Klub Zdobywców Korony Gór Polski

Loża Wysyłkowa KGP

2650 2650 people viewed this event.

Spotkanie Loży Zdobywców Weryfikacja Zdalna/wysyłkowa 26-28 lipca 2024

Spotkanie Loży odbędzie się 27 lipca 2024 r. Na tego typu spotkanie zjeżdża się sama Loża Zdobywców. W odróżnieniu od spotkania stacjonarnego w przypadku weryfikacji zdalnych nie przyjeżdża się osobiście. Szczegóły weryfikacji są podane w mailu, który się otrzymuje po zapisaniu się na spotkanie.

Zapisy na spotkania odbywają na tej stronie w panelu bocznym po jej prawej stronie. Aby dołączyć do wydarzenia należy się zarejestrować w serwisie klubowym.

,Jeżeli masz już konto może się zalogować na

Po zalogowaniu się z łatwością osoba zarejestrowana doda do wybranego wydarzenia siebie i swoją rodzinę, czy przyjaciół. Każdy użytkownik może zapisać osoby, z którymi zdobywał Koronę Gór Polski ze swojego konta KGP. Nie ma konieczności w takich przypadkach, aby każda z osób oddzielnie się rejestrowała. Po złożeniu zgłoszenia na maila przychodzi wiadomość ze szczegółami i potwierdzeniem przyjęcia.

Osoby, które rejestrując się w serwisie www podadzą również swój numer klubowy po weryfikacji przez admin dostają status www klubowicz, a to już uprawnia je do dostępu do galerii z naszych klubowych spotkań oraz publikacji według uznania swojego zdjęcia na liście Zdobywców oraz krotnych Zdobywców

Osoby, które dopełniły już wszystkich formalności proszone są o potwierdzenie chęci udziału w posiedzeniu wypełniając formularz obok dostępny dla zalogowanych użytkowników. Jedna zalogowana osoba może zgłosić siebie i swoich przyjaciół. Prosimy jednak o kontakt w przypadku rezygnacji, aby móc zwolnić miejsca dla innych osób.

Informując o lipcowym zdalnym posiedzeniu liczymy na pomoc członków Loży Zdobywców , których zapraszamy do rejestracji

 UWAGA ! 

   W książeczce KGP każdy szczyt ma swoją stronę. Szczyt potwierdza fotografia wykonana na szczycie wklejona  na odpowiednią stronę oraz pieczęć schroniska, placówki, firmy mającej tam siedzibę (w przypadku braku takowej – pieczęć z miejscowości najbliższej szczytowi). Potwierdzeniem zdobycia szczytu może być także pieczęć i podpis uprawnionego członka Loży Zdobywców spotkanego na szlaku. UWAGA: książeczka KGP nie może mieć pustych stron! O tym jak należy poprawnie przygotować swoją książeczkę przeczytaj pod poniższym linkiem:


Poprawne przygotowanie książeczki Korony Gór Polski do weryfikacji


O kolejnych planach lożowych zawsze możecie przeczytać w gazecie klubowej KGP, która jest dostępna nieodpłatnie do pobrania na https://kgp.info.pl/miesiecznik/

W przypadku jakichkolwiek trudności z zapisaniem się na wybrane przez siebie spotkanie prosimy o bezpośredni kontakt na klubowego maila: klub@kgp.info.pl w każdej sytuacji pomożemy.

Uwaga !
Data Zakończenia Rejestracji, 17 lipca 2024. Po tym terminie nie przyjmujemy nowych zgłoszeń, a nadesłane książeczki bez rejestracji nie będą w tej edycji loży weryfikowane.

Additional Details

Instrukcje

Header wiadomości email - Loża wysyłkowa 22 lipca 2024 r.

Body Email

Cześć Górom !

Prośba o przeczytanie tego tekstu do końca. Osoby pragnące zweryfikować swe koronne osiągnięcia, by chlubić się godnością Zdobywcy KGP powinny jak najszybciej:

W przypadku Loży wysyłkowej:

-prosimy o rejestrowanie się osób, które mają kompletne książeczki. W odróżnieniu od spotkania stacjonarnego, nie ma możliwości weryfikowania książeczek, które mają braki. Nie oznacza to jednak, że wybrakowane książeczki na loży stacjonarnej zostaną bez problemu zweryfikowane. W przypadku braków w książeczce należy się liczyć z tym, że klubowicze wchodzący w skład Loży Zdobywców mogą poprosić o jej uzupełnienie. Wszystko jednak zależy od sytuacji i trudno jest określić nam jaka jest granica braków. W każdym razie na loży wysyłkowej książeczka nie powinna budzić zastrzeżeń. Braki zdjęć zdobywcy na szczycie są powodem do uzupełnienia bez względu na rodzaj loży na jaki jesteśmy zapisani. Zdjęcie powinno być zrobione zdobywcy w charakterystycznym punkcie szczytowym. Kompletne książeczki ze zdjęciami i pieczątkami wysyłamy na adres Klub Zdobywców Korony Gór Polski Klub Zdobywców Korony Gór Polski ul. Nałęczowska 30 lok. 13 (I p. galeria PARADA). Jeżeli chcesz otrzymać legitymację wraz ze zdjęciem zdobywcy to wyślij nam na adres klubowy oryginał zdjęcia do legitymacji (może być wykadrowane zdjęcie z gór) w rozmiarze zdjęcia do legitymacji np 3x4cm. Zdjęć w wersji elektronicznej nie przyjmujemy. Brak zdjęcia do legitymacji powoduje wystawienie jej bez zdjęcia. Zapisy trwają do czasu zapełnienia miejsc lub do ich zamknięcia zgodnie z założonym terminem, ale nie później niż na 7 dni przed samym wydarzeniem.

-wypełnić wniosek elektroniczny umieszczony na https://kgp.info.pl/wniosek-o-nadanie-godnosci-zdobywcy/ na tym wniosku członkowie Loży Zdobywców złożą podpisy po pozytywnej weryfikacji. Na tej podstawie aktualizujemy listy zdobywców na naszych stronach www Adres na wniosku traktowany jest jako adres do korespondencji zwrotnej.

-dokonać wpłaty 37 złoty na insygnia na konto Klubu Zdobywców Korony Gór Polski + ewentualnie 5 zł na kolejną książeczkę (dla chętnych). W przypadku, gdy Państwo opłacają dodatkowe 5 zł na kolejną książeczkę prosimy o wypełnienie formularza ze strony https://kgp.info.pl/akces-do-klubu/ Oczywiście nie chodzi nam o to, aby Państwo po raz kolejny się zapisali do klubu, ale przede wszystkim o uaktualnienie danych do książeczki oraz o przekazanie zgody RODO, która od pewnego czasu obowiązuje, a zdecydowana większość z Państwa wstępowała do klubu przed zmianami w tej sferze. Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo maila instruktażowego jak przy zapisaniu się do klubu. Proszę go zignorować. Płatność za wpisowe w klubie jest dokonywana tylko raz. Nie mamy po prostu jeszcze wyodrębnionego samego formularza, co się zmieni w przyszłości. Nie ukrywamy, że w przeszłości często dochodziło do pomyłek, gdyż adresy ze starych wniosków były nieaktualne, a na wnioskach zdobywców też nie zawsze są te, o które chodzi samemu zainteresowanemu. Stąd wielka prośba o wypełnienie formularza i przesłanie nam na maila otrzymanego numeru zlecenia. Bardzo nam pomożecie w przygotowaniu nowych książeczek.

!W przypadku drugiej i kolejnej krotności zdobywcy wpłata winna wynosić 10 zł + ewentualnie 5 zł na kolejną książeczkę (dla chętnych)

-dokonać wpłaty 20zł w ramach przesyłki zwrotnej zabezpieczonej, która nie wchodzi w koszty insygniów.

Insygnia wysyłane są do 7 dni roboczych po spotkaniu weryfikacyjnym.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na klub@kgp.info.pl

Rachunek klubowy

Klub Zdobywców Korony Gór Polski

PKO BP SA 47 1020 1127 0000 1102 0267 8928

Pozdrawiam,

Łukasz Lis

Klub Zdobywców Korony Gór Polski

Event registration closed.
 

Date And Time

2024-07-26 to
2024-07-28
 

Data Zakończenia Rejestracji

2024-07-17
 

Lokalizacja

Online event
 

Typy Wydarzeń

 

Kategoria wydarzenia

Share With Friends