Zdalna weryfikacja Korona Gór Polski – kwiecień 2021

przez
895 895 people viewed this event.

Cześć Górom !

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną i brakiem możliwości przeprowadzenia kolejnego posiedzenia Loży Zdobywców Korony Gór Polski otwarte zostają weryfikacje zdalne. Przez kolejne 14 dni będziemy przyjmować zgłoszenia na to wydarzenie. Wszystkie osoby, które mają już kompletnie przygotowane książeczki zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie. W mailu zwrotnym otrzymacie szczegółowe instrukcje. Uwaga nie ma już wniosków papierowych. Od dziś wypełniamy wniosek online. Szczegóły znajdziecie w mailu.

Zapisy na spotkania odbywają się z poziomu wydarzenia na stronie www. Należy się zarejestrować w serwisie klubowym. Wtedy z łatwością osoba zarejestrowana doda do wybranego wydarzenia siebie i swoją rodzinę. Każdy użytkownik może zapisać osoby, z którymi zdobywał Koronę Gór Polski ze swojego konta KGP. Nie ma konieczności w takich przypadkach, aby każda z osób oddzielnie się rejestrowała.

Osoby, które rejestrując się podadzą również swój numer klubowy po weryfikacji przez admin dostają status www klubowicz, a to już uprawnia je do dostępu do galerii z naszych klubowych spotkań oraz publikacji według uznania swojego zdjęcia na liście Zdobywców oraz krotnych Zdobywców

W przypadku jakichkolwiek trudności z zapisaniem się na wybrane przez siebie spotkanie prosimy o bezpośredni kontakt na klubowego maila: klub@kgp.info.pl w każdej sytuacji pomożemy.

You must sign in to register for this event.

 

Data i godzina

2021-09-04
 

Data Zakończenia Rejestracji

2021-04-22
 

Lokalizacja

Wydarzenie Online
 

Typy Wydarzeń

Udostępnij wydarzenie