KOMARNICKABIAŁY KOŚCIÓŁ
4475KARINA HANICZOKKĘDZIERZYN KOŹLE
4476ADAM KASPRZAKBOGUSZÓW GORCE
4477MAGDALENA POSTAWAŁAŃCUT
4478EWA TUTAKTRZEBINA
4479MAREK PĘCONEKWARSZAWA
4480KRZYSZTOF WDÓWKAGŁUSZYCA
4481ANNA M. JAWORSKAWYSZKÓW
4482GRZEGORZ ŁUKASIKRYBIE
4483ZBIGNIEW M. KOZIEJABRZEG
4484SZYMON Z. KOZIEJABRZEG
4485GRAŻYNA DROGOSZBIELINY
4486ANDRZEJ DROGOSZBIELINY
4487ANNA DROGOSZBIELINY
4488RENATA PRZEPIÓRAKIELCE
4489JULITA SKRZYNIARZBIELINY
4490BOŻENA BĄKBIELINY
4491WACŁAW BĄKBIELINY
4492GRAŻYNA MADEJKOŃSKIE
4493MARCIN MADEJKOŃSKIE
4494DOROTA AUGUSTYNIAKWROCŁAW
4495JAKUB AUGUSTYNIAKWROCŁAW
4496ZBIGNIEW CZEKAJKIELCE
4497IWONA BARTELARADŁÓW
4498LESZEK BARTELARADŁÓW
4499GRAŻYNA LENIECKOLBUDY
4500IWONA SKRZYNIARZGDAŃSK
4501MAREK WŁODARCZYKPRUSZCZ GDAŃSKI
4502WOJCIECH KARWOWSKIGDAŃSK
4503MARIUSZ KUCZKOWSKIZBLEWO
4504GRZEGORZ WOJTKUŃSKIGDAŃSK
4505ANDRZEJ PAZDAGDAŃSK
4506DARIUSZ BROŻEKGDAŃSK
4507ROBERT GRUCHAŁAGDYNIA
4508KRYSTYNA KOZIEJABRZEG
4509ALICJA DZIDOSIEDLCE
4510MARIAN KUCZTYCHY
4511KATARZYNA SZEWCZYKZABRZE
4512EWELINA SŁAWEKLUBLIN
4513MARTA STYŚKOŃSKIE
4514SEBASTIAN CIESIELKASZCZAWNICA
4515MACIEJ PIRGAKATOWICE
4516LESZEK SCHMIDTWROCŁAW
4517KRZYSZTOF BRANDYSBIELSKO-BIAŁA
4518SZYMON SZŁAPKAPUSZCZYKOWO
4519KATARZYNA WEGNERMUROWANA GOŚLINA
4520JOANNA ŁAZARZSOSNOWIEC
4521KATARZYNA SOSNASOSNOWIEC
4522ZBIGNIEW CZYSZCZOŃNYSA
4523DANUTA REMBIESAGŁUCHOŁAZY
4524MARCELINA ĆWIKPOZNAŃ
4525WERONIKA GURDEKWADOWICE
4526EWELINA KOT FILIPCZYKBZINICA NOWA
4527LESŁAW FILIPCZYKBZINICA NOWA
4528WERONIKA FILIPCZYKBZINICA NOWA
4529PIOTR PAWLICŚWIDNICA
4530DOROTA SZLENDAKŚWIDNICA
4531PAWEŁ MILEWICZKOŃSKIE
4532TOMASZ KOWALCZYKKOŃSKIE
4533KRZYSZTOF KOZIMORKORFANTÓW
4534KENRYK KARASJASIENICA
4535KRZYSZTOF STOKOWIECZŁOTORYJA
4536MICHAŁ PIETRZAKRUSIEC
4537MACIEJ PIETRZAKRUSIEC
4538PAULINA RĄCZKAWILKOWICE
4539MIECZYSŁAW RĄCZKAWILKOWICE
4540AGATA KARWOWSKAKRAKÓW
4541ALICJA SKOWROŃSKAOPOLE
4542JERZY S. DRUŻBICKIOPOLE
4543MAREK WOŹNIAKMIELEC
4544ARKADIUSZ WOŹNIAKMIELEC
4545ARKADIUSZ ŁUSZCZMIELEC
4546KRZYSZTOF ŁOPUSZAŃSKICHEŁM
4547PRZEMYSŁAW KĄDZIELAKOŃSKIE
4548FILIP KĄDZIELAKOŃSKIE
4549GRZEGORZ NAPIERALSKIWOLSZTYN
4550ANETA JOKISZRUDA ŚLĄSKA
4551KRZYSZTOF JOKISZRUDA ŚLĄSKA
4552ALICJA ZALEWSKAPIASECZNO
4553ANDRZEJ ŁOŚZIĘBICE
4554IWONA SZEWCZYKŚWIĘTOCHŁOWICE
4555ADAM SZEWCZYKŚWIĘTOCHŁOWICE
4556MAGDALENA SZEWCZYKŚWIĘTOCHŁOWICE
4557RADOSŁAW SZEWCZYKŚWIĘTOCHŁOWICE
4558MAREK BIENIASZGŁOGÓW MAŁOPOLSKI
4559JAKUB BIENIASZGŁOGÓW MAŁOPOLSKI
4560ROBERT ZIĘBABOCHNIA
4561ŁUKASZ ZIĘBABOCHNIA
4562SARA ZIĘBABOCHNIA
4563MAŁGORZATA PAMUŁAOPOLE
4564DEZYDERIUSZ WASZAKOZIMEK
4565ALEKSANDER NOGAKORFANTÓW
4566AGNIESZKA FRYDRYCHUMER
4567WOJCIECH BORATYŃSKIKIELCE
4568BARBARA PIKOŃANDRYCHÓW
4569MARIA MADEJABULOWICE
4570KRYSTYNA WACIĘGAKĘTY
4571DIONIZY SZCZYGIELSKIANDRYCHÓW
4572ELŻBIETA RAJDAWADOWICE
4573JANUSZ A. RAJDAWADOWICE
4574BEATA PIECZKANOWA WIEŚ
4575BARBARA PAJĄKANDRYCHÓW
4576PIOTR PAJĄKANDRYCHÓW
4577JOLANTA ŁYSOŃANDRYCHÓW
4578DOROTA BOGACZBULOWICE
4579HELENA KUBATYANDRYCHÓW
4580JANINA SAWICKATYCHY
4581CEZARY SAWICKITYCHY
4582KRYSTYNA KWAŚNIEWSKATYCHY
4583JÓZEF POSMYKTYCHY
4584ALICJA BONARSKA-TREITNOWY SĄCZ
4585ANNA KACZMAREKOSTRÓW WIELKOPOLSKI
4586MARCIN KACZMAREKOSTRÓW WIELKOPOLSKI
4587TADEUSZ PYDYCHJASTRZĘBIE ZDRÓJ
4588DAMIAN JANISZEWSKIDANIEC
4589MIŁOSZ JANKOWSKIBIELAWY
4590WALENTY KRZYSIEKLUBAŃ
4591ARKADIUSZ KRZYSIEKLUBAŃ
4592FLORIANNA J. GRUCHAŁANOWY KORCZYN
4593SŁAWOMIR PILCHBIELSKO-BIAŁA
4594ANNA PILCHBIELSKO-BIAŁA
4595RADOSŁAW KŁOSOKBYTOM
4596PATRYCJA TYSZECKABRZEG
4597GALINA SOCHAJASTRZĘBIE ZDRÓJ
4598DARIUSZ WIATRKALISZ
4599PRZEMYSŁAW GEREKWARSZAWA
4600AGNIESZKA KOPAŃSKAIŁAWA
4601JAROSŁAW KOPAŃSKIIŁAWA
4602ROBERT JANIECCZELADŹ
4603ANNA LASZUKZABRZE
4604SZYMON POLOCZEKZABRZE
4605MAGDA GROCHOLABUKOWINA TATRZAŃSKA
4606WITOLD OPICBYDGOSZCZ
4607ALEKSANDRA NOWAKKORFANTÓW
4608ZDZISŁAW POLICHAKALISZ
4609EWA POLICHAKALISZ
4610ŁUKASZ MOTYLEWSKIWARSZAWA
4611PAWEŁ WIATRKALISZ
4612HANNA JARZĘCKA-WASILEWSKAWARSZAWA
4613STANISŁAW WASILEWSKIPRUSZKÓW
4614MACIEJ KUBICAŚWIĘTOCHŁOWICE
4615BEATA MUSIALIKOŻAROWICE
4616IRENA PUKOCZRUDA ŚLĄSKA
4617ANDRZEJ PUKOCZRUDA ŚLĄSKA
4618JUSTYNA BUBLEWICZGDAŃSK
4619MARIUSZ MACHCZYŃSKIPOZNAŃ
4620KAMILA KAŹMIERCZAKPOZNAŃ
4621ŁUKASZ WOLSKITYCHY
4622SZYMON WOLSKITYCHY
4623DAMIAN BOROWCZYKTYCHY
4624MAJA MAROŃSKATYCHY
4625MARIA GROCHALCHRZANÓW
4626WERONIKA KOŁAKOWSKAWARSZAWA
4627ALEKSANDER KACZANOWSKIWARSZAWA
4628TOMASZ SEKUTOWICZWARSZAWA
4629GRZEGORZ SEKUTOWICZWARSZAWA
4630RENATA E. GUTZIELONKA
4631ROBERT GUTZIELONKA
4632JAN R. GUTZIELONKA
4633ZBIGNIEW MAJCHRZAKŁÓDŹ
4634ANDRZEJ MUTERWARSZAWA
4635TYMOTEUSZ MUTERWARSZAWA
4636MARCIN MAJCHRZAKŁÓDŹ
4637WIOLETTA MAJCHRZAK-TUTAŁÓDŹ
4638BEATA ZAWALICHKOSZALIN
4639BOGUSŁAW ZAWALICHKOSZALIN
4640OSKAR ZAWALICHKOSZALIN
4641MARIUSZ SIWIECKATOWICE
4642LUCYNA J. BIŁGORAJSKAKROSNO ODRZAŃSKIE
4643ŁUKASZ JAZDOWSKIGORZÓW WIELKOPOLSKI
4644JAKUB KALBARCZYKKOZIENICE
4645MAGDALENA CZECHOPOLE
4646ANDRZEJ CZECHOPOLE
4647ALEKSANDER CZECHOPOLE
4648JAN WĄTROBAKRZESZÓW
4649GRZEGORZ GĘBALAKRZESZÓW
4650KAMIL HEJNABYDGOSZCZ
4651KATARZYNA MICHALSKABIERUŃ
4652JAROSŁAW PAWŁOWSKISIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
4653ŁUKASZ KONDAKSTRZEGOM
4654KATARZYNA ZATORSKASTRZEGOM
4655ZDZISŁAW ORLIKJELENIA GÓRA
4656DAMIAN KUŹNIKPSZÓW
4657MARCIN KOCZORJASTRZĘBIE ZDRÓJ
4658KONSTANCJUSZ MOJŻYSZCZYŻOWICE
4659MIRELA MOJŻYSZCZYŻOWICE
4660MICHALINA RYBICKAJASTRZĘBIE ZDRÓJ
4661RYSZARD CHMURAWARSZAWA
4662WOJCIECH WOJCIESZEKKRAKÓW
4663BOŻENA JASIŃSKACIECHANÓW
4664PRZEMYSŁAW JASIŃSKICIECHANÓW
4665KRZYSZTOF FILIPOWSKIKRAKÓW
4666WŁADYSŁAW GIDELSKIŚWIEBODZICE
4667ALDONA GÓRSKAŚWIEBODZICE
4668MAREK GÓRSKIŚWIEBODZICE
4669KATARZYNA KURAŚŚWIEBODZICE
4670ALICJA WIĄCEKŚWIEBODZICE
4671ANDRZEJ WIĄCEKŚWIEBODZICE
4672BARBARA KRÓLŚWIEBODZICE
4673AGATA GŁADYSZWARSZAWA
4674MARYSIA GŁADYSZPIASECZNO
4675MACIEJ SAWICKIWARSZAWA
4676HELENKA SAWICKAWARSZAWA
4677GRZEGORZ WILKMYSŁOWICE
4678KRYSTYNA SZCZEPANIAKTYCHY
4679ZBIGNIEW SZCZEPANIAKTYCHY
4680JACEK DOSZYŃWROCŁAW
4681KATARZYNA FRANCUGWROCŁAW
4682KAROLINA HARACZKRAKÓW
4683MAŁGORZATA JEDLIKOWSKAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
4684REMIGIUSZ ADAMCZYKPOZNAŃ
4685MATEUSZ ADAMCZYKPOZNAŃ
4686KRYSTYNA DĄBROWSKAPOZNAŃ
4687WIESŁAWA DĄBROWSKAPOZNAŃ
4688JOANNA PISIAKMIĘDZYBRÓDŹ
4689MICHAŁ DĘBSKIPŁOCK
4690ANDRZEJ ZIELIŃSKIOPOLE
4691ARTUR MAĆKOWIAKSZKLARSKA PORĘBA
4692KRZYSZTOF WASZAKBYDGOSZCZ
4693AGNIESZKA GASZORZESZE-MOŚCISKA
4694DOMINIK CIEBIERABĘDZIEMYŚL
4695JOLANTA KOBRYŃZDUŃSKA WOLA
4696MARTA KOBRYŃZDUŃSKA WOLA
4697MARIOLA KRAJEWSKAPRUDNIK
4698MAREK KRAJEWSKIPRUDNIK
4699MICHAŁ PAWŁOWSKIGRUDZIĄDZ
4700PRZEMYSŁAW KOCHANRAWICZ
4701SZYMON POSMYKWĄSOSZ
4702WOJCIECH PŁAWECKINOWY SĄCZ
4703MAGDALENA KOTLAREKPNIEWY
4704MONIKA SOSNOWSKAŚWIERADÓW ZDRÓJ
4705PIOTR TARGOWSKIBĘDZIN
4706RYSZARD MOŻDŻONEKMIŃSK MAZOWIECKI
4707MACIEJ SMOLEŃOLIMPIN
4708WOJTEK SMOLEŃOLIMPIN
4709AGATA BOCHENEKSTRÓŻE
4710ROBERT SOKÓŁPIWNICZNA ZDRÓJ
4711DAMIAN S. JURCZAKOPOLE
4712SEBASTIAN GELDNERGŁOGÓW
4713MARCIN MAZURKRAKÓW
4714STANISŁAW KOTGŁOGÓW
4715GAJA JASIŃSKAWAŁBRZYCH
4716ANDRZEJ JASIŃSKIWAŁBRZYCH
4717MARIUSZ ZIELIŃSKIKIELCE
4718JAKUB RYDKODYMSTALOWA WOLA
4719AGNIESZKA LEŚNYWARSZAWA
4720JAROSŁAW ZIMNYWROCŁAW
4721TADEUSZ KOTLEDNICA GÓRNA
4722KRZYSZTOF WITOSRAJCZA
4723RAFAŁ WAWRZYNIAKOSTRÓW WIELKOPOLSKI
4724WOJCIECH ZIELSKIBIELSKO-BIAŁA
4725ŁUKASZ STACHELEKUŻRANKI
4726DOROTA STACHELEKBIELSKO-BIAŁA
4727ADAM KOSTURKIEWICZKRAKÓW
4728ANDRZEJ MAŁOBĘDZKIKRAKÓW
4729HENRYK PAWLICZEKTWORÓG
4730PRZEMYSŁAW PIETKUNKOZY
4731ŁUKASZ BRESIŃSKICHWASZCZYNO
4732MAGDALENA CHMARANOWA KARCZMA
4733JAN CHMARANOWA KARCZMA
4734KRZYSZTOF CHMARAWEISSACH-FLACHT (D)
4735MICHAŁ HOEFTNOWA KARCZMA
4736MICHAŁ WIELGUSOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZ.
4737KRZYSZTOF CHORĄŻYLACHOWICE
4738MAGDALENA CHORĄŻYLACHOWICE
4739MICHAŁ CHORĄŻYLACHOWICE
4740SZYMON CHORĄŻYLACHOWICE
4741MARCIN CHORĄŻYLACHOWICE
4742ROMAN BOBERKNURÓW
4743OSKAR BOBERKNURÓW
4744MARZENA MAZUREKKIELCE
4745PAULINA WIATRSPYTKOWICE
4746MARLENA JACHIMOWICZSKARŻYSKO-KAMIENNA
4747KATARZYNA STAŚKIEWICZDĄBROWA GÓRNICZA
4748CEZARY GARBOŚŻORY
4749JOLANTA GRZELAKIELCE
4750BERNARD KIJZAWADZKIE
4751JOANNA SZOSTEKRZESZÓW
4752TADEUSZ MISYGARNOWY SĄCZ
4753MAGDALENA MISYGARNOWY SĄCZ
4754MICHAŁ MISYGARNOWY SĄCZ
4755MARTA PAKULSKAWILKOWYJA
4756NATALIA ŚWIĘCHOWICZJORDANÓW
4757DOROTA SZCZEPANIAKGRABINA RADZIWIŁŁOWSKA
4758DANUTA A. RACIŃSKAŁÓDŹ
4759MIROSŁAW M. GRZELAKŁÓDŹ
4760KORNELIA GIERACHŁAGIEWNIKI MAŁE
4761PAWEŁ GIERACHGWOŹDZIANY
4762MACIEJ SZCZEPAŃSKIGNIEZNO
4763DARIA KOWALCZYKGNIEZNO
4764MARIAN BISKUPDOBCZYCE
4765SYLWIA ZDRZYCKAKALISZ
4766JOANNA PIEKARZPĘGÓW
4767IRMINA KOTZGIERZ
4768MAŁGORZATA OLSZLEGIERIŁAWA
4769GRZEGORZ OLSZLEGIERIŁAWA
4770JAKUB OLSZLEGIERIŁAWA
4771JULIA OLSZLEGIERIŁAWA
4772JAKUB WOŹNIAKŻARY
4773EWA PAJĄKŻARY
4774KAMILA KRZEMIŃSKA-BIELAKŻARY
4775MIŁOSZ BIELAKŻARY
4776NATALIA BIELAKŻARY
4777ANTONI FILIPOWICZWĘGLEWICE
4778EDYTA BOGULSKAWROCŁAW
4779MACIEJ BUDNIKTYNIEC LEGNICKI
4780EWA KOWALSTRZELNO
4781WIESŁAW KOWALSTRZELNO
4782OSKAR DEREŃWROCŁAW
4783ALEKSANDRA RÓŻAŃSKAOPOLE
4784MAŁGORZATA RÓŻAŃSKAOPOLE
4785JOANNA WYCIŚLIKKATOWICE
4786PIOTR SOŚNIERZKATOWICE
4787JÓZEF KAMIŃSKIKAMIENIEC ZĄBKOWICKI
4788MAREK ZAGALSKIŁÓDŹ
4789MARIUSZ WIERZGOŃMIKOŁÓW
4790WERA BIERNACKAŁÓDŹ
4791MONIKA RUTKOWSKASTARACHOWICE
4792TOMASZ RUTKOWSKISTARACHOWICE
4793KATARZYNA PASZOPOLE
4794IRENEUSZ KOTLARCZYKDĘBÓW
4795TOMASZ ZIĘĆBYTOM
4796IRENA BAŁCHANOWSKA-JANUSKIELCE
4797DARIUSZ JANUSKIELCE
4798BARTŁOMIEJ JANUSKIELCE
4799TOMASZ SADŁOZABRZE
4800MICHAŁ PARTYKAMYSŁOWICE
4801PIOTR NOWAKWARSZAWA
4802KRZYSZTOF RĄCZKAPRZEWORSK
4803FILIP GOŁASZRYBNIK
4804MAGDALENA GOŁASZ-DZWONEKRADLIN
4805MICHAŁ DZWONEKRADLIN
4806MAGDALENA OTAWARYBNIK
4807MICHAŁ PIETRASOBRA
4808MARTA MISTELAKATOWICE
4809MAŁGORZATA BARONKATOWICE
4810AGNIESZKA TRZMIELEWSKAOPOLE
4811KRZYSZTOF SZYLAKWROCŁAW
4812AGNIESZKA BAJRASZRZESZÓW
4813KRZYSZTOF BAJRASZRZESZÓW
4814EWA MARCINIAKGŁOGÓW
4815SŁAWOMIR WOCHŁĘCZNA
4816BOŻENA PYRADĘBLIN
4817STANISŁAW WRÓBELPORĄBKA USZEWSKA
4818KRZYSZTOF GRZESZCZAKWROCŁAW
4819MIŁOSZ GRZESZCZAKWROCŁAW
4820ELŻBIETA GÓRAPONIATÓW
4821MAREK GÓRAPONIATÓW
4822JAKUB GÓRAPONIATÓW
4823KATARZYNA GÓRAPONIATÓW
4824PAWEŁ GABRYSIAKWARSZAWA
4825MARCIN NIEDURNYRUDA ŚLĄSKA
4826AGATA KONIECZNAKORFANTÓW
4827PIOTR SZULECKIWARSZAWA
4828PRZEMYSŁAW SZULECKIWARSZAWA
4829EWA SIARKIEWICZOTWOCK
4830RYSZARD SIARKIEWICZOTWOCK
4831MAGDALENA BEMBNISTANAKŁO N/NOTECIĄ
4832MARIUSZ BEMBNISTANAKŁO N/NOTECIĄ
4833JOANNA PYKAKATOWICE
4834ANNA MILDNERSOSNOWIEC
4835ARTUR BORECKIRZESZÓW
4836KATARZYNA BUDYŃCZUKSZCZECINEK
4837MARCIN GAŁAJSZCZECINEK
4838WACŁAW KWIATKOWSKIŁĘKNICA
4839MICHAŁ MROCZEKNYSA
4840BOGUMIŁA WALUSMIKOŁÓW
4841JOLNTA GAJDAŁOWICZ
4842ROBERT JURAŚSKIERNIEWICE
4843MARTA SOSZYŃSKAKONIN
4844DOROTA GURGULKRAKÓW
4845SEBASTIAN GURGULKRAKÓW
4846ZYGMUNT GAJDZIKRUDA ŚLĄSKA
4847ANDRZEJ ŁOBACZBIAŁA PODLASKA
4848ALEKSANDER ŁOBACZPRUSZKÓW
4849GRAŻYNA ORLIKWAŁBRZYCH
4850TADEUSZ ORLIKWAŁBRZYCH
4851MAŁGORZATA JANKOWSKAWROCŁAW
4852DARIUSZ JANKOWSKIWROCŁAW
4853ROBERT GRZEGORZEKNIEMCZA
4854STANISŁAWA RZEGOCKAJAWISZOWICE
4855GRZEGORZ RZEGOCKIJAWISZOWICE
4856MAGDALENA DYBERNAWŁOCŁAWEK
4857RAFAŁ REKWŁOCŁAWEK
4858ROBERT WITEKTARNÓW
4859IRENA ORZECHOWSKAELBLĄG
4860MICHAŁ WIERZGOŃMIKOŁÓW
4861WOJCIECH GRABOWSKIWARSZAWA
4862BARBARA J. GRABOWSKAWARSZAWA
4863WOJCIECH KURZAWSKIOSTRÓW WLKP.
4864IWONA SYRNIKKATOWICE
4865ANDRZEJ SZMITKACZKOWICE
4866MATEUSZ GUGULSKISUŁKOWICE
4867EDYTA WASILEWSKA-MRÓZEKKATOWICE
4868JAROSŁAW MRÓZEKKATOWICE
4869JAROSŁAWA GĘBALA-WITEKTARNÓW
4870WOJCIECH WITEKTARNÓW
4871JUSTYNA WITEKTARNÓW
4872MIKOŁAJ WITEKTARNÓW
4873IRENA ROJEKRYBNIK
4874JANUSZ ROJEKRYBNIK
4875KATARZYNA KASYNAŁAPALICE
4876TOMASZ HOJKALIPIE
4877IZABELA A. KRÓLŻABI RÓG
4878STANISŁAW WOJCIUKBIAŁA PODLASKA
4879ARTUR PARTYKAWROCŁAW
4880ANDRZEJ PARTYKAWROCŁAW
4881EDYTA RACHWAŁPRZEMYŚL
4882BARTŁOMIEJ CERTALUBLIN
4883PAWEŁ MARKIEWICZLUBLIN
4884BARBARA WIĄCEKLUBLIN
4885KAMILA LATUSEKRZESZÓW
4886ANITA WIĘCŁAWBIAŁA PODLASKA
4887BŁAŻEJ PAWŁOWSKIPŁOCK
4888MARIUSZ KARAKULAKŁODZKO
4889MARIA A. ZAŃBIŁGORAJ
4890JOANNA A. BOŃKAPŁOCK
4891ŁUKASZ KUDELSKILIGOTA
4892ANNA GARBOŚŻORY
4893PAWEŁ GOŁUSZKODZIĘGIELÓW
4894ADAM GOŁUSZKODZIĘGIELÓW
4895RYSZARD HERBAGDAŃSK
4896EWA MARCHWICKAJAGATOWO
4897STANISŁAW MARCHWICKIJAGATOWO
4898KAROLINA KRAJEWSKACZĘSTOCHOWA
4899PAWEŁ WALUSMIKOŁÓW
4900KATARZYNA WALUSMIKOŁÓW
4901JERZY SOBOLEWSKIBIAŁYSTOK
4902KONRAD BIDZIŃSKIGDYNIA
4903KRYSTYNA ZAWADABRZESKO
4904JANUSZ DELIŃSKIKRAKÓW
4905KRZYSZTOF KRYSTYNIAKŚWIDNICA
4906LESZEK SZYCHOWSKIURBAŃSZCZYZNA
4907JACEK OŁOWIAKSTARACHOWICE
4908MICHAŁ HUDYJADOWNIKI
4909PIOTR POTWORAROPCZYCE
4910BLANKA CZEKALSKANOWY SĄCZ
4911ERYK CZEKALSKINOWY SĄCZ
4912TADEUSZ FILIPOWICZWĘGLEWICE
4913AGNIESZKA FILIPOWICZWĘGLEWICE
4914MAŁGORZATA BURAKMIRKÓW
4915TOMASZ KISIELEWSKIWROCŁAW
4916WŁODZIMIERZ ŁUSZCZMIELEC
4917TOMASZ ŁUSZCZMIELEC
4918PAWEŁ KOŻUCHOWSKIŁÓDŹ
4919MARTA GAJDZIKRUDA ŚLĄSKA
4920MONIKA DMUCHOWSKARUDA ŚLĄSKA
4921ROMAN COPIKSIEMIANOWICE ŚL.
4922JOLANTA SOKÓLSKAWROCŁAW
4923SŁAWOMIR SOKÓLSKIWROCŁAW
4924EMILIA ZAKOSTOWICZKRAKÓW
4925KAROL FLEJMERKRAKÓW
4926PAWEŁ BRZEZEKKRAKÓW
4927MARLENA GAWRONSANDOMIERZ
4928URSZULA MALICHBYTOM
4929MICHAŁ BELICARADOMSKO
4930MARIUSZ MOSKALWROCŁAW
4931ALEKSANDER FUGLEWICZKATOWICE
4932MICHAŁ RYNKIEWICZGDAŃSK
4933KAZIMIERZ JANKOWIAKWŁOSZAKOWICE
4934MARTA CYBULSKAPRUDNIK
4935WIESŁAW CYBULSKIPRUDNIK
4936ALEKSANDRA CYBULSKAPRUDNIK
4937TOMASZ J. HALECKIUSTKA
4938JOLANTA OSTROWSKA-MICHALCZEWSKAPRUDNIK
4939JÓZEF MICHALCZEWSKIPRUDNIK
4940ANNA KONIUSZEWSKASOSNOWIEC
4941DARIUSZ KOSZELAŻARY
4942BOHDAN BEDNARCZYKŻARY
4943ADAM KUŚKAJANKOWICE RYBNICKIE
4944AGNIESZKA WOJCIECHOWSKA-LUŹNIAKWARSZAWA
4945PAWEŁ LUŹNIAKWARSZAWA
4946KATARZYNA LUŹNIAKWARSZAWA
4947ELŻBIETA LUŹNIAKWARSZAWA
4948MARCIN M. NOWAKPOZNAŃ
4949BARBARA HAJDUCKAJELCZ-LASKOWICE
4950IRENEUSZ LUBACHLUBIN
4951PIOTR BIDZIŃSKIGDYNIA
4952KATARZYNA GRELAŁĄCKO
4953ADAM RYBAKUSTANÓW
4954KACPER JANISZEWSKITUREK
4955ARKADIUSZ HERBERGDAŃSK
4956BOGDAN RYCHELTARGANICE
4957KONRAD SMAZAROCZYNY
4958GRZEGORZ KOLETKAWADOWICE
4959ZUZANNA MADEJABULOWICE
4960ZBIGNIEW MADEJABULOWICE
4961TOMASZ BRZOZOWSKIKIELCE
4962PIOTR BINIEKPARCZÓW
4963KRZYSZTOF MALARAŁĘKNICA
4964ANTONI KASPRZYCKIDYTMARÓW
4965LUCYNA RUPPERTNYSA
4966RYSZARD RUPPERTNYSA
4967ANETA ŻUKKRAKÓW
4968ANDRZEJ ŻUKKRAKÓW
4969MICHAŁ PRZĘCZEKKRAKÓW
4970JERZY KAPCIAKRADOM
4971PAWEŁ RODAKŻARY
4972DAGMARA DULEWICZBIELSKO-BIAŁA
4973MAŁGORZATA SZURAKRAKÓW
4974JACEK DOLINACZECHOWICE-DZIEDZICE
4975ANDRZEJ SZYTOWŻYWIEC
4976GRAŻYNA KALEMBAŻEGOCINA
4977ANDRZEJ KALEMBAŻEGOCINA
4978KAJA OLENDERPROSZOWICE
4979BOGUSŁAWA OLSZAKKOMARNO
4980MAGDALENA DĄBROWSKAOPOLE
4981SEBASTIAN PAROŃOPOLE
4982MAREK OLENDERPODZAGNAŃSZCZE
4983MARIAN KUMOREKBOCHNIA
4984ZUZANNA OLEŚORZESZE
4985ARKADIUSZ BINCZYKRYBNIK
4986GRZEGORZ WRÓBELWROCŁAW
4987ROBERT KALMARCZYKKONIN
4988MARIUSZ WOLAKMIELEC
4989MARIUSZ WIŚNIEWSKIMŁODOCIN WIĘKSZY
4990AGNIESZKA BROGOWICZGRÓJEC
4991ARKADIUSZ STĘPNIEWSKIGRÓJEC
4992JADWIGA BYSTRYKOWSKABOGATYNIA
4993MARIOLA ZWOLIŃSKABIERAWA
4994EDWARD ZWOLIŃSKIBIERAWA
4995KAROLINA CZAPIEWSKASOPOT
4996PIOTR CZWARTEKPŁOCK
4997ADRIAN CZWARTEKPŁOCK
4998TERESA LISKOWACKAZGORZELEC
4999WITOLD LISKOWACKIZGORZELEC
5000WIKTORIA CHOJNACKAŻNIN
5001HALINA POMYKAŁAKOŃSKOWOLA
5002ARTUR POMYKAŁAKOŃSKOWOLA
5003ALEKSANDRA POMYKAŁAKOŃSKOWOLA
5004ALINA BUBELWROCŁAW
5005MARCIN BUBELWROCŁAW
5006PIOTR BUBELWROCŁAW
5007DARIUSZ WSZELAKIPIOTRKÓW TRYB.
5008ŁUKASZ WANOTKATOWICE
5009PIOTR TOCZKOEŁK
5010ANNA PYKA-ŻOŁNOWSKAOPOLE
5011ŁUKASZ PYKAOPOLE
5012MARIUSZ LEWANDOWSKIGORZÓW WLKP.
5013MAREK KOŁODZIEJOPOLE
5014ROMAN NOWACKIPOZNAŃ
5015KRZYSZTOF NOWACKIPOZNAŃ
5016PIOTR GALASTARNÓW
5017KAMIL ADAMUSZEKMIĘDZYRZECZ
5018ŁUKASZ AUGUŚCIKJAWOR
5019WOJCIECH WINCIOREKŁAZISKA GÓRNE
5020PIOTR DANIELBIELSKO-BIAŁA
5021MARIAN BARANOWSKIRADWANOWICE
5022MATEUSZ ŚLĘCZKAKRAKÓW
5023JUSTYNA GĄSIOREKKRAKÓW
5024ELŻBIETA LUBASIŃSKAKIETLIN
5025KRYSTIAN SERWATKAKRAKÓW
5026KAROL MAJEWSKITENCZYN
5027PIOTR FRANCUZSUCHA BESKIDZKA
5028MACIEJ LIROŻABNO
5029KONRAD LEJARZESZÓW
5030ANNA KRZYSZKOWSKAKRAKÓW
5031ALAN VAN DER LEEBIELSKO-BIAŁA
5032ANNA CHROBAKWITÓW
5033BARBARA BARZYCKASTRYSZAWA
5034ANGELIKA HYCIEKBYSTRA
5035BEATA SĘPKRAKÓW
5036JERZY PIASECKIKRAKÓW
5037WITOLD JUCHAŻYWIEC
5038SABINA DRYTKIEWICZNYSA
5039ŁUKASZ MŁYNARCZYKSTALOWA WOLA
5040PIOTR PRZYROWSKIGORLICE
5041JOANNA ROGÓŻSZCZYTNIKI
5042ANNA PASKUDARACIBÓRZ
5043NATALIA IZWORSKAKOSARZYSKA
5044RENATA JANIAMYŚLENICE
5045MARIA PASKUDARACIBÓRZ
5046MARIUSZ KRUKARODRZYKOŃ
5047BOŻENA MIROCHAZEMBRZYCE
5048ANNA POCZTOWSKAZEMBRZYCE
5049DAMIAN BEBAKZEMBRZYCE
5050DARIUSZ ROTHERZABRZE
5051KAROLINA JAWORSKAZABRZE
5052MICHAŁ GERLACHZABRZE
5053MAŁGORZATA JÓZEFOWICZGRYFINO
5054PIOTR JÓZEFOWICZGRYFINO
5055BARTŁOMIEJ BEBAKZEMBRZYCE
5056SZYMON GĘBALAMESZNA
5057RENATA SOKÓŁKASIERAKÓW
5058MARIUSZ SOKÓŁKASIERAKÓW
5059LIDIA KACZMAREKSIERAKÓW
5060ANDRZEJ KACZMAREKSIERAKÓW
5061OLIWIA KACZMAREKSIERAKÓW
5062PATRYK KACZMAREKSIERAKÓW
5063TOMASZ OLEJNIKSTALOWA WOLA
5064EMERYK DROZDOWSKIWOJBÓRZ
5065MAŁGORZATA LEWANDOWSKAKOSZALIN
5066WOJCIECH LEWANDOWSKIKOSZALIN
5067TOMASZ TKACZUKPABIANICE
5068MONIKA KNETMYSŁOWICE
5069GRAŻYNA SOBCZYKOPOLE
5070JOSE CARLOS ORTS PAREDESFORMANTERA DEL SEGURA (E)
5071EWELINA NEUMAN-KRASKACHORZÓW
5072ROBERT KRASKACHORZÓW
5073JOANNA HEILIGKRAKÓW
5074KRZYSZTOF ROMANIECWIELICZKA
5075SYLWIA PODGÓRZECPRZYBĘDZA
5076AGNIESZKA ŚMIETANASOBIN
5077MARCIN SYDORPOZNAŃ
5078ROBERT TOKARZEWSKIWARSZAWA
5079KLAUDIA TOKARZEWSKAWARSZAWA
5080FILIP TOKARZEWSKIWARSZAWA
5081BOŻENA PAWLIKGLIWICE
5082DOMINIKA WAWRZKIEWICZZABRZE
5083KRZYSZTOF CEDROZABRZE
5084WIESŁAWA RYBICKABOROWICZKI PIEŃKI
5085SŁAWOMIR RYBICKIBOROWICZKI PIEŃKI
5086ARTUR FEJGELĆMIŃSK
5087AGNIESZKA SIWIŃSKAKATOWICE
5088MICHAŁ MAZURSTARACHOWICE
5089MARTA FOLCIKBESKO
5090RYSZARD MAJNUSZRUDA ŚLĄSKA
5091ADRIAN WOJCZUKWROCŁAW
5092WALDEMAR PIONKAĆMIELÓW
5093FERDYNAND ŚLEMPBIELSKO-BIAŁA
5094ŁUKASZ WOJTYŁACZANIEC
5095SONIA ZEMBOKPIEKARY ŚLĄSKIE
5096DOMINIKA ZEMBOKPIEKARY ŚLĄSKIE
5097JAROSŁAW WĄSIKPIEKARY ŚLĄSKIE
5098MARIUSZ KRUKBYSTRZYCA KŁODZKA
5099JANINA PIEGZABYSTRZYCA KŁODZKA
5100LECH PIEGZABYSTRZYCA KŁODZKA
5101DARIUSZ PIEGZABYSTRZYCA KŁODZKA
5102ELŻBIETA GRUDZIEŃBYSTRZYCA KŁODZKA
5103ADAM GRUDZIEŃBYSTRZYCA KŁODZKA
5104ELŻBIETA TOKARZRADWANICE
5105ILONA RADZIEWICZ-KRUKBYSTRZYCA KŁODZKA
5106KRZYSZTOF KRUKBYSTRZYCA KŁODZKA
5107DOMINIKA KRUKBYSTRZYCA KŁODZKA
5108WŁODZIMIERZ GŁAZMIĘDZYGÓRZE
5109ELŻBIETA PITOŃBYSTRZYCA KŁODZKA
5110DANUTA JANICABYSTRZYCA KŁODZKA
5111TERESA E. SŁOWIKMIĘDZYLESIE
5112MARIA SŁOWIKMIĘDZYLESIE
5113MARIOLA SZUFRANOWICZBYSTRZYCA KŁODZKA
5114ALICJA TEKIELIBYSTRZYCA KŁODZKA
5115JAROSŁAW GERYSZEWSKIBYSTRZYCA KŁODZKA
5116KATARZYNA KORDOWSKA-WOCHLUBLIN
5117HANNA ARENDTWEJHEROWO
5118WITOLD MILANOWSKIMALBORK
5119PIOTR T. LAMOTKRAKÓW
5120ROBERT STRUŻYŃSKIDĄBROWA GÓRNICZA
5121OLIMPIA OCIEPKAGLIWICE
5122KRYSTYNA DROZDLEGNICA
5123MARCIN SONDEJRZESZÓW
5124DOROTA BARTNIKPRUDNIK
5125MAŁGORZATA JANUSZEWICZJELENIA GÓRA
5126AGNIESZKA SAMEKWROCŁAW
5127ALEKSANDER SAMEKWROCŁAW
5128SŁAWOMIR WARSTONRAWA MAZOWIECKA
5129MARCIN WILCZEKCHRZĄSTOWICE
5130MARIUSZ OLSZEWSKIWROCŁAW
5131PAULINA CZECZOTCHOCIANÓW
5132JÓZEF WINARDZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
5133TOMASZ SIEDLAKJAKUBOWO LUBIŃSKIE
5134MARTA J. SATOŁABOLESŁAWIEC
5135KRYSTYNA POMYKACZPRZEMYŚL
5136ZBIGNIEW BILOPRZEMYŚL
5137MICHAŁ MILOWSKISKAWINA
5138KATARZYNA MALINOWSKABIAŁYSTOK
5139KAROLINA NIEZGODARADOM
5140SŁAWOMIR KUBALKORCZYNA
5141JERZY BARATOWICZWARSZAWA
5142ALEKSANDRA BARATOWICZWARSZAWA
5143KRZYSZTOF BARATOWICZWARSZAWA
5144JOANNA BUŚWARSZAWA
5145MACIEJ RYBIŃSKIWARSZAWA
5146ANNA SŁOWIENABRZEZÓWKA
5147ŁUKASZ SALACHNACIESZYN
5148MARCIN RYBICKILUBLIN
5149PAWEŁ PAŃCZYKPODKOWA LEŚNA
5150MACIEJ PAŃCZYKPODKOWA LEŚNA
5151PAULINA ROŻEKKRAKÓW
5152KATARZYNA RYCHELKŁODZKO
5153JUSTYNA RYCHELKŁODZKO
5154RENATA SMAZAROCZYNY
5155WOJCIECH SMAZAROCZYNY
5156MAŁGORZATA D. BALLEZDUŃSKA WOLA
5157WOJCIECH DĘBOWSKICHOSZCZNO
5158SYLWIA DĘBOWSKACHOSZCZNO
5159ŁUKASZ DĘBOWSKICHOSZCZNO
5160KAROL KAWAŁKOCHOCIANOWIEC
5161ANNA STEFANKOCHOCIANÓW
5162KATARZYNA STEFANKOCHOCIANÓW
5163DOROTA KOSSAKOWSKAWARSZAWA
5164MAREK KOSSAKOWSKIWARSZAWA
5165HENRYK OSYPANKAPRZEDMIEŚCIE DUBIECKIE
5166JERZY CHOJNACKIŁÓDŹ
5167ZBIGNIEW GURAZDOWSKIŻORY
5168SZYMON GURAZDOWSKIŻORY
5169PAWEŁ RAKOCZYGDYNIA
5170RAFAŁ KONTOWICZMYSŁOWICE
5171RAFAŁ KOWALEWSKIWODZISŁAW ŚLĄSKI
5172EWELINA DOLEGARADOM
5173IZABELA KOTIK-ŁUKASZPOLICE
5174MACIEJ ŁUKASZPOLICE
5175IGOR KOTIK-ŁUKASZPOLICE
5176JANUSZ MIKSZAŚWIDWIN
5177MAREK TURZAŃSKIGŁOGÓW
5178PATRYCJA DUNALLUBIN
5179SŁAWOMIR KANIAZAWIERCIE
5180MICHAŁ MICHNOWICZKOLECZKOWO
5181ROMUALD SADOWSKIUJNY
5182JACEK CIEPLIŃSKIMIKOŁÓW
5183MAŁGORZATA MAKOLAMIKOŁÓW
5184DOROTA CHYLIŃSKAGRUDZIĄDZ
5185DAWID CHYLIŃSKIGRUDZIĄDZ
5186JOANNA WAJSKNURÓW
5187MONIKA WOJNIAKKIELCE
5188PIOTR ŻYŁOWSKIOŻARÓW MAZOWIECKI
5189MARCIN BIENIEKKĄTY
5190ANNA CEBULA-PĘKALAKRAKÓW
5191KRZYSZTOF PĘKALAKRAKÓW
5192MAREK NOWICKIWYSZANÓW
5193KAMIL DĄBEKKOLONIA
5194AGNIESZKA KLEMŻYŃSKAZDUŃSKA WOLA
5195PATRYCJA GAJDZIK-KOWALSKABARTKOWA-POSADOWA
5196GRZEGORZ KOWALSKISIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
5197JADWIGA ŚWIERCZEKSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
5198RAFAŁ FIGASMOCHNACZKA WYŻNA
5199MAŁGORZATA SIWICAJEJKOWICE
5200PRZEMYSŁAW CEMPELRYBNIK
5201IWONA BORTNIKSZCZECIN
5202JAKUB BORTNIKSZCZECIN
5203IGA BORTNIKSZCZECIN
5204ARKADIUSZ PAŹDZIORASZCZECIN
5205MARTA HELTWROCŁAW
5206KAROLINA GŁOWIAKPIETRZYKOWICE
5207TOMASZ GŁOWIAKPIETRZYKOWICE
5208ALICJA PRZYBYSZEWSKAWROCŁAW
5209ALEKSANDRA MICHAŁEKBRZEG DOLNY
5210TOMASZ MIKOŁAJEWSKIWROCŁAW
5211MARTA MULARCZYKWROCŁAW
5212MARIA CZARNECKAWROCŁAW
5213JAN HEIMRATHWROCŁAW
5214KATARZYNA KOZINAWROCŁAW
5215KATARZYNA ZBOIŃSKAWROCŁAW
5216JOANNA ZAJĄCZKOWSKAWROCŁAW
5217AGATA CZEMARMAZOWICZWROCŁAW
5218MARCIN SOBOLWROCŁAW
5219ANDRZEJ RAKIMIELIN
5220SEBASTIAN RAKIMIELIN
5221PATRYK JASTRZĘBSKIBIELSKO-BIAŁA
5222RAFAŁ GRACZKOWSKIBIELINY
5223JUSTYNA GOLIATŁAGÓW
5224PAWEŁ KRZYWICKILUBLIN
5225DARIUSZ CHWALBORSKIŁÓDŹ
5226KAZIMIERZ T. HAŁASNOWA SÓL
5227KONRAD MAJEWSKIZIELONA GÓRA
5228LIDIA STACHERSKANOWA SÓL
5229MARIA KOTKOWIAKNOWA SÓL
5230ZBIGNIEW SADŁOWSKINOWA SOL
5231DOROTA PATURAJTUSZYN
5232MARCEL KASPRZAKBOGATYNIA
5233ŁUKASZ KASPRZAKBOGATYNIA
5234ADRIAN KASPRZAKBOGATYNIA
5235SŁAWOMIR KOLIŃSKIZGORZELEC
5236JAKUB ŻAKNOWY SĄCZ
5237JAROSŁAW POTEMPAGLIWICE
5238MIROSŁAW FAMIELECGLIWICE
5239DOROTA HOŁUBSZÓWSKO
5240TOMASZ CHMIELEWSKIMIĘDZYRZEC PODLASKI
5241AGNIESZKA IZDEBSKAPARCZEW
5242MONIKA PIETRYGA-CEBULARUDA ŚLĄSKA
5243MARIUSZ CEBULARUDA ŚLĄSKA
5244JAKUB CEBULARUDA ŚLĄSKA
5245SŁAWOMIR MIKSZAŚWIDWIN
5246SEBASTIAN LIMANOWSKITARNÓW
5247RENATA LEŚNIAKTARNÓW
5248JAN PARZYBUTPNIEWY
5249DARIUSZ PAJĄKOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZ.
5250ANETA ZARĘBAKRAKÓW
5251MAŁGORZATA ZARĘBAKRAKÓW
5252RAFAŁ ZARĘBAKRAKÓW
5253MONIKA DUDEKKRAKÓW
5254MARIUSZ DUDEKKRAKÓW
5255MARCIN KWIECIEŃKRAKÓW
5256PIOTR KOTKRAKÓW
5257WOJCIECH GRZYBKRAKÓW
5258IRENA GRAMALAŻYWOCICE
5259ŁUKASZ MALKUSZPIETNA
5260KATARZYNA ULEWICZPŁOCK
5261ARNOLD ULEWICZPŁOCK
5262JAKUB ULEWICZPŁOCK
5263BARTOSZ ULEWICZPŁOCK
5264ALICJA NIEMIECRZESZÓW
5265KRYSTIAN NIEMIECRZESZÓW
5266KARINA KUBICADORTMUND (D)
5267AGNIESZKA LATUSZEWSKASUCHY LAS
5268MACIEJ RUTKOWSKIZIELONA GÓRA
5269KINGA SOŁTYSSŁOPICE
5270DARIUSZ KOTARASŁOPICE
5271MAREK PROSTACKIKRAKÓW
5272EWA ZANIEWSKAŁAPY
5273ANDRZEJ ZANIEWSKIŁAPY
5274DOMINIK ROSZKIEWICZBIAŁYSTOK
5275ELŻBIETA MAZURSOKÓŁKA
5276ANNA GUZEKGLIWICE
5277JAROSŁAW PIECHOTAWODZISŁAW ŚL.
5278ANDRZEJ ANDRUSZKIEWICZGLIWICE
5279RAFAŁ BULCZYŃSKIZIELONA GÓRA
5280WOJCIECH SOBCZYKBOCHNIA
5281JOANNA RUDNIKBRZESKO
5282ALEKSANDRA FLASZECKATYCHY
5283MARCIN BROSZKIEWICZBOCHNIA
5284ANNA CHORWATKRAKÓW
5285TOMASZ CHORWATKRAKÓW
5286ANNA SZCZEPAŃSKAWYSOKA
5287PIOTR NIEWIADOWMSKIWYSOKA
5288RAFAŁ NIESTRÓJGLIWICE
5289ARKADIUSZ ŁAPKAWAŁBRZYCH
5290ARKADIUSZ WĘGIELWAŁBRZYCH
5291JUSTYNA CULPEWEL ŚLEMIEŃSKA
5292ADAM ZIEMKATOWY TARG
5293BOGUSŁAWA KAPUSTAPRZEWORSK
5294WOJCIECH KAPUSTAPRZEWORSK
5295MAGDALENA KAPUSTAPRZEWORSK
5296ANNA ŻURAKOWSKAPRUDNIK
5297PAWEŁ NAJWERPRUDNIK
5298JAKUB CZERWIAKJASTRZĄB
5299MARIUSZ IWAŃSKIWARSZAWA
5300NATALIA IWAŃSKAWARSZAWA
5301KACPER IWAŃSKIWARSZAWA
5302BARTOSZ CZERWIAKJASTRZĄB
5303RENATA GARGOLŚWIEBODZIN
5304KRZYSZTOF TEPERWAŁBRZYCH
5305JAKUB TEPERWAŁBRZYCH
5306JAN TEPERWAŁBRZYCH
5307ADAM ROZMUSŚWIERCZYNIEC
5308JULIA ROZMUSŚWIERCZYNIEC
5309JAKUB ROZMUSŚWIERCZYNIEC
5310STEFAN TOMCZAKŚWIEBODZIN
5311PIOTR SZARPOZNAŃ
5312RAFAŁ BANASZYKPOZNAŃ
5313JOANNA RZEPISZCZAKLIPNICA WIELKA
5314GRZEGORZ RZEPISZCZAKLIPNICA WIELKA
5315RAFAŁ PANKIEWICZTARNOWSKIE GÓRY
5316KAMILA ZIĘTEKCZOSNÓWKA
5317PIOTR W. SZOTABYDGOSZCZ
5318MACIEJ P. SZOTABYDGOSZCZ
5319TERESA OGÓREKANDRYCHÓW
5320WIESŁAW OGÓREKANDRYCHÓW
5321MICHAŁ MACHNACKICHOTOMÓW
5322KRZYSZTOF MERCHELCHOTOMÓW
5323MARCIN PAWELCZYKCHOTOMÓW
5324STANISŁAWA UBERMANSTALOWA WOLA
5325KRYSTIAN KUCHARSKIŻYWIEC
5326EWA BOROWIECJUSZCZYNA
5327TADEUSZ HANIECKIGŁOGÓW
5328ANNA FOGTMANKĘDZIERZYN-KOŹLE
5329MICHAŁ NOWACKIKĘDZIERZYN-KOŹLE
5330KRYSTYNA POLONIUSKATOWICE
5331KATARZYNA PYKAKATOWICE
5332ŁUKASZ CHANAKCZELADŹ
5333EWA IDZINIAKSTALOWA WOLA
5334MARIAN IDZINIAKSTALOWA WOLA
5335AGNIESZKA SOBCZYKWARSZAWA
5336ROBERT SOBCZYKWARSZAWA
5337MICHAŁ MIKSZAŚWIDWIN
5338EWA TOMASZCZYKSUCHY BÓR
5339JAN KURAŚSUCHY BÓR
5340MAGDALENA PRZĄDKA-GŁODEKWARSZAWA
5341ANNA MACIERZYŃSKASIERADZ
5342RAFAŁ PIETKUNRYBNIK
5343GRZEGORZ MIKSZAWROCŁAW
5344JANUSZ MILDNERKATOWICE
5345EDWARD GÓRNYLUBIN
5346EWA ZASADAWŁOCŁAWEK
5347JACEK ZASADAWŁOCŁAWEK
5348ADRIANNA ZASADAWŁOCŁAWEK
5349AGATA ZASADAWŁOCŁAWEK
5350MAŁGORZATA KACZMAREKGĘBICE
5351MONIKA BISKUPOTMUCHÓW
5352PIOTR WYSOCKISYCÓW
5353ARTUR MACIEJCHORZÓW
5354BRONISŁAWA KAMIŃSKALUBSZA ŚLĄSKA
5355JERZY KAMIŃSKILUBSZA ŚLĄSKA
5356AGNIESZKA KAMIŃSKALUBSZA ŚLĄSKA
5357PIOTR WIECZOREKSOKOLNIKI LAS
5358MONIKA CENDROWSKAŁÓDŹ
5359KATARZYNA ROSAGDAŃSK
5360ARKADIUSZ WAWRZYNIAKWROCŁAW
5361DAMIAN URBANOWSKILUBOŃ
5362SYLWIA NAMYSŁOSTRÓW WLKP.
5363TADEUSZ FEDORYKAKŁODZKO
5364KATARZYNA NOWAKJAWOREK
5365MARCIN GABRYJELSKIZAWADA
5366IRENEUSZ ĆWIRZEŃJASTRZĘBIE ZDRÓJ
5367MAKSYMILIAN ĆWIRZEŃKRAKÓW
5368PAWEŁ JAKUBOWSKIBOREK STRZELIŃSKI
5369SEBASTIAN JASTRZĘBSKIWROCŁAW
5370MAŁGORZATA TYLUSWROCŁAW
5371MARCIN SOBÓTKAWROCŁAW
5372LESZEK SKORUPACZERWIONKA-LESZCZYNY
5373DOMINIKA MOLENDABYDGOSZCZ
5374TOMASZ GÓRKABYDGOSZCZ
5375ELŻBIETA REJMICZPIOTRKÓW TRYB.
5376PAWEŁ REJMICZPIOTRKÓW TRYB.
5377MATEUSZ REJMICZPIOTRKÓW TRYB.
5378ALEKSANDRA REJMICZPIOTRKÓW TRYB.
5379MIKOŁAJ REJMICZPIOTRKÓW TRYB.
5380ZBIGNIEW JANUSZEWSKIROGOŹNO
5381KAMIL ZAWILIŃSKISOSNOWIEC
5382PAWEŁ SORYSZABRZE
5383GRZEGORZ TRZEŹWIŃSKIGŁOGÓW
5384DARIA WAWRZKIEWICZBYTOM
5385BOGDAN PERKAWARSZAWA
5386WITOLD PERKAWARSZAWA
5387ELWIRA MICHCIŃSKAWAŁBRZYCH
5388JADWIGA ULBINGŁOGÓW
5389JAN ULBINGŁOGÓW
5390ZBIGNIEW MUCHAGŁOGÓW
5391ANNA WANIEKWARSZAWA
5392JAKUB WANIEKWARSZAWA
5393ZUZANNA WANIEKWARSZAWA
5394ALEKSANDRA WANIEKWARSZAWA
5395MACIEJ NADOLSKIWARSZAWA
5396PIOTR BAŁDAKBIAŁYSTOK
5397ŁUKASZ CHORĄŻYBIAŁYSTOK
5398ADAM MILICZEKKATOWICE
5399ELŻBIETA PARADABIŁGORAJ
5400PIOTR PARADABIŁGORAJ
5401MAŁGORZATA WIECZOREKSOKOLNIKI LAS
5402MAREK WIECZOREKSOKOLNIKI LAS
5403ANDRZEJ OCIEPAKNURÓW
5404TOMASZ MICHALSKILEGNICA
5405ARTUR WIECZOREKCZĘSTOCHOWA
5406MICHAŁ BUDAWROCŁAW
5407ROBERT J. HIPPNADARZYN
5408DOROTA SZREJDERTŁUSZCZ
5409ILONA GÓRNALUBIN
5410JUSTYNA KOCIUBAWŁOCŁAWEK
5411ANETA CYTLAKSOSNOWIEC
5412ARTUR CYTLAKSOSNOWIEC
5413HUBERT CYTLAKSOSNOWIEC
5414ELŻBIETA SAWCZUKSOSNOWIEC
5415RAFAŁ ULCZOKMYSŁOWICE
5416JÓZEFA SZPAKNAWOJOWA
5417SYLWIA SZPAKNAWOJOWA
5418RENATA SZPAKNAWOJOWA
5419KAROLINA SZPAKNAWOJOWA
5420JACEK STANISZEWSKIGŁOGÓW
5421WIOLETTA IWAŃSKAWARSZAWA
5422MIKOŁAJ IWAŃSKIWARSZAWA
5423ALICJA JĘDRZEJASKĘDZIERZYN-KOŹLE
5424PAWEŁ DADURAKĘDZIERZYN-KOŹLE
5425KAMIL JASICZEKRSTARZEW CMENTARNY
5426MAREK LIERRUDA ŚLĄSKA
5427HANNA LACHCHORZÓW
5428RADOSŁAW GABRYSZEWSKIRYBNIK
5429JANUSZ BANDOŁAWADOWICE
5430MAREK GÓRECKITUCHOLA
5431TERESA GRONIEWSKAKRZYKAWKA
5432KRZYSZTOF GRONIEWSKIKRZYKAWKA
5433ELŻBIETA SZAŁAJKOBIELSKO-BIAŁA
5434MICHAŁ BOROWICZKOZIEGŁOWY
5435GRZEGORZ BOROWICZKOZIEGŁOWY
5436ELŻBIETA W. GRAJEWSKABRZEG
5437MARCIN BIAŁEKSOSNOWIEC
5438DOROTA SIKORSKAWARSZAWA
5439PATRYK KOCIĘCKIWARSZAWA
5440KRZYSZTOF OSIAKWARSZAWA
5441KRYSTYNA KUFELWARSZAWA
5442RYSZARD ZAJĄCGDAŃSK
5443JOANNA GOŁĘBIOWSKADOMANIÓW
5444ZBIGNIEW GOŁĘBIOWSKIDOMANIÓW
5445PIOTR POTACZEKWROCŁAW
5446KUBA J. PRZYPEKSTRZEGOM
5447ADRIAN BARANOWSKIKRASNE
5448AGNIESZKA GRZYBOWSKAZGIERZ
5449PIOTR GRZYBOWSKIZGIERZ
5450JULIA GRZYBOWSKAZGIERZ
5451ŁUKASZ GRZYBOWSKIZGIERZ
5452MICHAŁ SKIBAKATOWICE
5453ALEKSANDER SKIBAKATOWICE
5454JOANNA GRUSZKAWIERUSZÓW
5455ANNA GRONDYSPERZÓW
5456PRZEMYSŁAW KALOTAGORZÓW WIELKOPOLSKI
5457WOJCIECH CZOPKOWICZTUCHÓW
5458AGNIESZKA PŁATEKKRAKÓW
5459JANINA SUDERWIELICZKA
5460MAGDALENA SUDERWIELICZKA
5461DOROTA KUBIAK-PTAKOLSZTYN
5462JAROSŁAW CAŁKOWSKIOLSZTYN
5463BOŻENA GACKOWSKAWARSZAWA
5464ANDRZEJ GACKOWSKIWARSZAWA
5465MAGDALENA SZARAWAŃSKACHOJNÓW
5466TOMASZ BERBEŚMIŁOSNA
5467TOMASZ JANOWSKIKRAKÓW
5468TOMEK JANOWSKIKRAKÓW
5469GRZEGORZ SKRZYPEKWROCŁAW
5470DARIUSZ OSTROWSKICHRZANÓW
5471ZBIGNIEW GABRYŚZAKOPANE
5472MARIA ŚWIERKOTKATOWICE
5473KATARZYNA AMANOWICZWROCŁAW
5474MAŁGORZATA ELSAHENWARSZAWA
5475AGNIESZKA MUSZYŃSKAWARSZAWA
5476ALEKSANDRA ŚCIGAJŁOWROCŁAW
5477MICHAŁ ŚCIGAJŁOWROCŁAW
5478JOANNA KLEINSZMIDTPOZNAŃ
5479JACEK KORTYLEWICZPOZNAŃ
5480ANNA M. WRÓBLEWSKABYDGOSZCZ
5481PAWEŁ M. JECHNAPIŁAWA GÓRNA
5482KRZYSZTOF OLSZEWSKIKRAKÓW
5483ALEKSANDRA OLSZEWSKAKRAKÓW
5484TOMASZ WOLNIACZYKWIELUŃ
5485MAGDALENA GUDOWSKAJELENIA GÓRA
5486ROBERT GUDOWSKIJELENIA GÓRA
5487MACIEJ GUDOWSKIJELENIA GÓRA
5488JAKUB GUDOWSKIJELENIA GÓRA
5489JULIA BANOVIĆPOLANICA ZDRÓJ
5490MAREK PAWEŁCZYKWILKOWICE
5491KRZYSZTOF DUBASWROCŁAW
5492DARIUSZ MIĘTUSGDYNIA
5493EWA WIKTORWYRY
5494KRZYSZTOF WIKTORWYRY
5495KRYSTYNA PIĄTEK-SIEBIELECGOCZAŁKOWICE ZDRÓJ
5496HENRYK SIWIŃSKIŁAZISKA GÓRNE
5497ANDRZEJ KORYTKOWSKISOSNOWIEC
5498KACPER MUTKEKATOWICE
5499MICHAŁ BIESIEKIERSKIBYTOM
5500AGNIESZKA KOWALSTRZELNO
5501MARIOLA KIERESKIELCE
5502JERZY KIERESKIELCE
5503MACIEJ KIERESKIELCE
5504KATARZYNA BURAKMIRKÓW
5505ŁUKASZ BOGDALIPLESZEW
5506WERONIKA GARCZYKŁOMIANKI
5507MARLENA WOCHWARSZAWA
5508MARIUSZ WOCHWARSZAWA
5509MARTA WOCHWARSZAWA
5510BEATA ŻARSKASIEMIANOWICE ŚL.
5511MIROSŁAW SIUDZIŃSKIPIEKARY ŚLĄSKIE
5512EDYTA WALUCHSOSNOWIEC
5513SŁAWOMIR BAŃKOWSKIGLIWICE
5514MARIUSZ GOTFRYDKRAKÓW
5515KAROL PUKCHEŁMINKO
5516ALICJA SIUBASTARY TOMYŚL
5517AGNIESZKA A. WICIAKLWÓWEK
5518AGATA SOBIAKCHRAPLEWO
5519EWA J. ORŁOWSKAJÓZEFOWO
5520ADAM PASCHWALDNOWY TOMYŚL
5521SZYMON KANDULSKILWÓWEK
5522PAWEŁ STELMASZYKPOZNAŃ
5523MARTA STELMASZYKPOZNAŃ
5524AGATA SZCZEPANIUKWARSZAWA
5525BEATA KOWALCZYKBIELINY
5526BOŻENA JANECZEKOPOLE
5527MIECZYSŁAW MATZOPOLE
5528DANUTA NOWICKAŚWIDNICA
5529CEZARY CIEŚLIKOWSKIKARGOWA
5530MARTA NOGANOWA WIEŚ
5531GRAŻYNA BĘBENEKŻARKI WIELKIE
5532JAROSŁAW BĘBENEKŻARKI WIELKIE
5533TOMASZ BĘBENEKŻARKI WIELKIE
5534BARTOSZ BĘBENEKŻARKI WIELKIE
5535MIŁOSZ BĘBENEKŻARKI WIELKIE
5536KRZYSZTOF H. OLSZYŃSKIHAJNÓWKA
5537KAROL BIEGLUKHAJNÓWKA
5538PIOTR GBURCZYKZŁAWIEŚ MAŁA
5539ANNA IMANOWSKAGDYNIA
5540ROBERT PIASECKILUBLIN
5541KAMIL BARTOSIEWICZBIAŁYSTOK
5542ALICJA ROGULAKOŻUCHÓW
5543ELŻBIETA TURSKAKRAKÓW
5544TADEUSZ TURSKIKRAKÓW
5545MAGDALENA MROCZKOWSKAGDYNIA
5546PATRYCJA SPARZYŃSKAKRAKÓW
5547MATEUSZ WAWRZYNIAKŚWIĘTOCHŁOWICE
5548ANNA POLUCHACEWKÓW
5549PATRYCJUSZ DOBIESPOLKOWICE
5550ADAM GORCZYŃSKIKATOWICE
5551JAKUB RĄCZYWÓLKA PODLEŚNA
5552LIDIA SKOLMOWSKA-SZYMAŃSKAPONIATOWO
5553BEATA MIKAGÓRA KALWARIA
5554ROMAN MIKAGÓRA KALWARIA
5555ALEKSANDRA MIKAGÓRA KALWARIA
5556MAŁGORZATA MIKAGÓRA KALWARIA
5557ARTUR SZOTKREMPNA
5558ANNA PIECHUT-URBANWARSZAWA
5559KRZYSZTOF URBANWARSZAWA
5560BOŻENA KUCZYŃSKABIELSKO-BIAŁA
5561RAFAŁ TELUSPSZÓW
5562SZYMON TELUSPSZÓW
5563HENRYK MARSZOLIKMARKLOWICE
5564ANETA MARSZOLIKMARKLOWICE
5565EWA SYPUŁASZYDŁOWIEC
5566KRZYSZTOF PAJEKSZYDŁOWIEC
5567TOMASZ DOBRZAŃSKIŻAGAŃ
5568MAŁGORZATA BRYŁAKRAKÓW
5569ZUZIA LORENTWARSZAWA
5570BARTŁOMIEJ LORENTWARSZAWA
5571WOJCIECH KOŁODZIEJSKIWARSZAWA
5572JOANNA SADOWSKASTAROGARD GDAŃSKI
5573KAROLINA WYPIORRUDA ŚLĄSKA
5574KRYSTYNA OSYPANKAPRZEDMIEŚCIE DUBIECKIE
5575RAFAŁ SOSIŃSKIPŁOCK
5576PIOTR PRZEKORAGDYNIA
5577MONIKA BRAKWARSZAWA
5578PIOTR BRAKWARSZAWA
5579JAN MAŃDZIAKZIELONA GÓRA
5580JACEK PIĄTEKPIOTRKÓW TRYB.
5581MARCIN TUMULSKIPIOTRKÓW TRYB.
5582DANUTA SUROWIECKAKRAKÓW
5583ARKADIUSZ SZPARADOWSKIKRAKÓW
5584DAMIAN CHABRASZEWSKIŻARY
5585MARIA PELCOŚWIĘCIM
5586MAŁGORZATA WIERZCHOŁOWSKAZIELONA GÓRA
5587RITA SZIŁAJTISPOZNAŃ
5588HANNA SZIŁAJTISPOZNAŃ
5589STEFAN SZIŁAJTISPOZNAŃ
5590JOLANTA TURKIEWICZ-PUSTUŁKAKRAKÓW
5591JANUSZ PUSTUŁKAKRAKÓW
5592PIOTR GARECKIKIELCE
5593IWONA FAJGERKARŁOWICE WIELKIE
5594BEATA KOWALSKAZDUŃSKA WOLA
5595KACPER KOWALSKIZDUŃSKA WOLA
5596MICHAŁ PAPROTNYSUCHA
5597KATARZYNA MORAWIECGLIWICE
5598LUCYNA ŻÓŁTYMIELEC
5599KATARZYNA SZEREMETARZESZÓW
5600MARIOLA KARCZEWSKAGŁUSZYCA
5601WOJCIECH KARCZEWSKIGŁUSZYCA
5602RAFAŁ SEMBAWROCŁAW
5603MONIKA DĘBOWSKAKUTNO
5604RAFAŁ CZERNIECKUTNO
5605ZBIGNIEW KOTMIĘDZYRZEC PODLASKI
5606ADAM LUDWINIAKKŁODZKO
5607MAGDALENA MILDNERSOSNOWIEC
5608MICHAŁ LESIAKCZELADŹ
5609ADAM MILEWSKINIEDŹWIEDZICA
5610LESZEK OBRZUTNOWY SĄCZ
5611KATARZYNA OBRZUTNOWY SĄCZ
5612KRZYSZTOF OBRZUTNOWY SĄCZ
5613MATEUSZ OBRZUTNOWY SĄCZ
5614AGATA WINIARCZYKNOWY SĄCZ
5615DARIUSZ WINIARCZYKNOWY SĄCZ
5616JULIA WINIARCZYKNOWY SĄCZ
5617ANNA TUKAJSKA DRZAZGAKŁOBUCK
5618WITOLD DRZAZGAKŁOBUCK
5619ŁUKASZ DRZAZGAKŁOBUCK
5620SEBASTIAN KOWALCZYKGDYNIA
5621MARTA MIKLASLUBIN
5622ANNA MYSTKOWSKAWARSZAWA
5623BEATA PIOTROWSKAWARSZAWA
5624PAWEŁ NALEPABĘDZIN
5625KLAUDIA SZYBALSKAWOLBROM
5626ARKADIUSZ KRZIŻOKWROCŁAW
5627SZYMON ZAUFALWROCŁAW
5628KAMIL JĘDRYCZEKKRZEPTÓW
5629PATRYK NIEZGÓDKAWROCŁAW
5630ADAM ŁĘCKIWROCŁAW
5631ŁUKASZ TUPAJWROCŁAW
5632PIOTR MUSZERWROCŁAW
5633DANUTA BRZEŻAWSKASANOK
5634JERZY KRZYKAWSKISANOK
5635ROMAN STUPEKGŁUBCZYCE SADY
5636PIOTR WALCZYKDEBICA
5637ANNA KRAKOWIAKSULINO
5638BOGDAN PIĘTKATRZEBINIA
5639KAMIL BOROWICZSKÓRCZ
5640JACEK RZEMIŃSKISTRÓŻE
5641HALINA DURAJŻYWIEC
5642KATARZYNA KOŁODZIEJZABRZE
5643ROBERT KOŁODZIEJZABRZE
5644PATRYK KOŁODZIEJZABRZE
5645KAROL ŁOZOWIKZIELONA GÓRA
5646BARTOSZ RYBARSKISTRZYŻOWICE
5647ALICJA RYBARSKASTRZYŻOWICE
5648ELIZA KASPRZYKPSARY
5649JADWIGA KUŚMIERCZYKGLIWICE
5650STEFAN KUSMIERCZYKGLIWICE
5651ZENON FURMAŃCZAKWSCHOWA
5652ANDRZEJ GOMOŁYSEKWAŁBRZYCH
5653MAREK PIASECKIWAŁBRZYCH
5654JOLANTA KUPEĆSOSNÓWKA
5655SŁAWOMIR KUPEĆSOSNÓWKA
5656KATARZYNA KUPEĆSOSNÓWKA
5657DANIEL BARCZUKWOJCICE
5658WIOLETTA ŁUKASIEWICZWROCŁAW
5659IZABELA MRÓZRADOM
5660BEATA PTAKZAWIERCIE
5661ANNA FRĄCZEKWIERZBICA GÓRNA
5662SZYMON BIAŁONOGAWROCŁAW
5663KRZYSZTOF PAŁAMARSZCZECIN
5664ANNA PAŁAMARSZCZECIN
5665IWONA PAKIESERRUMIA
5666JERZY PAKIESERRUMIA
5667MAREK PAKIESERRUMIA
5668ANNA PAKIESERRUMIA
5669ANNA MACUGASOKOŁÓW PODLASKI
5670PAWEŁ MACUGASOKOŁÓW PODLASKI
5671SABINA LASMANPIETNA
5672WOJCIECH LASMANPIETNA
5673KAMILA LASMANPIETNA
5674KAROLINA LASMANPIETNA
5675DAMIAN GROBELNYRADLIN
5676ARLETA PALMATARNOBRZEG
5677BEATA PALMA-EGIERTARNOBRZEG
5678JAGODA PALMATARNOBRZEG
5679PAULINA DUMATARNOBRZEG
5680PIOTR KAŁDONTARNOBRZEG
5681JUSTYNA DUMATARNOBRZEG
5682JOANNA UZNAŃSKATARNOBRZEG
5683KAMILA ROSŁANIECKRAKÓW
5684PIOTR WAROWNYWARSZAWA
5685WŁADYSŁAW SZWACIŃSKIZAWIERCIE
5686KRZYSZTOF LANGIEWICZGLIWICE
5687MARIA PESZTKRAKÓW
5688MAREK PESZTKRAKÓW
5689BOŻENA KUCZAŚWIĘTOCHŁOWICE
5690MAREK KUCZAŚWIĘTOCHŁOWICE
5691AGNIESZKA CIESIELSKASUCHY LAS
5692MARIUSZ FILIPIAKSUCHY LAS
5693RENATA BOBRUKPOZNAŃ
5694MAŁGORZATA KUKLEWICZPOZNAŃ
5695KRZYSZTOF MATULAKATOWICE
5696MARCIN TOMCZAKŁÓDŹ
5697IWONA PODGÓRSKAJAROSZÓW
5698JAROSŁAW KOWALIŃSKIBOGATYNIA
5699PAWEŁ ORMANGRÓJEC
5700KAMIL PIĄTKOWSKIWARSZAWA
5701KATARZYNA ZBROJARYBNIK
5702ROBERT ZBROJARYBNIK
5703MARTA ZBROJARYBNIK
5704GRZEGORZ ŚWIECARZESZÓW
5705DAMIAN ŚWIECARZESZÓW
5706ROMAN WĘGLARZGLIWICE
5707KAROL WĘGLARZGLIWICE
5708ZOFIA ŁUKASIEWICZLESKO
5709BOGDAN ŁUKASIEWICZLESKO
5710MARZENA KARCZEWSKANOWA SÓL
5711MARIAN BŁASZCZYKSUŁKOWICE
5712KRYSTYNA A. KONIECZNASTARY KOBYLIN
5713ELŻBIETA SOSINKRAKÓW
5714MAŁGORZATA TARCZYŃSKAKRAKÓW
5715ZBIGNIEW MUSIAŁKOWSKIKRAKÓW
5716JOLANTA KRYNICKAWAŁBRZYCH
5717ALEKSANDRA SKIBIŃSKAWAŁBRZYCH
5718STANISŁAW TOMKOWIAKWAŁBRZYCH
5719EWA TRESENBERGPOZNAŃ
5720ARTUR TRESENBERGPOZNAŃ
5721MIŁOSZ TRESENBERGPOZNAŃ
5722PRZEMYSŁAW CIECHANOWSKIMIERZYN
5723BARTOSZ STANGIERSKIPOZNAŃ
5724ADAM PRZEPIÓRAKIELCE
5725ANNA SKRODZKASTANOWISKA
5726EWA PRASOŁEKLUBLIN
5727PIOTR PRASOŁEKLUBLIN
5728MACIEJ DOROSZEWSKIKRAKÓW
5729KATARZYNA WOŁKOWICZKRAKÓW
5730MACIEJ OLEJNICZAKPOZNAŃ
5731KATARZYNA KASICAOPOLE
5732PAWEŁ GABORPOLSKA NOWA WIEŚ
5733KRZYSZTOF KORBATURZA ŚLASKA
5734PIOTR GWIZDEKWAŁBRZYCH
5735EWA PAWŁOWSKAKRAKÓW
5736ŁUKASZ SEMENIUKKRAKÓW
5737MICHAŁ NAPIÓRKOWSKIKOBYŁKA
5738BEATA MACHNIKKIELCE
5739MARCIN E. NOCULAKIELCE
5740MARZENA SASNALWROCŁAW
5741IZABELA ŚMIAŁEKKROŚNIEWICE
5742KAROLINA ROKITAOLEŚNICA
5743MAREK BARAŃSKIOLEŚNICA
5744MARCIN ZAMOJSKIOLEŚNICA
5745KATARZYNA ROKITAOLEŚNICA
5746EDYTA TEPERSKACZĘSTOCHOWA
5747BARTŁOMIEJ TEPERSKICZĘSTOCHOWA
5748PIOTR TEPERSKICZĘSTOCHOWA
5749TOMASZ TEPERSKICZĘSTOCHOWA
5750KAROL SOBIECKIKONARY
5751JOLANTA WOJNAROWSKATARNOBRZEG
5752KATARZYNA MROCZKIEWICZCZARNA WODA
5753TOMASZ MROCZKIEWICZCZARNA WODA
5754JĘDRZEJ MROCZKIEWICZCZARNA WODA
5755AGATA MROCZKIEWICZCZARNA WODA
5756AGNIESZKA ZACZYKWROCŁAW
5757PAWEŁ PORZEŻYŃSKIRADZIECHOWICE DRUGIE
5758RAFAŁ KANOWSKIKATOWICE
5759ANNA IDZIAKCZĘSTOCHOWA
5760WIKTOR KUCHARZEWSKIBOROWA
5761ANETA ŻÓŁTYWARSZAWA
5762MIROSŁAW ZDUŃCZYKWARSZAWA
5763PAULINA LENARTDOBCZYCE
5764ANNA SITARZBRZEZOWA
5765BOGDAN JASKÓLSKIWŁOCŁAWEK
5766ADAM JASKÓLSKIWŁOCŁAWEK
5767ARTUR JASKÓLSKIWŁOCŁAWEK
5768JACEK BĄKOWSKIPŁOŃSK
5769RADOSŁAW K. ANTONIEWICZPOZNAŃ
5770KRYSTYNA MROCZKOWSKAGDYNIA
5771AGNIESZKA KOZŁOWSKALUBLIN
5772KRZYSZTOF KRUPIŃSKILUBLIN
5773HALINA MAJERKRAKÓW
5774JANUSZ MAJERKRAKÓW
5775ANITA MAJERKRAKÓW
5776ANNA MAJERKRAKÓW
5777ŁUKASZ KOREKBIŁGORAJ
5778BARTOSZ ZIENKIEWICZWARSZAWA
5779MONIKA KRZESZEWSKAKUTNO
5780RADOSŁAW KRZESZEWSKIKUTNO
5781MAREK SUDEROLSZOWICE
5782KRZYSZTOF PĘKALAGDYNIA
5783BEATA NOWAKKRAKÓW
5784WOJCIECH NOWAKKRAKÓW
5785MARIUSZ PIOTROWSKIKRAKÓW
5786ALEKSANDRA PIOTROWSKAKRAKÓW
5787MIKOŁAJ PIOTROWSKIKRAKÓW
5788SYLWIA RÓŻAŃSKABYDGOSZCZ
5789JAN WOLANINKORCZÓW
5790MONIKA GĄSIORWIELUŃ
5791GRZEGORZ HOŁYŃSKIWROCŁAW
5792MATEUSZ WICHEREKŁAZISKA GÓRNE
5793BARBARA KARLIŃSKASOBÓTKA
5794GRZEGORZ KARLIŃSKISOBÓTKA
5795DARIUSZ LENDOSIEMIANOWICE ŚL.
5796KATARZYNA PORĘBSKASZCZYRK
5797JAKUB SZYJASOSNOWIEC
5798DOMINIK SKOPWROCŁAW
5799MARTA KOŁODZIEJKSIĘŻPOL
5800PIOTR SZKAŁUBABIŁGORAJ
5801TOMASZ BIEŃKOWSKIKRAKÓW
5802AGNIESZKA MOŃKAWARSZAWA
5803JOANNA WARGACKAWARSZAWA
5804MARIA BUNARKRAKÓW
5805PIOTR BUNARKRAKÓW
5806FRANCISZEK BUNARKRAKÓW
5807PAWEŁ PIKTASGLIWICE
5808MARCIN DŁUBISCHEŁM ŚLĄSKI
5809MICHAŁ BRODZIKGDYNIA
5810JOANNA MARKIEWICZPOZNAŃ
5811ALEKSANDRA PERDEKWROCŁAW
5812HENRYK OLEKSYWARSZAWA
5813WŁADYSŁAW SUŁAWAMIEROSZÓW
5814WIKTORIA KOSZYCKAKŁODZKO
5815JAKUB W. SUŁAWAWITOSZÓW
5816MARCIN PYKAŁOSOKOŁÓW PODLASKI
5817ANNA LEPOROWSKAŚRODA WIELKOPOLSKA
5818SŁAWOMIR SIDOROWICZSIEDLCE
5819MAJA SINDALSKAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
5820MATEUSZ FERENCMAŁYSZYN GÓRNY
5821ELŻBIETA BADEŃSKARADOM
5822MARIAN PAJĄCZKOWSKIRADOM
5823TOMASZ KOSZYKWODZISŁAW ŚLĄSKI
5824EWA KALISZUKLUBLIN
5825ROMUALD BRZOZOWSKILUBLIN
5826ARTUR CHEŁMINIAKWARSZAWA
5827MARCIN KRASOŃMYSIADŁO
5828PIOTR PAWLIKOWSKIWARSZAWA
5829WERONIKA PAWLIKOWSKAWARSZAWA
5830JAROSŁAW BEDNARCZYKWARSZAWA
5831JAROSŁAW BEDNARCZYK JRWARSZAWA
5832PIOTR OPADCZUKWARSZAWA
5833ALICJA OPADCZUKWARSZAWA
5834MARIA OPADCZUKWARSZAWA
5835MARCIN KOSTEMPSKIGLIWICE
5836DANUTA SURMAŚWIDNICA
5837ELZBIETA SZEWCZYKGLIWICE
5838KATARZYNA BIEŃKOWSKAKRAKÓW
5839MACIEJ BIEŃKOWSKIKRAKÓW
5840ANNA KOSSOWSKAZABRZE
5841RAFAŁ PEKSAZABRZE
5842KACPER WĘDZIKOWSKIGNIEZNO
5843STANISŁAW KOSIEKJASŁO
5844ARTUR WITTKEKOSTRZYN
5845ARKADIUSZ NOWACZYKCHORZÓW
5846KRZYSZTOF WOLNYMIASTECZKO SLĄSKIE
5847ALEKSANDRA WOLNYZABRZE
5848LIDIA NAPORAWROCŁAW
5849PIOTR NAPORAWROCLAW
5850PIOTR NAPORA JRWROCŁAW
5851SZYMON NAPORAWROCŁAW
5852TOMASZ STOLARSKISOSNOWIEC
5853IZABELA STOLARSKASOSNOWIEC
5854RENATA BUBAKSOSNOWIEC
5855KRZYSZTOF KRAWCZYKNOWY SĄCZ
5856ADRIAN DOMOGAŁAŚWIERKLANIEC
5857ANNA DUCHNOWICZBIELSKO-BIAŁA
5858BOGUSŁAWA PARMABIELSKO-BIAŁA
5859JERZY GLIWICKIBIELSKO-BIAŁA
5860ROMAN J. SALABIELSKO-BIAŁA
5861ZBIGNIEW BIETASKOCZÓW
5862KAROL WILKORŁOWICE
5863MARLENA JARCZEWSKANOWY TOMYŚL
5864MARZANNA BORKOWSKASŁUBICE
5865ADAM BORKOWSKISŁUBICE
5866MAŁGORZATA PRZYBYŁNAMYSŁÓW
5867GRZEGORZ ZARZECZNYBIAŁYSTOK
5868RADOSŁAW ZARZECZNYGŁUBCZYCE
5869HALINA MATUSIAKBIELSKO-BIAŁA
5870BARBARA MIKUŁABIELSKO-BIAŁA
5871BOGDAN SURMAŚWIDNICA
5872SŁAWOMIR WOŹNIAKNIESTACHÓW
5873ALEKSANDER PASTERNAKKIELCE
5874TOMASZ NIEŚPIAŁLUBLIN
5875DANUTA KUCHARSKAKATOWICE
5876EWA KACZANOWSKAPOLKOWICE
5877JACEK L. ŁAPIŃSKISANDOMIERZ
5878MIKOŁAJ MORTEKGNIEZNO
5879MILENA DUDZIKCZELADŹ
5880ADRIAN DUDZIKCZELADŹ
5881MILENA DUDZIKCZELADŹ
5882ANDRZEJ DUDZIKCZELADŹ
5883MARTA OLSZEWSKAGDAŃSK
5884MARCIN NIEMCZYKSTARE PRUSY
5885ALEKSANDER MIKOŁAJEKBRZESZCZE
5886GRZEGORZ RĄCZKOWSKIGRYBÓW
5887SŁAWOMIR RYGIELRYBNIK
5888AGNIESZKA PAKURAKNURÓW
5889KAROL ZALEWSKILUBARTÓW
5890ANNA LORENTŚWIETOCHŁOWICE
5891MICHAŁ SIWYTARNOWSKIE GÓRY
5892KATARZYNA SIWYPIEKARY ŚLASKIE
5893CZESŁAW MIARAKRAKÓW
5894GRZEGORZ ŚWITALSKIŁASK
5895MIROSŁAWA GIZACZECHOWICE-DZIEDZICE
5896LESZEK LUBICKIWŁOCŁAWEK
5897SEBASTIAN MIETELSKIZABRZE
5898AGNIESZKA ANDRUCHOWICZNOWA CEREKWIA
5899JUSTYNA KŁAKGRANOWO
5900PAWEŁ KUROPKAOSIECZNA
5901HANNAORNONTOWICE
5902MAREK KRUPADĄBROWA GÓRNICZA
5903BARTOSZ KRUPADĄBROWA GÓRNICZA
5904MICHAŁ WALIGÓRALUBLIN
5905NATALIA DMOCHOWSKAGDYNIA
5906MACIEJ RADZIKOWSKIGDYNIA
5907ANETA KUBASSOSNOWIEC
5908GRZEGORZ KUBASSOSNOWIEC
5909KLAUDIA KUBASSOSNOWIEC
5910ANNA K. BEJMJELENIA GÓRA
5911KAROLINA M. SAJANŚWIDNICA
5912ZBIGNIEW WALKOWICZŁADNA
5913JAROSŁAW WALKOWICZŁADNA
5914MARIOLA HAASEWEJHEROWO
5915EWA MAŚLANKAPIWNICZNA ZDRÓJ
5916KRZYSZTOF BASIŃSKIOŁAWA
5917MAGDALENA ABELŚRODA ŚLĄSKA
5918ANDRZEJ WYRTARADOM
5919ROBERT STACHYRASKARŻYSKO-KAMIENNA
5920MARCIN POTOCKIŻARY
5921MARCIN IWAŃSKIJĘDRZEJÓW
5922LECHOSŁAW NAGIECKIBEŁCHATÓW
5923KATARZYNA GRUCAGLIWICE
5924PAWEŁ GRUCAGLIWICE
5925AGNIESZKA GRUCAGLIWICE
5926ADAM GRUCAGLIWICE
5927RYSZARD OPAŁKOKIELCE
5928ROBERT ORŁOWSKIKIELCE
5929MAŁGORZATA RACHWALIKSOSNOWIEC
5930PRZEMYSŁAW GUTCHRZANÓW
5931GRAŻYNA ZAWIŁADZIERŻONIÓW
5932JOANNA WROŃSKACHOJNICE
5933PIOTR WROŃSKICHOJNICE
5934ADAM GRACZKOWSKIBIELINY
5935MONIKA MARZECKOWALA
5936MARIUSZ PIEKARSKIKOŃSKIE
5937ANNA SOKOŁOWSKAŁÓDŹ
5938DARIUSZ SOKOŁOWSKIŁÓDŹ
5939PIOTR STEBELSKOCZÓW
5940KARINA STEBELSKOCZÓW
5941JAKUB STEBELSKOCZÓW
5942KATARZYNA JARZĄBEKBRENNA
5943PIOTR SZEWCZYKSKOCZÓW
5944STANISŁAW BRUSZEWSKISKOCZÓW
5945AGNIESZKA GREŃBRENNA
5946PRZEMYSŁAW OCHANTELDROGOMYŚL
5947JOANNA OCHANTELDROGOMYŚL
5948TOMASZ KĘDZIORSKOCZÓW
5949HALINA KOCUREKPOGÓRZE
5950KATARZYNA KULISZSKOCZÓW
5951ALINA GREŃSKOCZÓW
5952LESZEK GREŃSKOCZÓW
5953IRENA GREŃSKOCZÓW
5954KRZYSZTOF GREŃSKOCZÓW
5955KATARZYNA TOMECKAGÓRKI WIELKIE
5956MAŁGORZATA GIERCZAKUJAZD
5957DARIUSZ GIERCZAKSKOCZÓW
5958ROMAN HECZKOBRENNA
5959DANUTA OKULEWICZGDAŃSK
5960BOŻENA JAWORSKAGDAŃSK
5961HENRYK SZMAGAJBIELSKO-BIAŁA
5962GABRIELA MRÓZRADOM
5963ŁUKASZ DRAŻANWARSZAWA
5964ANNA PYZARARADOM
5965PAWEŁ SZATANRADOM
5966BEATA ZAGÓRSKA-ZARZECZNABIAŁYSTOK
5967PIOTR ZARZECZNYBIAŁYSTOK
5968KATARZYNA BLACHUCIKRUDA ŚLĄSKA
5969TOMASZ BLACHUCIKRUDA ŚLĄSKA
5970MARTA BLACHUCIKRUDA ŚLĄSKA
5971BŁAŻEJ BLACHUCIKRUDA ŚLĄSKA
5972LESZEK PATURAJTUSZYN
5973GRZEGORZ PODGAJNYBRZEG
5974WOJCIECH JADCZYKJĘDRZEJÓW
5975ARKADIUSZ KABAJZALESIE
5976KAMIL JACHIMOWSKIGDAŃSK
5977MONIKA WRÓBELCZAPIEWICE
5978PAWEŁ MAŚLUCHCHEŁM
5979PIOTR MAŚLUCHCHEŁM
5980MAREK KARCZMITOWICZKOSTRZYN N/ODRĄ
5981AGNIESZKA SZPALALUBLIN
5982JOANNA SZPALALUBLIN
5983RYSZARD HETMANMILICZ
5984JOANNA CYBULSKAKRAKÓW
5985MARIUSZ POMIRCZYKRAKÓW
5986ARTUR MATUSZYŃSKIKRAKÓW
5987KRYSTYNA ZUBERTYCHY
5988MARCIN PYZDROWSKIZIELONA GÓRA
5989MARZENA NESTORSZCZECIN
5990JACEK NESTORSZCZECIN
5991MICHAŁ NESTORSZCZECIN
5992GABRIELA GNIECKAKRAKÓW
5993JAN FILIPOWSKIKRAKÓW
5994DARIUSZ SKORUPARYBNIK
5995MAREK BALBIELAWY
5996ANDRZEJ TITARENKOWRACIBÓRZ
5997PAULINA TITARENKOWRACIBÓRZ
5998JULIA TITARENKOWRACIBÓRZ
5999KRZYSZTOF ABRAMOWICZKRAKÓW
6000MAGDALENA PASIECZNIKKRAKÓW
6001ZUZANNA PASIECZNIKKRAKÓW
6002RADOSŁAW RABIAŃSKIKRAKÓW
6003MARTYNA BELAPOZNAŃ
6004STANISŁAW RYCHELTARNOBRZEG
6005AGNIESZKA WESTERSKAGORTATOWO
6006MARCIN WESTERSKIGORTATOWO
6007GERARD BURSYPRZYWORY
6008DOROTA LIMONTASOLSZTYN
6009JOLANTA JURKIEWICZSZCZECIN
6010JERZY JURKIEWICZSZCZECIN
6011DAWID JURKIEWICZSZCZECIN
6012KRZYSZTOF JURKIEWICZSZCZECIN
6013KAROL JURKIEWICZSZCZECIN
6014DAMIAN NOWAKOSTROWIEC ŚWIETOKRZ.
6015JUSTYNA LEKOWSKARZESZÓW
6016MAREK MIERZWIŃSKIJĘDRZEJÓW
6017PAWEŁ KURANTŚWIEBODZICE
6018BARTŁOMIEJ SERWAŃSKIZAGÓRZ
6019ROMAN WOLIŃSKISULECHÓW
6020JUSTYNA MŁYNARCZYKWARSZAWA
6021ŁUKASZ WOJCIESKIWARSZAWA
6022DAMIAN CENARSKIBYCZEŃ
6023ANNA DZIURMANGAJ
6024PAWEŁ PABIANKRASNE
6025KAJETAN SUCHECKIZABRZE
6026AGNIESZKA BYRTEKBŁADNICE DOLNE
6027WALDEMAR MAREKJASŁO
6028SZYMON KOSICKIJASŁO
6029KLAUDIA PAWLIKJASŁO
6030PAULINA KUROWSKAJASŁO
6031PAULINA CHRUŚCIELGORZYCE
6032MAGDALENA BARTULAKOŁACZYCE
6033KATARZYNA DZIEMIANŁASKI
6034WIESŁAW L. PLECIAKŚWIĘTOSZÓWKA
6035MARIUSZ JAŚLONEKNOWOSIELEC
6036GRZEGORZ KOŁODZIEJSKOŁYSZYN
6037KRYSTIAN MIKOŁAJEKBRZESZCZE
6038JOANNA ŚNIEŻEKOPOLE
6039SAMUEL ŚNIEŻEKOPOLE
6040PAWEŁ MOŁDZIKBYTOM
6041BORYS OLEJNICZAKZIELONA GÓRA
6042MARZENA CHYBAKRAKÓW
6043JERZY ROSIŃSKIKUTNO
6044BOGUSŁAW PTAKSTRZEGOM
6045ZBIGNIEW DUDASKOCZÓW
6046AGNIESZKA MERCIKKROSNO
6047JAROSŁAW NIEDZIEWICZWROCŁAW
6048ALEKSANDRA NIEDZIEWICZWROCLAW
6049KRZYSZTOF STANKOWSKISTALOWA WOLA
6050MARIA MYSZKASTALOWA WOLA
6051DANUTA KOWALSTALOWA WOLA
6052EWA GAWLIKSTALOWA WOLA
6053GRZEGORZ MANIAKKOZIEGŁOWY
6054RENATA KISIELEWSKAKRAKÓW
6055KAMIL KRAWCZYKNASIŁOW
6056ANDRZEJ MARCINIAKGŁOGÓW
6057WIESŁA MARCINIAKGŁOGÓW
6058WITOLD MARCINIAKGŁOGÓW
6059WANDA SZAFRANSTALOWA WOLA
6060MAŁGORZATA SPRAWKAJABŁONNA II
6061KATARZYNA ZAŚKOJÓZEFÓW
6062BARTŁOMIEJ ZAŚKOJÓZEFÓW
6063AGNIESZKA SMYŁARZESZÓW
6064PAWEŁ JAKUBOWICZRZESZÓW
6065TOMASZ RAJFWROCŁAW
6066DANUTA MARGIELAWAŁBRZYCH
6067KRZYSZTOF MODZELEWSKIOSTROŁĘKA
6068ROMAN BARTCZAKWARSZAWA
6069MARLENA BARTCZAKWARSZAWA
6070TYMOTEUSZ BARTCZAKWARSZAWA
6071MAREK JASEKŻYCZYN
6072EWA KURZYŃSKARZESZÓW
6073EWA MICHALAKKOSZUTY
6074LESZEK MICHALAKKOSZUTY
6075ADAM GUDZNOWA SÓL
6076IZABELA MUSIELIŃSKASTRZELIN
6077WOJCIECH MUSIELIŃSKISTRZELIN
6078EDYTA OCHELKRAKÓW
6079TOMASZ RAJKRAKÓW
6080MARIUSZ STOSURIMBRAMOWICE
6081ANNA PTAKSTRZEGOM
6082ELŻBIETA FALKIEWICZPAKOSŁAWICE
6083ŻANETA GURBISZLIPINKI
6084ANDRZEJ MALUCHRYDUŁTOWY
6085ANTONI ROŚCISZEWSKIWARSZAWA
6086LILIANNA OSZGAZABRZE
6087JACEK OLEKSIAKBĘDZIN
6088BARTŁOMIEJ NOWAKPOREBA
6089KATARZYNA PETER-BOMBIKKRAKÓW
6090LESŁAW PETERKRAKÓW
6091MARCIN MARUSZAKSTARACHOWICE
6092ANDRZEJ EIBLCHOCIANÓW
6093STANISŁAW PAWLIKCIESZYN
6094SŁAWOMIR MAZUREKŚWIDNICA
6095MILOSZ MAZUREKŚWIDNICA
6096RAFAŁ KLICHZAWIERCIE
6097MARZENA KOLASA-KICIŃSKAŁÓDŹ
6098PRZEMYSŁAW KICIŃSKIŁÓDŹ
6099MONIKA KASZCZYSZYNTWARDOGÓRA
6100JAKUB SIKORASOSNOWIEC
6101CZESŁAW SIKORASOSNOWIEC
6102TOMASZ SIEROCKIWOLA ŁĄCKA
6103ANNA DUNAJSKAGDAŃSK
6104MARIAN WAWRZYŃCZAKJAROSZÓW
6105KRYSTYNA KAŁUŻABIAŁA PODLASKA
6106STANISŁAW KAŁUŻABIAŁA PODLASKA
6107MACIEJ FOLUSIAKBIELSKO-BIAŁA
6108AGATA NIKODEMBĘDZIN
6109JAROSŁAW NIKODEMBĘDZIN
6110TOMASZ KOSYŁOJASTRZĘBIE ZDRÓJ
6111ALICJA SOBOCIŃSKASIERPC
6112KAZIMIERZ ŚWIERCZYŃSKILUBIN
6113ANNA ŚWIERCZYŃSKALUBIN
6114JOANNA WASZKIEWICZLUBIN
6115ANDRZEJ DUBICKILUBIN
6116AGNIESZKA KURCZABALUBIN
6117BOŻENA ZIELONKALUBIN
6118WACŁAW OSOWSKILUBIN
6119WALDEMAR KRAŚKIEWICZPIESZKÓW
6120STANISŁAW MOĆKOLUBIN
6121NELA MOĆKOLUBIN
6122JÓZEF STURLISLUBIN
6123WIESŁAWA DWORCZAKLUBIN
6124WANDA AKSAMITLUBIN
6125STANISŁAWA DOLEZIŃSKALUBIN
6126JAN DOLEZIŃSKILUBIN
6127RAFAŁ PRASZCZYKLUBIN
6128GRAŻYNA OLENDERLUBIN
6129SYLWIA CZANDERNA-PAPIERNIKBIELSKO-BIAŁA
6130ALEKSANDER PAPIERNIKBIELSKO-BIAŁA
6131SZYMON PAPIERNIKBIELSKO-BIAŁA
6132WOJCIECH PAPIERNIKBIELSKO-BIAŁA
6133FILIP PAPIERNIKBIELSKO-BIAŁA
6134JÓZEF KOZIOŁOZIMEK
6135JAROSŁAW PAŁCZYŃSKIIZBICA KUJAWSKA
6136BARTOSZ PAŁCZYŃSKIIZBICA KUJAWSKA
6137ANNA ZWOLIŃSKAWARSZAWA
6138WOJCIECH ZWOLIŃSKIWARSZAWA
6139MATEUSZ GIELATARYBARZOWICE
6140MAŁGORZATA ALEKSANDROWICZŻARNÓW
6141ZBIGNIEW ALEKSANDROWICZŻARNÓW
6142MARIA KRAKOWIAKKUNICE
6143RAFAŁ MATWIJÓWWAŁBRZYCH
6144ELŻBIETA MATYJABIERUŃ NOWY
6145ZDZISŁAW MATYJABIERUŃ NOWY
6146BEATA MATYJABIERUŃ NOWY
6147BOGDAN MATYJABIERUŃ NOWY
6148MACIEJ MAKARCZUKPARCHÓW
6149EWA MAJCHEREKKRZYŻOWA
6150STANISŁAWA WÓJCIKWARSZAWA
6151WERONIKA WÓJCIKWARSZAWA
6152ALEKSANDER MIROSWARSZAWA
6153JOLANTA TROMBIKCIESZYN
6154KRYSTYNA STAWIARZUSTROŃ
6155HELENA STANIEKUSTROŃ
6156ANNA BRZEZINAUSTROŃ
6157KRZYSZTOF MALINAWITOSZÓW DOLNY
6158MARZENA PLEBANADAMÓW-PARCEL
6159ANNA MŁYNIECKRAKÓW
6160AGATA DRYNDAOPOLE
6161KRZYSZTOF DRYNDAOPOLE
6162BOŻENA LABUSSADÓW
6163MARZENA LABUSSADÓW
6164IWONA DULEWSKADĄBROWA GÓRNICZA
6165SYLWESTER DULEWSKIDĄBROWA GÓRNICZA
6166MARCIN OLEJNIKKAJETANY
6167JEREMI OLEJNIKKAJETANY
6168ROBERT KAMIŃSKIŻORY
6169GABRIELA WROŻYNAPSZCZYNA
6170ANETA RZEWUSKAWARSZAWA
6171MAREK RZEWUSKIWARSZAWA
6172WIKTORIA RZEWUSKAWARSZAWA
6173MIKOŁAJ RZEWUSKIWARSZAWA
6174JOANNA KONDRACKACIESZYN
6175MICHAŁ KONDRACKITYCHY
6176JULITA KLOCIŃSKAOWCZARNIA
6177MAREK KLOCIŃSKIOWCZARNIA
6178PAWEŁ KLOCIŃSKIOWCZARNIA
6179ANNA LUSKACZSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
6180MIROSŁAW LUSKACZSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
6181JAKUB LUSKACZSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
6182JOANNA KRUKRZESZÓW
6183KONRAD KRUCZEKRZESZÓW
6184NATALIA KISZASKOCZÓW
6185ANNA ZIÓŁKOWSKAWARSZAWA
6186JULIA ZIÓŁKOWSKAWARSZAWA
6187RYSZARD KARKOSZJAWORZNO
6188BOGDAN STAWARZJAWORZNO
6189ADAM A. CZARNOŁĘSKINYSA
6190MICHAŁ WOJTALWROCŁAW
6191AGNIESZKA LEWANDOWSKAWARSZAWA
6192AGNIESZKA TRYBULSKAWARSZAWA
6193BOLESŁAW DOBRYOZIMEK
6194ARKADIUSZ TOBOLSKIOSOBNICA
6195BARBARA SIEWNIAKJAWORZNO
6196ADAM PAWLUŚWŁODOWICE
6197REMIGIUSZ ROLNIKRUDA ŚLĄSKA
6198BARTOSZ ROLNIKRUDA ŚLĄSKA
6199MAGDALENA POŹNIAKTARNOWSKIE GÓRY
6200KRZYSZTOF POŹNIAKTARNOWSKIE GÓRY
6201MIROSŁAW BAWOLSKIGÓRA
6202HENRYK POWIEŚNIKSZCZERBICE
6203ZUZANNA SENATORSKAWARSZAWA
6204MICHAŁ KOSTRZEWAWARSZAWA
6205TOMASZ MATYJAKAJETANÓW DOLNY
6206PRZEMYSŁAW MATYJAKAJETANÓW DOLNY
6207MAŁGORZATA KASPRZAKWROCŁAW
6208MICHAŁ JAWORSKIZABRZE
6209TOMASZ JAWORSKIBYTOM
6210JAN P. JAWORSKIWARSZAWA
6211MARIA JAWORSKAWARSZAWA
6212EMILIA DUDKIEWICZBUK
6213JANUSZ BONIATOWSKISTALOWA WOLA
6214JANINA ZAHRADNIK-BILSKAKRAKÓW
6215JAN BILSKIKRAKÓW
6216MAGDALENA BILSKAKRAKÓW
6217ELŻBIETA OCHYRAKRAKÓW
6218DARIUSZ OPALSKIKRAKÓW
6219NIKODEM T. JACUKBYSTRZYCA KŁODZKA
6220ELŻBIETA OLSZEWSKAKRAKÓW
6221LESZEK OLSZEWSKIKRAKÓW
6222ANITA OLSZEWSKAKRAKÓW
6223MARIAN KIMBAROSTROWIEC ŚWIĘTOKRZ.
6224JAKUB BIENIEKNYSA
6225JADWIGA CZARNOŁĘSKANYSA
6226SŁAWOMIR SZYNDLERNYSA
6227ADRIAN WOJEWODZICTYCHY
6228PAWEŁ MOSKAŁATRZEBINIA
6229MARIUSZ DANILUKWARSZAWA
6230JUSTYNA CZAJKAŻERKOWICE
6231SYLWIA GÓRAJRADOM
6232JACEK CHYĆKOWODZISŁAW ŚLĄSKI
6233DOROTA SZALAKRAKÓW
6234MAREK SZALAKRAKÓW
6235ALICJA SZALAKRAKÓW
6236ELŻBIETA SZALAKRAKÓW
6237BARTŁOMIEJ NOWACKICZĘSTOCHOWA
6238ELŻBIETA KAROŃZŁOTY POTOK
6239MARCIN ŁACINASIERADZ
6240EWA JODŁOWSKAKRAKÓW
6241DARIUSZ JODŁOWSKIZIELONKI
6242MIKOŁAJ JODŁOWSKIZIELONKI
6243ALEKSANDRA JODŁOWSKAKRAKÓW
6244ALEKSANDRA BĘGŁOWSKA-FALKOWSKAWROCŁAW
6245KRZYSZTOF FALKOWSKIOPOLE
6246KAROLINA BALCERZAKWOLA GOŁKOWSKA
6247IWONA DUDKOWSKAWOLA GOLKOWSKA
6248MAGDALENA JANCZEWSKAGLIWICE
6249PRZEMYSŁAW AUGUŚCIKGLIWICE
6250ROBERT POMORSKISKARYSZEW
6251EWA HAŁASKCYNIA
6252PAWEŁ NIZIŃSKIGŁUCHOŁAZY
6253ANNA MRUKGŁUCHOŁAZY
6254KATARZYNA KRUKOWSKAGŁUCHOŁAZY
6255ANETA HENCIŃSKAGŁUCHOŁAZY
6256TOMASZ HENCIŃSKIGŁUCHOŁAZY
6257MACIEJ CHMIELEKNOWY TARG
6258MIKOŁAJ SZOSTEKNOWY TARG
6259ROBERT SZOSTEKNOWY TARG
6260GERARD SZUTAŚWIĘTOCHŁOWICE
6261DOROTA RZYMKOWSKAWARSZAWA
6262MONIKA PARUZELZGORZAŁA
6263BARTŁOMIEJ PARUZELZGORZAŁA
6264WIESŁAW PALUSZKIEWICZBEŁCHATÓW
6265ANETA GAJDASTARE BUDKOWICE
6266AGNIESZKA PIETRZYKOPOLE
6267ESTERA KOŁATGŁUCHOŁAZY
6268WIACZESŁAW ANDREJCZUKKLEOSIN
6269RYSZARD SKUPINZABRZE
6270BARTŁOMIEJ SKUPINZABRZE
6271ŁUKASZ MIKRUTKRAKÓW
6272DOMINIK BALINTKATOWICE
6273DANUTA KOLONKOCHORZÓW
6274MARTA PIĄTEKKATOWICE
6275ANGELIKA PALKAJAWORZNO
6276GRAŻYNA GĄSKALEGIONOWO
6277DARIUSZ RESPONDEKWROCŁAW
6278KATETAN RESPONDEKWOJNOWICE
6279HENRYK WÓJCIKBRZEG
6280BARBARA KLEDZIKKACZORY
6281FLORIAN KLEDZIKKACZORY
6282ANNA TUTAKTRZEBINA
6283MAŁGORZATA WIŚNIEWSKAPŁOCK
6284ADAM M. WISNIEWSKIPŁOCK
6285TOMASZ SWOLKIEŃKRAKÓW
6286KATARZYNA KACZMARCZYKWARSZAWA
6287ANDRZEJ PITYŃSKIPYSZNICA
6288ALEKSANRA PITYŃSKAPYSZNICA
6289KRZYSZTOF KARWAS-KRÓLŚWIEBODZICE
6290KRZYSZTOF KUDAJEWSKISTARE BYSTRE
6291BEATA KLIMECKASTARE BYSTRE
6292TOMASZ A. RAJDAWADOWICE
6293KONRAD A. RAJDAWADOWICE
6294ADAM WOJCIESZAKOPOLE
6295ADAM PÓŁROLCZYKWROCŁAW
6296JOANNA SOBCZYKGLIWICE
6297JAN ŚLEWAZGIERZ
6298DOROTA JACHOWSKAWROCŁAW
6299JANINA ŻUKWROCŁAW
6300FILIP ŻUKWROCŁAW
6301GRAŻYNA BUJARWROCŁAW
6302WERONIKA BUJARWROCŁAW
6303JULIA BUJARWROCŁAW
6304RYSZARD CIEŚLARKOZAKOWICE DOLNE
6305DOMINIKA PODOBADĄBROWICA
6306KAMIL PALUSZEKPRUDNIK
6307EMILIA CIMOCHOWSKAŁĄKA PRUDNICKA
6308JAGODA WOJTASIKWARSZAWA
6309ELŻBIETA WOJTASIKOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZ.
6310JERZY WOJTASIKOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZ.
6311ANNA SOSNABĘDZIN
6312MARIUSZ SOSNABĘDZIN
6313ŁUKASZ MUZYKKRAKÓW
6314RAFAŁ WOJTASIKOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZ.
6315EWA NOSZCZYŃSKACZĘSTOCHOWA
6316ELŻBIETA SZAJBELCZĘSTOCHOWA
6317ELŻBIETA KUTEKCZĘSTOCHOWA
6318TOMASZ MIDURAMIELEC
6319WOJCIECH RADZIMSKITUREK
6320WIESŁAWA MŁODZIKOWSKAPUŁAWY
6321RENATA ŁYCZAK-KYĆOPOLE
6322MAREK MOSKALDOBRZEŃ WIELKI
6323ZBIGNIEW ADAMCZYKKRAKÓW
6324MIROSŁAWA KOMARLUBLIN
6325WOJCIECH IWAŃSKIBĘDZIN
6326KRZYSZTOF HOMAKRAKÓW
6327KATARZYNA PAJĄK-GÓRNICKAGLIWICE
6328RAFAŁ BORSZYŃSKIŁÓDŹ
6329DANIEL JAKUBIKKOBYŁKA
6330MARIUSZ MIŚKIEWICZDĄBROWA GÓRNICZA
6331ANNA NOWAKWITNICA
6332DANUTA H. WIECZOREKSKOCZÓW
6333MAŁGORZATA M. WIECZOREK-RAKUSKISIELÓW
6334KATARZYNA RAKUSKISIELÓW
6335MARIA RAKUSKISIELÓW
6336ANNA ZMACZYŃSKAZIELONA GÓRA
6337GRZEGORZ ZMACZYŃSKIZIELONA GÓRA
6338MATEUSZ NOWAKWAŁBRZYCH
6339JUSTYNA DUDEKNIECHOBRZ
6340MAŁGORZATA SZELARZESZÓW
6341GRZEGORZ TOMASZEWSKIBYDGOSZCZ
6342OLIWIA TOMASZEWSKABYDGOSZCZ
6343GRAŻYNA WOJTCZAKBĘSIA
6344MARCIN WAWRZYNIAKTUREK
6345JOANNA NIEMIECHUMNISKA
6346MARIAN KORNAŚOŚWIĘCIM
6347JERZY ŁYSENKOJAWOR
6348HELENA OLSZEWSKA-KORZENIEWICZLEGNICA
6349KRYSTYNA KOZICKALEGNICA
6350HALINA MICHALIKLEGNICA
6351IRENA FILIPKIEWICZLUBIN
6352ZDZISŁAW WOŁOCHLUBIN
6353ANDRZEJ TRACZŚCINAWA
6354ELŻBIETA CIMKELEGNICA
6355MAŁGORZATA ARASZKIEWICZLEGNICA
6356ALEKSANDRA KORNELSKAKOSZELEWY
6357DARIUSZ GÓRNIAKJASTRZĘBIE ZDRÓJ
6358BOŻENA GÓRNIAKJASTRZĘBIE ZDRÓJ
6359PIOTR KOWALSKIRADLIN
6360LUIZA GASS-SOKÓLSKAŚWIEBODZICE
6361LESŁAW SOKÓLSKIŚWIEBODZICE
6362ŁUKASZ WALCZAKLUBLIN
6363AGATA KLAPECKOZŁÓW
6364MICHAŁ JĘCZALIKŻORY
6365KATARZYNA MOSKALWARSZAWA
6366GRZEGORZ MOSKALWARSZAWA
6367KRZYSZTOF MOSKALWARSZAWA
6368PATRYCJA MŁYNARCZYKWARSZAWA
6369ŁUKASZ RĘKAWEKOTWOCK
6370TOMASZ KAŁUŻABIAŁA PODLASKA
6371PRZEMYSŁAW KAŁUŻABIAŁA PODLASKA
6372MAREK SADKOŻABNO
6373LUCYNA SZCZEPAŃSKAGLIWICE
6374ROMAN SZCZEPAŃSKIGLIWICE
6375KRZYSZTOF MATECKIGOSTYŃ
6376MARLENA MIKAGÓRZNO
6377PAWEŁ MIKASZCZECINEK
6378JOLANTA KWIATKOWSKAJAWOR
6379LESZEK KWIATKOWSKIJAWOR
6380PIOTR SZLAGAGAĆ
6381KRZYSZTOF SZLAGAGAĆ
6382KATARZYNA PŁASZCZEWSKALUBARTÓW
6383MARCIN BARYLSKIŁÓDŹ
6384ANNA KRZYWKOWSKAŁODŹ
6385IZABELA SOJKACZECHOWICE-DZIEDZICE
6386RAFAŁ SOJKACZECHOWICE-DZIEDZICE
6387MACIEJ BARTOSZEKCZECHOWICE-DZIEDZICE
6388DOROTA KOKOSZKACZECHOWICE-DZIEDZICE
6389BOGUSŁAW TROJANKŁODZKO
6390ADRIAN TROJANKLODZKO
6391KACPER ŁEBEKSTARACHOWICE
6392KACPER GAWLIKTYCHÓW NOWY
6393ELIZA CZUBAWĄCHOCK
6394WOJCIECH KOBAŁASTARACHOWICE
6395ALEKSANDRA ŁĄDKOWSKASTARACHOWICE
6396BARTOSZ M. ORYJASTARACHOWICE
6397KATARZYNA HARTUNGSTARACHOWICE
6398RAFAŁ ROGOŻYŃSKISTARACHOWICE
6399MALWINA MAZURSTARACHOWICE
6400MARIA WŁOSKOWICZWĄCHOCK
6401JANUSZ ŁEBEKSTARACHOWICE
6402ŁUKASZ AKSAMITSTARACHOWICE
6403MALWINA DYMIŃSKASTARACHOWICE
6404KRYSTYNA TYLKAROGOŹNIK
6405BORYS GIELNIAKZDROJE
6406MAGDALENA KUCHENBEKERCHOJNICE
6407JACEK KUCHENBEKERCHOJNICE
6408NATALIA Z. KUCHENBEKERCHOJNICE
6409MICHAŁ M. KUCHENBEKERCHOJNICE
6410GRZEGORZ ZAMOJSKIBIELSKO-BIAŁA
6411PIOTR PSIUKRUDA ŚLASKA
6412KAMIL KOTARBICKIWILAMOWICE
6413JAN LIGASTYLMANOWA
6414AGNIESZKA PUCHAŁASZCZECIN
6415PIOTR PUCHAŁASZCZECIN
6416SŁAWOMIR RYŁKOSOSNOWIEC
6417MARCIN ELANDTGDYNIA
6418ANGELIKA MICHAŁOWSKAGDYNIA
6419PAWEŁ SŁUPIANEKKATOWICE
6420TADEUSZ NOWACZYKDZIELICE
6421ANDRZEJ WOŻNIAKHENRYKÓW
6422KATARZYNA BAZYLÓWGLIWICE
6423MAREK BAZYLÓWGLIWICE
6424TOMASZ GONTARZOPOLE
6425KAMILA CZUCZWARAOPOLE
6426BEATA KISZASKOCZÓW
6427ANNA NADOLNYGŁOGÓW
6428MAREK NADOLNYGŁOGÓW
6429PIOTR WYSOCKISOSNOWIEC
6430KRZYSZTOF WYSOCKISOSNOWIEC
6431MARIAN POTOCKISTARACHOWICE
6432MARZANNA MAREKKROTOSZYN
6433IRENEUSZ MAREKKROTOSZYN
6434ŁUKASZ MAREKKROTOSZYN
6435BEATA MAREKKROTOSZYN
6436ADRIANNA OSADOWSKABIERZWNICA
6437EWA KICZMACHOWSKAWARSZAWA
6438GRZEGORZ KICZMACHOWSKIWARSZAWA
6439ZOFIA KICZMACHOWSKAWARSZAWA
6440JAN KICZMACHOWSKIWARSZAWA
6441AGATA STABLARADLIN
6442ZBIGNIEW ANDRUSZKOBRZESZCZE
6443MACIEJ ANDRUSZKOBRZESZCZE
6444ELŻBIETA MARAŻEWSKARĘDZINY
6445ALINA OGRODOWCZYKWROCŁAW
6446EDWARD KOSZYKKRAKÓW
6447ŁUKSZ STYRYLSKISKAWINA
6448MARIUSZ JURASZEKCIESZYN
6449DOROTA WODZIEŃRZESZÓW
6450ANDRZEJ WODZIEŃRZESZÓW
6451OLGA RESZELSKAGNIEZNO
6452PIOTR RESZELSKIGNIEZNO
6453NATASZA RESZELSKAGNIEZNO
6454MAJA RESZELSKAGNIEZNO
6455JACEK FOCTARNOBRZEG
6456WIESŁAW UZNAŃSKITARNOBRZEG
6457ALFREDA CYMBORSKANYSA
6458ANDRZEJ KAZIMIERCZAKRADLIN
6459ELŻBIETA ORZECHOWSKAWODZISŁAW ŚLĄSKI
6460TEODOR PIECHARADLIN
6461KAZIMIERZ PALARZWODZISŁAW ŚLĄSKI
6462BOGUSŁAW GOJNYRYDUŁTOWY
6463KATARZYNA TRYCŻORY
6464ŁUCJA KOWALCZYKWODZISŁAW ŚLĄSKI
6465WALDEMAR KOWALCZYKWODZISŁAW ŚLĄSKI
6466WILLI DURCZOKRADLIN
6467JÓZEF NOSALRYBNIK
6468BOŻENA RYGOWSKAWODZISŁAW ŚLĄSKI
6469LUCJAN RYGOWSKIWODZISŁAW ŚLĄSKI
6470PATRYCJA OZGABYTOM
6471ALEKSANDER SZYMCZAKNIEGŁOWICE
6472KATARZYNA SZYMCZAKNIEGŁOWICE
6473PATRYK SZYMCZAKNIEGŁOWICE
6474KREZYSZTOF JĘDRZEJASKĘDZIERZYN-KOŹLE
6475EWA A. SZCZUREKKRAKÓW
6476MAŁGORZATA ZMITROWICZBYDGOSZCZ
6477MAREK ZMITROWICZBYDGOSZCZ
6478LIDIA ZMITROWICZBYDGOSZCZ
6479HENRYK MAŁKUSBRZEG
6480ANDRZEJ CZARNIECKIKRAKÓW
6481BARTOSZ CZARNIECKIKRAKÓW
6482MAREK WALKOWICZKUŹNIA RACIBORSKA
6483DOROTA SKUPINZABRZE
6484PAWEŁ SKUPINZABRZE
6485HENRYK JAROSZEWICZLEGNICA
6486RYSZARD GAWRYJOŁEKROKITNIA
6487ADRIAN CZYŻGOLESZÓW
6488IWONA KARCZMITOWICZCHEŁMEK
6489STANISŁAW ŚWIĘTYRADLIN
6490JUSTYNA GŁAZOWSKARYBNIK
6491DARIUSZ GASZEKCIESZYN
6492KRYSTYNA WIEWIÓRACIESZYN
6493MONIKA DOBROWOLSKAGRYFICE
6494KATARZYNA IDZINIAKSTALOWA WOLA
6495WOJCIECH IDZINIAKSTALOWA WOLA
6496JACEK SZUŁARADLIN
6497MARTA KACZMAREKŚWIDNICA
6498KAMIL KACZMAREKŚWIDNICA
6499MONIKA KLISOWSKA-DZIĘDZIOŁAŻARY
6500JANUSZ DZIĘDZIOŁAŻARY
6501WOJCIECH DZIĘDZIOŁAŻARY
6502KRYSTYNA FERFECKAHARBUTOWICE
6503DOROTA WITUSIKJASŁO
6504MARIUSZ WITUSIKKOŁACZYCE
6505OLGA WITUSIKJASŁO
6506MICHAŁ WITUSIKJASŁO
6507RYSZARD RESZKAKRAKÓW
6508DARIUSZ SOSNASZCZERBICE
6509ADAM SZYSZKAOSTRÓW WIELKOPOLSKI
6510MARIUSZ KOŻDOŃCIESZYN
6511GRZEGORZ SZALIŃSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKI
6512JAROSŁAW CZYŻGRÓDKÓW
6513ALEKSY CZYŻBEDZIN
6514ANNA BIELSKAŚRODA ŚLĄSKA
6515ANDRZEJ BIELSKIŚRODA SLĄSKA
6516ROMAN PAPINIAKWROCŁAW
6517JOLANTA PODHORODECKASZCZYTNA
6518MARIAN PODHORODECKISZCZYTNA
6519WŁADYSŁAW NAJDERSKIPYSKOWICE
6520HALINA PIERNIKARZCZĘSTOCHOWA
6521ZDZISŁAW PIERNIKARZCZĘSTOCHOWA
6522WŁADYSŁAW DAWIECKŁODZKO
6523AGNIESZKA KRAWIECGOLESZÓW
6524MAŁGORZATA KRAWIECGOLESZÓW
6525EDYTA GASZEKCIESZYN
6526JACEK MIŁKOWSKIRYBNIK
6527SYLWIA KOZIEŁUSTROŃ
6528KATARZYNA JANOCHAMYSZKÓW
6529NINA CUPIAŁMYSZKÓW
6530ALICJA PAWLAKBYTOM ODRZAŃSKI
6531MARIA STAWARZJAWORZNO
6532MARTA SALWINGDYNIA
6533ANDRZEJ SALWINGDYNIA
6534ALINA WILKBIELSKO-BIAŁA
6535TOMASZ WILKBIELSKO-BIAŁA
6536SYLWIA WILKBIELSKO-BIAŁA
6537KORNEL WILKBIELSKO-BIAŁA
6538IGA DETKA-KOWALSKAKIELCE
6539PIOTR KOWALSKIKIELCE
6540KACPER KOWALSKIKIELCE
6541KAROLINA KISIELEWICZWARSZAWA
6542MARCIN KISIELEWICZWARSZAWA
6543JOANNA MATYKAOLSZTYN
6544KATARZYNA MATYKAOLSZTYN
6545HANNA KRÓLLUBACZÓW
6546JACEK MICIUDARZESZÓW
6547EWA KONIECZNYROPCZYCE
6548MARIUSZ KONIECZNYROPCZYCE
6549MONIKA CELEJEWSKAWARKA
6550MARCIN CELEJEWSKIWARKA
6551OLGA CELEJEWSKAWARKA
6552MICHAŁ CELEJEWSKIWARKA
6553AGNIESZKA LUCYGACZERWIONKA
6554MARIA SŁOWIŃSKADZIERŻONIÓW
6555MARIA PAZIKDZIERŻONIÓW
6556URSZULA BIGOSDZIERŻONIÓW
6557ANDRZEJ BIGOSDZIERŻONIÓW
6558NORBERT OWCZAREKDĄBROWA GÓRNICZA
6559MICHAŁ GANTNER-KRAJMECKIWARSZAWA
6560JAKUB GANTNER-KRAJMECKIWARSZAWA
6561JAGODA RĄBKOWSKAWARSZAWA
6562ANTONI RĄBKOWSKIWARSZAWA
6563JAN MICHNAWARSZAWA
6564JADWIGA WĄGROWSKAŁÓDŹ
6565PIOTR WĄGROWSKIŁÓDŹ
6566MARZENA FURMAŃCZAKWSCHOWA
6567ANETA TRZESZCZKOWSKAOLSZTYN
6568BOGUSŁAWA ROKICKAKRAKÓW
6569BRONISŁAW WRONAKRZESZOWICE
6570ALEKSANDER SZTOBRYNKOZIENICE
6571ANDRZEJ OSIAKKATOWICE
6572ANNA KRASZKIEWICZBYDGOSZCZ
6573RAFAŁ KOLODZIEJGOLUB-DOBRZYŃ
6574AGNIESZKA NIWIŃSKATORUŃ
6575JAKUB CUDZIŁOTORUŃ
6576JAN CUDZIŁOTORUŃ
6577ARKADIUSZ WITKOWSKIRADWANICE
6578TOMASZ ZAJĄCKISIELÓW
6579JAGODA POTOCZNYSIENNÓW
6580MAŁGORZATA ZAPĘDOWSKABYDGOSZCZ
6581AGNIESZKA GODYŃ-DZIURMANGAJ
6582PAWEŁ DZIURMANKRAKÓW
6583MAŁGORZATA DZIURMANGAJ
6584IWONA CZAKON-KOBUSGÓRKI MAŁE
6585MAGDALENA KOBUSGÓRKI MAŁE
6586MARIUSZ ŁĘCKIWROCŁAW
6587ROMAN JURAKŚWINOUJŚCIE
6588MACIEJ JURAKŚWINOUJŚCIE
6589DOROTA PAWLUKWARSZAWA
6590DOMINIK PAWLUKSIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
6591JOANNA SADOWSKAKROBIA
6592EDYTA TERLEGAJAWOR
6593EWA WASILEWSKAŁAPY
6594CEZARY WASILEWSKIŁAPY
6595JAKUB WASILEWSKIŁAPY
6596PATRYK WASILEWSKIŁAPY
6597MARIAN HOŁDATYCHY
6598JOANNA TRACIAKKRAKÓW
6599FABIAN UCZARCZYKSTALOWA WOLA
6600KINGA JANIKLIPA
6601EWA CZERWIŃSKABYDGOSZCZ
6602ŁUKASZ CZERWIŃSKIKRYRY
6603BEATA A. PIETREWICZBYDGOSZCZ
6604URSZULA PIETREWICZBYDGOSZCZ
6605JACEK BERNACIKTARNOWSKIE GÓRY
6606JANUSZ SMAGŁOWSKIPIONKI
6607IRENA ZIĘTEKRYDUŁTOWY
6608MAREK LANCMANWISTKA
6609ANNA KRZYŚKÓWRUDA ŚLĄSKA
6610ADAM ANTKOWIAKOPOLE
6611ZBIGNIEW PODOLSKIDOBRZEŃ WIELKI
6612LEOKADIA GOLISCZĘSTOCHOWA
6613URSZULA KUCHARCZYKSTARA BŁOTNICA
6614KRZYSZTOF KUCHARCZYKSTARA BŁOTNICA
6615SZYMON KUCHARCZYKSTARA BŁOTNICA
6616MONIKA CZYŻEWSKAKRAKÓW
6617MONIKA MYŚLIWIECRADZISZÓW
6618JAN NOWAKZAKLICZYN
6619ANDRZEJ WYPIORCZYKŁÓDŹ
6620DAMIAN WYPIORCZYKŁÓDŹ
6621SANDRA ZULLAPRÓSZKÓW
6622JOANNA PRZYWARAKOMPRACHCICE
6623MAŁGORZATA JURAOPOLE
6624SYLWIA TOMASZCZYKBYCZYNA
6625MATEUSZ WEJERSKARSZEWY
6626ANTONI M. PILNYRYBNIK
6627WOJCIECH ORZEŁOWSKIKWIRYNÓW
6628KUBA ORZEŁOWSKIKWIRYNÓW
6629BARBARA MŁYNARCZYKOWSKAKOŃSKIE
6630ANDRZEJ RYGULSKIŁAZISKA GÓRNE
6631BOGUSŁAW MILAKTYCHY
6632JERZY DUDEKMIKOLÓW
6633WŁADYSŁAW PAŃCZYKWYRY
6634ANNA WADOWSKAPRUSZCZ GDAŃSKI
6635MARTA BORZYMGDAŃSK
6636JUSTYNA SPYRKAKATOWICE
6637LESZEK TAŹBIREKTYCHY
6638AGNIESZKA TAŹBIREKTYCHY
6639ALICJA TAŹBIREKTYCHY
6640KAROLINA IWAŃSKATYCHY
6641PIOTR KARDASZKĘDZIERZYN-KOŹLE
6642DOROTA PŁESZKAMOGILANY
6643KAROL PŁESZKAMOGILANY
6644ANNA PŁESZKAMOGILANY
6645MAŁGORZATA ORŁOWSKAPOZNAŃ
6646LIDIA CHILOMERPOZNAŃ
6647TOMASZ CIOSSOSNOWIEC
6648AGNIESZKA RUDNICKACHARBIELIN
6649WIOLETA GMYREKGŁUCHOŁAZY
6650RENATA GMYREKGŁUCHOŁAZY
6651AGNIESZKA GMYREKGŁUCHOŁAZY
6652KAROLINA PRZYTUŁATOMASZÓW MAZOWIECKI
6653MARCIN ŻUKOWSKIGŁUBCZYCE
6654ADRIANNA PŁUCIENNIKKOŁOBRZEG
6655BARTOSZ MAŁŁEKTARNÓW OPOLSKI
6656ANDREAS SZKODARACŁAWICZKI
6657ANNA KOZIEŁKONRADÓW
6658PRZEMYSŁAW FECKONYSA
6659PAULA MIGAŁAGŁUCHOŁAZY
6660MONIKA A. CHRISTIANSENSZCZYTNO
6661LINDA CHRISTIANSENSZCZYTNO
6662BOŻENA CIESIELSKAGLIWICE
6663AGNIESZKA KOWALIŃSKAKOŁOBRZEG
6664BOGUSŁAW KOWALIŃSKIKOŁOBRZEG
6665ILONA ZIARKOWSKAMYŚLENICE
6666KRZYSZTOF KUCHARSKIOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZ.
6667JOLANTA MAJEWICZBIAŁE BŁOTA
6668ROMAN MAJEWICZBIAŁE BŁOTA
6669KATARZYNA PRZEWOŹNY-CIOSJAWORZNO
6670KACPER CIOSJAWORZNO
6671MARTA SZAFRANKRAKÓW
6672MACIEJ LULEKKRAKÓW
6673ANDRZEJ DYBAŁSUŁKOWICE
6674MARIAN GÓRECKIBULOWICE
6675KRZYSZTOF WOJEWODZICROCZYNY
6676KRYSTYNA POJASEKGÓRA
6677FLORIAN POJASEKGÓRA
6678MACIEJ BUDAWROCŁAW
6679GRAŻYNA PURGAŁWILKOCIN
6680MARIUSZ PURGAŁWILKOCIN
6681WERONIKA PURGAŁWILKOCIN
6682DOMINIK PURGAŁWILKOCIN
6683ANDRZEJ WĘDZONKAGLIWICE
6684MONIKA KRAKOWSKATOPOLA MAŁA
6685MATEUSZ KRAKOWSKITOPOLA MAŁA
6686KAROLINA TONDEROSTRÓW WLKP.
6687MARCIN TONDEROSTRÓW WLKP.
6688MAŁGORZATA MALECLEGNICA
6689MACIEJ MALECLEGNICA
6690ALEKSANDRA MALECLEGNICA
6691MARTA MALECLEGNICA
6692URSZULA CHUDZIKJÓZEFÓW
6693ADA CHUDZIKJÓZEFÓW
6694KRZYSZTOF CHUDZIKJÓZEFÓW
6695MAREK CHUDZIKJÓZEFÓW
6696ELŻBBIETA MACHOWCZYKWAŁBRZYCH
6697PIOTR MACHOWCZYKWAŁBRZYCH
6698ARTUR ŁAPCZYŃSKIKRAKÓW
6699URSZULA PAPCIAKJASŁO
6700STANISŁAW KŁOSOWSKILUBLIN
6701WIOLETA STEFANIAKKRAKÓW
6702JERZY STEFANIAKKRAKÓW
6703ANNA DUBANIOWSKACHOCIANÓW
6704EWA KIEŚŻORY
6705JOANNA BEREZOWSKAKROTOSZYCE
6706TADEUSZ BEDNARZDYLAKI
6707KINGA GRALZELÓW
6708PRZEMYSŁAW GRALZELÓW
6709IGOR GRALZELÓW
6710NIKODEM GRALZELÓW
6711MONIKA SENADALŁAZY
6712BERNARD SENDALŁAZY
6713ŁUCJA SENDALŁAZY
6714KINGA SENDALŁAZY
6715MARTA SENDALŁAZY
6716EMILIA GROBLEWSKAŁĄŻEK
6717MONIKA MAZUREKKRAKÓW
6718JACEK WIECHECKIJODŁÓWKA
6719ILONA WIECHECKAJODŁÓWKA
6720IWONA ZBROŻEKWAŁBRZYCH
6721GRZEGORZ ZBROŻEKWAŁBRZYCH
6722ŁUKASZ TOBOREKKATOWICE
6723NATALIA ZAJĄCCZELADŹ
6724MAGDALENA GRABOWSKACZESTOCHOWA
6725PIOTR GRABOWSKICZĘSTOCHOWA
6726JOANNA RYNIAKTYCHY
6727MARIUSZ RYNIAKTYCHY
6728IGOR RYNIAKTYCHY
6729ZBIGNIEW PLUTADĄBROWA GÓRNICZA
6730PIOTR LUKASEKŻORY
6731JOANNA KUŹBARUMIA
6732JUSTYNA KUŹBARUMIA
6733JAKUB KUŹBARUMIA
6734MARIA GOLONKAJAWOR
6735MARIA WRÓBLEWSKALĘDZINY
6736MARCIN LUBOWIECKITYCHY
6737KRYSTIAN P. ORMANGRÓJEC
6738DIONIZY CZYŻWAŁBRZYCH
6739DAMIAN OPIOŁAWIERZBICE
6740MATEUSZ KOPANIECKIWOJCIESZÓW
6741ANNA SAMUSZONEKWROCŁAW
6742JAKUB SAMUSZONEKWROCŁAW
6743KRZYSZTOF MICHALSKIJEŻÓW SUDECKI
6744ROMAN KACZMAREKROSNÓWKO
6745DOROTA KANIARACHODOSZCZE
6746KRZYSZTOF CHROBOTOPOLE
6747IZABELA SMOTEROPOLE
6748KRZYSZTOF LUBOWIECKITYCHY
6749MAJA TERLEGAJAWOR
6750IZABELLA GŁADYSZWARSZAWA
6751KRZYSZTOF GŁADYSZWARSZAWA
6752ANNA E. GŁADYSZWARSZAWA
6753JANUSZ MYŚLIWIECJASTRZĘBIE ZDRÓJ
6754ARTUR MAJEWSKILUBAŃ
6755KATARZYNA HALEKANTONIÓW
6756MAŁGORZATA TUREKWOŁOMIN
6757ROBERT TUREKWOŁOMIN
6758MACIEJ OBCOWSKIWARSZAWA
6759EDWARD DEDOWICZKOBYLANY
6760MATEUSZ BUDZIAKOWSKIKRAKÓW
6761KATARZYNA MOLEKZGŁOBICE
6762PIOTR IWANIECZGŁOBICE
6763DOMINIK IWANIECZGLOBICE
6764BOGDAN MACYGONNAKŁO ŚLĄSKIE
6765JOANNA PANTERPOLKOWICE
6766DARIUSZ PANTERPOLKOWICE
6767RENATA HEIDENREICHPIEKARY ŚLĄSKIE
6768ARTUR HEIDENREICHPIEKARY ŚLĄSKIE
6769LIDIA RODOWICZOPOLE
6770BARTOSZ RODOWICZOPOLE
6771RYSZARD KOWALSKIZELÓW
6772JAN STRUŻANOWSKITORUŃ
6773MARZENA WOLSZCZAKWROCŁAW
6774MIROSŁAW WOLSZCZAKWROCŁAW
6775KINGA WOLSZCZAKWROCŁAW
6776AGNIESZKA WÓJTOWICZZABRZE
6777KRYSTIAN BUDULSKISOSNOWIEC
6778KRZYSZTOF ORŁOWSKIWARSZAWA
6779MARTA STASIAKWARSZAWA
6780MATEUSZ GRZECHZAWIERCIE
6781ARTUR OCHAŁSZCZECIN
6782KRZYSZTOF OCHAŁSZCZECIN
6783DOROTA WOŹNYKOBIÓR
6784DANIEL WOŹNYKOBIÓR
6785JOANNA MAŁYSAORZESZE
6786ŁUKASZ MAŁYSAORZESZE
6787URSZULA LAYERKRAKÓW
6788PATRYCJA ŻABAKRAKÓW
6789ROBERT OLBRYCHOWSKIRADOMSKO
6790RENATA GRACZAKWÓLKA BODZECHOWSKA
6791BEATA GRACZAKWÓLKA BODZECHOWSKA
6792IWONA GRACZAKWÓLKA BODZECHOWSKA
6793DIANA PASEKOPOLE
6794GRZEGORZ PASEKOPOLE
6795BŁAŻEJ KARLIŃSKIOPOLE
6796OREST J. MUCHAWIECKI
6797ANNA KALISZWROCŁAW
6798KRZYSZTOF KALISZSTARA IWICZNA
6799AGATA RUSIECKABOLESŁAWIEC
6800ADA RUSIECKABOLESLAWIEC
6801MACIEJ KOSEWSKIWARSZAWA
6802HUBERT KOZIKŻARY
6803TOMASZ SUBOTOWICZGDAŃSK
6804ANDRZEJ MATERZOKRADLIN
6805SYLWIA PUŹNIAKMBRZEZINY
6806MATEUSZ KYCTARNOGRÓD
6807MICHAŁ FELCZYKOWSKITORUŃ
6808RAFAŁ PTAŚRUDA ŚLĄSKA
6809WOJCIECH PTAŚRUDA ŚLĄSKA
6810DAWID DEMBNYKOBYLA GÓRA
6811MIROSŁAW SURMACZRUDA ŚLĄSKA
6812KATARZYNA HAJOKRUDA ŚLĄSKA
6813BARTŁOMIEJ HAJOKRUDA ŚLĄSKA
6814JAKUB HAJOKRUDA ŚLĄSKA
6815STANISŁAW PLASZCZAKŻARÓW
6816MAŁGORZATA MŁYNIKKIELCE
6817AGNIESZKA PYSZCZEKNIEDŹWICE
6818IZABELA GÓRCZYŃSKAPIŁAWA GÓRNA
6819DAMIAN BUCHALIKRADLIN
6820EDYTA M. JAMIOŁWARSZAWA
6821MARIUSZ ŁAPCZYŃSKIKRAKÓW
6822AGNIESZKA ŁAPCZYŃSKAKRAKÓW
6823JAKUB ŁAPCZYŃSKIKRAKÓW
6824ELZBIETA GAJĘCKANOWA SÓL
6825KAROL OLSZAŃSKIKRAKÓW
6826PIOTR ORŁOWSKIJÓZEFÓW
6827AGNIESZKA GÓRNIAK-KORZEŃCIUSLICE
6828MIROSŁAW KORZEŃBUSKO-ZDRÓJ
6829BARBARA RAJFURBYTOM
6830TOMASZ WYPYCHBRZEG
6831JOANNA GŁOGOWSKAGDAŃSK
6832KRZYSZTOF CZAJORKATOWICE
6833ANETA OBCOWSKAWARSZAWA
6834JANUSZ SKOWYRSKISTARE BIELICE
6835ALEKSANDER SKOWYRSKISTARE BIELICE
6836ALICJA BUDYNEKWARSZAWA
6837KRZYSZTOF MOĆKOSIEMIANOWICE ŚL.
6838PAWEŁ MOĆKOSIEMIANOWICE ŚL.
6839WOJCIECH DROZDAWARSZAWA
6840TYMON SKADORWAWARSZAWA
6841MICHAŁ PAJĄKBUSKO-ZDRÓJ
6842PATRYCJA WILKOSKIELCE
6843JULIA LYSEKKAMIONEK
6844MICHAŁ MARELPOLSKA NOWA WIEŚ
6845MONIKA SIWARSKARYBNIK
6846JOLANTA GAJOSJAWORZNO
6847ANDRZEJ GAJOSJAWORZNO
6848ERYK GAJOSJAWORZNO
6849ERNEST GAJOSJAWORZNO
6850DAMIAN ŚLEPECKIWROCŁAW
6851ILONA J. MOTYKARADLIN
6852DARIUSZ POLAŃSKISTRZYŻÓW
6853MAGDALENA POLAŃSKASTRZYŻÓW
6854RENATA ADAMCZYKKUDOWA ZDRÓJ
6855DOMONNIK GÓRNICKIGLIWICE
6856ZUZANNA GÓRNICKAGLIWICE
6857TADEUSZ ROGALARZESZÓW
6858OSKAR KMIECIŃSKIGŁUSZYCA
6859EWELINA SŁAWSKANAMYSŁÓW
6860ŁUKASZ RUBIKNAMYSŁOW
6861EWA GAŁĄZKAŻYRARDÓW
6862WERONIKA ŻABAKRAKÓW
6863CZESŁAW GŁÓWKASKIERNIEWICE
6864ALICJA JĘDRASZEKPABIANICE
6865MACIEJ JĘDRASZEKPABIANICE
6866STANISŁAW JĘDRASZEKPABIANICE
6867MAGDALENA GŁOGOWSKAPOZNAŃ
6868KAROL SIKORSKIPOZNAŃ
6869RYSZARD KUCZMASZEWSKIPOLKOWICE
6870KAMILA WIDERASOSNOWIEC
6871MARIUSZ KAŁUŻASOSNOWIEC
6872MAGDALENA BAWOLSKAOBORNIKI ŚLĄSKIE
6873IWONA SUCHOŃGOSTYŃ
6874KRZYSZTOF SUCHOŃGOSTYŃ
6875MARIOLA GIERATŻNIN
6876JAN GIERATŻNIN
6877MARCIN GIERATŻNIN
6878OSKAR CIESIELSKIŻNIN
6879KATARZYNA CELIŃSKAOTWOCK
6880MARCIN CELIŃSKIOTWOCK
6881IZABELA ŻEŃCAOTWOCK
6882PIOTR ŻEŃCAWARSZAWA
6883JANUSZ TYCLIGOTA
6884AGNIESZKA SYSIOPABIANICE
6885ZBIGNIEW SYSIOPABIANICE
6886MIŁOSŁAWA SYSIOPABIANICE
6887BOLESŁAW SYSIOPABIANICE
6888JOLANTA WOŹNIAKOSTRÓW WLKP.
6889MARIUSZ WOŹNIAKOSTRÓW WLKP.
6890ARTUR LEWANDOWSKIPOZNAŃ
6891ERNEST LEWANDOWSKIPOZNAŃ
6892EWA WICHERSKATARNOBRZEG
6893ELŻBIETA LEWANDOWSKABYDGOSZCZ
6894LESZEK LEWANDOWSKIBYDGOSZCZ
6895MICHAŁ BOGUSŁAWSKIKRAKÓW
6896MATEUSZ ŻARSKIKATOWICE
6897DARIUSZ JANISZEWSKITORUŃ
6898DOROTA SZAREKMIERZYN
6899JAROSŁAW OGÓRKIEWICZOLSZYNA
6900JOANNA SŁAWSKANAMYSŁÓW
6901KATARZYNA CYRYNGERWARSZAWA
6902ROMAN GRZELAKOWSKIKALISZ
6903HANNA ZALEWSKAKALISZ
6904TOMASZ NAPIERAŁAPOZNAŃ
6905EMILIA LICHACZPOZNAŃ
6906JOANNA ŁAPIŃSKAWARSZAWA
6907MARCIN ŁAPIŃSKIWARSZAWA
6908ANNA M. PUKSZTOWARSZAWA
6909MARTA JUŚKOWARSZAWA
6910JOANNA TURKOWSKASZCZECIN
6911PAULINA JAWORSKAŁAZISKA GÓRNE
6912JOANNA PACIOREKPIASECZNO
6913JAKUB PACIOREKPIASECZNO
6914FRANCISZEK PACIOREKPIASECZNO
6915STEFAN PACIOREKPIASECZNO
6916RYSZARD PACIOREKPIASECZNO
6917MAŁGORZATA MOMOTTOMICE
6918MARZENA MIROSŁAWSKAWADOWICE
6919KATARZYNA SOBCZAKKOMORÓW
6920KRZYSZTOF SOBCZAKZDONKÓW
6921RYSZARD JEZIORNYBYCZYNA
6922ALEKSANDRA MAŁECKADĄBROWA GÓRNICZA
6923PIOTR MAŁECKIDĄBROWA GÓRNICZA
6924EWA MAŁECKADĄBROWA GÓRNICZA
6925MACIEJ MAŁECKIDĄBROWA GÓRNICZA
6926JUSTYNA WIENSZKATOWICE
6927ALEKSANDRA TARACIŃSKAGLIWICE
6928MACIEJ PACEŚOSTRÓW WLKP.
6929TOMASZ MAZUREKPOZNAŃ
6930MICHALINA MAZUREKPOZNAŃ
6931ANIELA MAZUREKPOZNAŃ
6932EWA NOWICKAGŁUSZYCA
6933PIOTR NOWICKIGŁUSZYCA
6934RENATA GÓRSKALUBIN
6935BARBARA SZMYTKIEWICZZIELONA GÓRA
6936JAN SZMYTKIEWICZZIELONA GÓRA
6937MAŁGORZATA JEZIERSKANOWA SÓL
6938LESZEK JEZIERSKINOWA SÓL
6939BARBARA NAWROCKANOWA SÓL
6940ROMAN MAŁOLEPSZYCZERWIEŃSK
6941ZBIGNIEW P. MACIEJEWSKIPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
6942EWA ZAWOJSKAWARSZAWA
6943ANTONI JABŁOŃSKIWARSZAWA
6944HALINA NOWAKCZĘSTOCHOWA
6945IRENA SURYGŁUCHOŁAZY
6946MIECZYSŁAW SURYGŁUCHOŁAZY
6947ZBIGNIEW WOLLEPOŁCZYN ZDRÓJ
6948WIKTORIA KOZŁOWSKALEGNICA
6949LIDIA ALBRECHOWICZGORZYCA
6950JAN LECHLUBIN
6951TERESA BUKOWSKALEGNICA
6952KATARZYNA KOSTYLUKLUBIN
6953DANUTA ZAJĄCBYDGOSZCZ
6954ADRIANNA BIELSKAŚRODA ŚLĄSKA
6955ALEKSANDRA BIELSKAŚRODA ŚLĄSKA
6956GRAŻYNA SZABLEWSKABYDGOSZCZ
6957DANUTA MAKOSZGORZELEC
6958MIROSŁAW MAKOSZGORZELEC
6959KRYSTYNA NIEWIADOMSKASOSNOWIEC
6960JERZY NIEWIADOMSKISOSNOWIEC
6961IRENEUSZ BIAŁOŻYTSKOCZÓW
6962TOMASZ BASIŃSKIGLIWICE
6963JAKUB BASIŃSKIGLIWICE
6964JAREK KUCZAKĄTY WROCŁAWSKIE
6965KAMIL KUCZAKĄTY WROCŁAWSKIE
6966MARCIN SZPARGAŁAJELENIA GÓRA
6967BARBARA LIPINGŁOGÓWEK
6968JERZY LIPINGŁOGÓWEK
6969ALICJA LIPINGŁOGÓWEK
6970ALEKSANDRA SIKORSKAGŁOGÓWEK
6971JACEK SIKORSKIGŁOGÓWEK
6972MIKOŁAJ SIKORSKIGŁOGÓWEK
6973AGNIESZKA SIKORSKAGŁOGÓWEK
6974MARTA SIKORSKAGŁOGÓWEK
6975IRENA STĘPIEŃLUBIN
6976ELIZA GAJNY-PIOTROWSKAPIASECZNO
6977MARCIN PIOTROWSKIPIASECZNO
6978EWA WOŹNIAKPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
6979SŁAWOMIR WOŹNIAKPIOTRKÓW TRYBUNALSKI
6980JOANNA MIKULSKA-KOCIKCHORZÓW
6981ARTUR KOCIKZABRZE
6982JUSTYNA ZAIMJAWOR
6983PIOTR PĘKALAJAWOR
6984GRAŻYNA GONDZIKLĘDZINY
6985BOGUSŁAW GONDZIKLĘDZINY
6986JEZRY PAŚKOWARSZAWA
6987ANNA BŁAŻEJEWSKAWROCŁAW
6988MACIEJ BŁAŻEJEWSKIWROCŁAW
6989JOLANTA MAĆKOWIAKPOZNAŃ
6990MAREK MAĆKOWIAKPOZNAŃ
6991DOMINIKA GÓRAKRAKÓW
6992ZBIGNIEW GÓRAPRZEGINIA DUCHOWNA
6993PIOTR MINICHOWSKIBYDGOSZCZ
6994JANUSZ MIANOWSKISZCZECIN
6995STANISŁAW TAŁADYŁÓDŹ
6996ALEKSANDRA TAŁADYŁÓDŹ
6997GRZEGORZ WIDLARZINWAŁD
6998MIROSŁAW SZAŁKOWSKIKNURÓW
6999ANDRZEJ SZAŁKOWSKIKNURÓW
7000JOANNA PRUSAKBUKOWINA SYCOWSKA
7001JANUSZ KASARZYCKIKRAKÓW
7002MARIUSZ FABRYKOWSKILUBIN
7003OLAF K. BECKERWAŁBRZYCH
7004CZESŁAW NATANEKKRAKÓW
7005PAWEŁ PIETRUCHATARNÓW
7006ŁUKASZ PIETRUCHATARNÓW
7007MONIKA GOLIASZBIELSKO-BIAŁA
7008ZBIGNIEW DERĘGOWSKIBOŻEWO NOWE
7009SEBASTIAN DERĘGOWSKIBOŻEWO NOWE
7010KAROL DYSZKOWSKIWARSZAWA
7011PAWEŁ PIETRASZEWSKIWARSZAWA
7012JULIANNA PIETRASZEWSKAWARSZAWA
7013JĘDRZEJ PIETRASZEWSKIWARSZAWA
7014TOMASZ KUCIELCHYLICE
7015TOMASZ KUCIEL (JR.)CHYLICE
7016ROMAN ZYCHOWICZWILKÓW
7017BOŻENA BOBULATARNOBRZEG
7018PRZEMYSŁAW KLUSIEWICZJODŁÓWKA
7019MAŁGORZATA WILDENKRAKÓW
7020JOANNA WICHARYSIEMIANOWICE ŚL.
7021SYLWIA WICHARYSIEMIANOWICE ŚL.
7022ZBIGNIEW ŻUREKOSIEK
7023JOANNA DZIACZYŃSKAPRZEDMIEŚCIE DUBIENIECKIE
7024MICHAŁ RYBAKRZESZÓW
7025KRZYSZTOF OLEKSYKATOWICE
7026MAREK ROMANIAKPOZNAŃ
7027BERNARDA SALWACHCZERNICA
7028ANDRZEJA SALWACHCZERNICA
7029KRZYSZTOF KOWALSKIWARSZAWA
7030DANIEL KOWALSKIWARSZAWA
7031BERNARD KOWALSKIWARSZAWA
7032KRZYSZTOF WĄSOWSKIWARSZAWA
7033RYSZARD SIENNICKIWARSZAWA
7034MAREK BIAŁEKTYCHY
7035ROMAN PIETREKMYSŁOWICE
7036EDYTA HANDSCHUHRYDUŁTOWY
7037RAFAŁ KUBICARYDUŁTOWY
7038ANNA KANIACZERWIONKA-LESZCZYNY
7039WITOLD KANIACZERWIONKA-LESZCZYNY
7040PIOTR KANIACZERWIONKA-LESZCZYNY
7041JOANNA KANIACZERWIONKA-LESZCZYNY
7042KAROLINA CUGIER-CISZEWSKAPAWŁOWICE
7043KAMIL CISZEWSKIŻAGAŃ
7044ARNOLD PRASALSKIZĄBKI
7045EWA ŁUKASIKKRAKÓW
7046AGNIESZKA PIELAŁABUNIE
7047PIOTR PIELAŁABUNIE
7048ALEKSANDRA WYSIADECKAŁABUNIE
7049NATALIA WYSIADECKAŁABUNIE
7050JAKUB PIELAŁABUNIE
7051JOANNA MAJSAKLUBLIN
7052DOMINIKA ŚWIĄTEKŚWIDNIK
7053ADRIAN GŁADYSZLUBLIN
7054MICHAŁ KOCONOPOLE LUBELSKIE
7055PAWEŁ IWANEKLUBLIN
7056MATEUSZ CENIUKLUBLIN
7057JOANNA FILIPEKLUBLIN
7058PIOTR MAZURLUBLIN
7059PIOTR OSTROWSKILUBLIN
7060RAFAŁ LENARTOWICZLUBLIN
7061FILIP PIASECKILUBLIN
7062MONIKA WARDALUBLIN
7063ANTONINA ANDRZEJEWSKALUBLIN
7064NATALIA JURCZYŃSKALUBLIN
7065MAGDA WAROWNALUBLIN
7066ALEKSANDRA FORYSZEWSKAPOLSKOWOLA
7067KORNELIA JAROĆBIAŁA PODLASKA
7068JOANNA KOMSTALUBLIN
7069EWA WAWRZYNIAKKATOWICE
7070ALICJA KUKIERRUDZIENKO-KOLONIA
7071KATARZYNA OLEKSIŃSKALUBLIN
7072ADAM WAWRZYNIAKSOSNOWIEC
7073PAWEŁ BARTOSZEWSKILUBLIN
7074MACIEJ WÓJCIKNOWORĄBLÓW
7075MARCIN SADOWSKILUBLIN
7076ANNA OLAKOSADA LEŚNE KOŁACZE
7077ALEKSANDRA KOZAKLUBLIN
7078INGA ŁOPUSZYŃSKAMIĘDZYRZECZ PODL.
7079PAULINA DUBIELGÓRNO
7080ANNA KOTSIENNICA KRÓLEWSKA DUŻA
7081GABRIELA BERECKALUBLIN
7082ZUZANNA PIECHLUBLIN
7083DANIEL KAŁDUNEKLUBLIN
7084JAKUB KUŚMIERZKLODNICA DOLNA
7085PAULNA D. WÓJCIKPIASKI
7086MAŁGORZATA BIELAWSKALUBLIN
7087JAKUB BŁAZIAKLUBLIN
7088ŁUKASZ JASIELSKISTEFANÓW
7089KAROLINA MITRUCZUKLUBLIN
7090MAGDALENA A. SZYMUŚLUBLIN
7091IZABELA ARENDARCZYKNIEDZICA
7092KATARZYNA NOWACZEKDOMINÓW
7093KACPER DZIEDZICPAŁECZNICA
7094MAREK KRZYŻANOWSKILUBLIN
7095AGATA SMYKLUBLIN
7096KINGA WITKOWSKALUBLIN
7097KAMILA LISLUBLIN
7098ILONA GWIAZDAWARSZAWA
7099IWONA WRÓBELWARSZAWA
7100MARCIN MIDUCHSIEDLCE
7101AGATA STAROWNIKWARSZAWA
7102MAGDALENA KACZOROWSKAKAMIEŃ POMORSKI
7103MAŁGORZATA DĄBKOWSKAWARSZAWA
7104MARTA HUBERTOTWOCK
7105SYLWIA SĘKOWSKASKIERNIEWICE
7106AGNIESZKA SOSNOWSKAWARSZAWA
7107AGNIESZKA KRAJEWSKAWARSZAWA
7108AGNIESZKA PANKIEWICZMIĄCZYN
7109ANETA JANASWARSZAWA
7110KATARZYNA JANASMOSZCZENICA
7111ADAM WIELUŃSKIWARSZAWA
7112ELWIRA MAZURKIEWICZWARSZAWA
7113MARTYNA MIKUCZYŃSKAWARSZAWA
7114BEATA WOJCIECHOWSKAWARSZAWA
7115ADAM SIWCZUKWARSZAWA
7116MAREK KOSENDIAKWROCŁAW
7117BARTOSZ JABŁOŃSKIWÓJTOWO
7118KATARZYNA GĘSIORSKAKRAKÓW
7119WIOLETA PEŁDIAKDOMARADZ
7120KAMIL BŁAJSZCZAKTARNOBRZEG
7121EWA BIŁGORAJSKAKROSNO ODRZAŃSKIE
7122JUSTYNA KOTASKATOWICE
7123MATEUSZ MOKAORZESZE
7124ANDRZEJ PASTUSZKOKŁODZKO
7125LILIANA STOPKAKŁODZKO
7126JAN STOPKAKŁODZKO
7127IRENA STANKIEWICZHAJDUKI NYSKIE
7128ANDRZEJ STANKIEWICZHAJDUKI NYSKIE
7129ZUZANNA URBANIKWIERZBNA
7130RADOSŁAW URBANIKWIERZBNA
7131JULIA HESTARNOWSKIE GÓRY
7132KAMIL FRODYMABIELANY WROCŁAWSKIE
7133MACIEJ GĄSIOROWSKIKOLANOWICE
7134DARIUSZ KOJDERKĘTY
7135DANIEL MAŚLANKAPIWNICZNA ZDRÓJ
7136MARIUSZ DĄBROWSKIMILANÓWEK
7137MONIKA DĄBROWSKAMILANÓWEK
7138MARZANNA KROWICKAMILANÓWEK
7139STANISŁAW KROWICKIMILANÓWEK
7140ŁUKASZ PAWŁOWSKIWROCŁAW
7141KRZYSZTOF CZYŻEWSKISKAWINA
7142ANNA PRUSZYŃSKASKAWINA
7143IZABELA ENGELCZARNY LAS
7144MARCIN ENGELCZARNY LAS
7145ALEKSANDRA ENGELCZARNY LAS
7146AGNIESZKA ENGELCZARNY LAS
7147AGNIESZKA DYMKOWSKA-SZESZKOWARSZAWA
7148JAKUB SZESZKOWARSZAWA
7149ALEKSANDRA SIENNICKAWARSZAWA
7150MAŁGORZATA SIENNICKAWARSZAWA
7151JOANNA BARTNIKKIELCE
7152SZYMON SEPIOŁKNURÓW
7153ELŻBIETA MIERZWIŃSKAJELENIA GÓRA
7154LECH MIERZWIŃSKIJELENIA GÓRA
7155ZUZANNA MIERZWIŃSKAJEŻÓW SUDECKI
7156ŁUKASZ KURZEJARUDA ŚLĄSKA
7157MAŁGORZATA JAROSZOPOLE
7158JAREK JAROSZOPOLE
7159AGNIESZKA JAROSZOPOLE
7160EUGENIUSZ KNAPIKTARNOWSKIE GÓRY
7161FILIP KNAPIKTARNOWSKIE GÓRY
7162WIESŁAW TULEJPRZEMYŚL
7163KRZYSZTOF TULEJPRZEMYŚL
7164KRYSTYNA SZARTARGOWISKO
7165JERZY SZARTARGOWISKO
7166MARTA SZARTARGOWISKO
7167BARTOSZ SZARTARGOWISKO
7168KATARZYNA SZZCZEŚNIAKŚWINOUJŚCIE
7169BARBARA SOBOLEWSKABIAŁYSTOK
7170KATARZYNA OCHAŁEKKRAKÓW
7171MAREK R. GAWRYLCZUKŚWINOUJŚCIE
7172JÓZEF KLUJCZERWIEŃSK
7173MARCIN WÓJCIKPUŁAWY
7174MARTA RAIŃCZUKOŁAWA
7175MAREK RAIŃCZUKOŁAWA
7176DARIUSZ FARMASKRAKÓW
7177MARCIN PAJĄKNIEDZICA
7178ROMAN URBANDZIERŻONIÓW
7179WOJCIECH GRZEGORCZYKDZIERŻONIÓW
7180ŁUKASZ OSTOJSKITYCHY
7181BOGUSŁAWA GAŁUSZKAPŁAWNICA
7182PRZEMYSŁAW GAŁUSZKATOPOLICE
7183PIOTR TOBOREKKATOWICE
7184MAREK K. MACHNIKWROCLAW
7185KATARZYNA LISIECKAPIEKARY ŚLĄSKIE
7186GRZEGORZ LISIECKIPIEKARY ŚLĄSKIE
7187MAGDALENA LISIECKAPIEKARY ŚLĄSKIE
7188JULIA LISIECKAPIEKARY ŚLĄSKIE
7189ALEKSANDER LISIECKIPIEKARY ŚLĄSKIE
7190KRYSTYNA A. BĘBASDEBLIN
7191RYSZARD ZWIERZYNALUBAWKA
7192ELŻBIETA CZADERKRAKÓW
7193MICHAŁ SZCZEPAŃSKIWARSZAWA
7194JOANNA REICHERKRAKÓW
7195BŁAŻEJ OCZADŁYRYBNIK
7196KRZYSZTOF OCZADŁYRYBNIK
7197PAWEŁ JAWORSKIBĘDZIN
7198JAN MIERZWIŃSKIDZIERŻONIÓW
7199GENOWEFA LACHOWICZDZIERŻONIÓW
7200JAN LACHOWICZDZIERŻONIÓW
7201WIKTOR DOROSZEWSKIKICIN
7202LESZEK PIETRZAKPRÓSZKÓW
7203HALINA RASZKACISOWNICA
7204RAFAŁ CZAJAKŁAJ
7205ADRIAN WĘGRZYNIAKWOJKÓWKA
7206DAMIAN PELCZARKROSNO
7207TOMASZ CYKOWSKIORZECHÓW
7208WOJCIECH WOLAKPASZCZYNA
7209MATEUSZ PIETRZYKLIGOTA
7210WOJCIECH WILKŁĘŻKOWICE
7211NORBERT STROJNOWSKIOSIEK
7212MATEUSZ PAWŁOWSKINAWSIE KOŁACZYŃSKIE
7213KAMIL DOMAGAŁAJAKSICE
7214SEBASTIAN DUDZICKIBOLECHOWICE
7215MAREK CHWAŁAKRAKÓW
7216ŁUKASZ PACZYŃSKIMIECHÓW
7217KRYSTIAN GAJEWSKINIESZKOWICE WIELKIE
7218PAWEŁ KOWALSKIWOJCIECHOW
7219ERNEST STAŁĘGATERENIN
7220KAROL MALECŚREDNIA WIEŚ
7221ADAM ZIOBROGODOWA
7222MARCIN WALCZYKNOWY ŻMIGRÓD
7223BARTŁOMIEJ PYSZALBIGOWA
7224MARCIN HUBAKRASNYSTAW
7225ADRIAN KASPRZAKJAŚLIKÓW
7226KINGA WILKŁĘŻKOWICE
7227PAWEŁ MIAZGAJANÓW LUBELSKI
7228MATEUSZ ROGALPORĘBA GÓRNA
7229KRYSTIAN GNATMIELEC
7230ŁUKASZ FRYCKRZESZÓW
7231KRZYSZTOF ZGRZEBLAKPODEGRODZIE
7232ARTUR KONIECZNYKATOWICE
7233MARIA NIELEPKIEWICZWARSZAWA
7234AGNIESZKA JAROMINGOSTYŃ
7235ADAM JAROMINGOSTYŃ
7236AGNIESZKA WIATRTRZEBNICA
7237PRZEMYSŁAW ŻABAWROCŁAW
7238JÓZEF LESIEWICZPIŁA
7239MAGDALENA KOWALSKAMAGDALENKA
7240MARIOLA KARABOWICZPRUSZKÓW
7241TADEUSZ ROGOWSKIDĄBROWA GÓRNICZA
7242ZBIGNIEW SZYGUŁAKRAKÓW
7243BOGDAN ŚWIERCZNYSA
7244GRAŻYNA LIS-BALKOWSKAGORZÓW WLKP.
7245ANDRZEJ WĄSIKKRAKÓW
7246ALICJA GRABIŃSKAKRAKÓW
7247MATEUSZ JARGIŁOKONSTANTÓW
7248WIOLETA BAZANWROCŁAW
7249MICHAŁ SŁADEKSTROJEC
7250KATARZYNA KOŁTOWSKAKĘDZIERZYN-KOŹLE
7251TOMASZ BOROWICZSKÓRCZ
7252ILONA OLSZTYŃSKATORUŃ
7253MICHAŁ WALCZUKCEŁUJKI
7254ANNA PAPISOBICE
7255AGATA ŻYGŁOWICZUJAZD
7256KRYSTIAN MAZURPIASEK
7257ŁUKASZ CEBRATRYCHWAŁDEK
7258KAMIL MASTALERZKRZESZOWICE
7259BEATA WĘGLARZSZCZAWNICA
7260MAREK NOWOSADBIALOBRZEGI
7261BARTOSZ OZIBKOSTUBNO
7262MACIEJ FRYŃOBRACHCICE WIELKIE
7263KRZYSZTOF GAJBIAŁOGARD
7264DOMINIKA WILCZYŃSKACHARZYNO
7265HUBERT MIĘKINARUDNIK NAD SANEM
7266SONIA OPOŁCZYŃSKAPIEKARY ŚLĄSKIE
7267ANNA DYBAŚJASŁO
7268JERZY DYBAŚJASŁO
7269BOŻENA M. FILIPOWICZWĘGLEWICE
7270ANNA M. FILIPOWICZWĘGLEWICE
7271ALEKSANDRA MILEWSKAGWIŹDZINY
7272DARIUSZ BAJGRODZISKO DOLNE
7273JAROSŁAW NIEWĘGŁOWSKIWAŁBRZYCH
7274GRZEGORZ PODKULPUSTYNY
7275MARCIN CHOMIKWŁODAWA
7276SŁAWOMIR MADEJSKIRADKOWICE
7277MAGDALENA SKURATKOWAŁBRZYCH
7278JACEK SKOMORUCKIWARSZAWA
7279URSZULA SIWEKKRAKÓW
7280STANISŁAW SIWEKKRAKÓW
7281SYLWIA STADNICZEŃKO-JAROSZSŁAWICE
7282TOMASZ JAROSZ