Loża Zdalna – 18 września 2021

przez
574 574 people viewed this event.

Cześć Górom !

W związku z olbrzymim zainteresowaniem zdobywaniem Korony Gór Polski wraz z klubem jej zdobywców ponownie uruchamiamy zapisy na zdalną weryfikację, która odbędzie się przy okazji naszego spotkanie Loży Zdobywców w Lądku Zdrój w dniu 18 września br.

Uwaga – równolegle 18 września będzie się odbywało posiedzenie Loży Zdobywców w tradycyjnej formie spotkania. Chętnych, którzy chcą przyjechać na to spotkanie osobiście i spotkać się z nami, uczestnicząc w ceremonii pasowania na głównej scenie amfiteatru w Lądku Zdrój zapraszamy do rejestracji bezpośrednio na spotkanie w Lądku Zdrój pod linkiem https://kgp.info.pl/wydarzenie/xlvii-miedzywyprawowe-posiedzenie-lozy-zdobywcow-ladek-zdroj/

Zapisy na spotkania odbywają się z poziomu wydarzenia na stronie www. Należy się zarejestrować w serwisie klubowym. Wtedy z łatwością osoba zarejestrowana doda do wybranego wydarzenia siebie i swoją rodzinę. Każdy użytkownik może zapisać osoby, z którymi zdobywał Koronę Gór Polski ze swojego konta KGP. Nie ma konieczności w takich przypadkach, aby każda z osób oddzielnie się rejestrowała w serwisie www.

Osoby, które rejestrując się podadzą również swój numer klubowy po weryfikacji przez admin dostają status www klubowicz, a to już uprawnia je do dostępu do galerii z naszych klubowych spotkań oraz publikacji według uznania swojego zdjęcia na liście Zdobywców oraz krotnych Zdobywców

W przypadku jakichkolwiek trudności z zapisaniem się na wybrane przez siebie spotkanie prosimy o bezpośredni kontakt na klubowego maila: klub@kgp.info.pl w każdej sytuacji pomożemy.

You must sign in to register for this event.

102 wolnych miejsc
 

Data i godzina

2021-09-18
 

Data Zakończenia Rejestracji

2021-09-03
 

Lokalizacja

Wydarzenie Online
 

Typy Wydarzeń

 

Kategoria Wydarzenia

Udostępnij wydarzenie