Klub Zdobywców Korony Gór Polski

XLVIII Międzywyprawowe spotkanie Loży Zdobywców w Sobolowie

988 988 people viewed this event.

XLVII Międzywyprawowe Posiedzenie Loży Zdobywców odbędzie się w Domu Kultury w Sobolowie pod adresem: Sobolów 25, 32-742 Sobolów

Duże podziękowania składamy na ręce księdza  proboszcza Stanisława Jachyma, naszego klubowicza i oficjalnego Zdobywcy Korony Gór Polski. Tym samym Parafia Rzymskokatolicka Wszystkich Świętych w Sobolowie stała się patronem naszego czerwcowego spotkania.


Osoby pragnące zweryfikować swe koronne osiągnięcia, by chlubić się godnością Zdobywcy KGP powinny jak najszybciej przesłać wnioski wraz ze zdjęciami na adres

Klub Zdobywców Korony Gór Polski ul. Jurajska 18 20-871 Lublin

Wniosek –   Nadanie godności KGP (1535 pobrań) . Informujemy, że jeżeli ktoś nie chce mieć legitymacji zdobywcy z wklejonym zdjęciem, to może wybrać wersję bez zdjęcia i przesłać nam wniosek zeskanowny drogą elektroniczną na adres: klub@kgp.info.pl.  Jednocześnie dokonujemy wpłaty 37 złoty na insygnia na konto Klubu Zdobywców Korony Gór Polski: PKO BP SA 47 1020 1127 0000 1102 0267 8928. Biorąc pod uwagę fakt, iż w  wiele osób finalizuje swe koronne wędrówki – przy ograniczonej liczbie miejsc o zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest uzależniona od ilości członków Loży Zdobywców KGP, którzy zgłoszą swą gotowość do pomocy. Jednak nie będzie to więcej, jak 150 miejsc.

UWAGA – wysyłamy formularze wraz ze zdjęciami drogą pocztową, w przypadku rezygnacji ze zdjęcia w legitymacji zdobywcy, możliwe jest przesłanie skanu samego formularza.

  • Osoby, które dopełniły już wszystkich formalności wymaganych przed spotkaniem z Lożą proszone są o potwierdzenie chęci udziału w posiedzeniu wypełniając formularz.
  • Przypominamy, iż kandydaci szczycący się już godnością Zdobywcy, którzy chcą uzyskać tytuł wielokrotnego Zdobywcy KGP przesyłają tylko zgłoszenie wraz z wpłatą 10 zł.
  • osoby, które decydują się pobrać kolejną książeczkę proszone są o powiększenie kwoty wpłaty o kolejne 5 zł. Nie ma możliwości wystawienia książeczek na miejscu podczas imprezy
  • Informując o październikowym posiedzeniu liczymy na pomoc członków Loży Zdobywców , których zapraszamy do rejestracji

 UWAGA ! 

   W książeczce KGP każdy szczyt ma swoją stronę. Szczyt potwierdza fotografia wykonana na szczycie wklejona  na odpowiednią stronę oraz pieczęć schroniska, placówki, firmy mającej tam siedzibę (w przypadku braku takowej – pieczęć z miejscowości najbliższej szczytowi). Potwierdzeniem zdobycia szczytu może być także pieczęć i podpis uprawnionego członka Loży Zdobywców spotkanego na szlaku. UWAGA: książeczka KGP nie może mieć pustych stron! O tym jak należy poprawnie przygotować swoją książeczkę przeczytaj pod poniższym linkiem:


Poprawne przygotowanie książeczki Korony Gór Polski do weryfikacjiObecnie Loże Zdobywców odbywają się w trzech turach dzięki czemu każdy kto przyjeżdża nie oczekuje więcej niż 2 godziny od momentu przyjazdu do ceremonii pasowania. Harmonogram godzinowy wejść oraz szczegóły zostaną rozesłane zarejestrowanym uczestnikom po potwierdzeniu wszystkich formalności.

 

You must sign in to register for this event.

58 wolnych miejsc
 

Data i godzina

2021-06-26
 

Data Zakończenia Rejestracji

2021-06-09
 

Typy Wydarzeń

 

Kategoria Wydarzenia

Udostępnij wydarzenie