Wielokrotni Zdobywcy Korony Gór Polski

Wielokrotni Zdobywcy Korony Gór Polski

20-krotny

Jerzy SIŁUCH
Warszawa (571)
15-krotny

Antoni KUBIK
Pszczyna (567)
12-krotny

Albert URBAŚ
Uście Solne (793)
10-krotny 

Jan SUCHECKI
Lubin (12)

Mirosław BAWOLSKI
Góra (452)
 

Andrzej KUŚNIERZ
Racibórz (708)
8-krotny 

Andrzej DZIEŃSKI
Michałowice (625)

Krzysztof AKSAMIT
Lubin (536)
  

Mirosław Petruś
Wierzbno (1359)

Paweł JASIŃSKI
Częstochowa (1132)
6-ktony

Waldemar KRAŚKIEWICZ
Pieszków (500)

Maciej OBCOWSKI
Warszawa (549)

Tomasz WIECZOREK
Rydułtowy (279)

Ryszard CHMURA
Warszawa (459)

Tomasz Michalski
Legnica (646)

Dariusz HEROK
Rybnik (1104)
5-krotny

Joanna TATUŚKO
Lubin (799)

Jarosław SOBOTA
Wrocław (302)

Katarzyna MICHALSKA
Warszawa (877)

Mariusz ROSIŃSKI
Warszawa (878)

Władysław KRÓL
Zamość (468)

Mariola KARABOWICZ
Pruszków (577)

Bogdan NOWAK
Biała Podlaska (35)

Zuzanna URBANIK
Wierzbna (664)

Radosław URBANIK
Wierzbna (663)

Agata BRABAŃSKA
Kubice (1106)

Piotr BRABAŃSKI
Kubice (1107)

Zbigniew Andruszko
Brzeszcze (1455)

Tomasz Deptuła
Lublin (1340)
4-krotny

Zbigniew FLORECKI
Warszawa (282)

Andrzej PASEK
Pieszyce (196)

Jerzy ZGŁOBICA
Tarnów (22)

Sławomir ORŁOWSKI
Bełchatów (305)

Marian KORNAŚ
Oświęcim (467)

Teresa WIERZBICKA
Skwierzyna (103)

Janusz WIERZBICKI
Skwierzyna (104)

Anita WIĘCŁAW
Biała Podlaska (450)

Stanisław WOJCIUK
Biała Podlaska (451)

Róża DUDA
Jastrzębie-Zdrój (1102)

Zbigniew DUDA
Jastrzębie-Zdrój (1103)

Julia CZAJKA
Uście Solne (795)

Kacper CZAJKA
Uście Solne (796)

Mirosław Liszka
Rybnik (862)

Mariola Petruś
Wierzbno (1360)

Bogdan KORNILUK
Biała Podlaska (460)

Grzegorz Skrzypek
Wrocław (1538)

Małgorzata ARASZKIEWICZ
Legnica (928)

Dariusz Schuppik
Zabrze (1361)

Krzysztof WĄSOWSKI
Warszawa (699)
3-krotny

Jerzy PALUSZKIEWICZ
Kraków (13)
Henryk KUBERA
Katowice (277)

Krystyna PUDŁO
Wałbrzych (47)

Jan OGONOWSKI
Lubawka (190)

Andrzej EIBL
Chocianów (537)

Gracjan ŻARSKI
Katowice (304)

Artur MICHALCZYK
Bochnia (42)

Aldona MAZIARZ
Gorzyca (269)

Wiesław MAZIARZ
Gorzyca (270)

Romuald SZYRA
Bielsko-Biała (350)

Józef WOŹNIAK
Sosnowiec (139)

Danuta RACIŃSKA
Łódź (461)

Mirosław GRZELAK
Łódź (462)

Roman URBAN
Dzierżoniów (714)

Jan SZWEDZIUK
Poznań (372)

Małgorzata SZWEDZIUK
Poznań (373)

Bolesław GŁOWACKI
Koło (374)

Teresa GRUCA
Zabrze (411)

Ryszard GRUCA
Zabrze (412)

Aleksandra MILEWSKA
Gwiździny (700)

Stanisław PIETRUSIŃSKI
Koziegłowy (323)

Ireneusz LAMENT
Turek (76)

Marian KOWALIK
Kraków (55)

Alina SIKORA
Kraków (265)

Jan SIKORA
Kraków (266)

Marian WŁOSZEK
Katowice (1180)

Krystyna ZUBER
Tychy (889)

Janusz ŚLIWIŃSKI
Biała Podlaska (762)

Adam MUSIAŁ
Sosnowiec (614)

Jerzy SUMARA
Bochnia (675)

Wiktoria RYDZ
Cerekiew (794)

Joanna Prorok
Kędzierzyn Koźle (1389)

Tomasz Prorok
Kędzierzyn Koźle (1390)

Krzysztof PELC
Oświęcim (226)

Łukasz Mijal
Wodzisław Śląski (1370)

Jan Anioł
Gliwice (1436)

Natalia Wleciał
Wrocław (1553)

Jerzy WILL
Warszawa (6)

Łukasz Kornatka
Knurów (1453)

Krzysztof Kasiańczuk
Brzeg Dolny (1471)

Beata Januszewska
Lubin(1573)

Ryszard Strzelczyk
Lubin(1574)

Mirosława MIŁKOWSKA
Warszawa (306)

Renata Binkowicz Lubla (1343)

Sławomir Binkowicz
Lubla (1344)

Ewa Andruszko
Brzeszcze (1890)

Michał Kaczmarowski Bydgoszcz (1598)
2-krotny

Józef BĄK
Siemianowice Śląskie (54)

Wiesława B. KLEKOT
Wrocław (247)

Mirosław CICHY
Kalisz (243)

Edyta KACZMAREK
Kraków (194)

Krzysztof KACZMAREK
Kraków (195)

Wiesław PASEK
Warszawa (237)

Wojciech KWIECIEŃ
Kędzierzyn-Koźle (275)

Bogdan MACIUSZEK
Bochnia (241)

Grażyna MACIUSZEK
Bochnia (242)

Krzysztof KURASZ
Rybnik (280)

Zdzisław STEĆ
Szczecin (167)

Karol SIKORA
Kraków (267)

Dariusz SZYRA
Wodzisław Śląski (348)

Agata SZYRA
Wodzisław Śląski (349)

Krzysztof WIATRAK
Bełchatów (140)

Marcin WIATRAK
Bełchatów (141)

Dorota AUGUSTYNIAK
Wrocław (341)

Jakub AUGUSTYNIAK
Wrocław (342)

Roman KOT
Szczecinek (261)

Ludwik SZYMAŃSKI
Tarnobrzeg (309)

Grażyna FIGACZ
Tarnobrzeg (307)

Sławomir FIGACZ
Tarnobrzeg (308)

Jan OKRZOS
Sułkowice (396)

Maria RYBACZKOWSKA
Żary (517)

Izabela KORZANOWSKA
Żary (532)

Jarosław NOWAK
Kraków (501)

Artur LEWANDOWSKI
Poznań (574)

Aleksandra LUDWIKOWSKA
Piotrków Trybunalski (46)

Jan ZGŁOBICA
Tarnów (688)

Barbara RAJFUR
Bytom (737)

Agata STABLA
Radlin (615)

Zbigniew ADAMCZYK
Kraków (605)

Robert KOZYRA
Rumia (579)

Piotr TARGOWSKI
Będzin (449)

Danuta CIEPIELA
Kraków (600)

Jerzy CIEPIELA
Kraków (601)

Patryk CIEPIELA
Kraków (602)

Franciszek IREK
Tarnowskie Góry (80

Danuta ZIEMNIAK
Dąbrowa Górnicza (665)

Heryk JUROŁAJĆ
Wschowa (37)

Wojciech JAKIMÓW
Katowice (669)

Janusz BARSZCZ
Radom (157)

Dorota SZAREK
Kielce (558)

Zbigniew MUCHA
Głogów (570)

Anna KOZDRA
Kraków (376)

Krzysztof KOZDRA
Kraków (377)

Wiesław KASPRZAK
Ostrów Wielkopolski (929)

Julia BAWÓŁ
Uście Solne (961)

Kamil PIĄTKOWSKI
Warszawa (651)

Bogdan SURMA
Świdnica (581)

Ireneusz TRZASKALIK
Jastrzębie Zdrój (880)

Amelia MOROŃSKA
Uście Solne (962)

Jan WALCZYK
Sokołowsko (952)

Paweł JABŁECKI
Warszawa (847)

Danuta SURMA
Świdnica (580)

Edward SZAFRAŃSKI
Wałbrzych (217)

Paweł Marek JECHNA
Piława Górna (899)

Konrad Gmurczyk
Ciechanów (1099)

Aleksandra Gmurczyk
Mrągowo (1100)

Andrzej Mutka
Kraków (705)

Grażyna Patalon
Jastrzębie Zdrój (1101)

Krystian Czerniak
Polanica Zdrój (1249)

Jacek Pawłowski
Warszawa (578)

Anna Pawełczyk-Walczuk
Lubliniec (797)

Genowefa Lachowicz
Dzierżoniów (832)

Jan Lachowicz
Dzierżoniów (833)

Barbara Rondejko
Żmigród (1300)

Marcin Polański
Wrocław (1310)

Henryk Kalbarczyk
Kozienice (291)

Mariusz Aniszkiewicz
Dąbrowa Górnicza (946)

Marcin Kopeć
Błonie (1031)

Krzysztof Różalski
Krosno (1302)

Marian Kumiszcza
Gdańsk (367)

Marek Góra
Poniatów (592)

Marta Ociesza
Jaworzno (1350)

Paweł Ociesa
Jaworzno (1351)

Józef Robak
Gorlice (668)

Magdalena Kołc
Brzeźnica (760)

Mariusz Kołc
Brzeźnica (761)

Krzysztof Urbańczyk
Gliwice (1187)

Wiesława Siwkowska
Paczków (1245)

Bogdan Siwkowski
Paczków (1246)

Jacek Kiek
Świdnica (1265)

Ewa Komraus
Orzesze (1431)

Grzegorz Komraus
Orzesze (1432)

Barbara Zdybek
Tychy (1399)

Aleksander Kobyłczyk
Tychy (1400)

Ireneusz Wietki
Tychy (1262)

Irena Baran
Jastrzębie-Zdórj(1258)

Tadeusz Lechowicz
Jastrzębie-Zdrój(1272)

Stanisław Jachym
Sobolów(219)

Marian Bombelek
Międzychód(1144)

Przemysław Juroszek
Zabrze (992)

Mariusz Kot
Jaworzno (1674)

Tomasz Mokiejweski
Opole (503)

Piotr Garecki
Kielce (966)

Kamila Olszowiec
Piasek (996)

Karolina Olszowiec
Piasek (997)

Krzysztof Szyiński
Jaworzno (1487)
Mieczysław Ufland
Szczecin (406)

Piotr Szymański
Gliwice (1685)

Anna Piontek
Turza Śląska (1716)

Andrzej Piontek
Turza Śląska (1717)

Stefan Rymon-Lipiński
Lipnica (1676)

Jarosław Żelichowski
Knurów (748)

Andrzej Wiącek
Świebodzice (798)

Ewa Górawska
Wrocław (801)

Szymon Białonoga
Wrocław (1157)

Piotr Machowczyk
Wałbrzych (1195)

Elżbieta Machowczyk
Wałbrzych (1196)

Daniel Struś
Żory (1500)

Agnieszka Szymczak
Żory (1509)

Kamil Pieniak
Żerniki Wrocławskie (1754)

Jan Pieniak
Żerniki Wrocławskie (1755)

Renata Sycz
Wrocław (1858)

Bartłomiej Sycz
Wrocław (1859)

Jacek Skowroński
Kutno (1886)

Piotr Czernek
Bielsko-Biała (1820)

Władysława Czernek
Bielsko-Biała (1819)

Arkadiusz Krawczyk
Jastrzębie-Zdrój (1426)

Zbigniew Baran
Żory (2041)

Marcin Graczyk
Łęczyca (2145)

Maciej Muras
Rybnik (1655)

Wszystkie zdjęcie z ostatnich Loży zostaną uzupełnione niebawem. W tej chwili udało nam poprawić jakość wyświetlania tej podstrony. Każda pozycja została na nowo ręcznie wprowadzona. Gdyby z jakichkolwiek powodów ktoś się nie znalazł lub znalazł błąd proszony jest o jego zgłoszenie. Dziękujemy i przepraszamy za problemy techniczne.