Nadanie godności Zdobywcy

Wniosek w sprawie nadania godności ZDOBYWCY KORONY GÓR POLSKI

  Na zakończenie zdobywania Korony Gór Polski przewidziane jest spotkanie weryfikacyjne, po którym oficjalnie zostaje nadane miano Zdobywcy Korony Gór Polski. Spotkania takie odbywają się zazwyczaj w dwóch formach. Wyprawowe i Międzywyprawowe posiedzenie Loży Zdobywców. To pierwsze w zasadzie przeznaczone jest dla uczestników naszych wspólnych, klubowych, koronnych wypraw. Niemniej jednak istnieje możliwość zakwalifikowania się na nie dla osób z zewnątrz. Wszystkie szczegóły podawane są przy okazji zapowiedzi konkretnej wyprawy. Drugim sposobem jest stawienie się na wybranej przez siebie Loży stacjonarnej. Loże takie odbywają się z reguły w soboty w różnych miastach w Polsce. O terminach uruchamiania zapisów informować będziemy na kilka dni przed ich startem poprzez stronę internetową (wiadomość w nagłówku) oraz poprzez media społecznościowe. 

Kandydat ubiegający się o miano Zdobywcy Korony Gór Polski powinien:

  1.  Zdobyć wszystkie 28 szczytów poczynając od dnia, w którym został zarejestrowany (data w książeczce).
  2. Wypełnić i wysłać pocztą wniosek wraz z dwoma zdjęciami.  (na insygnia zdobywcy składają się: Odznaka, Dyplom oraz Legitymacja Zdobywcy).
  3. Zapisać się poprzez stronę internetową na wybraną przez siebie Lożę.  Przy uruchomieniach zapisów kolejnych posiedzeń Loży umieszczane są formularze, które służą właśnie do rejestracji poszczególnych uczestników spotkania.  O planowanych spotkaniach klubowych można poczytać w zakładce KALENDARIUM
  4. Przygotować odpowiednie swoją książeczkę Korony Gór Polski (nie wysyłamy jej  do siedziby Klubu !!!) – o tym jak ją należy przygotować można poczytać tu: JAK PRZYGOTOWAĆ KSIĄŻECZKĘ PRZED LOŻĄ
  5. Po potwierdzeniu kwalifikacji na wybraną Lożę stawić się w określonym miejscu i czasie przed gremium Loży Zdobywców w celu zweryfikowania swoich górskich wędrówek.

 


Pobierz Wniosek

Nadanie godności KGP (5168 pobrań)

|

Wypełniony wniosek wraz z dwoma zdjęciami do legitymacji zdobywcy prosimy wysłać tradycyjną pocztą na adres:


Klub Zdobywców Korony Gór Polski

ul. Grochowska 243/245 lok.53

04-001 Warszawa

Druku zgłoszenia (lub wniosku) prosimy nie wysyłać faksem ani pocztą elektroniczną.

Opłaty:

– Insygnia Zdobywcy KGP
(po wcześniejszym przesłaniu wniosku o nadanie godności Zdobywcy oraz po zarejestrowaniu się na wybraną przez siebie Lożę)
37 zł  – wpłacamy po uprzednim zarejestrowaniu się na konkretną Lożę, oczywiście wpłaty dokonane wcześniej również się liczą i nie przepadają.  

UWAGA ! Ze względu na wprowadzone jakiś czas temu profesjonalne grawerowanie numerów zdobywców na odznakach zmuszeni jesteśmy ostatecznie zwiększyć cenę Insygniów Zdobywców o 4 zł/os 

Informacja z dnia 31/03/2019. Wszystkich osób, które do tego dnia miały opłacone insygnia korekta ceny nie dotyczy. 

Uwaga! Przy zgłoszeniu kolejnego zdobycia Korony prosimy o wpłatę 10 zł. Nie ma potrzeby powtórnego przysyłania zdjęć.
 
 
 
Wpłaty należy dokonać przelewem na konto Klubu

Klub Zdobywców Korony Gór Polski

PKO BP SA 47 1020 1127 0000 1102 0267 8928