L Międzywyprawowe STACJONARNE posiedzenie Loży Zdobywców LANDO

przez
2819 2819 people viewed this event.

Spotkanie odbędzie się w dniu 19 lutego 2022 w ośrodku jeździecki LANDO . W tym roku kończymy cykl zjazdów weryfikacyjnych Loży Zdobywców dwoma zlotami Loży Zdobywców. Loża zdalna i stacjonarna odbędzie się na dniach. Zapisy na nie już jakiś czas temu zostały zamknięte i nie ma już możliwości przyjęcia kolejnych osób. Po ubiegłorocznych doświadczeniach i trudach związanych z przygotowywaniem, a później odwoływaniem spotkań weryfikacyjnych postanowiliśmy pauzować ze spotkaniami do połowy lutego 2022. Tylko od września do końca listopada będzie zweryfikowanych około 650 zdobywców i około 50 krotnych zdobywców.

Tyma samym w tym momencie uruchamiamy zapisy na kolejne STACJONARNE spotkanie Loży Zdobywców, które odbędzie się we wspaniałym obiekcie jeździeckim LANDO. Ze względu na okres urlopowy w grudniu, a co za tym idzie trudność w odbieraniu od Państwa przesyłek, zdecydowaliśmy się na uruchomienie zapisów na lożę zdalną w pierwszej połowie stycznia 2022 roku. Termin loży to prawdopodobnie przełom lutego i marca. Najnowsze informacje dotyczące spotkań Loży Zdobywców zawsze są dostępne w każdym numerze naszego miesięcznika KGP, który nieodpłatnie można pobrać ze strony: https://kgp.info.pl/miesiecznik/ – listopadowy numer od jutra będzie dostępny również pod tym adresem.

adres:

Ośrodek Jeździecki LANDO
ul. Pod Lasem 11,
42-674 Ptakowice

Szczególne podziękowania składamy z tego miejsca na ręce Marcina Widery, naszego klubowicza i od niedawna członka Loży Zdobywców za dużą pomoc w kontakcie z tym znamienitym ośrodkiem jeździeckim, w którym szkoli się m. in. nasza kadra narodowa.

Osoby pragnące zweryfikować swe koronne osiągnięcia, by chlubić się godnością Zdobywcy KGP powinny jak najszybciej przesłać zdjęcia do legitymacji na adres

Klub Zdobywców Korony Gór Polski ul. Jurajska 18 20-871 Lublin

Informujemy, że jeżeli ktoś nie chce mieć legitymacji zdobywcy z wklejonym zdjęciem, to może wybrać wersję bez zdjęcia, a samo zdjęcie może dokleić sobie już po ceremonii pasowania na Zdobywcę Korony Gór Polski

Zapisy na spotkania odbywają na tej stronie w panelu bocznym po jej prawej stronie. Aby dołączyć do wydarzenia należy się zarejestrować w serwisie klubowym. Wtedy z łatwością osoba zarejestrowana doda do wybranego wydarzenia siebie i swoją rodzinę. Każdy użytkownik może zapisać osoby, z którymi zdobywał Koronę Gór Polski ze swojego konta KGP. Nie ma konieczności w takich przypadkach, aby każda z osób oddzielnie się rejestrowała. Po złożeniu zgłoszenia na maila przychodzi wiadomość ze szczegółami i potwierdzeniem przyjęcia.

Osoby, które rejestrując się w serwisie www podadzą również swój numer klubowy po weryfikacji przez admin dostają status www klubowicz, a to już uprawnia je do dostępu do galerii z naszych klubowych spotkań oraz publikacji według uznania swojego zdjęcia na liście Zdobywców oraz krotnych Zdobywców

Osoby, które dopełniły już wszystkich formalności wymaganych przed spotkaniem z Lożą proszone są o potwierdzenie chęci udziału w posiedzeniu wypełniając formularz obok dostępny dla zalogowanych użytkowników. Jedna zalogowana osoba może zgłosić siebie i swoich przyjaciół. Prosimy jednak o kontakt w przypadku rezygnacji, aby móc zwolnić miejsca dla innych osób.

Informując o lutowym posiedzeniu liczymy na pomoc członków Loży Zdobywców , których zapraszamy do rejestracji

 UWAGA ! 

   W książeczce KGP każdy szczyt ma swoją stronę. Szczyt potwierdza fotografia wykonana na szczycie wklejona  na odpowiednią stronę oraz pieczęć schroniska, placówki, firmy mającej tam siedzibę (w przypadku braku takowej – pieczęć z miejscowości najbliższej szczytowi). Potwierdzeniem zdobycia szczytu może być także pieczęć i podpis uprawnionego członka Loży Zdobywców spotkanego na szlaku. UWAGA: książeczka KGP nie może mieć pustych stron! O tym jak należy poprawnie przygotować swoją książeczkę przeczytaj pod poniższym linkiem:


Poprawne przygotowanie książeczki Korony Gór Polski do weryfikacji


O kolejnych planach lożowych zawsze możecie przeczytać w gazecie klubowej KGP, która jest dostępna nieodpłatnie do pobrania na https://kgp.info.pl/miesiecznik/

W przypadku jakichkolwiek trudności z zapisaniem się na wybrane przez siebie spotkanie prosimy o bezpośredni kontakt na klubowego maila: klub@kgp.info.pl w każdej sytuacji pomożemy.

Uwaga ! Zapisy odbywają się do momenty wyczerpania miejsc lub do dnia określonego w panelu bocznym, jako:
Data Zakończenia Rejestracji

Event registration closed.
 

Date And Time

2022-02-19
 

Data Zakończenia Rejestracji

2022-01-15
 

Typy Wydarzeń

 

Kategoria wydarzenia

Share With Friends