Klub Zdobywców Korony Gór Polski

LXVII Międzywyprawowe posiedzenie Loży Zdobywców – Międzylesie

2661 2661 people viewed this event.

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 29 czerwca 2024 r w MGOK Międzylesie

Tyma samym w tym momencie uruchamiamy zapisy na kolejne STACJONARNE spotkanie Loży Zdobywców, które odbędzie się w Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Międzylesiu

adres:

plac Wolności 15, 57-530 Międzylesie

Z tego miejsca składamy podziękowania na ręce naszej klubowiczów Bogusława Steckiego oraz Małgorzaty Kałki za pomoc w organizacji tego klubowego zlotu.

Osoby pragnące zweryfikować swe koronne osiągnięcia, by chlubić się godnością Zdobywcy KGP powinny jak najszybciej przesłać zdjęcia do legitymacji na adres

Klub Zdobywców Korony Gór Polski ul. Nałęczowska 30 lok. 13 20-701 Lublin

(nie wysyłamy książeczek na spotkania stacjonarne, przywozimy je ze sobą)

Informujemy, że jeżeli ktoś nie chce mieć legitymacji zdobywcy z wklejonym zdjęciem, to może wybrać wersję bez zdjęcia, a samo zdjęcie może dokleić sobie już po ceremonii pasowania na Zdobywcę Korony Gór Polski

Zapisy na spotkania odbywają na tej stronie w panelu bocznym po jej prawej stronie. Aby dołączyć do wydarzenia należy się zarejestrować w serwisie klubowym.

https://kgp.info.pl/rejestracja

,Jeżeli masz już konto może się zalogować na

https://kgp.info.pl/logowanie

Po zalogowaniu się z łatwością osoba zarejestrowana doda do wybranego wydarzenia siebie i swoją rodzinę, czy przyjaciół. Każdy użytkownik może zapisać osoby, z którymi zdobywał Koronę Gór Polski ze swojego konta KGP. Nie ma konieczności w takich przypadkach, aby każda z osób oddzielnie się rejestrowała. Po złożeniu zgłoszenia na maila przychodzi wiadomość ze szczegółami i potwierdzeniem przyjęcia.

Osoby, które rejestrując się w serwisie www podadzą również swój numer klubowy po weryfikacji przez admin dostają status www klubowicz, a to już uprawnia je do dostępu do galerii z naszych klubowych spotkań oraz publikacji według uznania swojego zdjęcia na liście Zdobywców oraz krotnych Zdobywców

Osoby, które dopełniły już wszystkich formalności wymaganych przed spotkaniem z Lożą proszone są o potwierdzenie chęci udziału w posiedzeniu wypełniając formularz obok dostępny dla zalogowanych użytkowników. Jedna zalogowana osoba może zgłosić siebie i swoich przyjaciół. Prosimy jednak o kontakt w przypadku rezygnacji, aby móc zwolnić miejsca dla innych osób.

Informując o czerwcowym posiedzeniu liczymy na pomoc członków Loży Zdobywców , których zapraszamy do rejestracji

 UWAGA ! 

   W książeczce KGP każdy szczyt ma swoją stronę. Szczyt potwierdza fotografia wykonana na szczycie wklejona  na odpowiednią stronę oraz pieczęć schroniska, placówki, firmy mającej tam siedzibę (w przypadku braku takowej – pieczęć z miejscowości najbliższej szczytowi). Potwierdzeniem zdobycia szczytu może być także pieczęć i podpis uprawnionego członka Loży Zdobywców spotkanego na szlaku. UWAGA: książeczka KGP nie może mieć pustych stron! O tym jak należy poprawnie przygotować swoją książeczkę przeczytaj pod poniższym linkiem:


Poprawne przygotowanie książeczki Korony Gór Polski do weryfikacji


O kolejnych planach lożowych zawsze możecie przeczytać w gazecie klubowej KGP, która jest dostępna nieodpłatnie do pobrania na https://kgp.info.pl/miesiecznik/

W przypadku jakichkolwiek trudności z zapisaniem się na wybrane przez siebie spotkanie prosimy o bezpośredni kontakt na klubowego maila: klub@kgp.info.pl w każdej sytuacji pomożemy.

Uwaga ! Zapisy odbywają się do momenty wyczerpania miejsc lub do dnia określonego w panelu bocznym, jako:
„Data Zakończenia Rejestracji.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania

Additional Details

Instrukcje

Header wiadomości email - Loża Zdobywców Międzylesie

Body Email

Prośba o przeczytanie tego tekstu do końca.

Osoby pragnące zweryfikować swe koronne osiągnięcia, by chlubić się godnością Zdobywcy KGP powinny jak najszybciej:

W przypadku Loży stacjonarnej:

 • wypełnić wniosek elektroniczny umieszczony na
  https://kgp.info.pl/wniosek-o-nadanie-godnosci-zdobywcy/
  na tym wniosku członkowie Loży Zdobywców złożą podpisy po pozytywnej weryfikacji.

  Na tej podstawie aktualizujemy listy zdobywców na naszych stronach www
  Adres na wniosku traktowany jest jako adres do korespondencji zwrotnej w przypadku gdyby loża została odwołana i musielibyśmy odbyć ją zdalnie.

 • dokonać wpłaty 37 złoty na insygnia na konto Klubu Zdobywców Korony Gór Polski + ewentualnie 5 zł na kolejną książeczkę (dla chętnych). W przypadku, gdy Państwo opłacają dodatkowe 5 zł na kolejną książeczkę prosimy o wypełnienie formularza ze strony
  https://kgp.info.pl/akces-do-klubu/

  Oczywiście nie chodzi nam o to, aby Państwo po raz kolejny się zapisali do klubu, ale przede wszystkim o uaktualnienie danych do książeczki oraz o przekazanie zgody RODO, która od pewnego czasu obowiązuje, a zdecydowana większość z Państwa wstępowała do klubu przed zmianami w tej sferze. Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo maila instruktażowego jak przy zapisaniu się do klubu. Proszę go zignorować.

  Płatność za wpisowe w klubie jest dokonywana tylko raz. Nie mamy po prostu jeszcze wyodrębnionego samego formularza, co się zmieni w przyszłości. Nie ukrywamy, że w przeszłości często dochodziło do pomyłek, gdyż adresy ze starych wniosków były nieaktualne, a na wnioskach zdobywców też nie zawsze są te, o które chodzi samemu zainteresowanemu. Stąd wielka prośba o wypełnienie formularza i przesłanie nam na maila otrzymanego numeru zlecenia. Bardzo nam pomożecie w przygotowaniu nowych książeczek. W przypadku drugiej i kolejnej krotności zdobywcy wpłata winna wynosić 10 zł + ewentualnie 5 zł na kolejną książeczkę (dla chętnych)

 • jeżeli chcesz otrzymać legitymację wraz ze zdjęciem zdobywcy to wyślij nam na adres klubowy oryginał zdjęcia do legitymacji (może być wykadrowane zdjęcie z gór) w rozmiarze zdjęcia do legitymacji np 3x4cm.

  Zdjęć w wersji elektronicznej nie przyjmujemy.

Zapisy trwają do czasu zapełnienia miejsc lub do ich zamknięcia zgodnie z założonym terminem, ale nie później niż na 7 dni przed samym wydarzeniem. Jeśli przelew został wykonany proszę o odpowiedź na tego maila wraz z potwierdzeniem wpłaty w załączniku. Brak otrzymania potwierdzenia wpłaty do 5 dni przed wydarzeniem skutkuje usunięciem z listy osób weryfikujących się i brak możliwości udziału w spotkaniu.

W przypadku braku wypełnienia wniosku na https://kgp.info.pl/akces-do-klubu/ , książeczka nie zostanie przygotowana na lożę, co skutkuje późniejszym opłaceniem kosztów (13zł) za jej wysyłkę.

Spotkanie weryfikacyjne odbywa się w kilku turach po około 40-60 osób w zależności od możliwości obiektu, w którym gościmy. Tak, aby osoby mające wcześniejszego godziny, nie musiały oczekiwać wielu godzin na finałową ceremonią pasowania i wręczenia Insygniów Zdobywcy.

Harmonogram wejść będzie podany w końcowym mailu ze szczegółami spotkania, który zostanie rozesłany na mniej więcej 3-4 dni przed rozpoczęciem się spotkania. UWAGA ! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania w przypadku wystąpienia czynników zewnętrznych uniemożliwiających jego przeprowadzenie.

W takich sytuacjach będziemy proponować alternatywny sposób weryfikacji lub przeniesienie na inny możliwy termin weryfikacyjny.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na klub@kgp.info.pl

Rachunek klubowy
Klub Zdobywców Korony Gór Polski
PKO BP SA 47 1020 1127 0000 1102 0267 8928

You must sign in to register for this event.

55 spots left
 

Date And Time

2024-06-29 to
2024-06-29
 

Data Zakończenia Rejestracji

2024-06-23
 

Lokalizacja

 

Typy Wydarzeń

 

Kategoria wydarzenia

Share With Friends