Loża zdalna – wysyłkowa

przez
892 892 people viewed this event.

Cześć Górom !

W związku z olbrzymim zainteresowaniem zdobywaniem Korony Gór Polski ponownie uruchamiamy zapisy na zdalną/wysyłkową weryfikację, która odbędzie się przy okazji naszego Lożowego spotkania w Górach Izerskich. Ze względu na planowaną zmianę zasad ruchu w obrębie Wysokiej Kopy, dotyczących ochrony Cietrzewia zamieszkującego te tereny, nasze spotkanie odbędzie się przy okazji wspólnej akcji Korony Gór Polski, Nadleśnictwa Szklarska Poręba oraz Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska z siedzibą we Wrocławiu. Stąd termin samej weryfikacji nie jest jeszcze precyzyjnie znany. Możliwe, że odbędzie się to jeszcze w październiku, ale może okazać się, że weryfikacja odbędzie się dopiero w listopadzie. Zapisane osoby będziemy informować o terminie, jeżeli będzie już nam znany.

UWAGA ! Na weryfikację zdalną wysyłamy kompletne książeczki zawierające zdjęcie i pieczęcie. Ewentualne niewielkie braki w pieczątkach są akceptowalne i podlegają decyzji Loży Zdobywców. Brak zdjęć zdobywcy na szczycie eliminuje możliwość weryfikacji w tym trybie. Brak znacznej ilości pieczątek również nie pozwala się zweryfikować w trybie zdalnym. Osoby z brakami proszone są o zapisywanie się na Loże stacjonarne. W trybie stacjonarnym na spotkaniu klubowym jest możliwa rozmowa z klubowiczami. Wtedy też dopuszczalne są ewentualne odstępstwa według uznania samego zespołu weryfikującego. W przypadku loży zdalnych możliwość odstępstw jest mocno ograniczona.

Zapisy na spotkania odbywają się z poziomu wydarzenia na stronie www. Należy się zarejestrować w serwisie klubowym. Wtedy z łatwością osoba zarejestrowana doda do wybranego wydarzenia siebie i swoją rodzinę. Każdy użytkownik może zapisać osoby, z którymi zdobywał Koronę Gór Polski ze swojego konta KGP. Nie ma konieczności w takich przypadkach, aby każda z osób oddzielnie się rejestrowała w serwisie www.

Osoby, które rejestrując się podadzą również swój numer klubowy po weryfikacji przez admin dostają status www klubowicz, a to już uprawnia je do dostępu do galerii z naszych klubowych spotkań oraz publikacji według uznania swojego zdjęcia na liście Zdobywców oraz krotnych Zdobywców

W przypadku jakichkolwiek trudności z zapisaniem się na wybrane przez siebie spotkanie prosimy o bezpośredni kontakt na klubowego maila: klub@kgp.info.pl w każdej sytuacji pomożemy.

You must sign in to register for this event.

116 wolnych miejsc
 

Date And Time

2021-11-30 to
 

Data Zakończenia Rejestracji

2021-10-24
 

Lokalizacja

Wydarzenie Online
 

Typy Wydarzeń

 

Kategoria Wydarzenia

Share With Friends