Nadanie godności Zdobywcy

Wniosek w sprawie nadania godności ZDOBYWCY KORONY GÓR POLSKI

  Na zakończenie zdobywania Korony Gór Polski przewidziane jest spotkanie weryfikacyjne, po którym oficjalnie zostaje nadane miano Zdobywcy Korony Gór Polski. Spotkania takie odbywają się zazwyczaj w dwóch formach. Wyprawowe i Międzywyprawowe posiedzenie Loży Zdobywców. To pierwsze w zasadzie przeznaczone jest dla uczestników naszych wspólnych, klubowych, koronnych wypraw. Niemniej jednak istnieje możliwość zakwalifikowania się na nie dla osób z zewnątrz. Wszystkie szczegóły podawane są przy okazji zapowiedzi konkretnej wyprawy. Drugim sposobem jest stawienie się na wybranej przez siebie Loży stacjonarnej. Loże takie odbywają się z reguły w soboty w różnych miastach w Polsce. O terminach uruchamiania zapisów informować będziemy na kilka dni przed ich startem poprzez stronę internetową (wiadomość w nagłówku) oraz poprzez media społecznościowe. 

Kandydat ubiegający się o miano Zdobywcy Korony Gór Polski powinien:

  1.  Zdobyć wszystkie 28 szczytów poczynając od dnia, w którym został zarejestrowany (data w książeczce).
  2. Zapisać się poprzez stronę internetową na wybraną przez siebie Lożę.  Przy uruchomieniach zapisów kolejnych posiedzeń Loży umieszczane są formularze, które służą właśnie do rejestracji poszczególnych uczestników spotkania.  O planowanych spotkaniach klubowych można poczytać w zakładce KALENDARIUM
  3. Wypełnić wniosek (poniżej do pobrania), zeskanować do wersji elektronicznej przesłać na adres mailowy klubu: klub@kgp.info.pl.  (na insygnia zdobywcy składają się: Odznaka, Dyplom oraz Legitymacja Zdobywcy). W przypadku, gdy chcemy mieć zdjęcie w legitymacji zdobywcy, to wniosek wraz ze zdjęciem do legitymacji wysyłamy na adres: Klub Zdobywców Korony Gór Polski ul. Jurajska 18, 20 -871 Lublin  UWAGA ! opłaty, wnioski i zdjęcia wysyłamy po zapisaniu się na Lożę, nie wcześniej !!!
  4. Przygotować odpowiednie swoją książeczkę Korony Gór Polski (nie wysyłamy jej  do siedziby Klubu !!!) – o tym jak ją należy przygotować można poczytać tu: JAK PRZYGOTOWAĆ KSIĄŻECZKĘ PRZED LOŻĄ
  5. Po potwierdzeniu kwalifikacji na wybraną Lożę stawić się w określonym miejscu i czasie przed gremium Loży Zdobywców w celu zweryfikowania swoich górskich wędrówek.

 


Pobierz Wniosek

Nadanie godności KGP (8661 pobrań)

|

Wypełniony wniosek wraz ze zdjęciem do legitymacji zdobywcy prosimy wysłać w wersji elektronicznej na adres: klub@kgp.info.pl


 

Druku zgłoszenia (lub wniosku) prosimy nie wysyłać tradycyjną drogą pocztową

– Insygnia Zdobywcy KGP
(po wcześniejszym przesłaniu wniosku o nadanie godności Zdobywcy oraz po zarejestrowaniu się na wybraną przez siebie Lożę)
37 zł  – wpłacamy po uprzednim zarejestrowaniu się na konkretną Lożę, oczywiście wpłaty dokonane wcześniej również się liczą i nie przepadają.  

 

 

 

 

Uwaga! Przy zgłoszeniu kolejnego zdobycia Korony prosimy o wpłatę 10 zł. Nie ma potrzeby powtórnego przysyłania zdjęć.
 
 
 
Wpłaty należy dokonać przelewem na konto Klubu

Klub Zdobywców Korony Gór Polski

PKO BP SA 47 1020 1127 0000 1102 0267 8928