Zapisy na Loże w trybie niestacjonarnym

Cześć Górom !

W związku z przedłużającymi się obostrzeniami dotyczącymi spotkań zmuszeni jesteśmy odwołać dwie pierwsze imprezy w tym roku, które miały się odbyć kolejno w Głogowie oraz w Warszawie. Pierwsze Loże stacjonarne zostają uruchomione począwszy od 24 kwietnia, kiedy to planowo mamy spotkań się w Sanoku. Kolejna Loża do Łęknica w dniu 29 maja oraz Sobolów 26 czerwca. Zapisy na wszystkie te trzy terminy zostaną uruchomione najdalej 21 stycznia 2021 roku. 

W dniu dzisiejszym uruchamiamy zapisy na Lożę niestacjonarną (zaoczną). Jest to kolejny raz kiedy Loża Zdobywców umożliwia kandydatom na zdobywców zweryfikowanie się metodą wysyłkową. Poniższy formularz zapisowy będzie otwarty do 17 stycznia. Wszystkie osoby, które go wypełnią dostaną od nas pełną instrukcję, jak należy w dalszych krokach postępować. 

Osoby chcące się zweryfikować w trybie zaocznym (bez tradycyjnego spotkania i pasowania na Zdobywcę Korony Gór Polski) proszone są o wypełnienie poniższego formularza

Uwaga ! Mail zwrotny przychodzi automatycznie. Proszę prawidłowo wprowadzić adres mailowy do kontaktu i ewentualnie w przypadku braku maila sprawdzić folder SPAM. 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Część tylko dla osób weryfikujących się zaocznie

Adres do wysyłki

ulica/osiedle/miejscowość

Numer (dom/mieszkanie)

Kod pocztowy

Miejscowość

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.