Klub Zdobywców Korony Gór Polski

25 lat KGP – wspólne spotkanie na 28 szczytach

10813 10813 people viewed this event.

ZAPISY SĄ JUŻ ZAMKNIĘTE – TO NIE OZNACZA, ŻE NIE MOŻECIE SIĘ PRZYŁĄCZYĆ. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH. ZA KILKA DNI ZACZNIEMY PUBLIKOWAĆ TRASY WEJŚĆ POSZCZEGÓLNYCH ZESPOŁÓW KOORDYNUJĄCYCH WSPÓLNE WEJŚCIE.

Cześć Górom !

Z okazji XXV-lecia Korony Gór Polski w dniu 20 sierpnia 2022 roku o godzinie 12:00 spotykamy się wspólnie na wszystkich wierzchołkach należących do KGP. Tym samym uruchamiamy zapisy na to spotkanie. Zapisy nie są obowiązkowe, a wszystkich chętnie na szczycie powitamy. Każdy kto chce otrzymać pamiątkowy zestaw upominkowy proszony jest o zapisanie się na wydarzenie oraz o wybranie odpowiedniej opcji. W zestawie znajdziecie: pamiątkowy imienny dyplom, pamiątkową smyczkę oraz opaskę odblaskową. Wszystkie te gadżety są przygotowywane tylko raz specjalnie na to spotkanie. Dodatkowo dla chętnych jest możliwość odebrania jubileuszowej odznaki na spotkaniu szczytowym po uprzednim jej zamówieniu przy zapisaniu się na spotkanie na wybranym szczycie. Osoby, które opłacą zestawy a nie pojawią się na szczycie, będą mogły je odebrać drogą wysyłkową po uprzednim dopłaceniu do wysyłki. Wysyłki gadżetów odbywać się będą dopiero po jubileuszowym spotkaniu.

Na każdym szczycie o godzinie 12:00 będziecie mogli spotkać klubową grupę koordynującą, która będzie miała ze sobą baner pamiątkowy oraz specjalną pieczęć szczytową, którą będziemy wbijać do książeczek tylko i wyłącznie tego dnia w samo południe.

Zarówno osoby zapisane, jak i te niezapisane są mile widziane na spotkaniu. Zapis służą tym, którzy chcą mieć pamiątkę z tego dnia oraz tym, którzy chcą wesprzeć wpłatą organizację tego wydarzenia.

Na większości szczytów mamy już skompletowane zespoły koordynujące. Na części nie, a w przypadku niektórych szczytów brakuje nam osób do uzupełnienia składu koordynującego, aby grupa reprezentująca i koordynująca działania klubu tego dnia liczyła co najmniej 3 osoby. W polu zapisów macie możliwość zaznaczenia chęci pomocy w organizacji. Będziemy się odzywać w miarę możliwości do wszystkich tych osób, które zgłoszą chęć pomocy. Wyjątkiem może być sytuacja, w której ilość chętnych przerośnie nasze oczekiwania.

Ponadto osoby, które dokonają zapisu na to spotkanie otrzymają powiadomienia mailowe skąd rusza grupa reprezentantów klubu dla danego szczytu. Dzięki temu będziecie mieli nie tylko możliwość spotkania się na szczycie o godzinie 12:00, ale również dodatkowo pojawi się opcja dołączenia do oficjalnej grupy zdobywające szczyt tego dnia. W mailu zostanie podane miejsce i godzina startu.

Zapisy odbywają się na wszystkie szczyty za wyjątkiem Rysów. Jest to sierpniowy weekend i jak nam wiadomo na Rysy tego dnia będą szły duże grupy turystów. Jest to dość trudny szczyt do zrobienia wspólnego zdjęcia dla większej grupy osób. Trudno też wszystko na szczyt zanieść biorąc pod uwagę, że grupa reprezentantów klubowych będzie szła od polskiej strony. Oczywiście będą wyposażeni w baner i pieczątkę i z chęcią podbiją Wasze książeczki, czy notesy. Nie będzie tylko opcji zamówienia pamiątkowego dyplomy, czy pozostałych gadżetów. Na pozostałych 27 szczytach nie powinno być problemu ze zorganizowaniem miejsca dla wszystkich. Będzie można spędzić na spokojnie wspólnie czas bez stresu o warunki pogodowe i stopień trudności podczas zejścia.

Zachęcamy Was wszystkich zapisania się na to spotkanie.

Ps. Jeżeli macie trudności w zapisaniu się na wspólne wejście, to napiszcie do nas maila: klub@kgp.info.pl , a my na pewno pomożemy

Event registration closed.
 

Date And Time

2022-08-20 to
 

Data Zakończenia Rejestracji

2022-08-01
 

Lokalizacja

Wydarzenie Online
 

Typy Wydarzeń

 

Kategoria wydarzenia

Share With Friends