Zapisy na weryfikację

JESTEŚ ZAINTERESOWANA/NY WERYFIKACJĄ ? ZAPISZ SIĘ NA LOŻĘ JUŻ TERAZ. 

Cześć Górom !

 W obecnej sytuacji zmuszeni jesteśmy czasowo wstrzymać tradycyjne spotkania weryfikacyjne.. Osoby, które obserwują życie klubowych spotkań wiedzą i widzą, że staramy się sprostać coraz to większym ograniczeniom z jakimi przyszło nam żyć w obecnym czasie. Niestety nie mamy na to wpływu. Ostatnia Loża w Raciborzu odbywała się w formie trzech oficjalnych mniejszych imprez. Coraz bardziej też ograniczamy tradycje klubowe związane z finałowym spotkaniem. Cieszyliśmy się jednak, że pomimo zaistniałych trudności Loże wciąż się odbywały. Zawsze nam zależało, aby słowo KLUB nie było tylko pustym zapisem, aby każdy z klubowiczów na zakończenie choć raz mógł spotkać się w gronie innych klubowiczów mogąc wrócić pamięcią do chwil spędzonych na szlakach Korony Gór Polski. Wspólna uroczystość pasowania i nadania godności Zdobywcy KGP to zwieńczenie trudu poniesionego na koronnych szlakach. Jest to również znakomita okazja do podzielenia się radością i przeżyciami z innymi. 

W naszym kalendarium spotkań znajdziecie formularz zgłoszeniowy na nadchodzące spotkania. Pierwsze z nich planujemy już 30 stycznia. W razie braku możliwości ich odbycia znajdziemy alternatywne drogi rozwiązania weryfikacji. 

.Czekamy na zielone światło do uruchomienia spotkań stacjonarnych

2 myśli na “Zapisy na weryfikację

  1. Witam czy można się zapisać ?aby zdobywac szczyty do Korony Gór Polski.Czy jest ten proces zawieszony.Bardzo proszę o inf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.