Wesołych Świąt Bożego Narodzenia !

Cześć Górom !
Chcielibyśmy złożyć na Wasze ręce gorące świąteczne życzenia. Podziękować za to, że jesteście z nami. Wszystkich klubowiczów mocno ściskamy dziękując jednocześnie osobom, które w minionym roku przeznaczały swój wolny czas na wsparcie Klubu i Korony Gór Polski. Dziękujemy Dominika Bienias za muzykę. Jesteś Super !

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia' 2017

Cześć Górom !
Chcielibyśmy złożyć na Wasze ręce gorące świąteczne życzenia. Podziękować za to, że jesteście z nami. Wszystkich klubowiczów mocno ściskamy dziękując jednocześnie osobom, które w minionym roku przeznaczały swój wolny czas na wsparcie Klubu i Korony Gór Polski. Dziękujemy Dominika Bienias za muzykę. Jesteś Super !

Opublikowany przez Korona Gór Polski na 22 grudnia 2017

Muzyka: Dominika Bienias
Zdjęcia: Izabela Lis

7 myśli na “Wesołych Świąt Bożego Narodzenia !

  1. W Nowym Roku 2018 życzę szefom KZKGP i wszystkim uczestnikom wypraw wspaniałych tras górskich i dużo zdrowia, optymizmu i pięknej pogody na szlakach turystycznych. wielu miłych spotkań na szlakach. Ja juz tylko Wam kibicuje i czytam mapy i przewodniki. Serdecznie pozdrawiam Michal z Galkowka kolo Lodzi.

  2. RODZINNYCH,WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I WIELU UDANYCH GÓRSKICH WYPRAW W NOWYM 2018 ROKU WSZYSTKIM GÓROMANIAKOM.CZEŚĆ GÓROM.

  3. I ja życzę Wam wszystkiego zacnego na Święta, a w Nowym Roku 2018 jak najwięcej górskich wypraw. Tych małych i tych dużych. Zbyszek F.

  4. Skacze aniołek, skacze po górkach, niesie życzenia w anielskich piórkach, niesie w plecaku babki i świeczki, a w walizkach złote dzwoneczki. Wesołych świąt Bożego Narodzenia!

  5. Szacunek i podziękowanie wykonawcom za( tablicę i “domek dla pieczątki”) i to że Wysoka nie jest już bezimiennym szczytem Cześć Górom!

    1. Ja tylko słyszałem o tym od Łukasza, Ale jeżeli to widziałeś na własne oczy, to gratulacje. Jesteś jednym z pierwszych, który mógł przypieczętowa wejście na Wysoką,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.