Oficjalni Zdobywcy Korony Gór Polski

Poniżej prezentujemy pełną listę oficjalnych Zdobywców Korony Gór Polski

Informujemy, iż zdjęcia Zdobywców będą uzupełniane sukcesywnie. Planujemy po nowym roku zebrać się i uzupełnić jednym ciągiem wszystkie zdjęcia, aż do obecnego numeru. 

Nr.Imię i nazwiskoMiejscowośćFotografia
1 Antoni WOLNY Katowice 1
2 Janusz LISIEWICZ Pabianice 2
3 Andrzej GUMOWSKI Gdynia 3
4 Lesław KUCZYŃSKI Leszno puste
5 Grzegorz WĄSIK Czechowice-Dziedzice 5
6 Jerzy WILL Warszawa puste
7 Aleksandra SKRZYPKOWSKA Warszawa puste
8 Maciej SKRZYPKOWSKI Warszawa puste
9 Ewa KILIŚ Kielce 9
10 Jan BRZEZICHA Warszawa pustek
11 Tadeusz RYSZKOWSKI Dąbia Stara 11
12 Jan SUCHECKI Lubin 12
13 Jerzy PALUSZKIEWICZ Kraków pustek
14 Antonina WŁODARCZYK Kraków 14
15 Walerian DRUSZKOWSKI Kraków 15
16 Marek POKUTA Goczałkowice 16
17 Kazimierz LACH Warszawa 17
18 Bolesław ZAKRZEWSKI Kraków puste
19 Stanisław MOCHALSKI Kraków 19
20 Marek PIETRZAK Kielce puste
21 Ignacy BARTOSZEWSKI Wonieść 21
22 Jerzy ZGŁOBICA Tarnów 22
23 Urszula ZGŁOBICA Tarnów 23
24 Teresa ZGŁOBICA Tarnów 24
25 Anna ZGŁOBICA Tarnów 25
26 Bolesław GÓRAL Warszawa 26
27 Kazimiera KOWALEWSKA Nowa Sól 27
28 Antoni KIRAGA Nowa Sól 28
29 Adam CZARNOWSKI Warszawa 29
30 Arkadiusz KUBSIK Gostynin puste
31 Grzegorz POLAŃSKI Warszawa 31
32 Krzysztof FLORYS Ostrowiec 32
33 Jakub MAKUCH Szlichtyngowa puste
34 Tadeusz CZUPRYNA Rybnik 34
35 Bogdan NOWAK Biała Podlaska 35
36 Artur CIEMPA Wałbrzych 36
37 Henryk JUROŁAJĆ Wschowa 37
38 Kazimierz ROSÓŁ Legnica 38
39 Hanna MYSIAK Lubartów 39
40 Jerzy MYSIAK Lubartów 40
41 Zenon MOLSKI Warszawa puste
42 Artur MICHALCZYK Bochnia 42
43 Zygmunt ŁABZA Chrzanów pustek
44 Grzegorz SKWARLIŃSKI Gdynia puste
45 Jacek SZLASA Częstochowa 45
46 Aleksandra LUDWIKOWSKA Piotrków Trybunalski 46
47 Krystyna PUDŁO Wałbrzych 47
48 Wanda KACZMAREK Zabrze 48
49 Jerzy STAŃCZAK Warszawa 49
50 Marian MIZERA Ruda Śląska 50
51 Leszek ŻURKIEWICZ Poznań puste
52 Jacek KONOPKO Białystok 52
53 Daniel JAŁOWSKI Radom 53
54 Józef BĄK Siemianowice Śląśkie 54
55 Marian KOWALIK Kraków 55
56 Aldona WANKIEWICZ-PETEJA Gliwice 56
57 Henryk WIERZBIŃSKI Gliwice 57
58 Stefan CZYŻ Kostrzyn 58
59 Władysław DĘBSKI Nowy Bytom 59
60 Marian RZEKIECKI Duszniki Zdrój 60
61 Romuald MRÓZ Solec Kujawski puste
62 Bartosz MR?Z Solec Kujawski puste
63 Halina KLEIN Kwidzyn 63
64 Urszula RYŚ-SOWIŃSKA Chorzów 64
65 Dariusz SOWIŃSKI Chorzów 65
66 Elżbieta MOCZYDŁOWSKA Stalowa Wola 66
67 Bogusław MOCZYDŁOWSKI Stalowa Wola 67
68 Franciszek POTULSKI Gdańsk puste
69 Jan CINAL Cieszyn 69
70 Ryszard KUCZER Lubsko 70
71 Ryszard MAJCHRZAK Rawicz 71
72 Sławomir CHOJNACKI Żnin 72
73 Artur CHOJNACKI Żnin 73
74 Władysław KWAPIEŃ Kielce 74
75 Marek MROZOWSKI Skawina 75
76 Ireneusz LAMENT Turek 76
77 Alicja BUDZYŃSKA Lublin 77
78 Andrzej BUDZYŃSKI Lublin 78
79 Ryszard SZMAJTER Poznań puste
80 Franciszek IREK Tarnowskie G?ry 80
81 Lucjan ŚLĘZAK Częstochowa 81
82 Marek ŚWIĄTKOWSKI Bełchatów 82
83 Maria CHUDZYŃSKA Warszawa 83
84 Andrzej MATYS Kraków 84
85 Jerzy GAŁUSZKA Chorzów puste
86 Dawid GAŁUSZKA Chorzów puste
87 Danuta NOWAK Biała Podlaska 87
88 Wojciech BIELIŃSKI Gdańsk 88
89 Ewa FORMICKA Wrocław puste
90 Leopold PIECZYŃSKI Warszawa 90
91 Edward SZCZYGIEŁ Leszczyny 91
92 Czesław POLACZEK Brzezinka 92
93 Stanisław ŚRENIAWSKI Brzezinka 93
94 Anna BŁAŻEJEWSKA Warszawa 94
95 Maciej BŁAŻEJEWSKI Warszawa 95
96 Stanisław BOCHEŃSKI Kraków 96
97 Witold KRUCZKOWSKI Krosno 97
98 Robert OKARSKI Biała Podlaska 98
99 Rafał ROKICKI Częstochowa 99
100 Wojciech PINIEWSKI Inowrocław 100
101 Jerzy TAWCZYŃSKI Legionowo
102 Maciej KANIEWSKI Warszawa
103 Teresa WIERZBICKA Skwierzyna
104 Janusz WIERZBICKI Skwierzyna
105 Rafał TOMCZYK Łódź
106 Marta POLEK Dwikozy
107 Artur STANEK Sandomierz
108 Alfons GRAJCZYK Tarnowskie G?ry
109 Marcin PUCHAŁA Częstochowa
110 Irena WOJTASZEK Knurów
111 Zbigniew WOJTASZEK Knurów
112 Marian FRANC Turza Śląska
113 Grzegorz BŁASZCZYK Radom
114 Mirosław KABAT Wałbrzych
115 Ewa POLAŃSKA Stanisławów
116 Halina BIELAMOWICZ Przysieki
117 Henryk BIELAMOWICZ Przysieki
118 Jarosław STRASBURGER Krotoszyn
119 Zbigniew WOLSKI Głogów
120 Roman KAPES Rybnik
121 Anna WITKOWSKA Katowice
122 Bogdan FURMAN Słupsk
123 Wanda FURMAN Słupsk
124 Andrzej ŁĘCZYCKI Wrocław
125 Maria BASZURO Elbląg
126 Wacław SZAFRAN Czechowice-Dziedzice
127 Danuta ROSIŃSKA-RUSIN Czarne
128 Jadwiga KOTKOWSKA Biała-Podlaska
129 Zbigniew KOTKOWSKI Biała Podlaska
130 Aleksandra SOŁTYSIAK Poznań
131 Bożena MALCZEWSKA-HOPEK Szczecin
132 Wojciech HOPEK Szczecin
133 Bożena LESZCZYŃSKA Przystajń
134 Bogusław LESZCZYŃSKI Przystajń
135 Janusz EKSNER Warszawa
136 Marian ZAJĄC Wodzisław Śląski
137 Lech KAŹMIERCZAK Zielona G?ra
138 Henryk STOLARCZYK Jaworzno
139 Józef WOŹNIAK Sosnowiec
140 Krzysztof WIATRAK Bełchatów
141 Marcin WIATRAK Bełchatów
142 Robert RYLEWICZ Polkowice
143 Jadwiga WESOŁOWSKA Elbląg
144 Andrzej STARECKI Starogard Gdański
145 Waldemar ROSIŃSKI Brzeziny
146 Michał ROMANOWSKI Szczecin
147 Tomasz ROMANOWSKI Szczecin
148 Mateusz SZCZECIŃSKI Szczecin
149 Ewa PALUSZKIEWICZ Kraków
150 Tadeusz KASPRZYCKI Wrocław
151 Anna GOŁASZEWSKA Gdańsk
152 Paweł MACHERSKI Zielona G?ra
153 Stefan KALIŃSKI Głogów
154 Jan STELMASZCZYK Głogów
155 Roman MOSZCZYŃSKI Poznań
156 Bolesław BLEZIEŃ Wodzisław Śląski
157 Janusz BARSZCZ Radom
158 Teresa BICHTA Kozienice
159 Jakub MROZOWSKI Skawina
160 Adam KUSTWAN Bór
161 Halina KUREK Częstochowa
162 Adam MENDREK Bielsko-Biała
163 Tomasz PROĆ Tarnów
164 Katarzyna PROĆ Tarnów
165 Zbigniew PROĆ Tarnów
166 Olgierd PROMIŃSKI Poznań
167 Zdzisław STEĆ Szczecin
168 Zbigniew ORŁOWSKI Mysłowice
169 Stanisław STROJNY Gdańsk
170 Wanda CHEŁMOWSKA Gdańsk
171 Piotr MANIA Szczecin
172 Mariusz PATECKI Poznań
173 Jan BAŁDYS Jawor
174 Grzegorz URBANIAK Zgierz
175 Elżbieta WASIK Zawiercie
176 Edward WASIK Zawiercie
177 Piotr NOWAK Biała Podlaska
178 Aldona SZYMANIUK Świdnica
179 Andrzej SZYMANIUK Świdnica
180 Jarosław WESOŁOWSKI Zawiercie
181 Maciej KRAUZE Złocieniec
182 Piotr ZAREMBA Częstochowa
183 Mirosław JACKIEWICZ Jastrzębie Zdrój
184 Ewa PALMOWSKA-OSTAFIL Mikołów
185 Jerzy OSTAFIL Mikołów
186 Bogusław STECKI Międzylesie
187 Albina BUDNIK Stryszawa
188 Stanisław BUDNIK Stryszawa
189 Lechosław ŁOMOZIK Poznań
190 Jan OGONOWSKI Lubawka
191 Barbara DROŻDŻOWICZ Prudnik
192 Antoni WĘGLARZ Prudnik
193 Ewa KOPROWICZ Sokołów
194 Edyta KACZMAREK Kraków
195 Krzysztof KACZMAREK Kraków
196 Andrzej PASEK Pieszyce
197 Zbigniew WÓJCIK Brody Żarskie
198 Bartosz BŁASZCZYK Nowy Sącz
199 Roman BŁASZCZYK Nowy Sącz
200 Jerzy KIEŁB Nysa
201 Czesław SZMELTER Bolesławiec
202 Marek HROMADA Gliwice
203 J?zef LOSKA Tychy
204 Mariusz ZIARKOWSKI Turek
205 Ryszard BĄCAL Żary
206 Weronika CINAL Cieszyn
207 Krzysztof CINAL Cieszyn
208 Halina PAWELEC Lutut?w
209 Ireneusz PAWELEC Lutut?w
210 Mirosław GONTKOWSKI Bielawa
211 Adolf SEMPERKIEWICZ Dzierżoniów
212 Mariusz PIETRUSIŃSKI Kraków
213 Andrzej CICHY Marki
214 Mariusz MIENIEK Bolesławiec
215 Tadeusz WALKOWICZ Częstochowa
216 Leszek CIUŁA Krak?w
217 Edward SZAFRAŃSKI Wałbrzych
218 Jan GŁOWACKI Złotoryja
219 Stanisław JACHYM Sobol?w
220 Beata BEDNAREK Sieradz
221 Zbigniew BEDNAREK Sieradz
222 Elżbieta WCISŁEK Szczecin
223 Andrzej WCISŁEK Szczecin
224 Zofia SACAŁA Katowice
225 Andrzej SACAŁA Katowice
226 Krzysztof PELC Oświęcim
227 Sławomir KOWALECZKO Gorz?w Wielkopolski
228 Marek BOTULIŃSKI Zabrze
229 Georgios LAGORITIS Wrocław
230 Barbara STAŃKO Gliwice
231 Wojciech STEFANIAK Turek
232 Henryk TARNOWSKI Zabrze
233 Teresa KOGUCIUK Wałbrzych
234 Zdzisław BANASZUK Sosnowiec
235 Zygmunt SABAT Skarżysko-Kamienna
236 Tadeusz OSIŃSKI Zabrze
237 Wiesław PASEK Warszawa
238 Dominik MYSŁOWSKI Katowice
239 Izabella MYSŁOWSKA Katowice
240 Cezary MYSŁOWSKI Katowice
241 Bogdan MACIUSZEK Bochnia
242 Grażyna MACIUSZEK Bochnia
243 Mirosław CICHY Kalisz
244 Lech KOPROWICZ Sokołów
245 Marek TOKARZ Przysieki
246 Krzysztof KAWCZYŃSKI Warszawa
247 Wiesława B. KLEKOTWrocław
248 Jerzy MATUSZEWSKI Katowice
249 Andrzej PIETRZAK Wałbrzych
250 Paweł MIKLAS Lublin
251 Janina KINCEL Piotrków Trybunalski
252 J?zef KINCEL Piotrków Trybunalski
253 Iwona KUBLIK Wrocław
254 Marek KUBLIK Wrocław
255 Magdalena KRAJEWSKA-PYZOWSKA Grodzisk Mazowiecki
256 Bartosz PYZOWSKI Grodzisk Mazowiecki
257 Zygmunt JANUKOWICZ Wałbrzych
258 Zbigniew NIEMYJSKI Katowice
259 Lech LAMENT Turek
260 Anna PASZKIEWICZ Świdwin
261 Roman KOT Szczecinek
262 Ewa LECHOWICZ Międzybórz
263 Witold LECHOWICZ Międzybórz
264 Bartosz KIEŁB Nysa
265 Alina SIKORA Kraków
266 Jan SIKORA Kraków
267 Krzysztof SIKORA Kraków
268 Karol SIKORA Kraków
269 Aldona MAZIARZ Gorzyce
270 Wiesław MAZIARZ Gorzyce
271 Teresa DOBRUCKA-SKULIMOWSKA Legnica
272 Tomasz SKULIMOWSKI Legnica
273 Grażyna HETMANOWSKA Poznań
274 Marian STOLARZ Jasło
275 Wojciech KWIECIEŃ Kędzierzyn Koźle
276 Remigiusz BEDNORZ Imielin
277 Henryk KUBERA Katowice
278 Andrzej PIECUCH Tarnowskie G?ry
279 Tomasz WIECZOREK Rydułtowy
280 Krzysztof KURASZ Rybnik
281 Andrzej TRYBUŁA Wrocław
282 Zbigniew FLORECKI Warszawa
283 Mariusz SEPIOŁ Knurów
284 Jacek SATKO Tarnów
285 Jan CIESIELSKI Żary
286 Wojciech DEĆ Adamowizna
287 Jan HAŁGAS Toruń
288 Mariusz ŚLEDZIOWSKI Starachowice
289 Przemysław WOLSZCZAK Starachowice
290 Mirosław J. MAŁOWSKIOpole
291 Henryk KALBARCZYK Kozienice
292 Michał ZAWADZKI Bydgoszcz
293 Adam DOBRZYŃSKI Ostrołęka
294 Marian GARUS Krak?w
295 Andrzej ŁUSZCZYK Krak?w
296 Agata WĄTORSKA Pińczów
297 Maciej WĄTORSKI Pińczów
298 Małgorzata SUŁOWICZ Nowy Sącz
299 Krzysztof BANACH Nowy Sącz
300 Jerzy PIRÓG Przeworsk
301 Wojciech CHUDY Przeworsk
302 Jarosław SOBOTA Wrocław
303 Zbigniew KOPERSTYŃSKI Stalowa Wola
304 Gracjan ŻARSKI Katowice
305 Sławomir ORŁOWSKI Bełchatów
306 Mirosława MIŁKOWSKA Warszawa
307 Grażyna FIGACZ Tarnobrzeg
308 Sławomir FIGACZ Tarnobrzeg
309 Ludwik SZYMAŃSKI Tarnobrzeg
310 Wiktoria FRANCYK Wrocław
311 Jan FRANCYK Wrocław
312 Mieczysław WINIARSKI Tarnobrzeg
313 Małgorzata PONIATOWSKA Radom
314 Jan PONIATOWSKI Radom
315 Krzysztof PONIATOWSKI Radom
316 Zbigniew BOROWIEC Nowiny k/Kielc
317 Marek GŁOWACKI Kielce
318 Adam MAZUREK Lublin
319 Wiesława PUSZCZYŃSKA Konin
320 Tomasz PUSZCZYŃSKI Konin
321 Beata ŻYDEK-HELIOSZ Wodzisław Śląski
322 Dawid HELIOSZ Wodzisław Śląski
323 Stanisław PIETRUSIŃSKI Koziegłowy
324 Stanisława KUCHARSKA Katowice
325 Tadeusz KUCHARSKI Katowice
326 Krystyna KAJZER Pietna
327 Artur KAJZER Pietna
328 Artur GUTOWSKI Mochle
329 Mirosław SAMUL Gliwice
330 Rajmunda MAJEWSKA Wrocław
331 Wiesław MAJEWSKI Wrocław
332 Dorota SZLENDAK Świdnica
333 Piotr PAWLIC Świdnica
334 Krzysztof BRANDYS Bielsko-Biała
335 Krzysztof KUŹNIK Rybnik
336 Zbigniew WERCZYŃSKI Sobącz
337 Zofia PĘKALSKA Opole
338 Zbigniew LESZCZYŃSKI Opole
339 Wojciech NIEDBAŁ Rzepin
340 Roman ZAPI?R Bystrzyca Kłodzka
341 Dorota AUGUSTYNIAK Wrocław
342 Jakub AUGUSTYNIAK Wrocław
343 Wiesław WALENDZIK Kędzierzyn Koźle
344 Waldemar GOJŁO Zdzieszowice
345 Stanisława WITOS Bielsko-Biała
346 Jarosław WITOS Bielsko-Biała
347 Dawid WITOS Bielsko-Biała
348 Dariusz SZYRA Wodzisław Śląski
349 Agata SZYRA Wodzisław Śląski
350 Romuald SZYRA Wodzisław Śląski
351 Marta CYBULSKA Prudnik
352 Wiesław CYBULSKI Prudnik
353 Aleksandra CYBULSKA Prudnik
354 Henryk ŁYP Stronie Śląskie
355 Liliana HUSAK Prudnik
356 Bogusław HUSAK Prudnik
357 Jolanta OSTROWSKA-MICHALCZEWSKA Prudnik
358 J?zef MICHALCZEWSKI Prudnik
359 Waldemar ZIELIŃSKI Bystrzyca Kłodzka
360 Czesław CHRZANOWSKI Sosnowiec
361 Małgorzata I. CICHAKalisz
362 ----- -----
363 Marek MARCHEWKA Bielsko-Biała
364 Henryk WARDA Piotrków Trybunalski
365 Wanda KOWALSKA Warszawa
366 Tomasz NADOLSKI Kazimierz Dolny
367 Marian KUMISZCZA Gdańsk
368 Jan STRZELCZYK Piotrk?w Trybunalski
369 Dariusz WIATR Kalisz
370 Paweł WIATR Kalisz
371 Adam MOSZ Rybnik
372 Jan SZWEDZIUK Poznań
373 Małgorzata SZWEDZIUK Poznań
374 Bolesław GŁOWACKI Koło
375 Sławomir ŁAPETA Częstochowa
376 Anna KOZDRA Kraków
377 Krzysztof KOZDRA Kraków
378 Tomasz KOŁODZIEJSKI Warszawa
379 Joanna GOŁĄB Warszawa
380 Grzegorz GOŁĄB Warszawa
381 Barbara GOŁĄB Warszawa
382 Stanisław GOŁĄB Warszawa
383 Edmund GOŁĄB Warszawa
384 Tomasz BURCHACKI Warszawa
385 Marek PĘCONEK Warszawa
386 Elżbieta STOLARZ Jasło
387 Barbara WŁODKOWSKA Szczecin
388 Andrzej WŁODKOWSKI Szczecin
389 Beata BIAŁEK Tychy
390 Marek LATUSEK Rzeszów
391 Mariola KRAJEWSKA Prudnik
392 Marek KRAJEWSKI Prudnik
393 Zbigniew CECHELJUSZ Katowice
394 Paweł J. ŻMUDZIŃSKIWrocław
395 Sebastian MOSZ Rybnik
396 Jan OKRZOS Sułkowice
397 Wiesław LUDWINEK Kielce
398 Antoni KASPRZYCKI Dytmarów
399 Marek PAWEŁCZYK Wilkowice
400 Beata GACZEK-ŻARSKA Katowice
401 Erwin SCHEWIOR Rydułtowy
402 Rafał SCHEWIOR Rydułtowy
403 Ewelina SACAŁA Katowice
404 Sara SACAŁA Katowice
405 Iwona KURASZ Rybnik
406 Mieczysław UFLAND Szczecin
407 Jan BRZOZA Kielce
408 Janina SAWICKA Tychy
409 Cezary SAWICKI Tychy
410 Tadeusz ZIEMIANEK Tarnowskie Góry
411 Teresa GRUCA Zabrze
412 Ryszard GRUCA Zabrze
413 Roman BĄCZYK Poznań
414 Maciej SADYŚ Żywiec
415 Alojzy BORYCZKA Miasteczko Śląskie
416 Mariusz SIWIEC Katowice
417 Gabriela MOŹDZIERZ Lubięcin
418 Jan MOŹDZIERZ Lubięcin
419 Irena LABOCHA Tarnowskie Góry
420 Mirosław LABOCHA Tarnowskie Góry
421 Wojciech CZOPKOWICZ Tuch?w
422 Piotr NYCZ Łódź
423 Elżbieta WARDĘGA Tarnowskie Góry
424 Martyna OSTROWSKA Tarnowskie Góry
425 Alicja WOJEW?DKA Tarnowskie Góry
426 Kamil WOJEW?DKA Tarnowskie Góry
427 Arkadiusz FISZER Tarnowskie Góry
428 Tomisław GOŁĄB Katowice
429 Felicja KONIECZNA Sosnowiec
430 Stanisław MAZUREK Kielce
431 Alicja BONARSKA-TREIT Nowy Sącz
432 Daniel SACAŁA Katowice
433 Jacek RAMUS Dobrzeń Wielki
434 Jan BIENIASZ Łęknica
435 Wacław KWIATKOWSKI Łęknica
436 Jerzy GRZECH Żary
437 Michał GRZECH Żary
438 Iwona PRZYŚLAK-KNAP Łęknica
439 Piotr KNAP Łęknica
440 Roman SOBERA Łęknica
441 Agnieszka KAPUSTA Jaworzno
442 Artur KAPUSTA Jaworzno
443 Halina GŁĄB Malbork
444 Bartosz GŁĄB Malbork
445 Adrianna KACZMAREK Kalisz
446 Stanisław RAPCZUK Chocianów
447 Małgorzata POKORA Kraków
448 Michał POKORA Radomsko
449 Piotr TARGOWSKI Będzin
450 Anita WIĘCŁAW Biała Podlaska
451 Stanisław WOJCIUK Biała Podlaska
452 Mirosław BAWOLSKI Góra
453 Mirosław STAŃCZYK Wałbrzych
454 Tadeusz FEDORYKA Kłodzko
455 Marta WODECKA-DUDA Polanica Zdrój
456 Stanisław DUDA Polanica Zdrój
457 Dorota WOJTECZEK-WITKOWSKA Wałbrzych
458 Waldemar HUNDERT Wałbrzych
459 Ryszard CHMURA Warszawa
460 Bogdan KORNILUK Biała Podlaska
461 Danuta RACIŃSKA Łódź
462 Mirosław GRZELAK Łódź
463 Jerzy KAPCIAK Radom
464 Jarosław WALCZAK Kozłów
465 Iwona KRZESKA Gdynia
466 Maciej KRZESKI Gdynia
467 Marian KORNAŚ Oświęcim
468 Władysław KRÓL Zamość
469 Krzysztof TRUSZCZYŃSKI Iława
470 Stanisława RZEGOCKA Jawiszowice
471 Grzegorz RZEGOCKI Jawiszowice
472 Arkadiusz SOWIŃSKI Częstochowa
473 Ewa SIARKIEWICZ Otwock
474 Ryszard SIARKIEWICZ Otwock
475 Barbara STEĆ Szczecin
476 Piotr SKRZYPULEC Katowice
477 Urszula MALICH Bytom
478 Aleksander FUGLEWICZ Katowice
479 Stanisław ŚWIĘTY Radlin
480 Andrzej DYLA Katowice
481 Aleksander DYLA Katowice
482 Damian GROBELNY Radlin
483 Jacek CHYĆKO Wodzisław Śląski
484 Czesław WODECKI Wodzisław Śląski
485 Zbigniew JANUSZEWSKI Rogoźno
486 Kazimierz MENŻYK Radlin
487 Ewa MOLENDA Klucze
488 Stanisław MOLENDA Klucze
489 Irena GREŃ Skoczów
490 Krzysztof GREŃ Skoczów
491 Jolanta TURKIEWICZ-PUSTUŁKA Kraków
492 Janusz PUSTUŁKA Kraków
493 Ewa MADEJA Bulowice
494 Zbigniew MADEJA Bulowice
495 Bogusław GOLONKA Jawor
496 Irena ROJEK Rybnik
497 Janusz ROJEK Rybnik
498 Paweł SŁUPIANEK Katowice
499 Dominik CHOWANIEC Mysłowice
500 Waldemar KRAŚKIEWICZ Pieszków
501 Jarosław NOWAK Kraków
502 Leszek DRABCZYK Jawor
503 Tomasz MOKIEJEWSKI Opole
504 Bartłomiej NOWAK Poręba
505 Jerzy UZDRZYCHOWSKI Lędziny
506 Tadeusz NIEDZIELSKI Swidnica
507 Ewa TOMASZCZYK Suchy Bór
508 Jan KURAŚ Suchy Bór
509 Krystyna KRYSTIAN Wrocław
510 Jakub KRYSTIAN Wrocław
511 Kuba J. PRZYPEKStrzegom
512 Zbigniew CURYL Świdnica
513 Irena PARUCH Świdnica
514 Krzysztof PARUCH Świdnica
515 Anna IMIANOWSKA Gdynia
516 Piotr GBURCZYK Zławieś Mała
517 Maria RYBACZKOWSKA Żary
518 Sabina ĆWIEK Siechnice
519 Grzegorz ĆWIEK Siechnice
520 Arkadiusz ŁAPKA Wałbrzych
521 Barbara POLOCZEK Piekary Śląskie
522 Jacek POLOCZEK Piekary Śląskie
523 Aleksandra POLOCZEK Piekary Śląskie
524 Marek POLOCZEK Piekary Śląskie
525 Nela KORYCIŃSKA Wrocław
526 Mieczysław SIKORSKI Żary
527 Elżbieta BŁACHUT Bielawa
528 Jan BŁACHUT Bielawa
529 Helena OLEKSY Kamienna G?ra
530 Zdzisław OLEKSY Kamienna G?ra
531 Antoni FILIPOWICZ Węglewice
532 Izabela KORZANOWSKA Żary
533 Zdzisław IGNACIUK Wałbrzych
534 Elżbieta ŁOBACZ-BĄCAL Żary
535 Waldemar GRZĘDZIAK Syców
536 Krzysztof AKSAMIT Lubin
537 Andrzej EIBL Chocianów
538 Florian KLEDZIK Kaczory
539 Arkadiusz WĘGIEL Wałbrzych
540 Maria JAKSZ Świdnica
541 Aleksander JAKSZ Świdnica
542 Sergiusz CHOMA Lubin
543 Anna SZMAT Wrocław
544 Włodzimierz DWORSKI Żary
545 Władysław DAWIEC Kłodzko
546 Mikołaj IWAŃSKI Warszawa
547 Wioletta IWAŃSKA Warszawa
548 Adam FUCHS Kraków
549 Maciej OBCOWSKI Warszawa
550 Dorota KOSSAKOWSKA Warszawa
551 Marek KOSSAKOWSKI Warszawa
552 Julianna KOT Szczecinek
553 Natalia BAŁTRUSZEWICZ Szczecinek
554 Wojciech BAŁTRUSZEWICZ Szczecinek
555 Henryk ZIELIŃSKI Konin
556 Joanna GROCHOWSKA Warszawa
557 Jarosław SZOSTAKOWSKI Warszawa
558 Dorota SZAREK Mierzyn
559 Jadwiga MISZKIEWICZ Siedlce
560 Jolanta MAĆKOWIAK Poznań
561 Marek MAĆKOWIAK Poznań
562 Irena ZIĘTEK Rydułtowy
563 Agnieszka SYSIO Pabianice
564 Zbigniew SYSIO Pabianice
565 Miłosława SYSIO Pabianice
566 Bolesław SYSIO Pabianice
567 Antoni KUBIK Tychy
568 Mirosław SURMACZ Ruda Śląska
569 Krzysztof KLAR Nysa
570 Zbigniew MUCHA Głogów
571 Jerzy SIŁUCH Promna
572 Hanna TOPOLSKA Rumia
573 Jacek RZEMIŃSKI Stróże
574 Artur LEWANDOWSKI Poznań
575 Antoni ROŚCISZEWSKI Warszawa
576 Jan NOWAK Zakliczyn
577 Mariola KARABOWICZ Pruszków
578 Jacek PAWŁOWSKI Warszawa
579 Robert KOZYRA Gdynia
580 Danuta SURMA Świdnica
581 Bogdan SURMA Świdnica
582 Andrzej DZIEWOŃSKI Bieńkowice
583 Norbert OWCZAREK Dąbrowa Górnicza
584 Iwona GNIEWKOWSKA Rumia
585 Romualda KLIŃSKA Lubin
586 Iwona ZBROŻEK Wałbrzych
587 Grzegorz ZBROŻEK Wałbrzych
588 Danuta SOSNOWSKA Rumia
589 Krzysztof MASZTALERZ Rumia
590 Irena PUKOCZ Ruda Śląska
591 Andrzej PUKOCZ Ruda Śląska
592 Marek G?RA Poniatów
593 Elżbieta WOJTASIK Warszawa
594 Jerzy WOJTASIK Ostrowiec Świętokrzyski
595 Jolanta WOJNAROWSKA Tarnobrzeg
596 Marcin OLEJNIK Kajetany
597 Jeremi OLEJNIK Kajetany
598 Monika KLOCH Mielec
599 Arkadiusz WOŹNIAK Mielec
600 Danuta CIEPIELA Krak?w
601 Jerzy CIEPIELA Krak?w
602 Patryk CIEPIELA Krak?w
603 Magdalena CEDRO-CZUBAJ Krak?w
604 Grzegorz CZUBAJ Krak?w
605 Zbigniew ADAMCZYK Krak?w
606 Jolanta MALIK Wrocław
607 Waldemar BŁASZCZYK Wrocław
608 Bogusław MILAK Tychy
609 Jolanta KUCZYŃSKA Wrocław
610 Zbigniew KUCZYŃSKI Wrocław
611 Jerzy DUDEK Mikołów
612 Agnieszka JAROMIN Gostyń
613 Adam JAROMIN Gostyń
614 Adam MUSIAŁ Sosnowiec
615 Agata STABLA Radlin
616 Piotr KOWALSKI Radlin
617 Andrzej RYGULSKI Łaziska Górne
618 Justyna DUDEK Niechobrz
619 Małgorzata SZELA Rzeszów
620 Władysław PAŃCZYK Wyry
621 Piotr CIEŚLA Pabianice
622 Krystyna TYLKA Rogoźnik
623 ----- -----
624 Jan NAWROTH Wrocław
625 Andrzej DZIEŃSKI Michałowice
626 Anna BŁAŻEJEWSKA Wrocław
627 Maciej BŁAŻEJEWSKI Wrocław
628 Joanna NIEMIEC Rzeszów
629 Marcin CHOJNACKI Pabianice
630 Zygmunt KAMIŃSKI Gdańsk
631 Aleksandra KOPROWSKA Piątkowisko
632 Joanna LEMIESZ Pabianice
633 Teodor PIECHA Radlin
634 Ryszard HETMAN Milicz
635 Gabriela PROŚCIAK
636 Mariusz PROŚCIAK Sosnowiec
637 Bogumiła GÓRSKA Czechowice-Dziedzice
638 Arkadiusz G?RSKI Czechowice-Dziedzice
639 Luiza FREDYK Dąbrowa Górnicza
640 Dawid FREDYK Dąbrowa Górnicza
641 Zbigniew KIDAWKA Dąbrowa Górnicza
642 Iwona ZIELIŃSKA Jawor
643 Bogusław GOJNY Rydułtowy
644 Katarzyna TRYC Żory
645 Janusz GWIZDOWSKI Kraków
646 Tomasz MICHALSKI Legnica
647 Robert TOKARZEWSKI Warszawa
648 Rafał BANASZYK Poznań
649 Beata GOŁĘBIOWSKA Cmolas
650 Ireneusz GOŁĘBIOWSKI Cmolas
651 Kamil PIĄTKOWSKI Warszawa
652 Rafał IWAŃSKI Opoczno
653 Ferdynand ŚLEMP Bielsko-Biała
654 Małgorzata ZMITROWICZ Bydgoszcz
655 Marek ZMITROWICZ Bydgoszcz
656 Bogumiła WALUS Mikołów
657 Krzysztof WALUS Mikołów
658 Katarzyna WALUS Mikołów
659 Paweł WALUS Mikołów
660 Henryk KARAS Jasienica
661 Zofia NIEKRASZEWICZ-ŻYTOWICZ Sulejówek
662 Jacek ŻYTOWICZ Sulejówek
663 Radosław URBANIK Wierzbna
664 Zuzanna URBANIK Wierzbna
665 Danuta ZIEMNIAK Dąbrowa Górnicza
666 Elżbieta KONIUSZEWSKA Sosnowiec
667 Halina SITARZ Wojaszówka
668 J?zef ROBAK Gorlice
669 Wojciech JAKIM?W Katowice
670 Krzysztof KILAR Tychy
671 Bożena SPYCHAŁA Wrocław
672 Jerzy BOCZKOWSKI Oława
673 J?zef POSMYK Tychy
674 Jacek SZUŁA Radlin
675 Jerzy SUMARA Bochnia
676 Robert STRUŻYŃSKI Dąbrowa Górnicza
677 Wiesława LEWICKA Słupsk
678 Zbigniew LEWICKI Słupsk
679 Krzysztof PAŁAMAR Szczecin
680 Anna PAŁAMAR Szczecin
681 Grażyna ORLIK Wałbrzych
682 Tadeusz ORLIK Wałbrzych
683 Jarosław BĘBENEK Żarki Wielkie
684 Jan KAMIŃSKI Grudziądz
685 Wanda AKSAMIT Lubin
686 Krystyna BUJALSKA Bydgoszcz
687 Jakub WOŹNIAK Żary
688 Jan ZGŁOBICA Tarnów
689 Kamil KORZANOWSKI Żary
690 Alicja PAWLAK Bytom Odrzański
691 Liliana STOPKA Kłodzko
692 Jan STOPKA Kłodzko
693 Zbigniew PODOLSKI Dobrzeń Wielki
694 Adam ANTKOWIAK Opole
695 Andrzej PASTUSZKO Kłodzko
696 Mateusz ŻARSKI Katowice
697 Krystyna POMYKACZ Przemyśl
698 Zbigniew BILO Przemyśl
699 Krzysztof WĄSOWSKI Warszawa
700 Aleksandra MILEWSKA Gwiździny
701 Jan NALEPA Myślenice
702 Michał NALEPA Myślenice
703 Sławomir WARSTON Rawa Mazowiecka
704 Marek ŚLÓSARZ Stróża
705 Andrzej MUTKA Wadowice
706 Wiesław OSIADŁY Rzeszów
707 Jacek MAJCHROWSKI Tarnobrzeg
708 Andrzej KUŚNIERZ Racibórz
709 Agnieszka RUSIN Głogów Małopolski
710 Paweł ORMAN Gr?jec
711 Agnieszka CHMIELEWSKA Parczew
712 Tomasz CHMIELEWSKI Międzyrzec Podlaski
713 Jerzy GAWLICZEK Wodzisław Śląski
714 Roman URBAN Dzierżoniów
715 Andrzej SOKACZ Gorlice
716 Ewa SOLECKA Puławy
717 Sławomir TALAGA Myślenice
718 Mikołaj MILECKI Bydgoszcz
719 Bogusław KAPEL Tarnobrzeg
720 Anna ŁABAS-PIELOCH Rotmanka
721 Piotr PIELOCH Rotmanka
722 Krzysztof JAROLIM Bytom
723 Grzegorz KUBAS Sosnowiec
724 Lucjan GRYT Wodzisław Śląski
725 Przemysław GRYT Wodzisław Śląski
726 Małgorzata BRYŁA Kraków
727 Jolanta GAJOS Jaworzno
728 Andrzej GAJOS Jaworzno
729 Eryk GAJOS Jaworzno
730 Ernest GAJOS Jaworzno
731 Tomasz DURLAK Warszawa
732 J?zef LESIEWICZ Piła
733 Daniel BARTOSZEK Kosina
734 Krystyna POJASEK G?ra
735 Florian POJASEK G?ra
736 Janina OSTROWSKA Świebodzice
737 Barbara RAJFUR Bytom
738 Renata WŁODARCZYK G?rczyna
739 Teresa DEMKOWSKA Lubin
740 Grzegorz DZIEMBA Świętochłowice
741 Piotr PORWISZ Katowice
742 Hanna SOBAŃSKA Kościelisko
743 Andrzej SOBAŃSKI Kościelisko
744 Dariusz PANTER Polkowice
745 Mariusz SZCZERBOWSKI Zagwiżdże
746 Jacek KUBIAK Kotlin
747 Adam PORWOŁ Pszów
748 Jarosław ŻELICHOWSKI Knurów
749 ----- -----
750 Jadwiga CZUBASZEK Lubin
751 Bolesław ZIELIŃSKI Osiek
752 Henryk SZAKIEL Lubin
753 Stefan GRZECHNIK Kraków
754 Edmund BARGIEL Skarżysko-Kamienna
755 Małgorzata KURZEJA Kępno
756 Tomasz SIEROCKI Wola Łącka
757 Grzegorz KOŁODZIEJ Skołyszyn
758 Elzbieta CABAN-CIEŚLAK Kalinów
759 Janusz CIEŚLAK Modliszewice
760 Magdalena KOŁC Brzeźnica
761 Mariusz KOŁC Brzeźnica
762 Janusz ŚLIWIŃSKI Biała Podlaska
763 Krzysztof FRYDRYCH Pszów
764 Patryk FRYDRYCH Pszów
765 Aleksandra NIEDZIEWICZ Wrocław
766 Jarosław NIEDZIEWICZ Wrocław
767 Stanisław POKORNY Opole
768 Ewa IDZINIAK Stalowa Wola
769 Marian IDZINIAK Stalowa Wola
770 Małgorzata RÓŻAŃSKA Opole
771 Aleksandra RÓŻAŃSKA Opole
772 Piotr KOŚCIŃSKI Biała Podlaska
773 Edward ZAJMA Kraków
774 Jarosław PAŁCZYŃSKI Izbica Kujawska
775 Bartosz PAŁCZYŃSKI Izbica Kujawska
776 Joanna M. BORYSEWICZBartąg
777 Łukasz GIEWIARTOWSKI Nidzica
778 Miłosz KOCIERZ Knurów
779 Ewelina NEUMANN-KRASKA Chorzów
780 Robert KRASKA Chorzów
781 Roman DOMAŃSKI Swarzędz
782 Kamil BARTEL Rydułtowy
783 Mariusz JAŚLONEK Nowosielec
784 Leszek PIETRZAK Pruszków
785 Agata RUSIECKA Bolesławiec
786 Jadwiga NOWAK Rzeszów
787 Mieczysław KMIOTEK Rzeszów
788 Urszula ŹRÓDŁOWSKA Chorzów
789 Arkadiusz MICHALAK Skierniewice
790 Mikołaj MICHALAK Skierniewice
791 Krystyna KOZICKA Legnica
792 Lidia KACAK Wałbrzych
793 Albert URBAŚ Uście Solne
794 Wiktoria RYDZ Cerekiew
795 Julia CZAJKA Uście Solne
796 Kacper CZAJKA Uście Solne
797 Anna PAWEŁCZYK Lubliniec
798 Andrzej WIĄCEK Świebodzice
799 Joanna TATUŚKO Lubin
800 Piotr SOCHA Lubin
801 Ewa G?RAWSKA Wrocław
802 Nela MOĆKO Lubin
803 Stanisław MOĆKO Lubin
804 Włodzimierz JANKIEWICZ Ząbkowice Śląskie
805 Elżbieta BAJGER Lubin
806 Andrzej BAJGER Lubin
807 Barbara BIAŁAS Wałbrzych
808 Ryszard PIJANOWSKI Wałbrzych
809 Zdzisław WOŁOCH Lubin
810 Aleksander MIKOŁAJEK Brzeszcze
811 Krystian MIKOŁAJEK Brzeszcze
812 Jan DOLEZIŃSKI Lubin
813 Stanisława DOLEZIŃSKA Lubin
814 Janina JURGA Żagań
815 Edward DERYLAK Żagań
816 Mariusz FABRYKOWSKI Lubin
817 Janusz MIKSZA Świdwin
818 Jan LECH Lubin
819 Bożena SPOREK Złotoryja
820 Piotr SPOREK Złotoryja
821 Marcin SPOREK Złotoryja
822 Jerzy ŁYSENKO Lubin
823 Arletta MAKSYMOWICZ Nowa Sól
824 Zenon WAWRZYCZEK Pogwizdów
825 Jarosław POTEMPA Gliwice
826 Henryk PŁUDOWSKI Lubin
827 Irena STĘPIEŃ Lubin
828 Jerzy JURKIEWICZ Szczecin
829 Karol JURKIEWICZ Szczecin
830 Agnieszka KURCZABA Lubin
831 Jarosław RAJFUR Bytom
832 Genowefa LACHOWICZ Dzierżoniów
833 Jan LACHOWICZ Dzierżoniów
834 Andrzej TRACZ Ścinawa
835 Jacek ŻARSKI Katowice
836 Danuta EIBL Chocianów
837 Tadeusz MATUSZEK Rybnik
838 Jakub NOWAK Kraków
839 Anna KLIMECKA Warszawa
840 Ryszard SOLECKI Warszawa
841 Piotr CZWARTEK Liszyno
842 Beata KUCHNIEWSKA Józefów
843 Halina PIERNIKARZ Częstochowa
844 Zdzisław PIERNIKARZ Częstochowa
845 Marian G?RECKI Roczyny
846 Mariusz AUGUSTYNIAK Łódź
847 Paweł JABŁECKI Warszawa
848 Agnieszka SOJKA Katowice
849 Kazimierz SZEWCZYK Oława
850 Paulina SZEWCZYK Oława
851 Anna SZEWCZYK Oława
852 Krystian BUDULSKI Sosnowiec
853 Marek BOROWSKI Elbląg
854 Krystyna DROZD Legnica
855 Ewa SYPUŁA Szydłowiec
856 Krzysztof PAJEK Szydłowiec
857 Wojciech RADZIMSKI Turek
858 Marta SOBAŃSKA Opole
859 Cezary GARBOŚ Żory
860 Monika SZAŁYGA Jaworzno
861 Krzysztof WOJEWODZIC Roczyny
862 Mirosław LISZKA Rybnik
863 Bożena PIONTEK Bytom
864 Andrzej PIONTEK Bytom
865 Bernadeta PIONTEK Bytom
866 Robert TELER Jelcz-Laskowice
867 Katarzyna MYSIAK Mikołów
868 Marcin WAWRZYNIAK Turek
869 Jolanta PODHORODECKA Szczytna
870 Marian PODHORODECKI Szczytna
871 Dariusz MIĘTUS Gdynia
872 Paweł JÓZEFIAK Świdnica
873 Natalia J?ZEFIAK Świdnica
874 Jolanta SZURO Kraków
875 Jan SZURO Kraków
876 Jan TARNAWSKI Kraków
877 Katarzyna MICHALSKA Warszawa
878 Marian ROSIŃSKI Warszawa
879 Jacek OWCZARZAK Koszalin
880 Ireneusz TRZASKALIK Jastrzębie Zdrój
881 Urszula BARTNIK Lublin
882 Kamil KOZYRA Gdynia
883 Agnieszka BINIAŚ Opolnica
884 Włodzimierz BINIAŚ Opolnica
885 Andżelika BINIAŚ Opolnica
886 Łukasz BINIAŚ Opolnica
887 Elżbieta BZUKAŁA Brzezinka
888 Janusz BZUKAŁA Brzezinka
889 Krystyna ZUBER Tychy
890 Krzysztof OLEKSY Katowice
891 Andrzej NOWAK Bytom
892 Władysław SUŁAWA Mieroszów
893 Bożena OWCZAREK Jaworzno
894 Ewa DACHOWSKA Żory
895 Grzegorz DACHOWSKI Żory
896 Janusz CZARNECKI Katowice
897 Maria PAZIK Dzierżoniów
898 Monika W?JCIK Ogrodzieniec
899 Paweł M. JECHNAPiława Grn.
900 Bogdan RAK Zabrze
901 Tadeusz X Dąbrowa Górnicza
902 Anna TRZEMŻALSKA Korczyna
903 Maciej TRZEMŻALSKI Korczyna
904 Bogusław HYNEK Tarnó
905 Arleta PALMA Tarnobrzeg
906 Damian CHABRASZEWSKI Żary
907 Zbigniew GABRYŚ Zakopane
908 Ewa WICHERSKA Tarnobrzeg
909 Maria ŚWIERKOT Katowice
910 Zbigniew KUC Świdnica
911 Robert PŁOSZAJ Wrocław
912 Henryk WOŁEJKO Świdnica
913 Joanna HEILIG-ROMANIEC Wieliczka
914 Krzysztof ROMANIEC Wieliczka
915 Danuta ZAJĄC Bydgoszcz
916 Grażyna SZABLEWSKA Bydgoszcz
917 Andrzej LENKIEWICZ Bądki
918 Izabela GÓRCZYŃSKA Piława Grn.
919 Dorota MARKIEWICZ Bielsko-Biała
920 Paweł IMBIERSKI Nieporęt
921 Henryk MARSZOLIK Marklowice
922 Edward DEDOWICZ Kobylany
923 Joanna KONDRACKA Tychy
924 Michał KONDRACKI Tychy
925 Andrzej NIEDZIÓŁKA Wrocław
926 Krzysztof WIATR Końskie
927 Erwin WOJCIUK Biała Podlaska
928 Małgorzata ARASZKIEWICZ Legnica
929 Wiesław KASPRZAK Ostrów Wlkp.
930 Katarzyna SOWIŃSKA Tychy
931 Jacek SOWIŃSKI Tychy
932 Aleksandra SOWIŃSKA Tychy
933 Stanisław PLASZCZAK Żarów
934 Diana PRZEDWORSKA Warszawa
935 Krzysztof OSIAK Warszawa
936 Teresa KONEFAŁ Warszawa
937 Stanisław KONEFAŁ Warszawa
938 Alina ŚWIERZBIŃSKA Józefosław
939 Aneta RZEWUSKA Warszawa
940 Marek RZEWUSKI Warszawa
941 Wiktoria RZEWUSKA Warszawa
942 Mikołaj RZEWUSKI Warszawa
943 Jacek MIKLASIŃSKI Prerov (Czechy)
944 Jarosław OSSOWSKI Puszczykowo
945 Kamil BŁAJSZCZAK Tarnobrzeg
946 Mariusz ANISZKIEWICZ Dąbrowa Górnicza
947 Monika WINIARSKA Rzeszów
948 Krzysztof WINIARSKI Rzeszów
949 Jan WINIARSKI Rzeszów
950 Amelia WINIARSKA Rzeszów
951 Jakub PRAŻAK Kraków
952 Jan WALCZYK Sokołowsko
953 Marta PYTEL Ilkowice
954 Krzysztof WASZAK Bydgoszcz
955 Marzanna MAREK Krotoszyn
956 Ireneusz MAREK Krotoszyn
957 Zbigniew DERĘGOWSKI Bożewo Nowe
958 Janusz OLSZEWSKI Kołobrzeg
959 Patryk OLSZEWSKI Kołobrzeg
960 Dariusz FARMAS Kraków
961 Julia BAWÓŁ Uście Solne
962 Amelia MOROŃSKA Uście Solne
963 Aleksandra PLEBAŃCZYK Uście Solne
964 Mateusz GADOWSKI Uście Solne
965 Kacper KOWALSKI Uście Solne
966 Piotr GARECKI Kielce
967 Krzysztof CELUCH Toruń
968 Kinga SOĆKO Warszawa
969 Justyna NIEWDANA Katowice
970 Henryk SZMAGAJ Bielsko-Biała
971 Teresa GRONIEWSKA Krzykawka
972 Krzysztof GRONIEWSKI Krzykawka
973 Janusz CISZEK Zawiercie
974 Małgorzata GAWLIŃSKA Niepołomice
975 Zbigniew GAWLIŃSKI Niepołomice
976 Kamila GAWLIŃSKA Niepołomice
977 Dawid GAWLIŃSKI Niepołomice
978 Elżbieta LISZAJ Dąbrowa Górnicza
979 Halina KOCUREK Pogórze
980 Barbara NOWICKA-HAJDAS Dąbrowa Górnicza
981 Lidia NIEMCZYK Porąbka
982 Michał NIEMCZYK Porąbka
983 Krzysztof MOĆKO Siemianowice Śląskie
984 Paweł MOĆKO Siemianowice Śląskie
985 Wojciech NIERADKA Tarnobrzeg
986 Maria KISIELA Dąbrowa Górnicza
987 Karina STEBEL Skoczów
988 Piotr STEBEL Skoczów
989 Jakub STEBEL Skoczów
990 Małgorzata WLISŁOCKA Zabrze
991 Maciej WLISŁOCKI Zabrze
992 Przemysław JUROSZEK Zabrze
993 Elżbieta MIERZWIŃSKA Jelenia G?ra
994 Lech MIERZWIŃSKI Jelenia G?ra
995 Grzegorz ORMANIEC Rybarzowice
996 Kamila OLSZOWIEC Piasek
997 Karolina OLSZOWIEC Piasek
998 Magdalena OSTROWSKA Kraków
999 Agnieszka KONTUREK Kraków
1000 Tomasz KONTUREK Kraków
1001 Marek JASEK Życzyn
1002 Aleksander PASTERNAK Kielce
1003 Sławomir WOŹNIAK Niestachów
1004 Beata ADAMOWICZ Jaworzyna Śląska
1005 Tomasz ADAMOWICZ Jaworzyna Śląska
1006 Rafał WAC Wrocław
1007 Anna FILIPEK Dąbrowa Górnicza
1008 Wojciech BUTRYN Kraków
1009 Łukasz MOSKAŁA Piła Kościelecka
1010 Maciej BĘTKOWSKI Kościelisko
1011 Janina D. GRUŻLEWSKABielsko-Biała
1012 Roman GRUŻLEWSKI Bielsko-Biała
1013 Mariusz KULAS Łazy
1014 Martyna KULAS Łazy
1015 Kinga GRAL Zelów
1016 Przemysław GRAL Zelów
1017 Igor GRAL Zelów
1018 Nikodem GRAL Zelów
1019 Jacek WARZYŃSKI Rogaczówek
1020 Arkadiusz WARZYŃSKI Rogaczówek
1021 Kryspin MITURA Siedlce
1022 Lidia MITURA Siedlce
1023 Bernard MITURA Siedlce
1024 Tomasz WOLSKI Środa Wielkopolska
1025 Maria GOLONKA Jawor
1026 Alina CEGLARZ Kozienice
1027 Beata PACIOREK Warszawa
1028 Bartłomiej ŁADYŃSKI Warszawa
1029 Tomasz LISIECKI Łomianki
1030 Tadeusz ZACZEK Czarne
1031 Marcin KOPEĆ Błonie
1032 Tomasz KOWAL Ożarów Mazowiecki
1033 Dorota SKRAJNA Warszawa
1034 Paweł GLICE Katowice
1035 Marzena MAREK Lipka
1036 Ryszard MAREK Lipka
1037 Robert MATUSZCZAK Świdnica
1038 Paweł FRONCZEK Dąbrowa Górnicza
1039 Jarosław CACKO Otwock
1040 Teodor ŚMIEJA Rybnik
1041 Zbigniew MIĘTKI Gdynia
1042 Grzegorz KOCIOŁEK Dębica
1043 Agnieszka BARANOWSKA Rybnik
1044 Marek BARANOWSKI Rybnik
1045 Małgorzata GIELEC Łódź
1046 Artur GIELEC Łódź
1047 Zuzanna GIELEC Łódź
1048 Julia GIELEC Łódź
1049 Marian MOSTOWIK Płaza
1050 Małgorzata HAJDA Radzionków
1051 Małgorzata LIPSKA Wrocław
1052 Zbigniew LIPSKI Wrocław
1053 Paweł BRODA Rzeszów
1054 Jolanta SKARBUTOWICZ Wrocław
1055 Piotr SKARBUTOWICZ Wrocław
1056 Katarzyna LISIECKA Piekary Śląskie
1057 Grzegorz LISIECKI Piekary Śląskie
1058 Magdalena LISIECKA Piekary Śląskie
1059 Aleksander LISIECKI Piekary Śląskie
1060 Julia LISIECKA Piekary Śląskie
1061 Wioletta SIGNERSKA Grudziądz
1062 Karol KOCIŃSKI Gniewkowo
1063 Anna JALIŃSKA Tychy
1064 Lidia NAPORA Wrocław
1065 Piotr NAPORA Wrocław
1066 Piotr NAPORA jr Wrocław
1067 Szymon NAPORA Wrocław
1068 Maurycy STRUGAŁA Poznań
1069 Michał SZCZEPAŃSKI Warszawa
1070 Weronika SZCZEPAŃSKA Warszawa
1071 Tomasz BARANOWSKI Białystok
1072 Rafał UMIASTOWSKI Grodzisk Mazowiecki
1073 Adam UMIASTOWSKI Grodzisk Mazowiecki
1074 Dariusz KOPANIA Nowa Wieś
1075 Stanisław IWANISZCZUK Rybnik
1076 Wojciech MACKIEWICZ Warszawa
1077 Wiktor WIECZOREK Warszawa
1078 Agnieszka JARZĘBINSKA-DZIEGCIAR Warszawa
1079 Andrzej DZIEGCIAR Warszawa
1080 Agnieszka MOŃKA Warszawa
1081 Joanna WARGACKA Warszawa
1082 Mikołaj STUGLIK Targanice
1083 Michał DROŻDŻEWSKI Łódź
1084 Marek GRZELA Kielce
1085 Marcin CHABROWSKI Warszawa
1086 Marek WESOŁOWSKI Turek
1087 Aleksandra NARANOWICZ-FILIPEK Wilcza Góra
1088 Zbigniew FILIPEK Wilcza Góra
1089 Joanna SNOCH-BAJEK Lubań
1090 Łukasz MAJTYKA Wrocław
1091 Honorata DUDA Krosno
1092 Piotr DUDA Krosno
1093 Jacek PODG?RSKI Ząbki
1094 Dorota PŁESZKA Mogilany
1095 Karol PŁESZKA Mogilany
1096 Anna PŁESZKA Mogilany
1097 Jarosław DĄBROWSKI Ochotnica Dolna
1098 Małgorzata GIERCZAK Ujazd
1099 Konrad GMURCZYK Ciechanów
1100 Aleksandra B. GMURCZYKCiechanów
1101 Grażyna PATALON Jastrzębie-Zdrój
1102 Róża DUDA Jastrzębie-Zdrój
1103 Zbigniew DUDA Jastrzębie-Zdrój
1104 Dariusz HEROK Rybnik
1105 Michał ORZOŁ Warszawa
1106 Agata BRABAŃSKA Kubice
1107 Piotr BRABAŃSKI Kubice
1108 Leszek MILCZAREK Sulejów
1109 Andrzej OSIAK Katowice
1110 Adam ŻEMŁA Pszczyna
1111 Jan STASIAK Opat?wek
1112 Marta STARCZYK Jaworzno
1113 Urszula LARECKA Świdnica
1114 Wiesław LARECKI Świdnica
1115 Leszek IWASIECZKO Opatówek
1116 Bronisław KASPRZAK Wręczyca Wielka
1117 Patryk DUDA Jastrzębie Zdrój
1118 Andrzej BIELSKI Środa Śląska
1119 Barbara KASPRZAK Ostrów Wielkopolski
1120 Ryszard WAC Sosnowiec
1121 Joanna BOŻEK Gdynia
1122 Michał DEUTSCH Gdynia
1123 Romuald BRZOZOWSKI Lublin
1124 Maja ADAMSKA Uście Solne
1125 Julia ADAMSKA Uście Solne
1126 Adrian MISIOROWSKI Uście Solne
1127 Aleksandra JANIK Cerekiew
1128 Bartłomiej POWROŹNIK Popędzyna
1129Jan NIEWOLAKUście Solne
1130Czesław GŁÓWKASkierniewice
1131Władysław HERBUŚKielce
1132Paweł JASIŃSKICzęstochowa
1133Beata WIĘCEKŁowicz
1134Piotr WIĘCEKŁowicz
1135Teresa B. ŻUKŚwidnica
1136Stefan KOWALCZYKWolbórz
1137Bogusław TYRASCzęstochowa
1138Danuta BOREJKOJawor
1139Ireneusz BOREJKOJawor
1140Aneta RATAJUjśćie Solne
1141`Jolanta GAJDAŁowicz
1142Wiktoria CHOJNACKAŻnin
1143Julian MAJUście Solne
1144Marian BOMBELEKMiędzychód
1145Jarosław GRASZEKGdańśk
1146Dariusz KUPSKIModliniczka
1147Magdalena MUSIOŁWrocław
1148Józef KOMARTrzcianka
1149Grzegorz URGACZGdańśk
1150Piotr KAŁUŻAOstrowiec Świętokrzyski
1151Jadwiga KONIECPOLSKAŻary
1152Krzysztof KONIECPOLSKIŻary
1153Arkadiusz DREWNICKIKolbuszowa
1154Małgorzata JAROSZOpole
1155Jarosław JAROSZOpole
1156Agnieszka JAROSZOpole
1157Szymon BIAŁONOGAWrocław
1158Marcin AFFEKJedlina
1159Aurelia AFFEKJedlina
1160Kamil AFFEKJedlina
1161Karol AFFEKJedlina
1162Teresa HARTMANLeszno
1163Jerzy HARTMANLeszno
1164Krzysztof REKOWSKIToruń
1165Adam PAŁUCHAZawiercie
1166Piotr KIJAKWrocław
1167Zbigniew KIJAKWrocław
1168Anna KIJAKWrocław
1169Wacław BIERNATOWICZChojniczki
1170Iwona PETRYKWrocław
1171Adam IMIŃSKIDamno
1172Leszek ZAWLOCKIKraków
1173Dominik ZAWLOCKILiszki
1174Marek KAROŃZawiercie
1175Bogusław TOBOLEWSKIBydgoszcz
1176Magdalena NIEWĘGŁOWSKAWałbrzych
1177Jarosław NIEWĘGŁOWSKIWałbrzych
1178Aleksander GRUCAGdynia
1179Elżbieta LIZAKOWSKAOstów Wielkopolski
1180Marian WŁOSZEKKatowice
1181Łucja MILECKABydgoszcz
1182Aleksandra MILECKABydgoszcz
1183Marek MILECKIBydgoszcz
1184Dorota KOWALSKATychy
1185Helena OLSZEWSKA-KORZENIEWICZLegnica
1186Szymon SZOCIŃSKIKatowice
1187Krzysztof URBAŃCZYKGliwice
1188Agata KANIA Opole
1189Dariusz KANIAOpole
1190Joanna RADZISZEWSKAWarszawa
1191Grzegorz RADZISZEWSKIWarszawa
1192Ewa WIERCIŃSKA Kraków
1193Józef MUNIAKKraków
1194Artur POMYKAŁAKońskowola
1195Piotr MACHOWCZYKWałbrzych
1196Elżbieta MACHOWCZYKWałbrzych
1197Barbara SYRYCZYŃSKAKruszwica
1198Marek SYRYCZYŃSKIKruszwica
1199Jakub HARASIMOWICZŻegań
1200Andrzej HARASIMOWICZŻegań
1201Ewelina WYROZUMSKAGłogów
1202Hubert WYROZUMSKIGłogów
1203Tomasz WYROZUMSKIGłogów
1204Marek BERENCZBełchatów
1205Anna JABŁECKAWarszawa
1206Pola JABŁECKAWarszawa
1207Mariusz KAŁUŻASosnowiec
1208Teresa KRÓLKraków
1209Janusz KRÓLKraków
1210Aldona DEJASKatowice
1211Norbert DEJASKatowice
1212Jadwiga KŁODNICKAŻary
1213Mariusz ZAWIŁABielawa
1214Janusz DĘBICKIOstrów Wielkopolski
1215Genowefa MIKOŁAJEKBrzeszcze
1216Alicja MIKOŁAJEKBrzeszcze
1217Jolanta MIKOŁAJEKBrzeszczew
1218Aleksander BORKOWSKIJasło
1219Piotr BORKOWSKIJasło
1220Julia BĘBENGliwice
1221Jolanta BĘBENGliwice
1222Bartosz BĘBENGliwice
1223Błażej BĘBENGliwice
1224Małgorzata SOBOCIŃSKAWarszawa
1225Piotr SOBOCIŃSKIWarszawa
1226Henrietta WYRWAŁAKatowice
1227Janina WALCZAKAntonin
1228Grażyna MAZURKatowice
1229Dawid BREHMERKatowice
1230Dariusz BŁOCHŁÓDŹ
1231Monika CIURASyców
1232Michał CIURASyców
1233Anna MILECKABydgoszcz
1234Zbigniew MILECKIBydgoszcz
1235Błażej MILECKIBydgoszcz
1236Krzysztof MŁYNARZLibiąż
1237Mieczysław FORNALKędzierzyn-koźle
1238Alicja SOLIŃSKABydgoszcz
1239Aleksandra SOLIŃSKABydgoszcz
1240Michał SOLIŃSKIBydgoszcz
1241Edyta PIASECKA-SOLIŃSKABydgoszcz
1242Jacek BIELECKIJaworzno
1243Katarzyna KLIMEKSkorzeszyce
1244Paweł JANUCHTAKielce
1245Wiesława SIWKOWSKAPaczków
1246Bogdan SIWKOWSKIPaczków
1247Piotr SZARPoznań
1248Marek PYZIOWrocław
1249Krystian CZERNIAKPolanica-Zdrój
1250Rafał BĄKTychy
1251Marta SIEDLACZEKKatowice
1252Michał SIEDLACZEKKatowice
1253Helena WNĘKZąbkowice Śląskie
1254Joanna MENDRELALędziny
1255Henryk MENDRELALędziny
1256Sławomir MANIKOWSKIKędzierzyn Koźle
1257Beata HERMANChorzów
1258Irena BARANJastrzębie- Zdrój
1259Łukasz KUMASZKAIwiny
1260Anna KUMASZKAIwiny
1261Bartosz KUMASZKAIwiny
1262Ireneusz WIETKITychy
1263Angelika JARMOŁOWICZWrocław
1264Jan KULIŃSKIWrocław
1265Jacek KIEKŚwidnica
1266Małgorzata POPENDAWałbrzych
1267Bożena CIESIELSKAGliwice
1268Renata KUTERAKraków
1269Wiesław Leszek PLECIAKŚwiętoszówka
1270Zygmunt BERNACKIZabrze
1271Patryk CYMBAŁABolesławiec
1272Tadeusz LECHOWICZRacibórz
1273Urszula BIGOSDzierżoniów
1274Andrzej BIGOSDzierżoniów
1275Katarzyna JANUSWrocław
1276Anna JANUS Wrocław
1277Jan JANUSWrocław
1278Łukasz JANUSWrocław
1279Barbara SZAFRAŃSKAWałbrzych
1280Marek RĄCZKADziałoszyn
1281Eugeniusz KOCHANIECPuławy
1282Ryszard KRUPASiemianowice Śląskie
1283Monika ROZGÓŻWola Kalinowska
1284Maciej KANTORBolesławiec
1285Agnieszka FORNALIKAndrychów
1286Ireneusz FORNALIKAndrychów
1287Lidia Elżbieta POPIOŁEKWrocław
1288Alina OGRODOWCZYKWrocław
1289Maria SŁOWIŃSKADzierżoniów
1290Władysław WIATRAKDzierżoniów
1291Krystyna HAJOSKraków
1292Kazimierz HAJOSKraków
1293Agnieszka ŻYLIŃSKAKosina
1294Grzegorz ŻYLIŃSKIKosina
1295Roman WĘGLARZKnurów
1296Karol WĘGLARZKnurów
1297Agnieszka KOWALIŃSKAKołobrzeg
1298Bogusław KOWALIŃSKIKołobrzeg