XLVIII Międzywyprawowe posiedzenie Loży Zdobywców – Sanok

przez
3103 3103 people viewed this event.

Spotkanie odbędzie się w dniu 16 października 2021 roku

XLVII Międzywyprawowe Posiedzenie Loży Zdobywców odbędzie się w Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku.

adres: Traugutta 3, 38-500 Sanok

Szczególne podziękowania składamy z tego miejsca na ręce Stanisława Sieradzkiego, prezesa oddziału PTTK w Sanoku. Dzięki jego zaangażowaniu możemy się cieszyć z organizacji spotkania w tym wyjątkowym miejscu.

Jeżeli pogoda pozwoli, to samo pasowanie i ceremonia wręczenia Insygniów Zdobywcy odbędzie się na przepięknym, unikatowym Rynku Galicyjskim. Jest to jedno z wyjątkowych miejsc, które naprawdę warto odwiedzić podczas swoich turystycznych wycieczek.

Osoby pragnące zweryfikować swe koronne osiągnięcia, by chlubić się godnością Zdobywcy KGP powinny jak najszybciej przesłać wnioski wraz ze zdjęciami na adres

Klub Zdobywców Korony Gór Polski ul. Jurajska 18 20-871 Lublin

Wniosek –   Nadanie godności KGP (1535 pobrań) . Informujemy, że jeżeli ktoś nie chce mieć legitymacji zdobywcy z wklejonym zdjęciem, to może wybrać wersję bez zdjęcia i przesłać nam elektroniczny wniosek https://kgp.info.pl/wniosek-o-nadanie-godnosci-zdobywcy/, a samo zdjęcie może dokleić sobie już po ceremonii pasowania na Zdobywcę Korony Gór Polski

 Jednocześnie dokonujemy wpłaty 37 złoty na insygnia na konto Klubu Zdobywców Korony Gór Polski: PKO BP SA 47 1020 1127 0000 1102 0267 8928. Biorąc pod uwagę fakt, iż w  wiele osób finalizuje swe koronne wędrówki – przy ograniczonej liczbie miejsc o zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest uzależniona od ilości członków Loży Zdobywców KGP, którzy zgłoszą swą gotowość do pomocy. Jednak nie będzie to więcej, jak 130 miejsc.

UWAGA – wysyłamy formularze wraz ze zdjęciami drogą pocztową, w przypadku rezygnacji ze zdjęcia w legitymacji zdobywcy wysyłamy wniosek online korzystając z linku https://kgp.info.pl/wniosek-o-nadanie-godnosci-zdobywcy/

  • Osoby, które dopełniły już wszystkich formalności wymaganych przed spotkaniem z Lożą proszone są o potwierdzenie chęci udziału w posiedzeniu wypełniając formularz obok dostępny dla zalogowanych użytkowników. Jedna zalogowana osoba może zgłosić siebie i swoich przyjaciół. Prosimy jednak o kontakt w przypadku rezygnacji, aby móc zwolnić miejsca dla innych osób.
  • Przypominamy, iż kandydaci szczycący się już godnością Zdobywcy, którzy chcą uzyskać tytuł wielokrotnego Zdobywcy KGP przesyłają tylko zgłoszenie wraz z wpłatą 10 zł.
  • osoby, które decydują się pobrać kolejną książeczkę proszone są o powiększenie kwoty wpłaty o kolejne 5 zł. Nie ma możliwości wystawienia książeczek na miejscu podczas imprezy
  • Informując o październikowym posiedzeniu liczymy na pomoc członków Loży Zdobywców , których zapraszamy do rejestracji

 UWAGA ! 

   W książeczce KGP każdy szczyt ma swoją stronę. Szczyt potwierdza fotografia wykonana na szczycie wklejona  na odpowiednią stronę oraz pieczęć schroniska, placówki, firmy mającej tam siedzibę (w przypadku braku takowej – pieczęć z miejscowości najbliższej szczytowi). Potwierdzeniem zdobycia szczytu może być także pieczęć i podpis uprawnionego członka Loży Zdobywców spotkanego na szlaku. UWAGA: książeczka KGP nie może mieć pustych stron! O tym jak należy poprawnie przygotować swoją książeczkę przeczytaj pod poniższym linkiem:


Poprawne przygotowanie książeczki Korony Gór Polski do weryfikacji


Kolejne spotkanie stacjonarne przewidziane jest na listopad. Planowo odbędzie się w Warszawie. Ze względów organizacyjnych zostało ono przeniesione o jeden miesiąc do przodu. Z końcem września będzie znany dokładny termin spotkania i rozpoczniemy wtedy zapisy na nie.

Zapisy na spotkania odbywają się z poziomu wydarzenia na stronie www. Należy się zarejestrować w serwisie klubowym. Wtedy z łatwością osoba zarejestrowana doda do wybranego wydarzenia siebie i swoją rodzinę. Każdy użytkownik może zapisać osoby, z którymi zdobywał Koronę Gór Polski ze swojego konta KGP. Nie ma konieczności w takich przypadkach, aby każda z osób oddzielnie się rejestrowała.

Osoby, które rejestrując się podadzą również swój numer klubowy po weryfikacji przez admin dostają status www klubowicz, a to już uprawnia je do dostępu do galerii z naszych klubowych spotkań oraz publikacji według uznania swojego zdjęcia na liście Zdobywców oraz krotnych Zdobywców

W przypadku jakichkolwiek trudności z zapisaniem się na wybrane przez siebie spotkanie prosimy o bezpośredni kontakt na klubowego maila: klub@kgp.info.pl w każdej sytuacji pomożemy.

Uwaga ! Zapisy odbywają się do momenty wyczerpania miejsc lub do dnia określonego w panelu bocznym, jako:
Data Zakończenia Rejestracji

Registration has been closed
 

Date And Time

2021-10-16 to
 

Data Zakończenia Rejestracji

2021-09-23
 

Lokalizacja

 

Typy Wydarzeń

 

Kategoria Wydarzenia

Share With Friends