Akces do Klubu Korony Gór Polski

UWAGA! Loża Zdobywców nie zalicza wejść na koronne szczyty z okresu przed przystąpieniem do Klubu.

|

|

 1. Wypełnić deklarację elektroniczną zamieszczoną na dole strony. Po zaznaczeniu zapis grupy jest możliwy wspólny zapis grupy osób.
 2. Osoba rejestrująca otrzymuje maila informacyjnego o dalszym toku postępowania. W przypadku braku wiadomości zwrotnej po uprzednim wysłaniu poprawnie wypełnionego formularza prosimy o kontakt bezpośredni na: klub@kgp.info.pl
 3. Po uprzednim wypełnieniu formularza należy dokonać wpłaty wpisowego (35zł), a także zakupu Książeczki KGP w której zbierane będą potwierdzenia wejścia na koronne szczyty (5 zł), a także – wedle uznania – odznaki klubowej (15 zł), która nie jest obowiązkowa. Koszt wysyłki zwrotnej 12 zł.

  Tytuł płatności to nr referencyjny zgłoszenia, który jest wysyłany na adres mailowy osoby zgłaszającej.  

  Klub Zdobywców Korony Gór Polski

  PKO BP SA 47 1020 1127 0000 1102 0267 8928


  |
 4. Po otrzymaniu książeczki i odznaki można ruszać na górskie szlaki… W tzw. międzyczasie można jeszcze sprawdzać na naszej stronie www co słychać w Klubie.
 5. Wędrować, wędrować… samemu, z przyjaciółmi, albo z Klubem.
 6. Po wejściu na wszystkie 28 koronnych szczytów, wybrać się na spotkanie z Lożą Zdobywców nadającą godność ZDOBYWCY KORONY GÓR POLSKI. (Loża spotyka się w czasie imprez klubowych lub na tzw. międzywyprawowych posiedzeniach w dużych miastach).
 7. Przewidywany czas realizacji zgłoszenia to około 14

 

     – minimalny wiek przystąpienia do klubu jest podany w klubowym regulaminie i wynosi on 7 lat

 

Uwaga ! Ze względu na przenosiny siedziby klubu oraz gigantyczną ilość zgłoszeń poprzez forumarz okres oczekiwania może wydłużyć się w niektórych przypadkach do 21 dni. Za utrudnienia przepraszamy. Jest to najtrudniejszy okres w roku. Prosimy o zrozumienie. 

Formularz akcesyjny

(* – pole obowiązkowe)

(- pole adres to dane, które fizycznie znajdą się w książeczce)\

(- w przypadku jednoczesnego zapisu wielu osób zaznaczamy w formularzu zapis grupowy)

Imię * Nazwisko * Nr telefonu E-mail * Data urodzenia * Adres * Adres korespondencyjny
1

Koszt jednej odznaki to 15zł

Koszt odznaki to 15zł

___________________________________________________________________________

Druku zgłoszenia (lub wniosku) prosimy nie wysyłać drogą pocztową. Potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane wraz z książeczką na wskazany we wniosku elektronicznym adres, jak również listy nowych członków będą aktualizowane na bieżąco w naszym Klubowym serwisie internetowym. 

OPŁATY
związane z przystąpieniem do Klubu Zdobywców KGP- Wpisowe 35 zł;
– Książeczka KGP 5 zł
– Odznaka klubowa 15 zł 

opłata za wysyłkę zwrotną 12 zł 

|

|UWAGA !!! W przypadku zamawiania dodatkowo koszulek, czapeczek lub polarów. Cena wysyłki jest podawana w naszym sklepie klubowym, należy wówczas w tytule płatności dopisać akces do klubu i uiścić  opłatę za wpisowe, książeczkę oraz ew. odznakę. W takim przypadku, ponieważ numer klubowy nie jest jeszcze nadany proszę wpisywać w zamówieniu numer klubowy jako

Podane wyżej ceny obowiązują od dnia 29/07/2019 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA