Strona wielokrotnych zdobywców jest zaktualizowana na dzień 23 marca 2021 roku. Opcja dodawania zdjęć wkrótce zostanie dołączona

Lista 20-krotnych zdobywców

20-krotny
Imię i nazwiskoMiejscowośćNumer zdobywcyZdjęcie
Jerzy SiłuchWarszawa571

Lista 18-krotnych zdobywców KGP

12-krotny
Imię i nazwiskoMiejscowośćNumer zdobywcyZdjęcie
Antoni KubikPszczyna567

Lista 12-krotnych zdobywców KGP

12-krotni
Imię i nazwiskoMiejscowośćNumer zdobywcyZdjęcie
Albert UrbaśUście-Solne793

Lista 10-krotnych zdobywców KGP

10-krotni
Imię i nazwiskoMiejscowośćNumer zdobywcyZdjęcie
Jan SucheckiLubin12
Mirosław BawolskiGóra452
Andrzej KuśnierzRacibórz708

Lista 9-krotnych zdobywców KGP

9-krotni
Imię i nazwiskoMiejscowośćNumer zdobywcyZdjęcie
Krzysztof AksamitLubin536

Lista 8-krotnych zdobywców KGP

8-krotni
Imię i nazwiskoMiejscowośćNumer zdobywcyZdjęcie
Andrzej DzieńskiMichałowice625
Mirosław PetruśWierzbno1359
Dariusz HerokRybnik1104
Maciej ObcowskiWarszawa549

Lista 7-krotnych zdobywców KGP

7-krotni
Imię i nazwiskoMiejscowośćNumer zdobywcyZdjęcie
Paweł JasińskiCzęstochowa1132
Tomasz WieczorekRydułtowy279
Waldemar KraśkiewiczPieszków500
Tomasz MichalskiLegnica646
Zbigniew AndruszkoBrzeszcze1455

Lista 6-krotnych zdobywców KGP

6-krotmy
Imię i nazwiskoMiejscowośćNumer zdobywcyZdjęcie
Ryszard ChmuraWarszawa459
Jarosław SobotaWrocław302
Joanna TatuśkoLubin799
Mariola KarabowiczPruszków577
Agata BrabańskaKubice1106
Piotr BrabańskiKubice1107

Lista 5-krotnych zdobywców KGP

5-krotni
Imię i nazwiskoMiejscowośćNumer zdobywcyZdjęcie
Katarzyna MichalskaWarszawa877
Mariusz RosińskiWarszawa878
Władysław KrólZamość468
Bogdan NowakBiała Podlaska35
Zuzanna UrbanikWierzbna664
Radosław UrbanikWierzbna663
Tomasz DeptułaLublin1340
Janusz WierzbickiSkwierzyna104
Teresa WierzbickaSkwierzyna103
Mariola PetruśWierzbno1360
Grzegorz SkrzypekWrocław153
Dariusz SchuppikZabrze1361
Aleksandra MilewskaGwiździny700
Małgorzata AraszkiewiczLegnica928

Lista 4-krotnych zdobywców KGP

4-krotni
Imię i nazwiskoMiejscowośćNumer zdobywcyZdjęcie
Zbigniew FloreckiWarszawa282
Andrzej PasekPieszyce196
Jerzy ZgłobicaTarnów22
Sławomir OrłowskiBełchatów305
Marian KornaśOświęcim467
Anita WięcławBiała-Podlaska450
Stanisław Wojciuk451
Róża DudaJastrzębie-Zdrój1102
Zbigniew DudaJastrzębie-Zdrój1103
Julia CzajkaUście-Solne795
Kacper CzajkaUście-Solne796
Mirosław LiszkaRybnik862
Bogdan KornilukBiała-Podlaska460
Krzysztof WąsowskiWarszawa699
Joanna ProrokKędzierzyn-Koźle1389
Tomasz ProrokKędzierzyn-Koźle1390
Jerzy SumaraBochnia675
Marian KowalikKraków55
Marian WłoszekKatowice1180
Michał KaczmarowskiBydgoszcz1598
Adam MusiałSosnowiec614
Ewa AndruszkoBrzeszcze1890
Wiesława SiwkowskaPaczków1245
Bogdan SiwkowskiPaczków1246
Natalia WleciałWrocław1553
Jan AniołGliwice1436

Lista 3-krotnych zdobywców KGP

3-krotni
Imię i nazwiskoMiejscowośćNumer zdobywcyZdjęcie
Jerzy PaluszkiewiczKraków13
Henryk KuberaKatowice277
Krystyna PudłoWałbrzych47
Jan OgonowskiLubawka190
Andrzej EiblChocianów537
Gracjan ŻarskiKatowice304
Artur MichalczykBochnia42
Aldona MaziarzGorzyca269
Wiesław MaziarzGorzyca270
Romuald SzyraBielsko-Biała350
Józef WoźniakSosnowiec139
Danuta RacińskaŁódź461
Mirosław GrzelakŁódź462
Roman UrbanDzierżoniów714
Jan SzwedziukPoznań372
Małgorzata SzwedziukPoznań373
Bolesław GłowackiKoło374
Teresa GrucaZabrze411
Ryszard GrucaZabrze412
Stanisław PietrusińskiKoziegłowy323
Ireneusz LamentTurek76
Alina SikoraKraków265
Jan SikoraKraków266
Krystyna ZuberTychy889
Janusz ŚliwińskiBiała-Podlaska762
Wiktoria RydzCerekiew794
Krzysztof PelcOświęcim226
Łukasz MijalWodzisław-Śląski1370
Jerzy WillWarszawa6
Łukasz KornatkaKnurów1453
Krzysztof KasiańczukBrzeg-Dolny1471
Beata JanuszewskaLubin1573
Ryszard StrzelczykLubin1574
Mirosława MiłkowskaWarszawa306
Renata BinkowiczLubla1343
Sławomir BinkowiczLubla1344
Barbara RondejkoŻmigród1300
Krzysztof KuraszRybnik280
Patryk CiepielaKraków602
Magdalena KołcBrzeźnica760
Mariusz KołcBrzeźnica761
Władysława CzernekBielsko-Biała1819
Piotr CzernekBielsko-Biała1820
Przemysław JuroszekZabrze992
Maciej MurasRybnik1655
Zbigniew BaranŻory2041
Marta OciesaJaworzno1350
Paweł OciesaJaworzno1351
Piotr SzymańskiGliwice1685
Jacek SkowrońskiKutno1886
Anna PiontekTurza-Śląska1716
Andrzej PiontekTurza-Śląska1717
Teresa ŁukowMiędzylesie2360
Marek GóraPoniatów592
Paweł JechnaPiława-Górna899
Henryk KalbarczykKozienice291
Zbigniew MuchaGłogów570
Piotr MachowczykWałbrzych1195
Elżbieta MachowczykWałbrzych1196
Krzysztof SzyińskiJaworzno1487
Marian BombelekMiędzychód1144

Lista 2-krotnych zdobywców KGP

2-krotni
Imię i nazwiskoMiejscowośćNumer zdobywcyZdjęcie
Józef BąkSiemianowice-Śląskie54
Wiesława B. KlekotWrocław247
Mirosław CichyKalisz243
Edyta KaczmarekKraków194
Krzysztof KaczmarekKraków195
Wiesław PasekWarszawa237
Wojciech KwiecieńKędzierzyn-Koźle275
MaciuszekBochnia241
Grażyna MaciuszekBochnia242
Zdzisław StećSzczecin167
Karol SikoraKraków267
Dariusz SzyraWodzisław-Śląski348
Agata SzyraWodzisław-Śląski349
Krzysztof WiatrakBełchatów140
Marcin WiatrakBełchatów141
Dorota AugustyniakWrocław341
Jakub AugustyniakWrocław342
Roman KotSzczecinek261
Ludwik SzymańskiTarnobrzeg309
Grażyna FigaczTarnobrzeg307
Sławomir FigaczTarnobrzeg308
Jan OkrzosSułkowice396
Maria RybaczkowskaŻary51
Izabela KorzanowskaŻary532
Jarosław NowakKraków501
Artur LewandowskiPoznań574
Aleksandra LudwikowskaPiotrków-Trybunalski46
Jan ZgłobicaTarnów688
Barbara RajfurBytom737
Agata StablaRadlin615
Zbigniew AdamczykKraków605
Robert KozyraRumia579
Piotr TargowskiBędzin449
Danuta CiepielaKraków600
Jerzy CiepielaKraków601
Franciszek IrekTarnowskie-Góry80
Danuta ZiemniakDąbrowa-Górnicza665
Heryk JurołajćWschowa37
Wojciech JakimówKatowice669
Janusz BarszczRadom157
Dorota SzarekKielce558
Anna KozdraKraków376
Krzysztof KozdraKraków377
Wiesław KasprzakOstrów-Wielkopolski929
Julia BawółUście-Solne961
Kamil PiątkowskiWarszawa651
Danuta SurmaŚwidnica580
Bogdan SurmaŚwidnica581
Ireneusz TrzaskalikJastrzębie-Zdrój880
Amelia MorońskaUście-Solne962
Jan WalczykSokołowsko952
Paweł JabłeckiWarszawa847
Edward SzafrańskiWałbrzych217
Konrad GmurczykCiechanów1099
Aleksandra GmurczykMrągowo1100
Andrzej MutkaKraków705
Grażyna PatalonJastrzębie-Zdrój1101
Krystian CzerniakPolanica-Zdrój1249
Erwin SchewiorRydułtowy401
Rafał SchewiorRydułtowy402
Jacek PawłowskiWarszawa578
Anna Pawełczyk-WalczukLubliniec797
Genowefa LachowiczDzierżoniów832
Jan LachowiczDzierżoniów833
Marcin PolańskiWrocław1310
Mariusz AniszkiewiczDąbrowa-Górnicza946
Marcin KopećBłonie1031
Krzysztof RóżalskiKrosno1302
Marian KumiszczaGdańsk367
Józef RobakGorlice668
Krzysztof UrbańczykGliwice1187
Jacek KiekŚwidnica1265
Ewa KomrausOrzesze1431
Grzegorz KomrausOrzesze1432
Barbara ZdybekTychy1399
Aleksander KobyłczykTychy1400
Ireneusz WietkiTychy1262
Irena BaranJastrzębie-Zdrój1258
Tadeusz LechowiczJastrzębie-Zdrój1272
Stanisław JachymSobolów219
Mariusz KotJaworzno1674
Tomasz MokiejweskiOpole503
Piotr GareckiKielce966
Kamila OlszowiecPiasek996
Karolina OlszowiecPiasek997
Mieczysław UflandSzczecin406
Stefan Rymon-LipińskiLipnica1676
Jarosław ŻelichowskiKnurów748
Andrzej WiącekŚwiebodzice798
Ewa GórawskaWrocław801
Szymon BiałonogaWrocław1157
Daniel StruśŻory1500
Agnieszka SzymczakŻory1509
Kamil PieniakŻerniki-Wrocławskie1754
Jan PieniakŻerniki-Wrocławskie1755
Renata SyczWrocław1858
Bartłomiej SyczWrocław1859
Arkadiusz KrawczykJastrzębie-Zdrój1426
Marcin GraczykŁęczyca2145
Zbigniew MiętkiGdynia1041
Arkadiusz ŁapkaSzczawno-Zdrój520
Iwona KuraszRybnik405
Michał MielniczukWarszawa2205
Kinga StarzykTarnów2061
Jarosław StarzykTarnów2060
Ewa StarzykTarnów2059
Marcin MystkowskiWarszawa1986
Urszula BigosDzierżoniów1273
Andrzej BigosDzierżoniów1274
Beata HermanChorzów1257
Eugeniusz GmuzdekCzechowice213
Natasza MalinowskaRacibórz1743
Mariusz CieślakDzierżoniów2352
Mateusz BochenekMieroszów1626
Jan KamińskiGrudziąc684
Robert MarzecSzewce2499
Maria SłowińskaDzierżoniów1289
Damian ImbórLubin1309
Piotr KuźmickiBiałystok1814
Małgorzata ProściakGłuchołazy1872
Jerzy ProściakGłuchołazy1873
Krystian GolińskiCzchów2033
Wiesława BrudniakGorlice2159
Rafał JazgarTrzebinia2161
Andrzej OniśkPustelnik2291
Anna KlimeckaWarszawa839
Ryszard SoleckiWarszawa840
Ks.Adam ŻemłaCzyżowice1110
Małgorzata Popenda-MarkuszewskaWrocław1266
Miłochna ŚwiderKcynia1539
Dobrawa ŚwiderKcynia1540
Ilona ŚwiderKcynia1541
Radzisław ŚwiderKcynia1542
Adam MikołajczykOsielec1652
Maciej MikołajczykOsielec1653
Michał MikołajczykOsielec1654
Patryk PronobisBytom2012
Radosław PychOpole2442